Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019

MICROSOFT PUBLISHER 2019

75,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Publisher 2019 – üks programm ostuversioonis Publisher 2019 on Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 – üks programm ostuversioonis

Publisher 2019 on Microsofti mitmekülgne ja võimas programm professionaalseks lauaarvutite avaldamiseks. Tarkvara abil saavad kõiksugu veenvaid trükiseid luua mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks koolilapsed ja üliõpilased – alates pilditöötlusest ja küljendusest kuni prinditavate mallide loomiseni. Lisaks laiaulatuslikule flaierite, brošüüride ja ulatuslikumate kataloogide mallide kataloogile on saadaval palju tööriistu ja efekte nende kujundamiseks ja redigeerimiseks vastavalt individuaalsetele ideedele. Tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ning tööriistade selgele paigutusele leiavad ka kogenematud ja algajad programmi Publisher 2019 kiire tutvustuse ning saavad luua trükimeediat, mis vastab ka kõrgetele standarditele, kuid ka lihtsalt logod, ikoonid ja muud pilti elemente.

Nagu ka 2019. aasta versiooni teiste Office'i programmide puhul, saab ka menüüriba lindi välimust kohandada vastavalt teie vajadustele ja see annab palju selgust. MS Publisher 2019 on seega õige partner teie loominguliste ideede veenvaks ja oskuslikuks elluviimiseks.

Kõrge ühilduvus erinevate vormingute ja programmidega

Muidugi võimaldab küljendusprogramm kasutada ka tavalisi failivorminguid, sh .JPG ja .PDF, aga ka Microsofti enda formaate .XPS ja .PUB; viimast saab avada isegi Adobe küljendusprogrammiga. See tähendab, et MS Publisheriga loodud prindifaile saab kasutada ka muu küljendustarkvaraga, mis suurendab Publisher 2019 ühilduvust. HTML-vorming on saadaval ka uudiskirjade koostamiseks.

Publisher saab importida ka faile teistest Office'i programmidest, näiteks Exceli diagramme ja tabeleid või juba vormindatud Wordi tekste.

Lõpuks praktiline Pack & amp; Go assistent sisaldab automaatselt kõiki väljaandega lingitud ja printimiseks vajalikke faile (nt pildid, graafika ja fondid) ühes failis, mille peate seejärel saatma ainult trükiteenusesse või koopiapoodi või mille saab teha kättesaadavaks Microsofti pilve kaudu.

Lühiülevaade Publisher 2019 uudistest

Seda Microsoft Publisheri uut versiooni ei iseloomusta mitte ainult palju optimeerimisi, vaid ka laiendatud kasutusvõimalused: ühest küljest saab Publisher 2019 kasutada ka puutetundlike seadmete Pen saab kasutada. Avaldajate dokumente saab teistega jagada ka Microsofti OneDrive pilveteenuse abil. Tänu seal salvestatud failide usaldusväärsele reaalajas värskendamisele ja kõrgetele turvastandarditele, mis on tagatud andmekao vältimisega, on väljaandja paigutusdokumentide meeskonnas töötamine mitte ainult tõhus, vaid ka turvaline.

Publisher 2019 pakub järgmisi funktsioone ja funktsioone.

 • Kujundusalal on nüüd saadaval eraldi veerg mitme pildi redigeerimiseks.
 • Drag & amp; Drop, pilte saab intuitiivselt kohe vahetada.
 • Saadaval on arvukalt uusi pildiefekte: nt varjud, valgusefektid, 3D-efektid ja peegeldused.
 • Neid saab kasutada ka tekstide kujundamisel.
 • Interneti-fototeenuse või digiprindi kasutamiseks saab valmis trükised salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2019 on tavaliselt saadaval ainult teatud MS Office'i versioonide lahutamatu osana, kuid saate väljaande tarkvara osta ka eraldi Wiresoftist. MS Publisher 2019 versiooni kasutamiseks arvutis või mõnes muus Windowsi toega seadmes on Windows 10 operatsioonisüsteem kohustuslik.

Wiresofti veebipoest saad mitte ainult Publisher 2019 uusima versiooni, vaid ka vanemaid versioone ja palju muid Office’i programme eriti soodsalt ühe kasutaja versioonina, ilma tarkvaratellimuseta. Järgmine üksikasjalik ülevaade näitab kõiki Publisher 2019 huvitavaid ja olulisi uusi funktsioone.

Microsoft Publisher 2019 funktsionaalsus

Publisher 2019 sisaldab nii proovitud ja testitud olemasolevate funktsioonide ja tööriistade täiustusi kui ka mõningaid uuendusi, sealhulgas vabalt kasutatavat graafikat ja malle, nii et selle versiooni võimalike rakenduste valik on veelgi laiem kui varem.

Kasutage dokumentide kujundamisel kujundussoovitusi

Niipea kui Publisher 2019 algab, kuvatakse ulatuslik kujundusmallidega kataloog, mis sisaldab soovitusi suure hulga erinevate tüüpilistes vormingutes trükitavate dokumentide jaoks: alates lihtsatest visiitkaartidest kuni postitamiseks mõeldud flaieriteni. ulatuslikud kataloogid. Iga malli saab kujundada individuaalselt – nii värve kui ka fonte ja vorminguid saab asendada või täiendada teistega. Algse malli faili säilitatakse alati, et sellele saaks ikka ja jälle juurde pääseda, kuna äsja kujundatud mall salvestatakse koopiana.

Eriti algajad ja kogenematud kasutajad hindavad neid dokumendi eelseadistusi, et saavutada iga kord atraktiivse kujundusega prinditulemus.

Muidugi on võimalik luua ka oma malle ja paigutusi. Et need järgmisel korral uuesti saadaval oleksid, saab need salvestada ka malli või põhifailina. See säästab eriti professionaalide aega ja võib olla kindel, et kõik nendel põhinevad dokumendid on sama välimuse ja kvaliteediga.

Kasutage väljaannete jaoks ehitusplokke

Et dokumendid saaksid erinevates vormingutes ja meediumites korduva identse ilme, saab programmis Publisher 2019 kasutada ka niinimetatud ehitusplokke. Need on tüüpilised elemendid, nagu pealkirjad, aga ka raamid, kastid jne. Nagu mallide puhul, saavad kasutajad kasutada Publisherisse integreeritud mooduleid või luua oma mooduleid.

Muutke pilte ja graafikat otse rakenduses Publisher 2019

Graafika ja fotod saab sisestada otse arvutist, Microsofti lõikepiltide teegist või Bingi pildiotsingu või veebipõhisest fotoalbumist. Drag & amp; Need vahetatakse ja asendatakse igal ajal. Joonlaua funktsiooniga saab need pärast kleepimist millimeetri täpsusega soovitud kohta paigutada.

Publisheri dokumenti imporditud pildifaile saab isegi hiljem redigeerida; võimalik reguleerida nii värvitooni kui ka värvi intensiivsust ning lõigata pildi suurust soovitud formaati. Samuti on võimalik piltidele lisada erinevaid efekte nagu varjud ja peegeldused, aga ka tekste, et neid rõhutada.

Rakenduses Publisher 2019 saadaolev skaleeritav SVG-vektorgraafika säilitab oma teravuse ka suurendamisel ja tagab seega alati professionaalse esituse, 3D-objekte saab seevastu soovitud vaate saamiseks vastavalt soovile pöörata.

Kasutage praktilisi tekstivälju

Kui paigutate pikemaid tekste, mis hõlmavad mitut lehekülge või mida katkestavad pildid, on saadaval mitmeid kasulikke tööriistu, mis aitavad paigutusel asjadel alati silma peal hoida: Näiteks kui tekstiväljale on sisestatud liiga palju teksti, väike kuvatakse Field alumises paremas nurgas raami ellipsitega. Olemasolevat tekstivälja saab seejärel kas lihtsalt hiirega suurendada või lingitakse mitu sellist tekstivälja nii, et ülejäänud tekst ilmub automaatselt järgmisele väljale. See funktsioon on eriti kasulik teksti hilisemate muudatuste korral, nt kui seda lühendatakse või täiendatakse.

Isikupärastage Publisheri dokumente ja jagage neid teistega

Isikupärastatud kirjade loomiseks saab automaatselt lisada kõigi adressaatide nimed, fotod või veebilingid. Ja selleks, et mustandit või valmis küljendust teiste töötajatega jagada, saab nende e-posti aadressid otse dokumenti sisestada, mis teeb saatmise veelgi kiiremaks. Kasutades Publisheris Microsofti OneDrive pilveteenuseid, on võimalik andmeid salvestada ka võrgus, et adressaadid pääseksid neile lingi kaudu juurde.

Publisher 2019 pakub mis tahes kvaliteediga printimisvalikuid

Olenevalt flaierite, brošüüride, kutsekaartide ja muude reklaammaterjalide, aga ka puhtalt privaatsete trükitoodete loomise eesmärgist, pakub Publisher 2019 laialdasi printimis- ja loomulikult ka kujundusvõimalusi. See tähendab, et trükiseid saab luua soovitud kvaliteediga igale sihtrühmale. Digitaalseks printimiseks veebipõhise printimisteenuse kaudu saab avaldaja dokumente salvestada ka tavapärases .JPG-vormingus.

Microsoft Publisher 2019 üldised süsteeminõuded

Kontoritarkvara Publisher 2019 on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Vaikimisi on installitud 64-bitine versioon, kuid 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. Olenevalt valitud versioonist võivad riistvaranõuded üksteisest erineda – näiteks RAM-i ja kõvakettaruumi osas. Järgida tuleb järgmisi miinimumnõudeid:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, 2-tuumaline protsessor
  • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32 bitti) või 20 GB (64 bitti)
  • Töömälu: vähemalt 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti)
  • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit, DirectX 10 koos WDDM 2.0-ga

Ostke Microsoft Publisher 2019 soodsalt ühe programmina Wiresoftist

MS Publisher on mõne Microsoft Office'i komplekti klassikaline komponent ja seetõttu pole see tavaliselt saadaval eraldi, vaid ainult koos teiste Office'i programmidega. Wiresoftist saate osta Publisher Software 2019 ka eraldiseisva programmina – erinevalt paljudest teistest Microsofti tarkvaraprogrammide pakkujatest – ja eelkõige ostuversioonina.

Teie eelised: see Publisher 2019 ühe kasutaja litsents ei kohusta teid sõlmima tähtajalist tellimust koos kohustuslike värskenduste või funktsioonide kasutamise võimalike piirangutega. Seetõttu tasub teil osta Publisher 2019 Wiresoftilt kaks korda rohkem kui üks programm, eriti kui te ei vaja kõiki Office'i programme.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: siin ostetud Publisher 2019 ühe kasutaja litsents pärineb tavaliselt ettevõtte suuremalt hulgilitsentsilt ja esindab seega nn kasutatud tarkvara <. / em> Dar - nii funktsionaalsust, see on identne Kirjastus programmi versiooni, mis on kantud ka Office Suite 2019. Seetõttu saame seda teile pakkuda eriti soodsa hinnaga!

Kasutatud tarkvara ostmisel ei võta te juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud. Lisaks kontrolliti esmalt iga Wiresoftist saadaolevat Microsofti programmi, olenemata sellest, kas see oli varem kasutatud või kasutamata, selle tegelikku ja veatut kasutatavust, nii et väljaandja tarkvara saab kohe pärast ostmist ja arvutisse allalaadimist 100% kasutada.

Tõsise ja usaldusväärse tarkvaramüüjana pakub Wiresoft ainult programmi täisversioone, mis on identsed Microsofti versioonidega ja mis ei pärine ohtlikest allikatest.

Eelkõige vabakutselised ja VKEd, aga ka erakasutajad saavad Wiresoftiga tarkvara ostes kõigist Publisher 2019 eelistest kasu, kuna säästavad raha. Lisaks MS Publisherile saate Wiresofti tarkvarapoest osta ka palju muid Office'i programme ja muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi programmi MS Publisher 2019 või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage meie nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud