Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PUBLISHER 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10134
 • 164-07835
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
51,90 € * 56,90 € * (8,79% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Publisher 2019 on Microsofti mitmekülgne ja võimas programm professionaalseks töölauapublitseerimiseks. Mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks õpilased ja üliõpilased, saavad tarkvara kasutada igat liiki veenvate trükiste loomiseks - alates pilditöötlusest ja kujundusest kuni trükikõlblike mallide koostamiseni. Lisaks ulatuslikule kataloogile, mis sisaldab nii flaierite, brošüüride kui ka ulatuslikumate kataloogide malle, on saadaval palju vahendeid ja efekte, mille abil saab neid kujundada ja edasi toimetada vastavalt individuaalsetele ideedele. Tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ning tööriistade ülevaatlikule paigutusele saavad ka kogenematud kasutajad ja algajad Publisher 2019 abil kiiresti tööle hakata ja luua ka kõrgetele nõudmistele vastavaid trükiseid, aga ka lihtsalt logosid, ikoone ja muid pildielemente.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - üks programm ostuversioonis

Publisher 2019 on Microsoft mitmekülgne ja võimas programm professionaalse töölauapublitseerimise jaoks. Mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks õpilased ja üliõpilased, saavad tarkvara kasutada igat liiki veenvate trükiste loomiseks - alates pilditöötlusest ja kujundusest kuni trükikõlblike mallide koostamiseni. Lisaks ulatuslikule kataloogile, mis sisaldab nii flaierite, brošüüride kui ka ulatuslikumate kataloogide malle, on saadaval palju vahendeid ja efekte, et neid kujundada ja edasi toimetada vastavalt individuaalsetele ideedele. Tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ning tööriistade selgele paigutusele leiavad isegi kogenematud ja algajad Publisher 2019' is kiire stardi ja saavad luua ka kõrgetele standarditele vastavaid trükimeediaid, aga ka lihtsalt logosid, ikoone ja muid pildielemente.

Nagu teisteski Office programmides 2019. aasta versioonis, saab paela väljanägemist kohandada vastavalt oma vajadustele, mis toob seega palju selgust. MS Publisher 2019 on seega õige partner teie loominguliste ideede veenvaks ja oskuslikuks elluviimiseks.

Suur ühilduvus erinevate formaatide ja programmidega

Loomulikult võimaldab kujundusprogramm kasutada tavalisi failivorminguid, mille hulka kuuluvad .JPG ja .PDF, aga ka Microsoft enda .XPS ja .PUB formaadid; viimaseid saab avada isegi Adobe'i kujundusprogrammiga. See tähendab, et MS Publisheriga loodud trükifaile saab jätkuvalt kasutada ka teise kujundustarkvaraga, mis suurendab Publisher 2019 ühilduvust. Ja uudiskirjade loomiseks on saadaval HTML-vorming.

Publisher saab importida faile ka teistest Office programmidest, näiteks Exceli graafikuid ja tabeleid või juba vormindatud Wordi tekste.

Lõpuks kogub ja pakib mugav Pack & Go viisard automaatselt kõik trükiga seotud ja trükkimiseks vajalikud failid (nt pildid, graafika ja kirjatüübid) ühte faili, mille peate seejärel vaid saatma trükiteenusele või koopiakauplusele või tegema kättesaadavaks Microsoft pilvepaketi kaudu.

Lühiülevaade Publisher 2019-i uuendustest

See uus Microsoft Publisheri versioon paistab silma lisaks paljudele optimeerimistele ka oma täiustatud kasutusvõimaluste poolest: Esiteks saab Publisher 2019-i kasutada ka puutepliiatsiga seadmetes. Lisaks saab Publisheri dokumente jagada teistega ka Microsoft pilveteenuse OneDrive kaudu. Tänu seal salvestatud failide usaldusväärsele reaalajas uuendamisele ja andmekaotuse vältimisega tagatud kõrgetele turvastandarditele on töö Publisheri kujundusdokumentidega meeskonnas mitte ainult tõhus, vaid ka turvaline.

Publisher 2019 pakub muu hulgas järgmisi funktsioone ja funktsioone:

 • Mitme pildi redigeerimiseks on nüüd saadaval spetsiaalne veerg kujunduspaanis.
 • Pilte saab intuitiivselt vahetada kohe, kasutades drag & drop'i.
 • Saadaval on arvukad uued pildiefektid: nt varjud, helendavad efektid, 3D-efektid ja peegeldused.
 • Neid saab kasutada ka tekstide kujundamisel.
 • Veebipõhise fototeenuse või digitrüki kasutamiseks võib valmis trükised salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2019 on tavaliselt saadaval ainult teatavate MS Office versioonide lahutamatu osana, kuid Wiresoft s saab avaldamistarkvara osta ka eraldi. Selleks, et saaksite MS Publisher 2019 versiooni kasutada oma arvutis või mõnes muus Windows-võimekusega seadmes, on kohustuslikuks eelduseks operatsioonisüsteem Windows 10.

Wiresoft veebipoest saate osta Publisher 2019 uusimat versiooni, samuti vanemaid versioone ja paljusid teisi programme Office eriti soodsalt ühe kasutaja versioonina, täiesti ilma tarkvara tellimuseta. Kõik huvitavad ja olulised Publisher 2019 uued funktsioonid on esitatud järgmises üksikasjalikus ülevaates.

Microsoft Publisher 2019 funktsioonid

Publisher 2019 sisaldab nii juba tõestatud olemasolevate funktsioonide ja tööriistade täiustusi kui ka mõningaid uuendusi, sealhulgas vabalt kasutatavas graafikas ja mallides, nii et selle versiooni rakendusvõimaluste valik on veelgi laiem kui varem.

Kasutage dokumentide kujundamisel kujundusettepanekuid

Kohe Publisher 2019 algusest peale kuvatakse ulatuslik kujundusmallide kataloog, mis sisaldab ettepanekuid mitmesuguste trükidokumentide jaoks tüüpilistes formaatides: alates lihtsatest visiitkaartidest kuni postituseks mõeldud flaierite ja ulatuslike kataloogideni. Iga malli saab veelgi kohandada - värvid, kirjatüübid ja vormingu saab asendada või täiendada teistega. Originaalmalli fail jääb alati alles, nii et sellele on võimalik uuesti ja uuesti juurde pääseda, sest uus kujundatud mall salvestatakse koopiana.

Eriti algajad ja kogenematud kasutajad hindavad neid dokumendi eelseadistusi, et saavutada iga kord meeldiv trükitulemus.

Loomulikult on võimalik kujundada ka omaenda malle ja kujundusi. Et need oleksid ka järgmisel korral kohe kättesaadavad, saab neid salvestada ka malli- või põhifailina. See säästab spetsialistidele palju aega ja tagab, et kõik sellel põhinevad dokumendid on ühesuguse välimuse ja kvaliteediga.

Moodulite kasutamine väljaannete jaoks

Selleks, et tagada dokumentide korduv ja identne välimus erinevates vormingutes ja meediumides, saab Publisher 2019-s kasutada ka nn ehitusplokke. Need on tüüpilised elemendid, nagu pealkirjad, aga ka raamid, kastid jne. Kasutajad võivad kasutada Publisheri sisseehitatud ehitusplokke, nagu mallide puhul, või luua oma ehitusplokke.

Töötle pilte ja graafikat otse Publisher 2019'is

Graafikat ja fotosid saab sisestada otse arvutist, Microsoft ClipArt'i raamatukogust või Bingi pildiotsingu kaudu või veebipõhisest fotoalbumist. Lohistage ja asendage neid igal ajal. Tänu joonlaua funktsioonile saab neid pärast sisestamist asetada soovitud asendisse millimeetri täpsusega.

Publisheri dokumenti imporditud pildifaile saab isegi tagantjärele redigeerida; on võimalik reguleerida nii värvitooni kui ka värvi intensiivsust ja ka kärpida pildi suurust soovitud formaati. Samuti on võimalik lisada erinevaid efekte, nagu varjud ja peegeldused, nii piltidele kui ka tekstidele, et neid esile tõsta.

Publisher 2019'is saadaval olev skaleeritav SVG-vektorgraafika säilitab oma teravuse isegi suurendades, andes seega alati professionaalse välimuse, samas kui 3D-objekte saab soovitud vaate saamiseks soovi korral pöörata.

Kasutage praktilisi tekstikaste

Pikkade, mitu lehekülge hõlmavate või illustratsioonidega katkestatud tekstide paigutamisel on olemas mõned kasulikud vahendid, mis aitavad paigutuse jälgimist jälgida: Näiteks kui tekstiväljale on sisestatud liiga palju teksti, näitab väike kast raami paremas allosas seda ellipsiga. Olemasolevat tekstivälja saab siis kas lihtsalt hiirega suurendada või siduda mitu sellist tekstivälja omavahel, nii et ülejäänud tekst ilmub automaatselt järgmisesse väljasse. See funktsioon on eriti kasulik, kui teete tekstis hilisemaid muudatusi, näiteks lühendamisel või lisamisel.

Isikupärastage ja jagage Publisheri dokumente

Isikupärastatud postituste loomiseks saab automaatselt lisada kõigi adressaatide nimed, fotod või isegi veebilinkid. Ja et jagada kavandit või valmis kujundust teiste töötajatega, saab nende e-posti aadressid lisada otse dokumendile, mis teeb selle saatmise veelgi kiiremaks. Kasutades Microsoft OneDrive'i pilveteenuseid Publisheris, on võimalik andmeid ka veebis salvestada, andes saajatele juurdepääsu lingi kaudu.

Publisher 2019 pakub printimisvõimalusi igas kvaliteedis

Sõltuvalt sellest, mille jaoks tuleb luua flaiereid, brošüüre, kutsekaarte ja muid reklaammaterjale, aga ka puhtalt eratarbekaupu, pakub Publisher 2019 ulatuslikke võimalusi trükkimiseks ja muidugi juba ka kujundamiseks. Seega saab trükiseid luua igale sihtrühmale soovitud kvaliteediga. Veebipõhise trükiteenuse kaudu digitaalse printimise puhul saab Publisheri dokumente salvestada ka tavalises .JPG-vormingus.

Microsoft Publisher 2019 üldised süsteeminõuded

Office Publisher 2019 tarkvara on saadaval allalaadimiseks kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Vaikimisi on paigaldatud 64-bitine versioon, kuid ainult 32-bitist versiooni saab paigaldada 32-bitise x86-protsessoriga operatsioonisüsteemi. Sõltuvalt valitud versioonist võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda - näiteks RAM-i ja kõvaketta mahu osas. Tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

  • Operatsioonisüsteemid - tingimata vajalik: Windows 10 või Windows Server 2019
  • Protsessor: min. 1,6 GHz, 2- tuumaline protsessor
  • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32-bitine) või 20 GB (64-bitine)
  • RAM: vähemalt 2 GB RAM (32-bitine) või 4 GB RAM (64-bitine)
  • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit, DirectX 10 koos WDDM 2.0-ga

Osta Microsoft Publisher 2019 odavalt iseseisva programmina Wiresoft st

MS Publisher on mõne Microsoft Office komplekti klassikaline osa ja seetõttu ei ole see tavaliselt saadaval eraldi, vaid ainult koos teiste Office programmidega. Wiresoft st saate osta Publisher Software 2019 ka ühe programmina - erinevalt paljudest teistest Microsoft tarkvaraprogrammide pakkujatest - ja eriti ostuversioonina.

Teie eelised siin: see Publisher 2019 ühekordse kasutaja litsents ei kohusta teid kohustusliku uuenduste või võimalike funktsioonide kasutamise piirangutega ajaliselt piiratud tellimusele. Seetõttu tasub teil kahekordselt osta Publisher 2019 Wiresoft st ühe programmina, eriti kui te ei vaja kõiki Office programme.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoft ga: Publisher 2019 ühe kasutaja litsents, mille siin ostate, pärineb tavaliselt ettevõtte suuremast mahulitsentsist ja kujutab endast seega nn kasutatud tarkvara - kuid funktsionaalsuse poolest on see identne Publisher programmi versiooniga, mis on samuti lisatud Office Suite 2019. Seetõttu saame seda pakkuda teile eriti soodsa hinnaga!

Kasutatud tarkvara ostmisel ei ole teil ka mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgesõnaliselt lubatud. Lisaks sellele on iga Wiresoft s saadaval olev Microsoft programm, olenemata sellest, kas see on varem kasutatud või kasutamata, esmalt testitud selle tegeliku ja laitmatu kasutatavuse suhtes, nii et pärast ostu ja arvutisse allalaadimist on Publisher tarkvara kohe 100% kasutatav piiramatu aja jooksul.

Wiresoft pakub tõsise ja usaldusväärse tarkvara edasimüüjana ainult programmi täisversioone, mis on identsed Microsoft versioonidega ja ei pärine ebaturvalistest allikatest.

Eriti vabakutselised ja VKEd, aga ka erakasutajad saavad Wiresoft tarkvara ostes eriti palju kasu kõigist Publisher 2019 eelistest, sest nad säästavad raha. Wiresoft tarkvarapoest saate MS Publisheri, samuti paljusid teisi programme Office ja muid Microsoft programme ostuversioonidena.

Kui teil on küsimusi MS Publisher 2019 või mõne muu Microsoft programmi kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad