Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10028
 • D87-07499
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
199,90 € * 220,90 € * (9,51% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Visio 2019 on Microsofti keeruka tarkvara uusim versioon nii äri- kui ka tehniliste protsesside ja kontekstide informatiivseks visualiseerimiseks; lisatud tööriistade ja vormide abil saab isegi keerulisi küsimusi või andmekogumeid selgelt esitada ja edastada. MS Office'i programmidest juba tuttav töölaua kasutajaliides teeb Visio 2019 kasutamisega alustamise eriti lihtsaks, nii et ka uued kasutajad saavad kiiresti orienteeruda ja kasutada intuitiivselt erinevaid tööriistu ja funktsioone, et muuta olemasolevad andmed või ideed vastavalt projekti nõuetele informatiivseteks diagrammideks: Visio 2019 Professionalis saadaval olevad kujundid sobivad nii töövoogude ja organisatsiooniliste diagrammide kui ka tehniliste protsesside ja süsteemide jms üksikasjalikuks loomiseks - uus on siin "traatvõrgustiku" kujund. Lisaks pakutakse nüüd, eriti Professional Editionis, ka UML-struktuuri skeeme, mis sobivad klasside ja liideste modelleerimiseks. Lisaks on tarkvara optimeeritud, et lihtsustada DWG-failide importimist ja kiiremat töötlemist AutoCADist.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"

Visio 2019 Professional - professionaalne Microsofti visualiseerimistarkvara üksiklitsentsina ostmiseks

Visio 2019 on Microsofti keeruka tarkvara uusim versioon nii äri- kui ka tehniliste protsesside ja kontekstide informatiivseks visualiseerimiseks; lisatud tööriistade ja vormide abil saab isegi keerulisi küsimusi või andmekogumeid selgelt esitada ja edastada.

MS Office programmidest juba tuttav töölaua kasutajaliides teeb Visio 2019-ga alustamise eriti lihtsaks, nii et ka uued kasutajad leiavad kiiresti orienteerumise ja kasutavad intuitiivselt erinevaid tööriistu ja funktsioone, et muuta olemasolevad andmed või isegi ideed informatiivseteks diagrammideks, sõltuvalt projekti nõuetest: Visio 2019 Professionali selleks otstarbeks saadaval olevad kujundid sobivad töövoogude ja organisatsioonikaartide, aga ka tehniliste protsesside ja süsteemide jms üksikasjalikuks loomiseks - uus on siin "traatmudeli" kujund. Lisaks pakutakse nüüd, eriti Professional Editionis, ka UML-struktuuri skeeme, mis sobivad klasside ja liideste modelleerimiseks. Lisaks on tarkvara optimeeritud, et lihtsustada DWG-failide importimist ja kiiremat töötlemist AutoCADist.

Visio 2019 Professional on täiustatud ka puutetundlikel seadmetel kasutamiseks, seega saab programmi asjakohastes seadmetes kasutada nii digitaalse pliiatsiga kui ka lihtsalt sõrmega, isegi märkmete joonistamiseks või lisamiseks. Ja kui Visio 2019 on ühendatud Azure Active Directory või Exchange'i serveriga, saab andmeid näiteks Excelist otse kujunditesse importida.

Millistele kasutajatele on Visio 2019 Professional väljaanne mõeldud?

Lisaks keskmise suurusega ettevõtetele on Visio 2019 Professional väljaanne mõeldud eelkõige suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kus meeskonnatöö on põhirõhk, kui tegemist on protsesside ja äristruktuuride jms visualiseeringute professionaalse ja väga kõrgel tasemel loomisega. Selleks on saadaval suur hulk kujundeid, mis on selgelt sorteeritud mallideks, mida saab vastavalt oma vajadustele kohandada ja seejärel ka oma uute mallidena salvestada, et neid uuesti kasutada. MS SharePoint Serveri või OneDrive'i kaudu saab Visio 2019 abil loodud skeeme jagada pilves ka meeskonnakaaslastega või partneritega ning teha need integreeritud kommenteerimisfunktsiooni abil kättesaadavaks.

Wiresofti tarkvarapoes pakutav Microsoft Visio 2019 Professional Edition on üksiklitsents ostuversioonis - tegemist on kasutatud tarkvaraga, mille hind on oluliselt madalam võrreldes tavakaubandusega, mis müüb seda tavaliselt ainult mahulitsentsilepingu raames. See pakub igas suuruses ettevõtetele soodsat majanduslikku võimalust kasutada oma tegevuses igakülgselt seda Microsofti professionaalset visualiseerimistarkvara.

Wiresoft Software'i veebipoes on ka teisi Visio 2019-ga ühilduvaid Microsofti rakendusi saadaval soodushinnaga kasutatud tarkvara üksiklitsentsidena, näiteks Windows 10, mis on Visio 2019 kasutamise kohustuslik eeldus. Järgnev ülevaade tutvustab lühidalt Visio 2019 Professional Editioni peamisi funktsioone ja uuendusi.

Kasutage ulatuslikku valikut Visio diagrammidest või lihtsalt looge oma kujundid ise

Visio 2019 Professional sisaldab väga suurel hulgal Visio skeeme kõigi mõeldavate rakendusvaldkondade jaoks; need on selgelt organiseeritud erinevatesse mallidesse, mis sisaldavad vastavaid üksikuid kujundeid. Kujundeid saab täita otse tekstiga, kusjuures programm lisab selle automaatselt kirjutamisel, kuid neid saab ka näiteks otse Exceli tabeliga või Exchange'i andmebaasiga või MS SharePoint'i või OneDrive'i teenuste kaudu imporditud andmetega siduda.

Visio 2019 Professional pakub selleks üle 600 kujundi, millest umbes 400 on ka "intelligentsed" kujundid: nendega seotud metaandmed kohandatakse uuendamisel automaatselt ümber kõnealuses kujundis. Lisaks sellele on paljud kujud tööstusstandarditele vastavad, nii et need skeemid sisaldavad kohustuslikku teavet. Kokkuvõttes pakub Visio 2019 Professional Edition kasutajatele kõike, mida nad vajavad loominguliseks tööks, et esitada protsesse või süsteeme arusaadavalt. Visio 2019 Professional sisaldab ka rohkem:

Uus: UML-diagrammid ainult Visio 2019 Professional Editionis

Visio 2019 Professionalis saab integreeritud UML-vahenditega luua eriti hästi kommunikatsiooni-, komponentide- ja juurutusskeeme, näiteks portide ja liideste ning suhete ja komponentide visualiseerimiseks: UML - Unified Modeling Language - töötati välja graafilise modelleerimiskeelena spetsiaalselt tarkvara komponentide ja muude süsteemide visualiseerimiseks ja dokumenteerimiseks ning spetsifitseerimiseks ja projekteerimiseks.

Nimetage vaid mõned näited sellest, kuidas UML-diagramme saab Visio 2019 Professionalis kasutada: UMLi klassidiagrammid näitavad seega staatilist vaadet süsteemis olevatele klassidele ja objektidevahelistele suhetele, samas kui komponentdiagrammid jagavad sellise süsteemi omavahel seotud komponentideks, mille abil saab näidata ka koodi struktuuri. Lisaks sellele illustreerivad UMLi juurutusskeemid riist- ja tarkvara elementide konfiguratsiooni ning UMLi järjestusdiagrammid näitavad kõiki osalejaid või objekte, mis osalevad interaktsioonis.

Uus: andmebaasi märkimisdiagrammid

Professional Edition sisaldab ka andmebaasi notatsioonidiagrammide tüüpi, mida nimetatakse ka olemussuhete mudeliks (ER-mudel või ERM), mida saab kasutada lihtsa või keerulise andmebaasi graafilise mudeli loomiseks.

Muud parandused ja täiendused Visio 2019'is

Peale nende pakub Visio 2019 Professional ka rohkem uut tüüpi diagrammide või funktsioonide ja ka optimeeritud toetust AutoCAD-failidele:

Uued stardidiagrammid muudavad Visio 2019i kasutamise kiiremaks

Visio 2019 sisaldab ka uusi stardidiagramme Brainstorming, Organizational Chart ja "Specification and Description Language" - lühendatult SDL, mida on sageli vaja vooskeemide, töövoogude ja ajagraafikute näitamiseks. Programm annab ka praktilisi juhiseid, kuidas luua sobivat tüüpi diagrammi, mis on eriti kasulik algajatele.

Visio 2019 Professionalis juba sisalduvad kujundid on võimalik kohandada vastavalt teie enda vajadustele. Seega saab üksikuid komponente redigeerida kujundusvahenditega - näiteks gradientide ja läbipaistvuse, efektide, näiteks varjude ja helenduste, peegeldamise ja 3D-kujutiste abil: selleks saab muuta tekstide jooksusuunad, vormingu ja värvi, samuti saab muuta joonte/rajajoonte paksust, stiili ja värvi; lisaks on võimalik muuta ka kogu diagrammi.

Kasutajad saavad Vision 2019 Professionalis luua oma kujundeid ja salvestada need, et need oleksid järgmisel kasutuskorral põhikujundina saadaval, lisades need lemmikute malli.

Uus: trajektooride skeemid

Visio 2019 on uus ka wireframe-diagrammi tüüp; wireframe-diagramme kasutatakse peamiselt rakenduse kasutajaliidese, funktsioonide ja sisu ideede visandamiseks rakenduse arendamise ajal.

Uus: AutoCADi toetus on optimeeritud

Lisaks on nüüdseks parandatud ja laiendatud AutoCADi toetust Visio 2019-s: AutoCADi versiooniga 2007 või vanemate versioonidega loodud DWG- või DXF-faile saab nüüd kiiremini importida ja ka paremini skaleerida, samuti on kuju ülekandmine viivitusevabam. Visio 2019-i imporditud AutoCAD-i objektid, näiteks.

Hoone põrandaplaanid või plaanid saab teisendada Visio vormiks ja seejärel täiendada neid teiste kujunditega, näiteks töökohtade või masinate ja seadmete paigutuse ja jaotuse planeerimiseks ruumis.

Visio 2019 Professional Editioni tüüpilised Visio diagrammitüübid

Järgnevad diagrammitüübid on vaid näited Visio 2019 Professionalis kõige sagedamini kasutatavatest kujunditest:

Ehitusprojekteerimise ja projekteerimise jaoks:

 • Põhiplaanid näitavad, kuidas ruume kasutatakse, näiteks ettevõtte või organisatsiooni ruumiplaneerimisel.
 • Hooneplaanid võimaldavad IEEE-konformseid tehnilisi kujutisi infrastruktuurist või ehitusteenustest, näiteks vooluahelatest, paigaldustest, torustikust ja muudest süsteemidest.

Ettevõtte ja projektiga seotud protsessid:

 • Voolukaardid visualiseerivad äriprotsesside või isegi tehniliste protseduuride üksikuid etappe,
 • swimlane-diagramme kasutatakse eelkõige üksikute tööetappide määramiseks ettevõtte eri osakondadele.
 • IDEF0-tüüpifunktsionaalsete diagrammide abil modelleeritakse süsteemi või ettevõtte otsuseid, samas kui BPMN-diagramme kasutatakse eelkõige äriinformaatikas või protsesside juhtimises.
 • Äriprotsesside skeeme kasutatakse keerukate tegevusprotsesside selgitamiseks.
 • Pivot-diagramme kasutatakse suuremate andmehulkade hindamiseks, samas kui
 • Ajaskaalade diagrammid dokumenteerivad äriprotsesside kulgemise.
 • 3D tulpdiagrammid illustreerivad näiteks müüki, kasumit või muid põhinäitajaid.

Tehnilised esitlused:

 • Protsessivooludiagramme kasutatakse peamiselt keemiliste ja tööstuslike protsesside ning protsessis vajalike seadmete visualiseerimiseks.
 • IT-diagramme, näiteks ITIL (Information Technology Infrastructure Library) diagrammid, kasutatakse süsteemis eelnevalt määratletud funktsioonide ja rollide, näiteks aktiivsetes kataloogides ja andmebaasides, illustreerimiseks.

Muud struktuuriskeemide tüübid:

 • Organisatsioonikaardid selgitavad organisatsiooni struktuuri ja hierarhiaid, sealhulgas sõltuvusi.
 • Järjestusdiagrammid sisaldavad kõiki interaktsioonis osalejaid, sealhulgas sündmusi.
 • Tegevusdiagrammid seevastu kirjeldavad meetodite ja tegevuste sisemist käitumist.
 • Olekuskeemid illustreerivad näiteks objektide toote elutsüklit.
 • Kasutusjuhtumi diagrammid visualiseerivad projekti üksikuid etappe, samas kui
 • Kommunikatsioonidiagrammid näitavad süsteemi elementide koostoimet.

Riistvara ja muud nõuded Microsoft Visio 2019 Professional kasutamiseks

Põhimõtteliselt saab MS Vision 2019 Professional Edition'i nii 32-bitise kui ka 64-bitise versiooni kasutada ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019-ga! Lisateavet vastavate miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline
 • Operatsioonisüsteemid (tingimata vajalik): Windows 10, Windows Server 2019
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM (64-bitine) või 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 4,0 GB vaba kettaruumi
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime: 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart graafikaseadmete kiirendamiseks
 • .NET versioon: Teatud Vision 2019 funktsioonid nõuavad .NET 3.5 või 4.6 installimist
 • Kirjeldatud pilvepõhiste Visio failijagamisfunktsioonide kasutamiseks on vaja OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePoint'i kontot

MS Visio 2019 Professional Edition - osta oma üksiklitsents odavalt Wiresoftist

Wiresoft pakub veebipoes MS Visio 2019 Professional Edition'i ühe kasutaja litsentsina, tegemist on nn kasutatud tarkvaraga, mis on seega võrreldava uue tootega võrreldes oluliselt odavam. Visio 2019 ostuversioon pakub teile lisaks hinnasoodustusele veel suureks eeliseks selle piiramatut kasutatavust, erinevalt tellimusversioonist.

Pakutav MS Visio 2019 Professional Edition'i ühe kasutaja litsents pärineb selle Microsofti programmi mahulitsentsist, mis on esmakordselt ostetud ja mida ettevõte võib-olla ka kasutab. Kui see mahulitsents edasi müüdi, jaotati see üksiklitsentsideks ja märgiti seega kasutatud tarkvaraks või "Kasutatud tarkvaraks". Visio 2019 Professional'i mahulitsentsi jagamine sellisteks üksiklitsentsideks ega sellele järgnev uus märgistus "Kasutatud tarkvara" ei sisalda mingeid piiranguid selle funktsionaalsuse või kasutatavuse osas - mitte ainult seetõttu, et see protsess ei riku ühtegi kehtivat õigusnormi, vaid ka seetõttu, et tarkvara ei saa üldiselt ära kuluda.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu - alati turvaline tehing, millel on palju eeliseid teie jaoks! Kui ostate Wiresofti poest saadaval oleva litsentsi, näiteks MS Visio 2019 Professional, ei saa te kasu mitte ainult tõeliselt madalast hinnast, vaid ka turvalisest kohesest allalaadimisest pärast lõpetatud makset ja tarkvara litsentsi kohesest aktiveerimisest kaasasoleva mahulitsentsi võtmega. Veelgi enam, ostes kasutatud tarkvaralitsentse Microsofti eksklusiivsete programmiväljaannete, näiteks MS Visio 2019 Professional või muude programmide jaoks, saate neid ise kasutada ilma tellimuspiiranguteta.

Wiresofti tarkvarapoest leiad Microsofti kasutatud tarkvara Visio 2019 Professional Edition, samuti Visio ja muu Microsofti tarkvara teised väljaanded või versioonid, näiteks Windows 10 ja Windows Server 2019, mis on vajalikud Visio 2019 Professionali kasutamiseks. Kui teil on küsimusi MS Visio 2019 Professionali või mõne muu poes pakutava Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid chatis, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad