Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL

304,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visio 2019 Professional – professionaalne Microsofti visualiseerimistarkvara, mida müüakse...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"

Visio 2019 Professional – professionaalne Microsofti visualiseerimistarkvara, mida müüakse ühe litsentsina

Visio 2019 on Microsofti keeruka tarkvara uusim versioon nii äri- kui ka tehniliste protsesside ja suhete informatiivseks visualiseerimiseks; Kaasasolevate tööriistade ja vormide abil saab isegi keerukaid probleeme või andmemahtusid selgelt kuvada ja edastada.

MS Office'i programmidest juba tuntud töölaualiides teeb Visio 2019 kasutamisega alustamise eriti lihtsaks, et ka uued kasutajad saaksid kiiresti orienteeruda ning intuitiivselt kasutada erinevaid tööriistu ja funktsioone olemasolevate andmete töötlemiseks või ideid, mida tuleb rakendada informatiivne diagrammid vastavalt projekti nõuetele: kujundeid saadaval Visio 2019 Professional sobivad üksikasjalikud loomine tööprotsesse ja organisatsiooni skeemi samuti tehnilisi protsesse ja süsteeme, jne, - "sõrestikku" kuju on uus siin . Selleks on nüüd saadaval ka UML-i struktuuriskeemid, eriti Professional Editionis, mis sobivad klasside ja liideste modelleerimiseks. Lisaks on tarkvara optimeeritud DWG-failide lihtsamaks importimiseks ja kiiremaks töötlemiseks AutoCADist.

Visio 2019 Professional on täiustatud ka puutetundlikul seadmel kasutamiseks, nii et programmi saab vastavatel lõppseadmetel digipliiatsiga või lihtsalt näpuga juhtida, ka märkmeid joonistada või lisada. Ja kui see on ühendatud Azure Active Directory või Exchange Serveriga, saab andmeid (nt Excelist) importida otse Visio 2019 rakendusse Shapes.

Millistele kasutajatele on Visio 2019 Professional Edition mõeldud?

Lisaks keskmise suurusega ettevõtted, Visio 2019 Professional Edition on mõeldud peamiselt suuremate ettevõtete ja organisatsioonide, kus meeskonnatöö on fookuses, kui tegemist on visualiseerimise protsesside ja äristruktuuride jne professionaalselt ja väga kõrgel tasemel Loo tase . Selleks on saadaval suur hulk selgelt mallidesse sorteeritud kujundeid, mida saab vastavalt oma vajadustele veelgi kohandada ja seejärel salvestada oma uute mallidena taaskasutamiseks. Visio 2019-ga loodud diagramme saab MS SharePoint Serveri või OneDrive'i kaudu ka meeskonna kolleegide või partneritega pilves jagada ja integreeritud kommenteerimisfunktsiooni kasutades kättesaadavaks teha.

Professional Edition Microsoft Visio 2019 pakutud Wiresoft tarkvara pood on ühe litsentsi ostu versioon - see on kasutatud tarkvara, mis võrreldes korrapärane kauplemine, mis tavaliselt ainult pakkumised seda osana hulgilitsentsprogrammi Leping , on oluliselt madalama hinnaga. See pakub igas suuruses ettevõtetele odavat ja ökonoomset võimalust kasutada seda professionaalset Microsofti visualiseerimistarkvara oma tegevuses laialdaselt.

Wiresofti tarkvara veebipoes on allahinnatud kasutatud tarkvara üksiklitsentsidena ka teisi Visio 2019-ga ühilduvaid Microsofti rakendusi, näiteks Windows 10, mis on Vision 2019 kasutamiseks kohustuslik. Järgmises ülevaates tutvustatakse lühidalt Visio 2019 Professional Editioni olulisemaid funktsioone ja uuendusi.

Kasutage laia valikut Visio diagramme või looge lihtsalt oma kujundeid

Visio 2019 Professional sisaldab väga suurt hulka Visio diagramme kõigi mõeldavate rakendusvaldkondade jaoks; need on selgelt organiseeritud erinevatesse šabloonidena, mis sisaldavad üksikuid kujundeid. Kujundid saab täita otse teksti, mille programmi lisab automaatselt seda, kui kirjalikult, kuid nad võivad olla seotud ka näiteks otse Exceli tabeli või Exchange andmebaasi või andmeid saab imporditud kaudu MS SharePoint või OneDrive Services.

Visio 2019 Professionali portfellis on rohkem kui 600 kujundit, millest umbes 400 on ka "intelligentsed" kujundid: seotud metaandmed kohandatakse selle värskendamisel automaatselt kõnealuse kujuga. Lisaks vastavad paljud kujundid tööstusstandarditele, nii et need diagrammid sisaldavad autoriteetset teavet. Kokkuvõttes pakub Visio 2019 Professional Edition kasutajatele kõike, mida nad loominguliseks tööks vajavad, et protsesse või süsteeme arusaadavalt esitleda. Visio 2019 Professional sisaldab ka rohkem:

Uus: UML-diagrammid ainult Visio 2019 Professional Editionis

Programmis Visio 2019 Professional saab integreeritud UML-tööriistadega eriti hästi luua suhtlus-, komponentide ja pakkumise diagramme, näiteks pordide ja liideste, aga ka seoste ja komponentide visualiseerimiseks: UML – ühtne modelleerimiskeel – töötati välja spetsiaalselt graafikana. modelleerimiskeelest Arenenud visualiseerimiseks ja dokumentatsiooni samuti kirjelduses ja ehituse tarkvara komponente ja muud süsteemid.

Kui nimetada vaid mõned näited UML-diagrammide võimalikest kasutusvõimalustest rakenduses Visio 2019 Professional: UML-i klassidiagrammid näitavad staatilist vaadet klassidest ja süsteemi objektide vahelistest suhetest, samas kui komponentdiagrammid jagavad sellise süsteemi seotud komponentideks. , sealhulgas struktuuri koodi saab kuvada. Lisaks selgitavad UML-i juurutusskeemid riist- ja tarkvaraelementide konfiguratsiooni ning UML-i jadaskeemid näitavad kõiki interaktsioonis osalevaid osalejaid või objekte.

Uus: andmebaasi tähistusskeemid

Professional Edition sisaldab ka andmebaasi tähistusdiagrammi tüüpi, mida nimetatakse ka olemi seoste mudeliks (ER mudel või ERM), mille abil saab luua lihtsa või keeruka andmebaasi graafilise mudeli.

Visio 2019 edasised täiustused ja täiendused

Lisaks pakub Visio 2019 Professional muud uut tüüpi diagramme ja funktsioone ning optimeeritud tuge AutoCAD-failidele:

Uued algusdiagrammid võimaldavad Visio 2019-sse kiiremini siseneda

Visio 2019 sisaldab ka uusi algusskeeme ajurünnaku, organisatsiooniskeemi ja spetsifikatsiooni- ja kirjelduskeele (lühidalt SDL) valdkondades, mis on sageli vajalikud vooskeemide, töövoogude ja ajakavade kuvamiseks. Programm pakub ka praktilisi näpunäiteid vastava diagrammitüübi koostamiseks, mis on eriti kasulik algajatele.

Programmis Visio 2019 Professional juba sisalduvaid kujundeid saab ka kohandada vastavalt teie vajadustele. Disainitööriistu – nagu gradiendid ja läbipaistvus, efektid nagu vari ja kuma, peegeldamine ja 3D – saab kasutada üksikute komponentide redigeerimiseks: teksti saab muuta suunda, vormingut ja värvi ning jooni/ääriseid saab reguleerida paksus, stiili ja värvi; on võimalik ka tervet diagrammi redigeerida.

Kasutajad saavad rakenduses Vision 2019 Professional luua oma kujundeid ja salvestada need nii, et need oleksid järgmisel kasutamisel põhikujunditena saadaval, lisades need mallile „Lemmikud”.

Uus: traatraami diagrammid

Visio 2019 uus on ka traatskeemi tüüp; Wireframe diagramme kasutatakse peamiselt rakenduste arendamise ajal, et visandada ideid rakenduse kasutajaliidese ning selle funktsioonide ja sisu jaoks.

Uus: AutoCADi tugi on optimeeritud

toetuseks AutoCAD Visio 2019 on nüüdseks paranenud ja laiendatud: DWG või DXF faile, mis on loodud AutoCAD versioon 2007 või vanem saab nüüd imporditud kiiremini ja korrastatakse parem, koos kuju Overlay toimub viivitamata. Visio 2019-sse imporditud AutoCAD-objektid, näiteks

Ehitise korruseplaanid või plaanid saab teisendada Visio kujundiks ja seejärel täiendada täiendavate kujunditega, nt planeerida tööjaamade või masinate ja seadmete paigutust ja jaotust ruumis.

Visio 2019 Professional Editioni tüüpilised Visio diagrammitüübid

Järgmised diagrammitüübid on vaid näited rakenduses Visio 2019 Professional saadaolevatest kõige sagedamini kasutatavatest kujunditest.

Hoonete planeerimise ja tehnoloogia jaoks:

 • Korruseplaanid selgitavad ruumide kasutamist, nt ruumide planeerimisel ettevõttes või organisatsioonis.
 • Ehitusplaanid võimaldavad IEEE-ga ühilduvat infrastruktuuri või ehitusteenuste tehnilisi esitusi, nt elektriahelaid, paigaldisi, torujuhtmeid ja muid süsteeme.

Ettevõtte ja projektiga seotud protsessid:

 • Vooskeemid visualiseerivad äriprotsesside või tehniliste protsesside üksikuid faase,
 • eriti ujumisradade diagramme kasutatakse üksikute tööetappide määramiseks ettevõtte erinevatele osakondadele.
 • IDEF0 diagrammi tüüpi mudelisüsteemi või ettevõtte otsuste
 • ristfunktsionaalsed vooskeemid , samas kui BPMN-diagramme kasutatakse spetsiaalselt ettevõtte infosüsteemides või protsesside juhtimises.
 • Äriprotsesside diagramme kasutatakse keerukate tööprotsesside selgitamiseks.
 • Pivot diagramme kasutatakse suuremate andmemahtude hindamiseks, samas kui
 • Ajaskaala diagrammid dokumenteerivad äriprotsesside kulgu.
 • 3D tulpdiagrammid illustreerivad näiteks müüki, kasumit või muid KPI-sid.

Tehnilised kirjeldused:

 • Protsessi vooskeeme kasutatakse peamiselt keemiliste ja tööstuslike protsesside ning nende jaoks vajalike süsteemide visualiseerimiseks.
 • IT-diagramme, nagu ITIL-i (Information Technology Infrastructure Library) diagramme, kasutatakse süsteemis, nt Active Directorys ja andmebaasides, eelnevalt määratletud funktsioonide ja rollide illustreerimiseks.

Muud struktuuriskeemide tüübid:

 • Organisatsiooniskeemid selgitavad organisatsiooni struktuuri ja hierarhiaid, sealhulgas sõltuvusi.
 • Järjestusdiagrammid sisaldavad kõiki suhtluses osalejaid, sealhulgas sündmusi.
 • Tegevusdiagrammid aga kirjeldavad meetodite ja toimingute sisemist käitumist.
 • Olekudiagrammid selgitavad näiteks objektide toote elutsüklit.
 • Kasutage juhtumiskeeme visualiseerivad projekti üksikuid etappe, samas kui
 • Sidediagrammid näitavad elementide vastasmõju süsteemi sees.

Riistvara ja muud nõuded Microsoft Visio 2019 Professionali kasutamiseks

Põhimõtteliselt saab MS Vision 2019 Professional Editioni nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina kasutada ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019-ga! Lisateavet vastavate miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline
 • Operatsioonisüsteemid (täiesti vajalik): Windows 10, Windows Server 2019
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM (64-bitine) või 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 4,0 GB vaba ruumi
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime: 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks
 • .NET-versioon: teatud Vision 2019 funktsioonide jaoks on .NET 3.5 või 4.6 installimine eeltingimus.
 • Visio failide pilvepõhiseks kasutamiseks kirjeldatud funktsioonide kasutamiseks on vaja OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePointi kontot

MS Visio 2019 Professional Edition – ostke oma üksiklitsents soodsalt Wiresoftist

Wiresoft pakub e-poes MS Visio 2019 Professional Editioni ühe kasutaja litsentsina, see on nn kasutatud tarkvara, mille hind on võrreldes võrreldava uue tootega oluliselt madalam. Lisaks hinnaalandusele pakub Visio 2019 ostuversioon teile erinevalt tellitavast versioonist veel suure eelise, milleks on piiramatu kasutatavus.

MS Visio 2019 Professional Editioni pakutav ühe kasutaja litsents pärineb selle Microsofti programmi hulgilitsentsist, mille ettevõte esmalt ostis ja vajadusel ka kasutas. Selle hulgilitsentsi edasimüügiga jaotati see üksikuteks litsentsideks ja märgiti seega kasutatud tarkvaraks või "kasutatud tarkvaraks". Visio 2019 Professional hulgilitsentsi jagamine sellisteks individuaalseteks litsentsideks ega sellele järgnev uus nimetus "kasutatud tarkvara" ei sisalda selle funktsionaalsuse ega kasutatavuse osas mingeid piiranguid – mitte ainult seetõttu, et see protsess ei riku kehtivaid õigussätteid, vaid ka sest tarkvara üldiselt ei saa vananeb.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga – alati turvaline äri, millel on teile palju eeliseid! Kui ostate Wiresoft Shopist saadaoleva litsentsi, näiteks MS Visio 2019 Professional, saate kasu mitte ainult tõeliselt madalast hinnast, vaid ka turvalisest kohesest allalaadimisest pärast makseprotsessi lõppu ja tarkvaralitsentsi kohesest aktiveerimisest koos kaasasolevaga. hulgilitsentsi võti. Ja: eksklusiivsete Microsofti programmiväljaannete (nt MS Visio 2019 Professional või muude programmide) kasutatud tarkvaralitsentside ostmine annab teile võimaluse neid ise kasutada ilma tellimispiiranguteta.

Microsofti kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Visio 2019 Professional Editionile ka teisi Visio ja muu Microsofti tarkvara väljaandeid või versioone, nagu Windows 10 ja Windows Server 2019, mis on kasutamiseks vajalikud Visio 2019 Professional on kohustuslikud. Kui teil on küsimusi MS Visio 2019 Professionali või mõne muu poes pakutava Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud