Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 pakub usaldusväärset sõnumivahetusplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata nii e-kirju ja kontakte kui ka kohtumisi ja ülesandeid. See on Windows 10...
260,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 on e-posti ja kontaktide, samuti kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks tõestatud sõnumiplatvorm ning Windows 10 serveriversioon. Eelkõige suuremad ettevõtted ja...
1 842,90 € *

Microsoft Exchange Server 2016: tõhus ja turvaline ettevõtte kommunikatsioon

Exchange Server 2016 ülevaade

Microsoft Exchange Server 2016 on võimas lahendus ettevõtete e-posti suhtluseks ja kalendrihalduseks. Selle kasutuselevõtuga seadis Microsoft uued standardid kasutajasõbralikkuse, turvalisuse ja haldusfunktsioonide osas ettevõtete sidesüsteemidele.

Exchange Server 2016 uued funktsioonid

Exchange Server 2016 pakub oma eelkäijatega võrreldes täiustatud funktsioone, sealhulgas optimeeritud arhitektuuri, mis vähendab nii e-posti infrastruktuuri kulusid kui ka keerukust, ning uut, kasutajasõbralikku Outlooki veebis (varasemalt tuntud kui Outlook Web App).

Exchange Server 2016 põhifunktsioonid

Parandatud kasutajakogemus

Exchange Server 2016 rõhutab lihtsustatud kasutajakogemust, kusjuures Outlook veebis pakub intuitiivset ja tundlikku kasutajaliidest, mis töötab eri seadmetes võrdselt hästi.

Mobiilne tootlikkus

Täiustatud mobiilsed võimalused võimaldavad kasutajatel turvaliselt oma e-kirjadele ja kalendritele igal pool juurde pääseda, suurendades tootlikkust väljaspool kontorit.

Tõhustatud turvalisus ja kaitse

Exchange Server 2016 abil on teie andmed paremini kaitstud täiustatud turvamehhanismide, näiteks pahavara- ja spämmivastaste filtrite ning uute DLP (Data Loss Prevention) funktsioonide abil.

Täiustatud vastavustarkuse tööriistad

Exchange 2016 lihtsustab vastavussuuniste järgimist sisemiste eDiscovery- ja "hold"-funktsioonide abil, mis lihtsustab andmete haldamist õiguslike nõuete täitmiseks.

Tõhus haldamine

IT-administraatorite jaoks pakub Exchange Server 2016 lihtsustatud haldusfunktsioone, mis võimaldavad Exchange'i infrastruktuuri tõhusamat haldamist.

Lihtsustatud arhitektuur

Lihtsustatud serveriarhitektuur muudab rakendamise ja hoolduse lihtsamaks, suurendades samal ajal süsteemi töökindlust ja jõudlust.

Exchange Server 2016 tähtsus tänapäeval

Jätkuv tähtsus hübriidmaailmas

Exchange Server 2016 on jätkuvalt asjakohane, eriti organisatsioonide jaoks, kes eelistavad hübriidkonfiguratsiooni, kus kombineeritakse kohapealseid ja pilveteenuseid.

Sild pilve

Paljude organisatsioonide jaoks loob Exchange 2016 aluse üleminekuks pilveteenustele, pakkudes võimalust viia funktsioonid järk-järgult pilve, kaotamata seejuures kontrolli andmete üle.

Microsoft Exchange Server 2016 on endiselt usaldusväärne ja tugev platvorm ettevõtte kommunikatsiooniks, mida iseloomustavad täiustatud turvaelemendid, kasutajasõbralik keskkond ja halduse tõhusus. See kategooria tekst annab põhjaliku ülevaate Exchange Server 2016 võimalustest ja väärtusest kaasaegsete organisatsioonide jaoks.

Kategooriad