Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 

Microsoft Exchange Server 2016 - den effektive serversoftware til virksomheder og organisationer

Exchange Server 2016 er efterfølgeren til Exchange Server 2013 og serverversionen af Windows 10. Denne gennemprøvede messaging-platform bruges til at administrere e-mails og kontakter samt aftaler og opgaver centralt. Både mindre og større virksomheder og institutioner har gavn af mange praktiske værktøjer til fleksible, tilpassede applikationer, der understøtter teamsamarbejde.

Microsoft Exchange Server 2016 fåshos Wiresoft i to udgaver: Standard og Enterprise. Mens Exchange Server 2016 Standard opfylder kravene til postkasser i små og mellemstore virksomheder, er Exchange Server 2016 Enterprise perfekt tilpasset behovene hos store virksomheder, der har brug for et større antal postkassedatabaser.

Exchange Server 2016 er efterfølgeren til Exchange Server 2013 og serverversionen af Windows 10. Denne gennemprøvede messaging-platform bruges til at administrere e-mails og kontakter samt aftaler... rohkem teada saada »
Sulge aken
Microsoft Exchange Server 2016 - den effektive serversoftware til virksomheder og organisationer

Exchange Server 2016 er efterfølgeren til Exchange Server 2013 og serverversionen af Windows 10. Denne gennemprøvede messaging-platform bruges til at administrere e-mails og kontakter samt aftaler og opgaver centralt. Både mindre og større virksomheder og institutioner har gavn af mange praktiske værktøjer til fleksible, tilpassede applikationer, der understøtter teamsamarbejde.

Microsoft Exchange Server 2016 fåshos Wiresoft i to udgaver: Standard og Enterprise. Mens Exchange Server 2016 Standard opfylder kravene til postkasser i små og mellemstore virksomheder, er Exchange Server 2016 Enterprise perfekt tilpasset behovene hos store virksomheder, der har brug for et større antal postkassedatabaser.

Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 on end tõestanud sõnumsideplatvorm e-kirjade ja kontaktide ning kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks ning Windows 10 serveriversioon. Eelkõige saavad suuremad...
2 839,95 € *
Toote juurde
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 standardversioon Windows Exchange Server 2016 pakub usaldusväärset sõnumsideplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata e-kirju ja kontakte ning kohtumisi ja ülesandeid; see on Windows 10 serveriversioon....
398,95 € *
Toote juurde

Microsoft Exchange Server 2016 eelised

Suhtlussüsteem Exchange Server 2016 on iga kaasaegse ettevõtte oluline osa protsesside juhtimisel ja administreerimisel. See toimib sisemise ja välise liidesena ning ühendab töötajaid ja osakondi üle asukohtade Võimas serveritarkvara annab suure panuse ettevõtete efektiivsuse tõstmisse: Kõiki kontakte ja e-kirju saab tsentraalselt hallata ja selgelt arhiveerida. Samuti muudab see lihtsamaks dokumentidega koos töötamise, sealhulgas versioonihalduse. Diferentseeritud õiguste haldamine määrab ka töötajate individuaalse juurdepääsu kohtumistele.

Microsoft Exchange Server 2016 pakub seega kõrget kontrolli ja samal ajal läbipaistvust ning paindlikkust ja tootlikkust. Tööprotsesse lihtsustades säästab tarkvara aega ja raha, mis tõstab ka konkurentsivõimet.

Exchange Server 2016 kõige olulisemad uued funktsioonid lühidalt

Exchange Serveri versioon 2016 sisaldab mitmeid olulisi uuendusi ning eelmise versiooni Exchange Server 2013 edasiarendusi. Esmane arenduseesmärk oli serveriarhitektuuri optimeerimine, mille käigus vähendati serverirollide arvu kahele. : postkast ja Edge transport. Lisaks on lihtsustatud skaleerimist ja täiustatud erinevate pilveteenuste tuge.

Outlook veebis

Web juurdepääsu Exchange Server, varem tuntud kui "Outlook Web Access" või "Outlook Web App", on laialdaselt muudetud Microsoft ja ka nimeks "Outlook Web".

Veebiliidest on optimeeritud ka nii, et Outlooki saab probleemideta kasutada nutitelefonis või tahvelarvutis Androidi või iOS-i all ilma Outlooki rakendust installimata. Lisaks Microsofti brauseritele Edge ja Internet Explorer 11 töötab Outlook suuremate piiranguteta ka Google Chrome'i, Safari ja Firefoxiga.

Funktsioon "Pühkimine" lihtsustab konkreetselt saatjalt saadetud meilide haldamist. Näiteks saab neid säilitada määratud arvu päevi või salvestatakse ainult uusim sõnum.

Kalender on saanud ka uue välimuse ja uusi funktsioone. See hõlmab kalendrisündmuste e-kirjade meeldetuletusi ja võimalust koosolekukutsete jaoks teistsugust aega soovitada.

Täiustatud otsing

eDiscovery otsinguarhitektuur on muudetud ka Exchange Server 2016-s; see töötab nüüd asünkroonselt ja detsentraalselt ning kasutab mitut serverit. Seetõttu on otsing nüüd palju kiirem ja kui sisestate Outlook 2016-s või Outlooki veebis otsingusõna, kuvatakse soovitused sageli kasutatavate kontaktide, teie postkastis olevate meilide ja varasemate otsingute põhjal. Kontekstifiltrid (nt kuupäevavahemikud ja seotud saatjad) aitavad otsitavat teavet hõlpsamini leida. Outlooki veebirakendusega on võimalik otsida ka oma kalendritest või teiste inimeste kalendritest.

Täiustatud skaleeritavus

Exchange Server 2016 uue arhitektuuri teine eelis on otsingu parem mastaapsus. Postkastide ja arhiivipostkastide jaoks on suurendatud otsitavate postkastide arvu 5000-lt 10 000-le, nii et korraga otsitakse kokku 20 000 postkasti.

Täiustatud koostöö

Rakenduses Outlook 2016 või Outlook on the Web saab Microsofti pilveteenustesse OneDrive for Business ja SharePoint 2016 salvestatud faile nüüd lisada meili lingina, mitte failimanuksena nagu varem. Juurdepääsuõigusi saab individuaalselt reguleerida ja automaatselt seadistada. Saaja saab lingitud faili avada otse manuse kujul.

Hübriidpilve tugi

Exchange Server 2016 toetab ka hübriidstsenaariume. See tähendab, et pole vahet, kas postkast asub kohalikus serveris või pilves. Kohalikke e-postkaste saab kasutada ka pilvelaiendustega Exchange Online Archiving ja Azure Rights Management.

Kaitse andmete kadumise eest DLP-ga

Transpordireeglite laiendusega Data Loss Prevention (DLP) on andmete turvalisus paranenud. Exchange Server 2016 DLP aitab kaitsta ettevõtte tundlikke andmeid volitamata juurdepääsu eest. Andmekao vältimine sisaldab uusi meetodeid konfidentsiaalse teabe klassifitseerimiseks ja saatmiseks kasutajat töövoos takistamata. Kui on oht andmete pealtkuulamiseks, teavitatakse sellest kasutajaid nii Outlookis kui ka veebiversioonis. DLP hoiatab ka manipuleeritud meilide või pahavara sisaldavate manustega meilide vastuvõtmise eest.

Exchange Server 2016 DLP-funktsioonide kasutamiseks a

Vaja on ettevõtte kliendi juurdepääsulitsentsi (CAL).

Standardprotokolli MAPI üle HTTP

Standardne Outlooki protokoll Exchange'iga suhtlemiseks on Exchange Server 2016 MAPI HTTP kaudu. MAPI over HTTP parandab Outlooki ja Exchange'i ühenduste töökindlust ja stabiilsust ning transpordivigade nähtavust. Lisaks loob Outlook pärast talveunerežiimi või võrguvahetust serveriga ühenduse palju kiiremini. MAPI toetab katkenud ühenduse jätkamist HTTP kaudu; lühiajaliste ühenduse katkestuste korral pole uuesti ühendust vaja.

Windows Exchange Server 2016 Standard Edition

Microsoft Exchange Server 2016 standardväljaandes võimaldab paindlikku, läbipaistvat ja kulutõhusat suhtlust ettevõttes. See hõlmab eelkõige e-kirjade, kontaktide ja kohtumiste professionaalset ühishaldust ja arhiveerimist. Microsoft Exchange Server 2016 Standard toetab kuni viit postkasti andmebaasi ja sobib seetõttu ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Exchange'i funktsioonide lihtsustatud arhitektuuril on kaks rolli: "Postkasti" roll pakub põhifunktsioone. See võtab vastu klientide päringuid ja haldab andmebaase. “Edge Transport” roll seevastu annab täiendava turvalisuse e-kirjade edastamisel sisevõrgu ja interneti vahel. Microsoft Exchange Server 2016 Standardi virtualiseerimisõigused võimaldavad kasutada kahte virtuaalmasinat või kahte Hyper-V konteinerit.

Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition

Kõige olulisem erinevus võrreldes standardväljaandega on see, et Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise väljaanne suudab kasutada palju rohkem andmebaase. Ühe serveri kohta saab integreerida ja hallata kuni 100 postkasti andmebaasi, millest igaüks on kuni 2 terabaiti, nii et Enterprise sobib eriti hästi suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele või asutustele.

Lisaks pakub Exchange'i halduskeskus kasutada selliseid funktsioone nagu Office 365 rühmad ja andmekao vältimine. Andmekao vältimine mitte ainult ei takista konfidentsiaalse teabe edastamist volitamata isikutele, vaid integreeritud intelligentse sõnumifiltri (IMF) ja SmartScreeni filtritehnoloogia abil takistab ka potentsiaalselt ohtlike sõnumite jõudmine postkasti.

Kasutajad saavad kasu ka kesksest andmesalvestusest ning salvestusnõuete ja vastavusnõuete kontrollist.

Võrreldes standardversiooniga on Exchange Serveri Enterprise Editionil ka ulatuslikumad virtualiseerimisõigused: see võimaldab kasutada piiramatul arvul virtuaalmasinaid ja Hyper-V konteinereid.

See pakub ka funktsioone Storage Spaces Direct, Storage Replica ja Shielded Virtual Machines, uut võrgupinu ja OneDrive for Businessi andmete reaalajas värskendamiseks, töötlemiseks ja jagamiseks.

Windows Exchange Server 2016 süsteeminõuded

Programmi Windows Exchange Server 2016 täielikuks ja häireteta kasutamiseks on vaja teatud võrgu-, riistvara-, tarkvara- ja klientide nõudeid.

Microsoft Outlooki installimine on vajalik ka töölaua kaudu kliendisuhtluseks. Riistvara peab vastama järgmistele tingimustele:

Kasutada saab järgmisi operatsioonisüsteeme: Windows Server 2008 R2 Standard (SP1), Windows Server 2008 R2 Enterprise (SP1), Windows Server 2008 R2 Datacenter (RTM või uuem), Windows Server 2012 Standard või Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter, Windows Server 2016 Standard või Infokeskus.

Vajalik on võimas 64-bitine protsessor või AMD64 platvormi toega AMD protsessor.

Kõvaketas: lisaks vähemalt 30 GB kõvakettaruumile installidraivis on iga Unified Messaging keelepaketi installimiseks vaja 500 MB ja järjekorra andmebaasi jaoks vähemalt 500 MB.

Ekraani minimaalne eraldusvõime: 1024 x 768 pikslit

Millised Windows Exchange Server 2016 versioonid on Wiresoftilt saadaval?

Wiresoftist saate hankida Microsoft Exchange Server 2016 kahes väljaandes Standard ja Enterprise. Kui Standard Edition on mõeldud nii väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete postkastinõuetele kui ka kodukontori kasutajatele, siis Enterprise Edition vastab suuremate ettevõtete või asutuste ulatuslikumatele vajadustele. Lisaks saavad kasutajad kasu Exchange Server 2016 versiooni kõigist funktsioonidest.

Windows Exchange Server 2016 litsentsimine

Kui ostate Microsoft Exchange Server 2016 väljaande , ei saa te Wiresoftilt füüsilist andmekandjat, vaid Single User Medialess License Kit (MLK).

Pärast installimise lõpetamist registreeruge veebis Microsofti veebisaidil. Ostmisel edastame teile kõik registreerimiseks vajalikud andmed. Saate kasu regulaarstest värskendustest ja olete alati kursis.

Exchange Server 2016 sisaldab juba brauseri juurdepääsuks Outlooki veebirakendust. Kõigi töölauaversiooni funktsioonide kasutamiseks on vajalik Microsoft Outlooki ostmine. See klienttarkvara on saadaval ka Wiresoftilt taskukohase hinnaga.

Olenemata sellest, kas valite Microsoft Exchange Server 2016 Standardi või Enterprise'i: Wiresoftilt saadaolev Microsofti serveritarkvara on ainult originaaltoode Euroopast. Kõik Wiresofti tarkvaratooted on täiesti legaalselt ettevõtte poolt ostetud, kasutamata litsentsid. Wiresoft on kontrollinud nende täielikku autentsust ja täielikku funktsionaalsust. Meie varasemad kliendid saavad seda kinnitada. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust, kui teil on oma tarkvaravajaduste kohta küsimusi.

Viimati nähtud