Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 pakub usaldusväärset sõnumivahetusplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata nii e-kirju ja kontakte kui ka kohtumisi ja ülesandeid. See on Windows 10...
288,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 on e-posti ja kontaktide, samuti kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks tõestatud sõnumiplatvorm ning Windows 10 serveriversioon. Eelkõige suuremad ettevõtted ja...
2 046,90 € *

Microsoft Exchange Server 2016 eelised

Exchange Server 2016 sidesüsteem on iga kaasaegse ettevõtte oluline komponent protsesside kontrollimisel ja haldamisel. Võimas servertarkvara aitab igakülgselt kaasa ettevõtete tõhususe suurendamisele: kõiki kontakte ja e-kirju saab tsentraalselt hallata ja selgelt arhiveerida. See hõlbustab ka ühist tööd dokumentidega, mis hõlmab ka versioonihaldust. Erinevate õiguste haldamine määratleb ka töötajate individuaalse juurdepääsu kohtumistele.

Microsoft Exchange Server 2016 pakub seega maksimaalset kontrolli ja samal ajal läbipaistvust, samuti paindlikkust ja tootlikkust. Lihtsustades tööprotsesse, võimaldab tarkvara säästa aega ja kulusid, mis suurendab ka konkurentsivõimet.

Exchange Server 2016 kõige olulisemad uuendused lühidalt

Exchange Serveri versioon 2016 sisaldab mitmeid olulisi uuendusi ja ka edasiarendusi eelmisest versioonist Exchange Server 2013. Peamine arenduseesmärk oli serveriarhitektuuri optimeerimine, mille käigus vähendati serverirollide arvu kahele: Postkast ja servatransport. Lisaks lihtsustati skaleerimist ja parandati erinevate pilveteenuste toetust.

Väljavaated veebis

Veebijuurdepääs Exchange Serverile, mida varem tunti kui "Outlook Web Access" või "Outlook Web App", on Microsofti poolt põhjalikult läbi vaadatud  ja samuti ümber nimetatud "Outlook on the Web".

Veebiliides on samuti optimeeritud, nii et Outlooki saab kasutada nutitelefonis või tahvelarvutis Androidi või iOSi all, ilma et peaks esmalt installima Outlooki rakendust. Lisaks Microsofti brauseritele Edge ja Internet Explorer 11 töötab Outlook ka Google Chrome'i, Safari ja Firefoxiga ilma suuremate piiranguteta.

Funktsioon "Sweep" lihtsustab konkreetse saatja e-kirjade haldamist. Näiteks saab neid salvestada kindlaksmääratud arvu päevi või salvestatakse ainult kõige värskem sõnum.

Kalendrile on antud ka uus välimus ja uued funktsioonid. Nende hulka kuuluvad kalendrisündmuste meeldetuletused e-posti teel ja võimalus pakkuda koosolekukutsete jaoks erinevat aega.

Parem otsing

Exchange Server 2016s on uuendatud ka eDiscovery otsingu arhitektuuri; see töötab nüüd asünkroonselt ja detsentraliseeritult, kasutades mitut serverit. Selle tulemusel on otsing nüüd palju kiirem ning Outlook 2016 või Outlook veebis sisestatud otsingusõna sisestamisel ilmuvad sageli kasutatud kontaktidel, postkastis olevatel e-kirjadel ja varasematel otsingutel põhinevad soovitused. Kontekstifiltrid, näiteks kuupäevade vahemikud ja seotud saatjad, aitavad otsitud teavet hõlpsamini leida. Outlooki veebis on võimalik otsida ka oma või teiste inimeste kalendrites.

Parem skaleeritavus

Exchange Server 2016 uue arhitektuuri teine eelis on otsingu parem skaleeritavus. Postkastide ja arhiivipostkastide puhul on otsitavate postkastide arvu suurendatud 5000-lt 10 000-le, nii et korraga saab otsida kokku 20 000 postkasti.

Parem koostöö

Outlook 2016 või Outlook veebis saab Microsofti pilveteenustes OneDrive for Business ja SharePoint 2016 salvestatud faile nüüd lisada e-kirja lingina, mitte faili manusena nagu varem. Juurdepääsuõigusi saab individuaalselt kohandada ja automaatselt määrata. Vastuvõtja saab lingitud faili avada otse nagu manustust.

Hübriidpilve toetus

Exchange Server 2016 toetab ka hübriidseid stsenaariume. See tähendab, et pole vahet, kas postkast asub kohalikus serveris või pilves. Kohalikke e-postkaste saab kasutada ka koos pilvepõhiste laiendustega Exchange Online Archiving ja Azure Rights Management.

Andmekaotuse vältimine DLPga

Andmeturbele on lisatud andmete kadumise vältimine (DLP), mis on transpordireeglite laiendus. Exchange Server 2016 DLP aitab kaitsta ettevõtte tundlikke andmeid volitamata juurdepääsu eest. Data Loss Prevention sisaldab uusi meetodeid konfidentsiaalse teabe klassifitseerimiseks ja saatmiseks, ilma et see takistaks kasutajaid nende tööprotsessis. Kui on oht, et andmeid võidakse pealtkuulata, saavad kasutajad nii Outlookis kui ka veebiversioonis vastava hoiatuse. DLP hoiatab kasutajaid ka siis, kui nad saavad manipuleeritud e-kirju või pahavara sisaldavate manustega e-kirju.

Selleks, et saaks kasutada Exchange Server 2016 DLP-funktsioone, on vaja teha

Vajalik on ettevõtte kliendilitsents (CAL).

Standardprotokoll MAPI HTTP kaudu

Outlooki vaikimisi protokoll Exchange'iga suhtlemiseks on MAPI üle HTTP Exchange Server 2016is. MAPI üle HTTP parandab Outlooki ja Exchange'i ühenduste usaldusväärsust ja stabiilsust ning transpordivigade nähtavust. Lisaks loob Outlook pärast puhkeoleku või võrgu vahetamist palju kiiremini ühenduse serveriga. MAPI üle HTTP toetab katkenud ühenduse jätkamist ja lühiajalise katkestuse korral ei ole vaja uuesti ühendust luua.

Windows Exchange Server 2016 Standard Edition

Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition võimaldab paindlikku, läbipaistvat ja kuluefektiivset suhtlust ettevõttes. See hõlmab eelkõige e-kirjade, kontaktide ja kohtumiste professionaalset ühist haldamist ja arhiveerimist. Microsoft Exchange Server 2016 Standard toetab kuni 5 postkastiandmebaasi ja sobib seega ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Exchange'i lihtsustatud arhitektuuril on kaks rolli: Postkasti roll pakub põhifunktsioone. See võtab vastu kliendi taotlusi ja hoiab andmebaase. Funktsioon "Edge Transport" pakub seevastu täiendavat turvalisust e-kirjade edastamisel sisevõrgu ja Interneti vahel. Microsoft Exchange Server 2016 Standardi virtualiseerimisõigused võimaldavad 2 virtuaalmasinat või 2 Hyper-V konteinerit.

Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Editioni kõige olulisem erinevus võrreldes Standard Editioniga on võimalus kasutada palju rohkem andmebaase. Ühe serveri kohta saab integreerida ja hallata kuni 100 postkasti andmebaasi, millest igaühe maht on kuni 2 terabaiti, nii et Enterprise sobib eriti hästi suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele või asutustele.

Lisaks pakub Exchange Admin Center selliste funktsioonide kasutamist nagu Office 365 rühmad ja andmekaotuse vältimine. Data Loss Prevention ei takista mitte ainult konfidentsiaalse teabe edastamist volitamata isikutele, vaid integreeritud intelligentse sõnumifiltri (IMF) ja SmartScreen-filtritehnoloogia abil takistab ka potentsiaalselt kahjulike sõnumite sattumist postkasti.

Lisaks saavad kasutajad kasu tsentraliseeritud andmesalvestusest, samuti säilitamisvajaduste ja nõuetele vastavuse kontrollimisest.

Võrreldes Standard Editioniga on Enterprise Edition for Exchange Serveril ka ulatuslikumad virtualiseerimisõigused: see võimaldab kasutada piiramatut arvu virtuaalmasinaid ja Hyper-V konteinereid.

See pakub ka funktsioone Storage Spaces Direct, Storage Replica ning Shielded Virtual Machines, uut võrgupaketti ja OneDrive for Businessi andmete reaalajas uuendamiseks, redigeerimiseks ja jagamiseks.

Windows Exchange Server 2016 süsteeminõuded

Windows Exchange Server 2016 täielikuks ja probleemideta kasutamiseks peavad olema täidetud teatud võrgu-, riistvara-, tarkvara- ja kliendinõuded.

Töölaua kaudu toimuvaks kliendisuhtluseks on vaja paigaldada ka Microsoft Outlook. Riistvara peab vastama järgmistele tingimustele:

Kasutada saab järgmisi operatsioonisüsteeme: Windows Server 2008 R2 Standard (SP1), Windows Server 2008 R2 Enterprise (SP1), Windows Server 2008 R2 Datacenter (RTM või uuem), Windows Server 2012 Standard või Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter, Windows Server 2016 Standard või Datacenter.

Protsessori nõuded on suure jõudlusega 64-bitine protsessor, alternatiivselt AMD64 platvormi toetav AMD protsessor.

Kõvaketas: Lisaks vähemalt 30 GB kõvakettaruumile paigalduskettal on vaja 500 MB iga Unified Messaging keelepaketi paigaldamiseks ja samuti vähemalt 500 MB järjekorra andmebaasi jaoks.

Ekraani minimaalne eraldusvõime: 1024 x 768 pikslit

Millised Windows Exchange Server 2016 versioonid on saadaval Wiresoftist?

Wiresoftist saate Microsoft Exchange Server 2016-i kahes versioonis: Standard ja Enterprise. Kui Standard väljaanne on mõeldud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete postkastinõuetele ning kodukontori kasutajatele, siis Enterprise väljaanne vastab suuremate ettevõtete või asutuste ulatuslikumatele vajadustele. Lisaks saavad kasutajad siin kasutada kõiki Exchange Server 2016 versiooni funktsioone.

Windows Exchange Server 2016 litsentsimine

Microsoft Exchange Server 2016 Editioni ostmisel ei saa Wiresoftilt füüsilist andmekandjat, vaid ühe kasutaja medialitsentsikomplekti (Single User Medialess License Kit, MLK).

Pärast paigaldamist registreerite end veebis Microsofti veebisaidil. Me anname teile kõik registreerimiseks vajalikud andmed toote ostmisel. Nii saate kasu ka regulaarsetest uuendustest ja olete alati kursis.

Exchange Server 2016 sisaldab juba veebirakendust Outlook on the Web, mis võimaldab juurdepääsu brauseri kaudu. Selleks, et kasutada kõiki töölauaversiooni funktsioone, peate ostma Microsoft Outlooki. Seda klienditarkvara saate mõistliku hinnaga ka Wiresoftist.

Ükskõik, kas valite Microsoft Exchange Server 2016 Standard või Enterprise: Wiresofti pakutav Microsofti servertarkvara on eranditult Euroopa piirkonna originaaltooted. Kõik Wiresofti tarkvaratooted on täiesti seaduslikud, ettevõtete poolt ostetud kasutamata litsentsid. Wiresoft on neid testinud, et tagada nende absoluutne autentsus ja täielik funktsionaalsus. Meie varasemad kliendid võivad seda kinnitada. Kui teil on küsimusi teie tarkvaravajaduste kohta, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet.