Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maksimaalne arendajate tootlikkus Visual Studio 2022 Enterprise'iga - ostuversioonina Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks ja...
2 353,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina Visual Studio 2022 Professional on Microsofti järeleproovitud IDE (integreeritud arenduskeskkond) uusim versioon, mis on mõeldud nii nõudlikele...
358,90 € *

Microsoft Visual Studio 2022 - uued funktsioonid ja eelised

Microsoft Visual Studio 2022 on võimas ja populaarne integreeritud arenduskeskkond (IDE) arendajatele kogu maailmas. Selles artiklis vaatleme Visual Studio 2022 uusimaid funktsioone ja eeliseid ning seda, miks see on arendajatele suurepärane valik.

Microsoft Visual Studio 2022 uued funktsioonid

1. 64-bitine tugi:

Visual Studio 2022 üks märkimisväärsemaid uuendusi on 64-bitise toe kasutuselevõtt. See tähendab, et arendajad saavad nüüd kasutada rohkem mälu, mis parandab nende rakenduste jõudlust ja stabiilsust.

2. .NET 6 integratsioon:

Visual Studio 2022 pakub sujuvat integratsiooni Microsofti populaarse raamistiku .NET 6 uusima versiooniga. See võimaldab arendajatel saada kasu uusimatest tehnoloogiatest ja täiustustest.

3. Parem tootlikkus

IDE sisaldab mitmeid tootlikkuse parandusi, sealhulgas kiiremaid laadimisaegu, optimeeritud koodiloome- ja silumisfunktsioone. Arendajad saavad tõhusamalt töötada ja oma projekte kiiremini edasi viia.

Microsoft Visual Studio 2022 eelised

1. Platvormideülene arendus

Visual Studio 2022 toetab rakenduste arendamist erinevatele platvormidele, sealhulgas Windowsile, Androidile, iOSile ja veebile. See võimaldab arendajatel luua mitmekülgseid rakendusi, mis töötavad erinevates seadmetes.

2. Tugev ökosüsteem

Visual Studio kogukond on suur ja pakub juurdepääsu paljudele laiendustele, tööriistadele ja ressurssidele. Arendajad saavad sellest ulatuslikust ökosüsteemist kasu, et optimeerida oma arendusprojekte.

3. Uuendatud arendajatööriistad

Visual Studio 2022 pakub juurdepääsu paljudele arendusvahenditele, sealhulgas Visual Studio Code Editorile, Azure DevOpsile meeskonnatööks ja Azure'i integratsioonile pilvearenduse jaoks.

Osta Visual Studio 2022 for Windows Wiresoftist

Kokkuvõttes pakub Microsoft Visual Studio 2022 arendajatele täiustatud arenduskogemust koos paljude uute funktsioonide ja eelistega. Tänu 64-bitisele toele, .NET 6 integratsioonile ja suurenenud tootlikkuse parandustele on see suurepärane valik rakenduste arendamiseks mitmetel platvormidel. Arendajad saavad oma projektide edukaks elluviimiseks kasu tugevast ökosüsteemist ja ajakohastest arendusvahenditest.

Kategooriad