Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 DEVICE CAL
Laite CAL Microsoft Exchange Server 2019:lle käytettynä ohjelmistona Microsoft Exchange Server 2019 :n Standard- tai Enterprise-Edition -versiossa tarvitaan palvelinlisenssin lisäksi erillinen asiakaskäyttölisenssi jokaista...
29,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL
Käyttäjän CAL:t Microsoft Exchange Server 2019:lle käytettynä ohjelmistona Microsoft Exchange Server 2019:n Standard - ja Enterprise-versioissa jokainen käyttäjä, joka haluaa käyttää palvelinpalveluita, tarvitsee palvelinlisenssin...
29,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
5 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise väljaannete puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vajab lisaks serverilitsentsile...
134,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL
10 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonide puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vaja lisaks serverilitsentsile...
256,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL
25 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonide puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vaja lisaks serverilitsentsile...
631,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5 Pack Device CAL jaoks Microsoft Exchange Server 2019 nagu kasutatud tarkvara Standard- või Enterprise-väljaande Microsoft Exchange Server 2019 puhul on lisaks serverilitsentsile vaja eraldi kliendilitsentsi iga lõppseadme jaoks, mida...
134,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Pack Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2019 Standard või Enterprise Editioni puhul on lisaks serverilitsentsile vaja eraldi kliendilitsentsi iga lõppseadme jaoks, mida...
631,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Pack Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2019 Standard või Enterprise Editioni puhul on lisaks serverilitsentsile vaja eraldi kliendilitsentsi iga lõppseadme jaoks, mida...
256,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL
Enterprise Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server Enterprise CAL 2019 on tarkvaratoode, mis annab juurdepääsu Microsoft Exchange Serveri funktsioonidele ja funktsionaalsusele. See...
43,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL
Microsoft Exchange Server 2019 ettevõtte kasutajakõlblikud litsentsid (CAL) kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonide puhul on iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveriteenustele, vaja...
43,90 € *

Microsoft Exchange Server 2019 funktsioonide kasutamine koos CALiga

Igale ettevõttele kuuluvale serverile, mis kasutab praegust Exchange Serveri versiooni, peab olema üks või mitu litsentsi, et saada juurdepääs vastavatele funktsioonidele ja teenustele. Iga kasutaja või seade, mis kasutab Exchange'i serverit, vajab vastavat kliendilitsentsi (CAL) - kasutaja CAL või seadme CAL. Otsus CAL-versiooni kasuks sõltub ühest küljest ettevõtte struktuurist ja teisest küljest e-posti turvalisuse nõuetest ning enda ja partnerite andmete kaitsest.

Milliseid eeliseid pakub praegune Windows Microsoft Exchange Server 2019?

Uue Exchange Serveri versiooniga pakub Microsoft märkimisväärseid parandusi ja täiustusi paljudes valdkondades, mis suurendavad veelgi turvalisust ja kiirust ning funktsioonide valikut. Lisaks kasutajatele saavad ka administraatorid kasu paljudest praktilistest funktsioonidest, mis parandavad ja hõlbustavad nii sisemise kui ka välise kommunikatsiooni korraldamist.

Exchange Serveri parandused turvalisuse valdkonnas

Windows Server Core Support'i kasutamine pakub nüüd vähem ründepinda, kui väljastpoolt üritatakse volitamata juurdepääsu, kuna Exchange töötab nüüd puhtalt Windows-keskkonnas ja nõuab seetõttu ka vähem komponente, mida tuleb hooldada. Exchange Management Shell ja Exchange Admin Center on samuti paremini kaitstud välise juurdepääsu eest.

Klientide juurdepääsureeglite rakendamisega saab Exchange'i haldamist nüüd lubada ja lihtsustada sisevõrgust, kuna see kaotab vajaduse rakendada keerulisi võrgu- ja tulemüürireegleid.

Exchange'i serverijõudluse parandamine

Exchange Online'is on parandatud ka pilve skaleerimise ja usaldusväärsuse otsingu infrastruktuuri. Selle tulemusena on nüüd võimalik indekseerida suuremaid faile, samuti on nüüd lihtsam hallata ja otsingu jõudlus on suurem. Selle tulemuseks on ka palju kiirem ja usaldusväärsem ümberlülitamine serverite vahel.

Exchange Server 2019 muud funktsioonid  

Uusima salvestusriistvara, sealhulgas suuremate kõvaketaste ja SSD-ketaste kasutamine suurendab serveri üldist jõudlust: Exchange 2019 toetab nüüd kuni 256 GB mälu ja 48 protsessori südamikku. Dünaamiline andmebaasipesa optimeerib ka aktiivset andmebaasi kasutamist.

Lisaks sellele parandavad uued kalendrifunktsioonid, parem tööväline funktsioon ja täiendavad võimalused töövälise märkuse tegemiseks ja puudumiste käsitlemiseks koostööd ja koosolekute koordineerimist, mis on oluline osa ettevõtte sisekommunikatsioonist. Eelkõige administraatoritel on ainult täiustatud võimalused töötajate puudumise korral ajakava koostamiseks.

Lisaks sellele saab mitteingliskeelseid tähemärke sisaldavaid e-posti aadresse jätkuvalt saata ja edastada nende algsel kujul, kasutades rahvusvahelistumist.

Microsofti litsentsimistüübid Exchange Server 2019 jaoks

Erinevate litsentsimisviisidega reguleerib Microsoft Exchange Server 2019 individuaalset kasutamist. Microsofti litsentsimudel eristab erinevaid tüüpe: Esiteks, kaks serverilitsentsi - Standard ja Enterprise - Exchange Serverile kui sellisele, mis erinevad kvantitatiivselt väikeste ja suurte ettevõtete vajaduste osas; teiseks, kahte tüüpi Client Access Licences (CAL) - need määratakse kas seadmele (Device-CAL) või kasutajale (User-CAL); ning lisaks Standard ja Enterprise versioonid, mis lõpuks määratlevad vastava CALi funktsioonide ja õiguste ulatuse.

Microsoft ExchangeServer 2019serverilitsents

Microsoft Exchange Server 2019 on saadaval Standard ja Enterprise versioonina. Exchange 2019 Standardi ja Enterprise'i funktsionaalsus on identne, mõlemad versioonid erinevad ainult oma skaleeritavuse poolest, st selle poolest, kui palju postkastiandmebaase nad toetavad.

Exchange Server 2019 Standard väljaanne toetab kuni 5 postkasti andmebaasi, mis on tavaliselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadus; Exchange Server 2019 Enterprise väljaanne toetab kuni 100 postkasti andmebaasi - seega on see mõeldud suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Microsoft Exchange Serveri 2019kasutaja- ja seadme CAL-teenused (User CALs and Device CALs)

Microsoft Exchange Server 2019 CAL-d on saadaval kahes erinevas versioonis - kasutaja CAL ja seadme CAL - sõltuvalt sellest, kas serverile juurdepääsu luba antakse konkreetsele kasutajale või konkreetsele arvutile.

Milline CAL-variant on ettevõtte või asutuse jaoks kõige praktilisem ja kulutasuvam, võib olla iga juhtumi puhul erinev. Otsus Exchange Serveri Device CAL või User CAL kohta ei põhine tavaliselt ainult töötajate arvul, vaid ka kõige levinumal tööviisil:

Töötajad, kes töötavad ainult lokaalselt oma fikseeritud tööjaamas oma arvutiga, saavad Exchange Server Device CAL-st rohkem kasu. Kui töökoht on paindlikum või mobiilsem ja tööd tehakse seetõttu erinevates lõppseadmetes, võib Exchange Serveri kasutaja CAL olla kasulikum. Järgnevalt on esitatud kõige olulisemad faktid mõlema CAL-versiooni kohta:

Exchange Serveri kasutajakõlblikud CAL-d: Kasutaja CAL on mõeldud ainult ühele kasutajale. Eelis: kasutaja CAL-i abil saab see kasutaja Exchange'i serverile ligi täiesti erinevatest lõppseadmetest. See võib olla kontori lauaarvuti või mõni teine arvuti, näiteks kodukontoris, või isegi sülearvuti, mida kasutatakse väljaspool ettevõtet. Seega, kui töötaja on sageli teel, näiteks kliendikohtumistel või peab sageli esitlusi kohapeal, on User CAL for Exchange Server parim valik.

Exchange Serveri seadme CAL-d: Seadme CAL on seevastu seadmega seotud litsents. See tähendab, et ainult konkreetsel arvutil on luba juurdepääsuks Exchange serverile, näiteks kas arvutil VÕI sülearvutil ettevõttes. Sellisel juhul saavad täiesti erinevad kasutajad juurdepääsu vastavale litsentseeritud lõppseadmele, et kasutada Microsoft Exchange Serveri teenuseid.

Seadme CAL-i puhul ei ole seega oluline, milline kasutaja kasutab Exchange'i serverit, kui see toimub ainult vastava litsentseeritud seadme kaudu. Seadme kliendilitsents on seega eriti praktiline tööjaamade ennetava jagamise korral.

Miks on Microsoft Exchange Serverile olemas ka Standard CAL ja Enterprise CAL?

Kuigi Exchange Server 2019 standard- ja ettevõtlusversioonid erinevad ainult funktsioonide skaleeritavuse poolest, on erinevus standard- ja ettevõtluskliendihaldurite vahel seotud mõlemal juhul kättesaadavate Exchange Server 2019 funktsioonide ulatusega.

Enterprise CAL on nii-öelda Standard CAL-i lisa ja laiendab seda täiendavate funktsioonidega, nagu Unified Messaging, integreeritud arhiveerimisfunktsioon ja DLP.

Nii Standard CAL-d kui ka Enterprise CAL-d töötavad loomulikult koos Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise versioonidega. Seega saab Standard CAL-i kasutada ka Exchange 2019 Serveri Enterprise-versioonis - ja vastupidi, Enterprise CAL-i Standard-versioonis.

Erinevus Microsoft Exchange Serveri Standard CAL ja Enterprise CAL vahel

Standard- ja Enterprise CAL-i jagamisel on lihtne põhjus: kõik kasutajad, kes töötavad Microsoft Exchange Serveriga, ei vaja kõiki teenuseid ja funktsioone. Kui kõik töötajad ei vaja samu juurdepääsuõigusi.

ettevõtted saavad seega säästa raha, ostes lihtsama Standard CAL-i keerulisema Enterprise CAL-i asemel.

Eelkõige saavad organisatsioonid Enterprise CAL-dest kasu, sest need pakuvad ka uusi integreeritud funktsioone teabe arhiveerimiseks ja kaitsmiseks võrreldes tavalise CAL-iga. See võib vähendada nõuetele vastavuse nõuete täitmise keerukust, mis aitab ka kulusid vähendada. Samamoodi võib ühtsete sõnumite kasutamine tavaliste kõnepostisüsteemide asemel järjepidevalt vähendada tegevuskulusid.

Exchange Server 2019 olulised funktsioonid hõlmavad postkastide arhiveerimist arhiivipostkasti kaudu ning otsingut erinevate postkastide vahel (Multi-Mailbox Search); eespool mainitud vastavussuuniste toetamine parema infokaitse kaudu (Information Protection and Control), isiklik arhiiv ning arhiveerimine õiguslikel põhjustel, parem rämpsposti kaitse, e-posti transpordi kohaldamine ning kasutaja poolt määratletud säilitamispõhimõtted, kohapealne arhiiv ja kohapealne säilitamine (vastavalt In-Place Archive ja In-Place Hold), määratletud säilitamispõhimõtted ning võimalus luua ja hallata postkaste. In-Place Hold), määratletud ajakirjad kasutajate ja jaotamisloendite jaoks ning viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, õiguste haldamine Exchange Serveris. Erinevad jagamisfunktsioonid reguleerivad kalendrite õigusi, mis parandab koordineerimist ja loob parema ülevaate, nii et aeganõudvad kattumised või ebavajalikud kohtumised on igapäevaelust välja tõrjutud.

Teie kuluefektiivne serverilitsentsimine koos Wiresofti CAL-idega

Kui teil on küsimusi teie ettevõtte Microsoft Exchange Serveri litsentsimise kohta, võtke meiega ühendust. Me nõustame teid hea meelega Microsoft Exchange Serveri optimaalse litsentsimisstruktuuri osas ja teeme teile kohandatud pakkumise.

Exchange Server CAL-de ostmisel säästate Wiresoftiga raha! Selle põhjuseks on see, et Wiresoft müüb kasutamata ja seega odavamalt üksiklitsentse ettevõtetelt, kes ei ole oma litsentsinõudeid ammendanud. See vähendab teie omandamiskulusid!