Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10434
 • 381-02250
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
121,90 € * 134,90 € * (9,64% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x Device CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsofti Standard- või Enterprise-väljaande jaoks Exchange Server 2019 on lisaks serverilitsentsile vaja eraldi kliendilitsentsi iga serveriteenustele juurdepääsuks kasutatava lõppseadme jaoks: Exchange Server 2019 Device CAL varustab konkreetse registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti jne) vastavate kasutusõigustega.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"

5 Pack Device CAL jaoks Microsoft Exchange Server 2019 nagu kasutatud tarkvara

Standard- või Enterprise-väljaande Microsoft Exchange Server 2019 puhul on lisaks serverilitsentsile vaja eraldi kliendilitsentsi iga lõppseadme jaoks, mida kasutatakse Server teenuste kasutamiseks: Exchange Server 2019 Device CAL varustab konkreetse registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti jne) vastavate kasutusõigustega.

Vastavalt Microsoft litsentsihalduse sätetele ei sisalda Exchange Server 2019 Standard või Enterprise litsents täiendavaid kasutusõigusi, seega tuleb need osta eraldi, nt Device CAL litsents. Seetõttu saavad kasutajad kasutada kõiki Exchange Server funktsioone ainult nendega varustatud lõppseadme kaudu.

Kasutatud Device CALs jaoks Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise on saadaval Wiresoft soodsalt - ka üksikult, mitte paketina. Nendel kasutatud Device CALs on samad funktsioonid kui Device kliendi juurdepääsulitsentsidel Exchange Server 2019, mida pakutakse ametlikus Microsoft mahulitsentside programmis.

Saate kõik MS Exchange Server 2019 uued võimalused koos kasutatud Device CAL

Windows Exchange Server 2019 töötab Windows Server 2019 Core, pakkudes usaldusväärset platvormi ettevõtte sõnumiinfrastruktuuridele. Väljaanded Standard ja Enterprise toetavad neid veelgi paremini, kui keskendutakse kommunikatsioonilt koostööle. Selleks on saadaval järgmised funktsioonid ja funktsioonid:

 • Meta Cache Database (MCDB) turvab metaandmeid, näiteks postkastide kaustastruktuurid, ja kiirendab juurdepääsu ning sisu otsimist.
 • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC) võimaldab mälumahu dünaamilist kohandamist, et seda paremini ära kasutada, ja suurendab Exchange Server kiirust.
 • Uus otsinguindeks asub postkasti andmebaasis, mis lihtsustab oluliselt haldamist ja suurendab otsingukiirust.
 • Windows Server Core võimaldab lihtsustatud kujul täita serversüsteemi standardversiooni. See lihtsustab konfigureerimist ja tagab suurema turvalisuse sissetungijate vastu.
 • Client Access Reeglid pakuvad laiendatud võimalusi juurdepääsu piiramiseks Exchange Server konfiguratsioonialale.
 • Uued kalendri täiustused, eriti koosolekute korraldamiseks: sealhulgas vaikimisi lõpptähtaeg, "Ära edasta", täiustatud kalendrihaldus ja rohkem võimalusi kontorivälise sõnumi seadistamiseks.
 • Parem dokumendikoostöö tänu võimalusele laadida üles ja salvestada faile OneDrive'ile Business.

Peamised funktsioonid Device CALs jaoks Exchange Server Standard - ja Enterprise-Edition 2019 kui kasutatud tarkvara lühidalt

Device-CALs of Wiresoft, mida pakutakse kasutatud tarkvarana, on samad juurdepääsuvõimalused kui vastavatel uutel litsentsidel, et saaks kasutada mõlemas Exchange Server 2019 versioonis olemasolevaid funktsioone. Kasutatud Device CALs on odav võimalus, eriti VKEde ja organisatsioonide jaoks, varustada vastavad lõppseadmed Exchange Server juurdepääsulitsentsiga, ka seetõttu, et see võimaldab kohandatud litsentsimist.

Üldine teave litsentsimise kohta Exchange Server 2019 koos CALs

Standard ja Enterprise versioonide Exchange Server 2019 puhul pakub Microsoft litsentside haldamine litsentsimist koos serverilitsentsiga Plus kliendilitsentsidega; nagu mainitud, tuleb serverilitsentsile lisada litsentsid lõppseadmetele (või kasutajatele), et töötajad saaksid juurdepääsu e-kirjadele jne. CALs on serverilitsentsiga kaasas ainult IT-administraatoritele ja seetõttu ei saa seda kasutada tavalise Services jaoks. Ainult kliendi juurdepääsulitsents, nagu näiteks Device CAL annab töötajale õiguse kasutada Exchange Server funktsioone Windows-võimekusega lõppseadmes. CAL ei sisalda muud lisatarkvara kui Exchange Server 2019 kliendi/serveri keskkonna kasutusõigused.

Millised on Device CALs eelised Exchange Server 2019 Standard- ja Enterprise-Editsioonile?

CAL-põhine litsentsimine Standard- ja Enterprise-väljaande Exchange Server 2019 jaoks võimaldab paindlikku ja nõudlusele suunatud juurdepääsuõiguste haldamist selles kontekstis kasutatavate arvutite jaoks. Microsoft litsentseerimismudel pakub kokku kahte tüüpi CALs Exchange Server 2019 jaoks:

 • Device CAL Exchange Server 2019: kehtib ühe spetsiaalse lõppseadme kohta (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) Server-juurdepääsuõigused
 • User CAL Exchange Server 2019: kehtib ühe spetsiaalse lõppseadme kohta User

Erinevad kasutusviisid Device CALs jaoks Exchange Server 2019 Standard ja Enterprise

Väljaanded Standard ja Enterprise for Exchange Server 2019 erinevad peamiselt postkasti nõuete skaleeritavuse poolest. Põhimõtteliselt on siiski võimalik kasutada Enterprise väljaande funktsionaalsust Device CAL Standard väljaande jaoks lubatud - kuid siis on saadaval ainult vastavalt väiksem arv postkastide andmebaase ja ka ainult piiratud Standard funktsionaalsus. Seevastu Device CALs Enterprise väljaandel on laiendatud funktsioonide valik.

Device CALs jaoks Exchange Server 2019, palun pange tähele versioonide ühilduvust!

Device CAL Exchange Server 2019 versioonide jaoks ei anna vastavale lõppseadmele mitte ainult selle versiooni kasutusõigused, vaid ka juurdepääsu vanematele Exchange versioonidele, näiteks 2016. aasta versioonile (downgrade). See annab Device CAL 2019 eelise vanemate Device CAL -versioonide ees, mis kehtivad vastava eelmise versiooni Exchange Server suhtes, kuid mida ei saa kasutada Exchange Server -versioonile 2019 (upgrade).

Kuigi praegu ei ole Device CALs Exchange Server versioonile ajakohasem kui 2019. aasta versioon, tuleks ostmisel alati tähelepanu pöörata serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsu litsentsi ühilduvusele ning sisalduvatele väljaande spetsiifilistele funktsioonidele.

Mida tuleb arvestada, kui litsentseerida Exchange Server 2019 kasutatud Device CAL ?

Nagu juba mainitud, on Device CAL varustab ühe lõppseadme juurdepääsuõigustega Exchange Server 2019. Kui arvuti registreerimine on lõpetatud, ei saa Device CAL enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL tüüpi ja kasutada Device CAL kui User CAL .

Need piirangud Microsoft litsentsihalduses on mõeldud selleks, et vältida mis tahes lubamatut juurdepääsu Exchange Server 2019 teenustele. Sel viisil pakuvad nad ettevõttele ja selle kommunikatsioonile suuremat turvalisust, kuna võõrastel või litsentsita lõppseadmetel ei ole juurdepääsu e-kirjadele ja muudele serverite andmetele.

Millised on erinevused Device CALs ja User CALs vahel Exchange Server 2019?

Põhimõtteliselt on Device CAL Exchange Server 2019 ei erine funktsionaalsuse poolest User CAL . Erinevus seisneb eelistes, mida vastav juurdepääsutüüp Exchange Server pakub. Lisaks sellele on oluline nii töökohtade arv kui ka seadmed ettevõttes, samuti tööprotsess, mille käigus kasutajad pääsevad ligi Exchange Server : näiteks mõnes VKE-s jagavad erinevad töötajad ühte lõppseadet, et pääseda kordamööda ligi Exchange Server ja kutsuda üles e-kirju jne, samas kui teistes ettevõtetes pääsevad User selleks täiesti erinevate lõppseadmete kaudu ligi.

Seade, millel on lubatud Device CAL Windows -võimelist lõppseadet, millele on juurdepääsuluba, võib lugeda kasutatavaks iga töötaja, kellel on luba kasutada Exchange-Services. Kui litsentseeritud lõppseade on mobiilne, nt sülearvuti või tahvelarvuti, võib vastav kasutaja kasutada seda ka iseseisvalt, nt teel või aadressil Home-Office - Interneti-ühenduse kaudu, et pääseda ligi Exchange Server veebilehele. Device CAL pakub seega ka mobiilse kasutamise võimalusi.

Kokkuvõte Device CALs

Seega, milline kliendilitsents Exchange Server 2019 pakub ettevõttele rohkem eeliseid, võib olla iga juhtumi puhul erinev. Lisaks töötajate arvule, kes kasutavad Exchange Server suhtlemiseks, tuleb sellega seoses arvestada ka seda, milline on valdav juurdepääs olemasolevate lõppseadmete kaudu: Kui mitu töötajat jagavad regulaarselt ühte kindlat lõppseadet - olgu see siis mobiilne või statsionaarne - ja kasutavad seda kordamööda juurdepääsuks Exchange Server , nt vahetustega töötades, pakub Device CAL rohkem eeliseid.

Kas litsentseerimine koos Device CALs Exchange Server 2019 jaoks on soodsam kui User CALs , sest siis on vaja vähem litsentse, seega tulenevad tulemused tüüpilisest ettevõtte töökorraldusest. Seetõttu peaks selle teadmine olema aluseks CAL valikul, kui ostetakse kasutatud kliendilitsentse Exchange Server 2019 jaoks.

Device CALs Microsoft Exchange Server 2019 juba saadaval üksiklitsentsist Wiresoft veebipoes

Device CALs Exchange Server 2019 jaoks on Wiresoft veebipoes saadaval juba alates ühest kliendilitsentsist - seega ei kohaldata siis enam Microsoft mahulitsentside sätteid. Samal ajal ei too nende nimetamine "kasutatud" kaasa mingeid puudusi nende kasutatavuses - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Info päritolu kohta Device CALs jaoks Exchange Server 2019 nagu kasutatud tarkvara alates Wiresoft

Kõik litsentsid, mida pakutakse aadressil Wiresoft Device CALs Exchange Server 2019 puhul on Microsoft litsentsiprogrammi raames pakutavad originaallitsentsid; erinevalt neist on CALs alates Wiresoft endine osa Device-mahulisest litsentsist Exchange Server 2019, mille eelmine omanik, ettevõte, on ostnud. Viimane müüs üksikud Device-juurdepääsulitsentsid või täieliku Device-mahulitsentsi edasi Wiresoft ja mahulitsentsid jagati üksiklitsentsideks. Need Device CALs on seega määratletud kui kasutatud tarkvara. Vaatamata uuele nimetusele kasutatud litsentsidena, võib neid siiski kasutada nagu uusi litsentse juurdepääsuks veebilehele Exchange Server 2019, sest need ei erine nendest litsentsidest ei funktsionaalsuse ega kasutusperioodi piirangute poolest.

Device CALs jaoks Exchange Server 2019 kui kasutatud tarkvara pakub ostjale turvalisust

Device CALs jaoks Exchange Server 2019 pakutav kasutatud tarkvara ei ole mitte ainult odav võimalus Wiresoft klientidele litsentseerida Exchange Server , vaid selle kasutamine on ka turvaline ja seaduslik! Wiresoft Device CALs jaoks Microsoft Exchange Server 2019 pakub teile kui kliendile ka tavapärast ostja turvalisust läbi kohese allalaadimise pärast ostu, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine mahulitsentsi võtmega.

Kas on seaduslik osta või kasutada kasutatud Device CALs Exchange Server 2019?

Mitte ainult Device-CALs jaoks Exchange Server 2019, mida saate osta Wiresoft, vaid ka kõik teised pakutavad kliendilitsentsid pärinevad ettevõtte litsentsi varudest. Seega põhineb iga müük ja iga ostmine CALs kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt kaubelda Microsoft kasutatud litsentsidega, mida on lisaks sellele ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Seega on teil kui kliendil õiguskindlus kasutatud Device CALs Exchange Server 2019 ostmisel ja ka nende kasutamisel, sest ei Wiresoft ega teie kui ostja ja kasutaja ei riku sellega mingeid õigussätteid.

Veel üks eelis: kasutatud tarkvara Wiresoft on ka auditeerimiskindel, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Kokkuvõte: Teie eelised, kui ostate Device-CALs jaoks Exchange Server 2019 kui kasutatud tarkvara alates Wiresoft

Kasutatud tarkvara aadressilt Wiresoft aadressil Device CALs for Exchange Server 2019 pakub teile soodsat alternatiivi paljude teiste tarkvarapakkujate tavapakkumistele - see kehtib ka muude juurdepääsulitsentside kohta.

Lisaks ei ole piiranguid ka Device CALs arvu suhtes, mis tuleb litsentsimisel minimaalselt osta, nii et saab kasutada kohandatud ja paindlikku litsentsimist - jäiga libiseva skaala asemel. Wiresoft Samuti saavad kliendid seeläbi vähendada juurdepääsu litsentsimise kulusid Exchange Server , vastavalt oma tegelikule Server teenuste kasutamisele.

Wiresoft tarkvarapoest leiate kasutatud Device juurdepääsulitsentsid Exchange Server 2019, samuti User CALs ja vastavad kliendilitsentsid MS Exchange Server praeguste varasemate versioonide jaoks, samuti muude Microsoft Server tarkvarade litsentsid, sealhulgas iga kord vajalikud juurdepääsulitsentsid. See võimaldab teil täiendada oma tarkvaravaru kasutatud litsentsidega Wiresoft ka teistes ärivaldkondades, millega väldite lisakulusid uue riistvara soetamiseks ning ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest.

Lisaks Device CALs ja Server litsentsidele leiate Wiresoft tarkvarapoest ka teisi Microsoft tarkvaraprogramme - koos kõigi eelistega, mida kasutatud tarkvara pakub. Küsimuste korral Device CALs mS Exchange Server 2019 või mõne muu Microsoft toote kohta, siis kasutage julgelt meie pädevat nõustamist vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad