Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10414
 • 381-02255
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
514,90 € * 570,90 € * (9,81% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x User CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft Exchange Server 2016 serveriteenustele juurdepääsuks versioonides Standard ja Enterprise vajab iga kasutaja lisaks tegelikule serverilitsentsile ka personaalset kliendilitsentsi: Exchange Server 2016 User CAL. Ainult see annab konkreetsele selleks registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"

25 kasutajakõlblikku CAL-i Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtlusversiooni serveriteenustele juurdepääsuks on igal kasutajal lisaks tegelikule serverilitsentsile vaja ka isiklikku kliendilitsentsi: Exchange Server 2016 User CAL. Ainult see annab konkreetsele selleks registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Selle põhjuseks on asjaolu, et Exchange Server 2016 Standard või Enterprise litsents ei sisalda Microsofti litsentsihalduse sätete kohaselt täiendavaid kasutajaõigusi, mistõttu need tuleb eraldi soetada kasutaja CAL-i kujul. Registreeritud kasutaja saab seejärel kasutada vastavaid Exchange Serveri funktsioone vabalt valitud lõppseadme kaudu.

Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Edition'i kasutatud kasutaja CAL-d on Wiresoftilt saadaval mõistliku hinnaga - ka individuaalselt paindlikuks, vajaduspõhiseks litsentsimiseks. See kasutatud tarkvara pakub samu funktsioone kui Exchange Server 2016-i kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid, mida pakutakse uuena Microsofti ametliku mahulitsentside programmi kaudu.

Kasutage kõiki MS Exchange Server 2016 funktsioone kasutatud kasutaja CALiga

Exchange Server 2016 on kaasaegse ettevõtte kommunikatsioonisüsteemi protsesside juhtimise ja haldamise aluseks. Sise- ja välisliidesena ühendab see töötajaid ja osakondi eri kohtades ning suurendab protsesside tõhusust: Exchange Server 2016 abil saab nii kontakte kui ka e-kirju tsentraalselt hallata ja selgelt arhiveerida; ühine töö dokumentidega paraneb seeläbi muu hulgas versioonihalduse abil. Optimeeritud serverite arhitektuur vähendab serverite rollide arvu kahele: postkast ja servatransport; samuti on lihtsustatud skaleerimist ja parandatud erinevate pilveteenuste toetust. Muud omadused:

 • EDiscovery otsinguarhitektuur kasutab nüüd mitut serverit ja töötab seega asünkroonselt ja detsentraliseeritult.
 • Kontekstifiltrid aitavad otsitud teavet hõlpsamini leida.
 • Otsingu parem skaleeritavus suurendab otsitavate postkastide ja arhiivipostkastide arvu kokku 20 000-ni.
 • Outlook 2016 või Outlook veebis pakub andmete saatmisel paremat haldamist, sh individuaalselt kohandatud juurdepääsuõigusi.
 • Postkastide hübriidstsenaariumide tugi.
 • Andmekaotuse vältimine (DLP) pakub andmete ja pahavara sisaldavate e-kirjade vastuvõtu tõhustatud turvalisust.
 • Outlooki standardprotokoll - MAPI üle HTTP - parandab Exchange'i ühenduste usaldusväärsust ja stabiilsust.

Ülevaade Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Editioni kasutajakõlblikest CAL-dest kui kasutatavast tarkvarast

Põhimõtteliselt ei erine Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-d võrreldavatest uutest CAL-dest: need sisaldavad samu võimalusi, et oleks võimalik kasutada igas Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise väljaandes olemasolevaid teenuseid. Seetõttu on paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele kasutatav tarkvara kasutajakõlblike CAL-de puhul odav alternatiiv töötajate varustamiseks Exchange Server'i juurdepääsulitsentsiga. Kõiki eeliseid ja eriomadusi selgitatakse järgmises ülevaates.

Teave Microsofti litsentsihalduse kohta Exchange Server 2016 jaoks koos CALidega

Microsoft Licence Management sisaldab sätteid juurdepääsuõigustega kasutajate täiendavaks litsentseerimiseks Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise väljaannetes, et nad saaksid juurdepääsu e-kirjadele jne. CAL-d on juba serverilitsentsiga kaasas. Serveri litsentsiga juba kaasas olevad CAL-d on mõeldud ainult administraatoritele ja neid ei tohi kasutada Exchange'i tüüpiliste teenuste jaoks. Seega annab ainult kliendilitsents, näiteks User CAL, töötajale isiklikud õigused Exchange Serveri funktsioonide kasutamiseks - mis tahes Windows-võimelises lõppseadmes. See kasutaja CAL ei sisalda peale isiklike juurdepääsuõiguste Exchange Server 2016 kliendi/serveri keskkonna jaoks mingit lisatarkvara.

Millised CAL-d on saadaval Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise versioonidele?

Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Edition'i CAL-põhine litsentsimine võimaldab hallata kõigi ettevõtte töötajate juurdepääsuõigusi. Microsofti litsentseerimismudel pakub Exchange Server 2016 jaoks kahte tüüpi CAL-sid:

 • Exchange Server 2016 kasutaja CAL - kehtib ühele kindlale kasutajale
 • Exchange Server 2016 seadme CAL - kehtib spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on erinevused Exchange Server 2016 kasutajakõlblike ja seadmekõlblike CAL-de vahel?

Exchange Server 2016-i kasutaja CAL pakub põhimõtteliselt samu funktsioone kui seadme CAL - kuid mõlemad erinevad Exchange Serverile juurdepääsu vastavate võimaluste poolest. Selle tulemuseks on erinevad eelised:

Iga töötaja, kellel on kasutaja CAL-i abil juurdepääsuluba Exchange serverile, saab kasutada Exchange'i teenustele juurdepääsuks mis tahes Windowsiga ühilduvat lõppseadet. Samuti ei ole piiranguid seoses asukohaga, kui on olemas internetiühendus, nii et Exchange Serverile on võimalik iseseisvalt ja lokaalselt ligi pääseda kas oma mobiilse arvuti või nutitelefoniga teel ja kodukontoris või ka mõne teise kohapeal kättesaadava arvuti kaudu.

User CAL pakub seega häid mobiilseid kasutusvõimalusi, kuna litsentseeritud kasutaja saab vabalt valida, millist lõppseadet ta kasutab, ja ta võib sellesse sisse logida ka teise arvutiga.

Lisaks töötajate arvule ja tööjaamade varustatusele arvutiga vms mängib ettevõttes rolli ka tööprotsess, mille käigus kasutajad Exchange serverile ligi pääsevad: Eriti väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes on kasutajatel sageli mitu erinevat lõppseadet ja nad pääsevad e-kirjade kättesaamiseks ja haldamiseks Exchange'i serverile vaheldumisi ligi.

Millised on erinevused Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise versioonide CAL-de vahel?

MS Exchange Server 2016-i kasutajakõlblikud CAL-d erinevad sõltuvalt Standard ja Enterprise väljaannetest teatud funktsioonide laienduste ja ka väljaande skaleeritavuse poolest - tüüpilised postkastinõuded Enterprise'i puhul. Siiski on võimalik kasutada Enterprise Editioni serveriteenuseid koos Standard Editioni kasutaja CALiga - sellisel juhul on kasutajale kättesaadavad Standard Editioni vastavalt piiratud funktsioonid ja väiksem arv postkastiandmebaase. Enterprise Editioni kasutajakõlblikud CAL-d pakuvad seega seoses Enterprise Server'i litsentsiga laiemat valikut funktsioone, mida vajavad eelkõige suuremad ettevõtted ja organisatsioonid või asutused; see hõlmab muu hulgas ka andmekaotuse vältimist.

Exchange Server 2016 kasutajakõlblike CALide versioonide ühilduvuse tagamine

Lisaks ülalnimetatud võimalustele, mis sõltuvad väljaandest, ei varusta kasutaja CAL ühe Exchange Server 2016 väljaande jaoks kasutajat mitte ainult täpselt selle serverversiooni kasutusõigustega, vaid sisaldab ka vanemate Exchange'i versioonide, näiteks 2013 (downgrade), kasutusõigusi. Kuid 2016. aasta serveri versiooni kasutaja CAL-i ei saa kasutada kõrgema Exchange Serveri 2019. aasta versiooni (uuendus) kasutamiseks.

Seetõttu peaksite kasutaja CAL-de ostmisel lisaks versioonispetsiifilistele olemasolevatele funktsioonidele alati tähelepanu pöörama ka kasutatava serverilitsentsi ja kliendilitsentside ühilduvusele.

Mida tuleks arvestada Exchange Server 2016 litsentsimisel koos kasutaja CAL-dega?

Nagu mainitud, varustab 2016. aasta versiooni kasutaja CAL täpselt ühe kasutaja isiklike juurdepääsuõigustega Exchange Server 2016-le. Kui selle kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele isikule üle anda. Samuti on välistatud CAL-tüübi muutmine, käesoleval juhul: kasutaja CAL-i kasutamine seadme CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduse sätted on mõeldud selleks, et vältida ebasobivat juurdepääsu Exchange Server 2016 teenustele. Samuti pakuvad nad ettevõttele ja selle kommunikatsioonile suuremat turvalisust, kuna litsentseerimata isikutel ei ole õigust kasutada e-posti teenuseid ja pääseda ligi serveri andmetele.

Kokkuvõte Exchange Server 2016-i kasutajakõlblike CAL-de kohta

Milline CAL-tüüp Windows Exchange Server 2016 jaoks pakub ettevõtte konkreetse kasutuse jaoks rohkem eeliseid, võib seega olla iga juhtumi puhul erinev. Otsustavat rolli mängib valdav juurdepääsutüüp kasutatavate lõppseadmete kaudu: Kuna enamik töötajaid kasutab Windows Exchange Serverile juurdepääsuks vaheldumisi erinevaid mobiilseid lõppseadmeid või eraldiseisvaid seadmeid, mis võivad asuda erinevates töökohtades või isegi väljaspool ettevõtet, siis pakub isikupõhine User CAL rohkem eeliseid, sest kasutaja saab vabalt valida arvuti ja peab kasutama ainult oma isiklikku kontot.

Exchange Server 2016 jaoks õige CAL-tüübi valimisel on seega lähtekohaks teadmised ettevõtte tüüpilisest töökorraldusest. Ettevõtte jaoks võib seega litsentseerimine kasutaja CAL-ga olla soodsam kui seadme CAL-ga, sest kokku on vaja vähem litsentse.

Kasutatud kasutaja CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks - saadaval ühe litsentsiga Wiresofti veebipoes

Exchange Server 2016-i kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes ka individuaalsete kliendilitsentsidena - kasutatud litsentside suhtes ei kehti Microsofti mahulitsentside sätted, mis puudutavad määramist; muidu ei ole nendega seotud mingeid puudusi ega kasutamispiiranguid - ja mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Kust pärineb Wiresofti kasutatav tarkvara User CALs for Exchange Server 2016 jaoks?

Wiresofti poolt kasutatuna pakutavad MS Exchange Server 2016 kasutaja CAL-d on originaalsed Microsofti litsentsid, kuna neid pakutakse ka Microsofti litsentsiprogrammi raames; ainus erinevus nende puhul on see, et kasutatud kasutaja CAL-d olid varem osa Exchange Server 2016 mahulitsentsist, mille üks Euroopa ettevõte oli varem omanikuks omandanud. Viimane müüs selle kasutaja mahulitsentsi või individuaalse kasutaja juurdepääsulitsentsi, mida ei vajatud, edasi Wiresoftile, kusjuures Wiresoft lahutas mahulitsentsid individuaalseteks litsentsideks. Neid saadud ühe kasutaja CAL-sid nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Vaatamata sellele, et neid nimetatakse kasutatud litsentsideks, saab neid kasutada nagu uusi litsentse Exchange Server 2016-i kasutamiseks, sest need ei erine nendest litsentsidest ei funktsionaalsuse piirangute ega kasutusperioodi poolest.

Exchange Server 2016 kasutajakõlblikud kasutajakontod (CAL) kui kasutatud tarkvara pakuvad ostja turvalisust

Wiresofti poolt kasutatava tarkvarana pakutavad Exchange Server 2016 kasutaja CAL-d on Exchange Server 2016 klientidele kuluefektiivne litsentsimise vorm, sest nende kasutamine on turvaline ja seaduslik! Kasutatud kasutaja CAL-d sisaldavad seega ka tavapärast ostja turvalisust: kohene allalaadimine pärast ostu sooritamist, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva litsentsi võtme abil.

Kas kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine Exchange Server 2016 kasutajakontode jaoks on seaduslik?

Wiresofti pakutavad Exchange Server 2016-i kasutaja CAL-d, nagu ka kõik muud kliendilitsentsid, pärinevad erinevate ettevõtete litsentsivarudest. Sellest tulenevalt kohaldatakse kasutatud CAL-idega kauplemisel kehtivat jurisdiktsiooni, mis lubab selgesõnaliselt Microsofti kasutatud litsentside ostu ja müüki ning kasutamist, seda on korduvalt selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

See tähendab, et Wiresofti klientidel on Exchange Server 2016 kasutatud kasutaja CAL-de ostjana ja kasutajana õiguskindlus, kuna nad ei riku ühtegi õigusnormi.

Veel üks eelis: Wiresofti kasutatud tarkvara on ka auditeerimiskindel, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Ülevaade kõigist Exchange Server 2016 kasutajakontode (User CAL) kui kasutatava tarkvara eelistest

Exchange Server 2016 kasutajakõlbulikud litsentsid Wiresofti kasutatud tarkvarana on soodne alternatiiv võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavate uute toodetega - see eelis kehtib ka Microsofti muu servertarkvara vastavate kasutuslubade kohta.

Kasutatud CAL-dega litsentseerimisel ei ole ka piiranguid, nagu näiteks libisev skaala, mille alusel tuleb osta kasutaja CAL-d, nii et saate neid kasutada, et kohandada litsentseeritud töötajate arvu täpselt vastavalt teie tegelikule serveriteenuste kasutamisele. Wiresofti kliendid saavad seega paindliku kohandamise abil vähendada ka kasutajate juurdepääsu litsentsimise kulusid Exchange Serverile.

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Exchange Server 2016 kasutaja CAL-dele ka seadme CAL-d, samuti mõlemat tüüpi kliendilitsentsid kui kasutatud tarkvara teiste MS Exchange Serveri versioonide jaoks, samuti tarkvaralitsentsid ja juurdepääsulitsentsid paljude teiste populaarsete Microsoft Server programmide jaoks. Wiresofti kasutatud litsentsid on seega ökonoomne viis täiendada mõistliku hinnaga teiste ärivaldkondade tarkvaravaru, millega välditakse ka ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest, ning vähendatakse seega uue riistvara kulusid.

Lisaks erinevat tüüpi serverilitsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka teisi Microsofti tarkvaraprogramme kasutatud tarkvarana - kõigi eelmainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad