Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2016 seadme CAL-d kui kasutatav tarkvara Microsofti Exchange Server 2016 kõigi versioonides Standard ja Enterprise kättesaadavate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka...
25,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2016 kasutajakõlblikuks tarkvaraks olevad kasutajakoodid (CAL) Microsoft Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise versioonide serveriteenustele juurdepääsuks vajab iga kasutaja lisaks tegelikule...
25,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 seadme CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2016 kõigi Standard ja Enterprise versioonides kättesaadavate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka...
123,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 seadme CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsofti Exchange Server 2016 kõigi versioonides Standard ja Enterprise kättesaadavate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka...
231,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 seadme CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsofti Exchange Server 2016 kõigi versioonides Standard ja Enterprise kättesaadavate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka...
570,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
5 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2016 serveriteenustele juurdepääsuks versioonides Standard ja Enterprise vajab iga kasutaja lisaks tegelikule serverilitsentsile ka...
123,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
10 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2016 serveriteenustele juurdepääsuks versioonides Standard ja Enterprise vajab iga kasutaja lisaks tegelikule serverilitsentsile ka...
231,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
25 kasutajakõlblikku CAL-i Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtlusversiooni serveriteenustele juurdepääsuks on igal kasutajal lisaks tegelikule serverilitsentsile...
570,90 € *

Microsoft Exchange Server 2016 CAL-i eelised

Grupitarkvara Exchange Server 2016 moodustab olulise aluse protsesside kontrollimiseks ja haldamiseks kaasaegsetes ettevõtetes. Exchange Server 2016 toimib nii sisemise kui ka välise liidesena: see ühendab kõiki töötajaid ja osakondi üle kogu asukoha.Selle võimsa serveritarkvara paljud integreeritud vahendid aitavad kaasa ettevõtte protsesside tõhususe jätkusuutlikule suurendamisele: Eelkõige hõlbustab suhtlemist kõigi kontaktide ja e-kirjade tsentraalne haldamine ja selge arhiveerimine. See võimaldab ka ühist tööd projektdokumentidega, mida parandab ka versioonihaldus.

Neid funktsioone täiendab üksikute töötajate individuaalse juurdepääsu õiguste diferentseeritud haldamine kohtumistele ja projektidele.

Microsoft Exchange Server 2016 suurendab seega ettevõtte protsesside paindlikkust ja tootlikkust, pakkudes samal ajal maksimaalset läbipaistvust ja võimaldades igakülgset kontrolli. Tööprotsessid on lihtsustatud, seega ei aita Exchange Server 2016 mitte ainult aega ja kulusid kokku hoida, vaid suurendab ka konkurentsivõimet.

Windows Exchange Server 2016 - kõige olulisemad uuendused lühidalt

Võrreldes eelkäijaversiooniga Windows Exchange Server 2013 sisaldab Windows Exchange Server 2016 mitmeid olulisi uuendusi ja edasiarendusi. Esiplaanil oli serverite arhitektuuri optimeerimine: serverite rollide arvu vähendati kahele: Postkast ja servatransport. Samuti lihtsustati funktsioonide skaleerimist ja parandati erinevate pilveteenuste tuge.

Uued funktsioonid ja "Outlook veebis" nimetus

Microsoft vaatas Exchange Server 2016-i veebipõhise juurdepääsu põhjalikult üle. Selle käigus nimetati see ka ümber "Outlook on the Web" (varem tuntud kui "Outlook Web Access" või "Outlook Web App").

Selle käigus optimeeriti ka veebiliidest; nüüd saab seda kasutada probleemideta nutitelefonis või tahvelarvutis, kus töötab Android või iOS, ilma Outlooki rakendust eelnevalt installimata. Outlooki ei saa nüüd enam kasutada ainult Microsofti brauserite Edge ja Internet Explorer 11 abil; ka Google Chrome'i, Safarit ja Firefoxi saab kasutada ilma suuremate piiranguteta.

Uus funktsioon "Sweep" lihtsustab e-kirjade haldamist. Konkreetse saatja puhul võib näiteks määrata, mitu päeva selle saatja e-kirju säilitatakse või et säilitatakse ainult kõige uuemad sõnumid.

Lisaks uuele välimusele on kalender saanud ka uusi funktsioone: Lisaks kalendrisündmuste meilisõnumite meeldetuletamisele on näiteks võimalus pakkuda koosolekute kutsete jaoks ka teistsugust kellaaega.

Otsingu parem skaleeritavus

Exchange Server 2016 eDiscovery otsinguarhitektuuri oluline eelis on otsingu parem skaleeritavus. See on nüüd detsentraliseeritud ja kasutab mitmeid servereid. See muudab selle oluliselt kiiremaks. Lisaks teeb programm Outlook 2016 või Outlook veebis otsingusõna sisestamisel ettepanekuid, mis põhinevad sageli kasutatavatel kontaktidel, postkastis olevatel e-kirjadel ja ka varasematel otsingupäringutel. Lisaks sellele aitavad kontekstifiltrid, nagu näiteks kuupäevavahemik või sarnased saatjad, leida otsitud teavet hõlpsamini. Outlook veebis võimaldab kasutajatel teha otsinguid ka oma kalendris või kolmanda osapoole kalendris.

Otsitavate postkastide arvu on suurendatud 5000-lt 10 000-le ja sama kehtib ka arhiivipostkastide kohta, nii et korraga saab otsida kokku 20 000 postkasti.

Parem koostöö Outlookis

Microsofti pilveteenustes OneDrive for Business ja SharePoint 2016 salvestatud faile saab nüüd lisada Outlook 2016 ja Outlook on the Web'i e-kirjadesse lingina, mitte manusena nagu varem. Vastuvõtja juurdepääsuõigusi saab individuaalselt kohandada. Vastuvõtja saab seejärel lingitud faili otse avada nagu manustust.

Hübriidpilveteenuste tugi

Exchange Server 2016 toetab nüüd ka hübriidseid stsenaariume. Postkast võib seega asuda nii kohalikus serveris kui ka pilves. Ja pilvepõhiste laienduste Exchange Online Archiving ja Azure Rights Management abil saab kasutada ka kohalikke e-postkaste.

Microsofti litsentsimissüsteem Exchange Server 2016 jaoks

Microsofti litsentsimudel reguleerib Exchange Serveri 2016. aasta versiooni individuaalset kasutamist erinevate litsentsimisvõimaluste kaudu. Ühelt poolt tehakse vahet litsentseeritud Exchange Serveri teenuste ja funktsioonide ulatuse järgi: kaks serverilitsentsi Standard ja Enterprise ei paku mitte ainult erinevat funktsioonide ulatust, vaid ka teenuste erinevat skaalumist.

Teisalt erinevad Exchange Server 2016 CAL-d vastavalt sellele, kuidas serverile juurdepääsu luba on määratletud: õigused määratakse kas individuaalsele lõppseadmele kui seadme CAL või individuaalsele kasutajale kui kasutaja CAL.

Selleks on sellel Exchange'i versioonil ka kaks CAL-väljaannet, mida võib nimetada Standard CAL ja Enterprise CAL. Mõlemat Exchange Serveri versiooni saab kombineerida vastava CAL-tüübiga. See tähendab, et saate kasutada Enterprise CAL-i koos Standard Editioniga või Standard CAL-i koos Enterprise Editioniga.

Microsofti serverilitsentsid Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Server 2016 on saadaval Wiresoftilt nii Standard kui ka Enterprise versioonina. Peamine erinevus nende kahe vahel on skaleeritavus: kui Standard Edition on piiratud viie varustatud andmebaasiga serveri kohta, siis Enterprise Edition pakub skaleeritavust kuni 100 varustatud andmebaasi serveri kohta. Lisaks on sellel versioonil ulatuslikumad virtualiseerimisõigused ja ulatuslikum andmekaitse.

Microsoft Exchange Server 2016 juurdepääsu litsentsid

Microsoft Exchange Serveri 2016. aasta versiooni kliendilitsentsid on saadaval kahes erinevas variandis - User CAL ja Device CAL -, mis erinevad ainult vastava serveri juurdepääsu tüübi poolest: kas kasutaja või seadmena.

Milline CAL-variant on kõige praktilisem, võib olla ettevõtteti või institutsiooniti erinev. Oma osa ei mängi mitte ainult serverile juurdepääsu omavate töötajate arv, vaid ka viis, kuidas seda tehakse:

Kui töötajad kasutavad Exchange'i serverit regulaarselt fikseeritud töökohas arvuti või sülearvuti kaudu, on parem lahendus Device CAL.

Kui aga töötaja töökoht on paindlik või mobiilne, nii et ta kasutab serverit erinevatest lõppseadmetest ja seega ka erinevatest asukohtadest, vastab kasutaja CAL paremini nendele vajadustele. Allpool selgitatakse kahe CAL-versiooni erinevusi.

Exchange Serveri seadme CAL on ainult seadmetega seotud litsents. See lubab konkreetsele lõppseadmele juurdepääsu Exchange Serverile, st see võib olla kas arvuti VÕI sülearvuti. See tähendab, et erinevad kasutajad, kellel on õigus litsentseeritud lõppseadmele ligi pääseda, saavad kasutada Exchange Server 2016 teenuseid koos sellega. Device CAL on seega praktiline, kui erinevad töötajad kasutavad ettevõttes arvutit koos rotatsiooni korras.

Exchange Serveri kasutaja CAL võimaldab juurdepääsu ainult ühele kasutajale. Kuna tegemist on peaaegu isikliku litsentsiga, võib see kasutaja pääseda Exchange'i serverile ligi mis tahes lõppseadmest, mis on selleks võimeline. See tähendab, et kasutaja ei ole seotud statsionaarse tööjaamaga, näiteks lauaarvutiga kontoris, vaid võib kasutada ka teist arvutit, näiteks kodukontoris, või sülearvutit tööreisidel. Seega, kui töötaja töötab sageli kodust eemal ja soovib pääseda ligi ettevõtte serverile, on Exchange Serveri kasutaja CAL praktilisem valik. Lisaks saab siin määrata individuaalseid õigusi.

Microsoft Exchange Serveri Standard CAL ja Enterprise CAL erinevus

Windows Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtlusversioonid erinevad, nagu juba mainitud, nii skaleeritavuse kui ka funktsioonide ulatuse poolest.

Nii Standard CAL kui ka Enterprise CAL võimaldavad kasutada Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise väljaandeid. Põhimõtteliselt annab Standard CAL juurdepääsu ka Exchange Server 2016 Enterprise väljaandele - ja vastupidi, Enterprise CAL annab juurdepääsu ka Standard väljaandele. Standard CAL-i ja Enterprise CAL-i erinevus on seotud olemasolevate Exchange Server 2016 funktsioonide ulatusega. Kui Standard CAL on omamoodi põhiline juurdepääsulitsents, siis Enterprise CAL on nii-öelda laiendatud funktsioonidega lisalitsents.

Microsoft Exchange Serveri Standard CAL ja Enterprise CAL erinevuse eelised

Standard- ja Enterprise CAL-i eristamisel on lihtne põhjus: kõik kasutajad, kes töötavad Microsoft Exchange Server 2016-ga, ei vaja kõiki teenuseid ja funktsioone. Seetõttu säästavad ettevõtted raha, ostes standardse CAL-i, mis katab kõik kasutaja vajadused.

Teisest küljest saavad eelkõige suuremad ettevõtted ja organisatsioonid kasu Enterprise CALi laiendustest. Enterprise Editioni CAL-i kõige olulisem erinevus võrreldes Standard Editioni CAL-iga on võimalus kasutada oluliselt suuremat arvu andmebaase. See tähendab, et ühe serveri kohta saab hallata kuni 100 postkastiandmebaasi, millest igaühe maht on kuni 2 terabaiti.

Lisaks pakub Enterprise CAL koos Exchange Admin Centeriga selliste funktsioonide kasutamist nagu Data Loss Prevention (DLP): ühelt poolt takistab Data Loss Prevention kriitilise tähtsusega teabe edastamist volitamata isikutele, teiselt poolt takistavad integreeritud Intelligent Message Filter (IMF) ja SmartScreen filtreerimistehnoloogia, et potentsiaalselt pahavara sisaldavad sõnumid ei satuks üldse postkasti. Lisaks sellele on Enterprise Editioni CAL-l ka ulatuslikumad virtualiseerimisõigused: see võimaldab kasutada piiramatut arvu virtuaalmasinaid ja Hyper-V konteinereid.

Lisaks pakub see ka ettevõtte funktsioone Storage Spaces Direct, Storage Replica ning Shielded Virtual Machines ja OneDrive for Business andmete redigeerimiseks, uuendamiseks ja jagamiseks reaalajas.

Exchange Server 2016 litsentseerimine koos Wiresofti CAL-dega

Wiresofti abil saate katta oma individuaalsed vajadused Windows Exchange Server 2016 seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de järele mõistliku hinnaga. Wiresofti pakutavad Microsoft Client Access Licences on eranditult originaalsed ja kasutamata Euroopa seadme- või kasutaja CAL-d, mille Wiresoft on ostnud ettevõtetelt ja eelnevalt autentsuse suhtes kontrollinud.

Wiresofti kliendina saate nende litsentsidega ka hinnaeeliseid. Paljud kliendid kasutavad juba Wiresofti litsentsipakkumist. Lisateabe saamiseks meie Windows Exchange Server 2016 CAL-de valiku kohta võtke meiega ühendust. Anname teile hea meelega nõu, milline on teie jaoks parim ja kõige kuluefektiivsem litsentsimisviis.