Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10412
 • 381-02255
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
112,90 € * 123,90 € * (8,88% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x User CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Selleks, et kasutada Server teenuseid Microsoft Exchange Server 2016 väljaannetes Standard ja Enterprise, vajab iga kasutaja lisaks tegelikule serverilitsentsile ka personaalset kliendilitsentsi: Exchange Server 2016 User CAL . Ainult see annab konkreetsele selleks registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"

5 kasutaja CAL Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft Exchange Server 2016 serveriteenustele juurdepääsuks versioonides Standard ja Enterprise vajab iga kasutaja lisaks tegelikule serverilitsentsile ka personaalset kliendilitsentsi: Exchange Server 2016 User CAL. Ainult see annab konkreetsele selleks registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Vastavalt Microsofti litsentside haldamise eeskirjadele ei sisalda Exchange Server 2016 Standard või Enterprise litsents täiendavaid kasutajaõigusi, mis tuleb seega eraldi osta kasutaja CAL-i kujul. Registreeritud kasutaja saab seejärel kasutada vastavaid Exchange Serveri funktsioone vabalt valitud lõppseadme kaudu.

Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Editioni kasutatud kasutajakõlblikud CAL-d on Wiresoftilt saadaval mõistliku hinnaga - ka individuaalselt paindlikuks, vajaduspõhiseks litsentsimiseks. See kasutatud tarkvara pakub samu funktsioone kui Exchange Server 2016-i kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid, mida pakutakse uuena Microsofti ametliku mahulitsentside programmi kaudu.

Kasutage kõiki MS Exchange Server 2016 funktsioone kasutatud kasutaja CALiga

Exchange Server 2016 on kaasaegse ettevõtte kommunikatsioonisüsteemi protsesside juhtimise ja haldamise aluseks. See ühendab töötajaid ja osakondi eri asukohtades sisemise ja välise liidese kaudu ning suurendab protsesside tõhusust: Exchange Server 2016 abil saab nii kontakte kui ka e-kirju tsentraalselt hallata ja selgelt arhiveerida; ühine töö dokumentidega paraneb seeläbi muu hulgas versioonihalduse abil. Optimeeritud serverite arhitektuur vähendab serverite rollide arvu kahele: postkast ja servatransport; samuti on lihtsustatud skaleerimist ja parandatud erinevate pilveteenuste toetust. Muud omadused:

 • E-otsingu arhitektuur kasutab nüüd mitut serverit, mis muudab selle töö asünkroonseks ja detsentraliseerituks.
 • Kontekstifiltrid hõlbustavad otsitava teabe leidmist.
 • Parem otsingu skaleeritavus suurendab nii otsitavate postkastide kui ka arhiivipostkastide arvu kokku 20 000-ni.
 • Outlook 2016 või Outlook veebis pakub andmete saatmisel paremat haldamist, sealhulgas kohandatud juurdepääsuõigusi.
 • Hübriidpostkasti stsenaariumide tugi.
 • Andmekaotuse vältimine (DLP) tagab andmete suurema turvalisuse, samuti pahavara sisaldavate e-kirjade vastuvõtmisel.
 • Outlooki vaikeprotokoll - MAPI üle HTTP - parandab Exchange'i ühenduste usaldusväärsust ja stabiilsust.

Ülevaade Exchange Server 2016 kasutaja CAL-dest Standard- ja Enterprise Edition kui kasutatav tarkvara

Põhimõtteliselt ei erine Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-d võrreldavatest uutest CAL-dest: need sisaldavad samu võimalusi kui need, et kasutada igas Exchange Server 2016 väljaandes Standard ja Enterprise saadaval olevaid teenuseid. Seetõttu on kasutajakõlblike CALide puhul eelnevalt omandatud tarkvara paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks kuluefektiivne alternatiiv, et anda töötajatele juurdepääsulitsents Exchange Serverile. Kõiki eeliseid ja eriomadusi selgitatakse järgmises ülevaates.

Microsofti litsentside haldamine Exchange Server 2016 jaoks koos CAL-dega

Microsofti litsentside haldamine sisaldab sätteid Exchange Server 2016-i Standard ja Enterprise-versioonide juurdepääsuõigustega kasutajate täiendava litsentsimise kohta, et pääseda ligi e-kirjadele jne. Serveri litsentsiga juba kaasas olevad CAL-d on mõeldud ainult administraatoritele ja neid ei tohi kasutada Exchange-tüüpi teenuste jaoks. Seega annab ainult kliendilitsents, nagu näiteks User CAL, töötajale isiklikud õigused Exchange Serveri funktsioonide kasutamiseks - mis tahes Windows-võimekusega lõppseadmes. See kasutaja CAL ei sisalda peale isiklike juurdepääsuõiguste Exchange Server 2016 kliendi/serveri keskkonna jaoks mingit lisatarkvara.

Millised CAL-d on saadaval Exchange Server 2016 Standard- ja Enterprise-versioonide jaoks?

Exchange Server 2016-i Standard ja Enterprise-versioonide CAL-põhine litsentsimine võimaldab hallata kõigi organisatsiooni töötajate juurdepääsuõigusi. Microsofti litsentseerimismudel pakub Exchange Server 2016 jaoks kahte tüüpi CAL-sid:

 • Exchange Server 2016 kasutaja CAL - kehtib ühele kindlale kasutajale
 • Exchange Server 2016 seadme CAL - kehtib ühele spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on erinevused Exchange Server 2016 kasutajakõlblike ja seadmekõlblike CAL-de vahel?

Exchange Server 2016-i kasutaja CAL pakub põhimõtteliselt samu funktsioone kui seadme CAL - kuid mõlemad erinevad vastavate võimaluste poolest Exchange Serverile juurdepääsul. Selle tulemuseks on erinevad eelised:

Iga töötaja, kellel on juurdepääsuluba User CALiga, saab kasutada Exchange'i teenuste kasutamiseks mis tahes Windows-võimelist lõppseadet. Samuti ei ole piiranguid seoses asukohaga, kui on olemas internetiühendus, nii et Exchange serverile on võimalik iseseisvalt kohapeal ligi pääseda kas oma mobiilse arvuti või nutitelefoniga teel ja kodusOffice, või ka teise kohapeal kättesaadava arvuti kaudu.

User CAL pakub seega häid mobiilseid kasutusvõimalusi, sest litsentseeritud kasutaja võib vabalt valida, millist lõppseadet ta kasutab, ja ta võib sellesse sisse logida ka kolmanda osapoole arvutiga.

Lisaks töötajate arvule ja tööjaamade varustatusele arvutiga vms mängib ettevõttes rolli ka tööprotsess, mille käigus kasutajad Exchange serverile ligi pääsevad: Eriti väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes võivad kasutajad sageli jagada mitmeid erinevaid lõppseadmeid ja kasutada neid omakorda Exchange'i serverile juurdepääsuks, et saada ja hallata e-kirju.

Millised on erinevused Exchange Server 2016-i CAL-de puhul Standard ja Enterprise väljaannetes?

MS Exchange Server 2016-i kasutajakõlblikud CAL-d erinevad sõltuvalt Standard ja Enterprise väljaannetest teatavate funktsionaalsete täienduste ja ka väljaande skaleeritavuse poolest - Enterprise'i puhul on tüüpilised postkastinõuded. Siiski on võimalik kasutada Enterprise Editioni serveriteenuseid koos Standard Editioni kasutaja CALiga - sellisel juhul on kasutajale kättesaadavad Standard Editioni vastavalt piiratud funktsioonid ja väiksem arv postkastiandmebaase. Enterprise Editioni kasutaja CAL-d pakuvad seega koos Enterprise Server'i litsentsiga suuremat hulka funktsioone, mida vajavad eelkõige suuremad ettevõtted ja organisatsioonid või asutused; see hõlmab muu hulgas ka andmekaotuse vältimist.

Pöörake tähelepanu Exchange Server 2016 kasutajakõlblike CALide versioonide ühilduvusele

Lisaks ülalnimetatud võimalustele, mis sõltuvad väljaandest, ei varusta ühe Exchange Server 2016 väljaande kasutaja CAL mitte ainult kasutaja juurdepääsuõigustega täpselt selle serverversiooni jaoks, vaid sisaldab ka juurdepääsuõigusi vanematele Exchange'i versioonidele, näiteks 2013 (downgrade). 2016. aasta serverversiooni kasutaja CAL-i ei saa siiski kasutada kõrgema Exchange Serveri 2019. aasta versiooni (uuendus) kasutamiseks.

Seetõttu peaksite kasutaja CAL-de ostmisel lisaks versioonispetsiifilistele olemasolevatele funktsioonidele alati tähelepanu pöörama ka kasutatava serverilitsentsi ja kliendilitsentside ühilduvusele.

Mida tuleks arvestada Exchange Server 2016 litsentsimisel koos kasutaja CAL-dega?

Nagu mainitud, varustab 2016. aasta versiooni kasutaja CAL täpselt ühe kasutaja isiklike juurdepääsuõigustega Exchange Server 2016-le. Pärast selle kasutaja registreerimise lõpetamist ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele isikule üle anda. Samuti on välistatud CAL-tüübi muutmine, käesoleval juhul: kasutaja CAL-i kasutamine seadme CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduse sätted on mõeldud selleks, et vältida ebasobivat juurdepääsu Exchange Server 2016 teenustele. Samuti pakuvad nad organisatsioonile ja selle kommunikatsioonile suuremat turvalisust, kuna litsentseerimata isikutel ei ole õigust kasutada e-posti teenuseid ja pääseda ligi serveri andmetele.

Kokkuvõte Exchange Server 2016-i kasutajakõlblike CAL-de kohta

Seega, milline CAL-tüüp Windows Exchange Server 2016 jaoks pakub rohkem kasu konkreetse organisatsiooni kasutuselevõtu jaoks, võib erineda iga juhtumi puhul eraldi. Otsustavat rolli mängib valdav juurdepääsutüüp kasutatavate lõppseadmete kaudu: kui enamik töötajaid kasutab Windows Exchange Serverile juurdepääsuks vaheldumisi erinevaid mobiilseid lõppseadmeid või eraldiseisvaid seadmeid, mis võivad asuda erinevates töökohtades või väljaspool ettevõtet, siis pakub isikupõhine kasutaja CAL rohkem eeliseid, sest kasutaja saab vabalt valida arvuti ja peab kasutama ainult oma isiklikku kontot.

Ettevõtte tüüpilise töökorralduse tundmine on seega lähtepunkt Exchange Server 2016 jaoks õige CAL-tüübi valimisel. Ettevõtte jaoks võib seega litsentseerimine kasutaja CAL-dega olla kuluefektiivsem kui seadme CAL-dega, sest kokku on vaja vähem litsentse.

Kasutatud kasutaja CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks - saadaval ühe litsentsiga Wiresofti veebipoes

Exchange Server 2016-i kasutaja CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval ka ühe kliendi juurdepääsu litsentsidena - võimalikud Microsofti mahulitsentside sätted, mis puudutavad tasandamist, ei kehti kasutatud litsentside kohta; muidu ei ole nendega seotud mingeid puudusi ega piiranguid kasutatavuses - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Kust pärineb Wiresofti kasutatav tarkvara User CALs for Exchange Server 2016 jaoks?

Wiresofti poolt kasutatuna pakutavad MS Exchange Server 2016 kasutaja CAL-d on originaalsed Microsofti litsentsid, kuna neid pakutakse ka Microsofti litsentsiprogrammi raames; ainus erinevus nende puhul on see, et kasutatud kasutaja CAL-d olid varem osa Exchange Server 2016 mahulitsentsist, mille üks Euroopa ettevõte omandas varem omanikuks. Viimane müüs selle kasutaja mahulitsentsi või üksikute kasutajate juurdepääsu litsentsid, mida ei olnud vaja, edasi Wiresoftile, kusjuures Wiresoft lahutas mahulitsentsid üksiklitsentsideks. Need saadud ühekordsed kasutajakõlblikud litsentsid on märgistatud kasutatud tarkvarana, vaatamata sellele, et neid saab kasutada nagu uusi litsentse Exchange Server 2016-le juurdepääsuks, sest need ei erine neist ei funktsionaalsuse ega kasutusaja piirangute poolest.

Exchange Server 2016 kasutajakõlblikud kasutajakontod (CAL) kui kasutatud tarkvara pakuvad ostja turvalisust

Wiresofti poolt kasutatava tarkvarana pakutavad Exchange Server 2016 kasutaja CAL-d on Exchange Server 2016 klientidele kuluefektiivne litsentsimise vorm, sest nende kasutamine on turvaline ja seaduslik! Kasutatud kasutaja CAL sisaldab seega ka tavapärast ostja turvalisust: kohene allalaadimine pärast ostu sooritamist, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva litsentsi võtme abil.

Kas kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine koos Exchange Server 2016 kasutaja CAL-ga on seaduslik?

Wiresofti pakutavad Exchange Server 2016-i kasutaja CAL-d, nagu ka kõik muud kliendilitsentsid, pärinevad erinevate ettevõtete litsentsivarudest. Seega kohaldatakse kasutatud CAL-idega kauplemisel kehtivat jurisdiktsiooni, mis lubab selgesõnaliselt Microsofti kasutatud litsentside ostu ja müüki ning kasutamist, seda on korduvalt selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Seega on Wiresofti klientidel kasutatud Exchange Server 2016 kasutaja CAL-idega õiguskindlus nii ostjana kui ka kasutajana, kuna nad ei riku sellega mingeid õiguslikke sätteid.

Veel üks eelis: Wiresofti kasutatud tarkvara on ka auditeerimiskindel, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Ülevaade kõigist Exchange Server 2016 kasutajakontode (User CAL) kui kasutatava tarkvara eelistest

Exchange Server 2016 kasutajakõlbulikud litsentsid Wiresofti kasutatud tarkvarana on soodne alternatiiv võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavate uute toodetega - see eelis kehtib ka Microsofti muu servertarkvara vastavate kasutuslitsentside kohta.

Kasutatud CAL-dega litsentseerimisel puuduvad ka piirangud, näiteks skaala, mille ulatuses tuleb osta kasutaja CAL-d, nii et saate litsentseerida täpselt sellise arvu töötajaid, mis on kohandatud teie tegelikule serveriteenuste kasutamisele. Wiresofti kliendid saavad seega paindliku kohandamise abil vähendada ka kasutajate juurdepääsu litsentsimise kulusid Exchange Serverile.

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Exchange Server 2016-i kasutaja CAL-d kui ka seadme CAL-d, samuti mõlemat tüüpi kliendilitsentsid kui kasutatud tarkvara teiste MS Exchange Serveri versioonide jaoks, samuti tarkvaralitsentsid ja juurdepääsulitsentsid paljude teiste populaarsete Microsoft Server programmide jaoks. Wiresofti kasutatud litsentsid kujutavad endast seega ökonoomset võimalust täiendada mõistliku hinnaga teiste ärivaldkondade tarkvaravaru, millega välditakse ka ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest, ning vähendatakse seega uue riistvara kulusid.

Lisaks erinevat tüüpi serverilitsentsidele leiate Wiresoft Tarkvarapoest ka teisi Microsofti tarkvaraprogramme kasutatud tarkvarana - kõigi eelmainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad