Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10063
 • 359-06557
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
97,90 € * 107,90 € * (9,27% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x User CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft SQL Server 2017 Standardväljaande kasutamisekson server/CAL-litsentsimise korral lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi, nt User CAL, millega konkreetne kasutaja saab oma isiklikud juurdepääsuõigused SQL Serverile. Seda seetõttu, et selle SQL 2017 serveri litsentseerimise variandi puhul ei sisalda serverilitsents kasutajaõigusi, nii et need tuleb osta eraldi, näiteks kujul User CAL litsentsi kasutaja jaoks. Kasutajal on seega ainult õiguspääseda ligi SQL serverile, lõppseadme valik on vaba.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL"

MS SQL Server 2017 kasutaja CAL - odavam kui kasutatud tarkvara

Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition'ile juurdepääsu saamiseks on lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi, nt kasutaja CAL-i kujul, mis on vajalik server/CAL-litsentsimiseks: selle abil saab konkreetne kasutaja oma isiklikud juurdepääsuõigused SQL Serverile. Selle põhjuseks on see, et SQL 2017 Serveri litsentseerimise selle variandi puhul ei sisalda serverilitsents kasutajaõigusi, nii et need tuleb osta eraldi, kasutaja CAL-i kujul. Kasutajal on seega ainult selle kaudu õigus SQL Serverile ligi pääseda, lõppseadme valik on vaba.

SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-d on Wiresoftist saadaval kasutatud tarkvarana, mis annab neile hinnaeelise uute toodete ees; nende eeliseks on ka see, et need on poes saadaval üksiklitsentsidena. Need SQL Serveri 2017 kasutatud kasutajate kliendilitsentsid ei erine funktsionaalsuse poolest Microsofti ametlikus mahulitsentside programmis saadaval olevatest kasutamata litsentsidest.

MS SQL Server Standard 2017 funktsioonide kasutamine kasutatud kasutaja CALiga

Võrreldes eelkäijaversiooniga sisaldab SQL Server 2017 Standard Edition mitte ainult mõningaid optimeerimisi, vaid ka palju uusi võimalusi ja funktsioone, seega pakub see ka väiksematele või keskmise suurusega ettevõtetele paindlikke võimalusi asjakohaste andmete kasutamiseks, näiteks ERP- ja muude kaubahaldussüsteemide jaoks, ning lisaks sellele ulatuslikku kaitset volitamata juurdepääsu eest - kõik see on neile kättesaadav kasutatud User CALiga.

Sellel Microsofti andmeplatvormi võimsal versioonil on kõik andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis vastavad ettevõtete praegustele tüüpilistele nõudmistele võimsale relatsioonilisele andmebaasi haldussüsteemile. SQL Server 2017 kasutaja kliendilitsentsiga on nüüd lisaks andmebaasisisesele täiustatud analüüsile R-ga Python, sealhulgas interaktiivsed visualiseerimisvõimalused, saadaval. Lisaks sellele on tehtud mitmeid jõudluse parandusi, sealhulgas Master Data Services (MDS) ja Reporting Services (SSRS), samuti järgmised funktsioonid:

 • Täiendavad andmebaasimootori funktsioonid, mille jõudlust on parandatud CLR-komplektide abil
 • Adaptive Joins päringute kohanduvaks töötlemiseks
 • Täiustatud SQL Serveri analüüsiteenused (SSAS) koos uute paigaldusvõimalustega tabeli kujuliste mudelite jaoks
 • Andmete hankimine Power Query jaoks
 • SQL Server 2017 Integration Services (SSIS) pakub optimeeritud laiendamist, sealhulgas suure kättesaadavuse toetust ja lihtsustatud täitmist mitmes arvutis
 • Linuxi kasutamine
 • Java-rakenduste kasutamine koos Java andmebaasi ühenduvuse draiveriga
 • SQL Serveri masinõppe teenused asendavad varasemad SQL Serveri R-teenused, sealhulgas Pythoni tugi

Mida kasutatakse SQL Server Standard Edition 2017-i kasutajakõlblike CAL-de jaoks?

Wiresofti pakutavatel kasutatud kasutaja CAL-del ei ole funktsionaalsuse poolest erinevusi võrreldes kasutamata litsentsiga, kui kasutajad kasutavad SQL Server 2017 Standard Editioni teenuseid. Serveri/CALi kaupa litsentsimisega saavad aga eelkõige väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted kasutatud tarkvara ostmisel raha kokku hoida:

SQL Server 2017 Standardi litsentsimine koos serverilitsentsidega ja CAL-dega

Microsofti litsentseerimistingimustes pakutakse SQL Server 2017 litsentseerimise alternatiivse võimalusena serveri litsentsi ja Standard väljaande kasutaja CAL-ga: seda litsentseerimismudelit nimetatakse Server/CAL-litsentsimiseks. Erinevalt alternatiivsest tuumapõhisest litsentsimisest koosneb see SQL Serveri litsentsist ja täiendavatest kliendilitsentsidest vastavatele kasutajatele (või üksikutele lõppseadmetele): Seega vajab iga kasutaja, kes soovib SQL Serveri instantsile juurdepääsu, eraldi juurdepääsulitsentsi (User CAL). Kaks CAL-i on juba lisatud serverilitsentsile, kuid need on varustatud ainult administraatori õigustega ja ei ole mõeldud tavakasutajatele!

Ainult tavaline kasutaja CAL annab kasutajale õiguse kasutada Standard Edition 2017 tüüpilisi SQL Serveri tööriistu ja rakendusi. See kasutaja kliendijuurdepääsu litsents ei sisalda mingit täiendavat tarkvara, mis tuleb installeerida, vaid ainult SQL Server 2017 Standardi juurdepääsuõigused kliendi/serveri keskkonnas.

Kasutaja CAL-de ja SQL Serveri litsentsi versioonide ühilduvus peab olema tagatud

SQL Serveri 2017 kasutaja CALiga saab lõppseade mitte ainult SQL Serveri 2017 kasutusõigused, vaid need sisaldavad ka SQL Serveri vanemate versioonide, nt 2016 (downgrade) kasutusõigusi. Seevastu aga kasutaja, kellel on SQL Serveri 2017 kasutaja CAL, ei saa juurdepääsu kõrgemale SQL Serveri versioonile, näiteks 2019 (uuendus). Seetõttu peaksite SQL Serveri kasutajakõlblike litsentside ostmisel alati tähelepanu pöörama juurdepääsulitsentsi ühilduvusele konkreetse serverilitsentsiga. Wiresoft pakub tarkvarapoes ka SQL Server 2017 eelkäija- ja järelversioonide kasutatud kasutaja CAL-id!

Miks pakub Microsoft SQL Server 2017 Standard Editioni jaoks alternatiivset litsentseerimisvõimalust koos CALidega?

SQL Serveri 2017. aasta versiooni Standard Edition puhul pakub Microsoft kasutajate või lõppseadmete CAL-põhist litsentsimist alternatiivina tuumapõhisele litsentsimisele. Selline SQL Serveri juurdepääsu litsentsimise vorm võtab arvesse VKEde vajadusi, kelle serverite võimsus on sageli väiksem, kuna need on sageli varustatud ainult ühe (või kahe) tuumaga, mis on aga nende vajaduste jaoks piisav. Siis on server/CAL-litsentsimine tavaliselt odavam kui serverilitsentsimine tuumade kaupa.

Selle Microsofti litsentsimudeli puhul pakutakse lisaks SQL Serveri litsentsile kaks CAL-tüüpi, mis võimaldavad juurdepääsu SQL Server 2017 Standardile:

 • SQL Server 2017 User CAL: see annab SQL Serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele, individuaalsele kasutajale
 • SQL Server 2017 User CAL: see annab SQL Serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele Windows-võimelisele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Mida tuleks arvestada SQL Server 2017 Standardi litsentsimisel koos kasutaja CAL-dega?

Nagu juba mainitud, saab teatud töötaja isiklikult User CAL-i abil SQL Server 2017 juurdepääsuõigused ja ta saab vabalt valida, millises Windowsi-võimelises lõppseadmes ta seda kasutab. Kui see kasutaja on registreeritud, ei saa tema õigusi enam teisele kasutajale üle anda. Samuti ei ole võimalik kasutada kasutaja CAL-i seadme CAL-ina, st muuta selle tüüpi. Need piirangud kasutaja CALide litsentsimisel on mõeldud selleks, et vältida volitamata või võõraste kasutajate lubamatut juurdepääsu SQL Serverile. Seetõttu pakub server/CAL-litsentsimine ka turvalisust või kaitset ettevõtetele ja nende andmetele.

Millised on SQL Server 2017 Standardi kasutaja CAL-i eelised?

Põhimõtteliselt ei erine SQL Serveri kasutaja CAL-i õigused seadmepõhisest kliendilitsentsist. Kasutaja CALi erilised võimalused või eelised kajastuvad peamiselt SQL Serveri kasutustüüpides, mis on ettevõttes tüüpilised või sagedased.

Kuigi SQL Server 2017 kasutuslitsents on seotud ainult konkreetse isikuga, pakub see sellele isikule vaba valikut lõppseadmest, mille kaudu ta SQL Serverile ligi pääseb, kuid korraga ainult ühest arvutist või sarnasest seadmest.

Võrreldes lõppseadmega seotud Device CALiga on SQL Serveri kasutaja CALil teistsugune kasutusala: litsentseeritud kasutaja ei ole lokaalselt seotud - tingimusel, et tema kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile. See tähendab, et kasutaja saab SQL Serverile vaheldumisi ligi kas oma töökohal ettevõttes või väljaspool seda sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu - näiteks teises kohas, reisil või kodukontoris.

SQL Serveri 2017 kasutaja CAL võimaldab seega sellistel töötajatel kasutada SQL Serveri funktsioone paindlikumalt, kes on sageli erinevates asukohtades ja kasutavad igal juhul olemasolevaid arvuteid, ilma et nad sõltuksid oma lõppseadmest, sest kasutaja CALiga kasutavad nad alati oma isiklikku kontot juurdepääsuks.

Kokkuvõte

Milline SQL Server 2017 Standardi kliendilitsentsi tüüp pakub kasutajatele rohkem eeliseid, sõltub seega iga juhtumi puhul konkreetsest töökeskkonnast: töötajate arv võrreldes juurdepääsuõigusega lõppseadmete valdava kasutusviisiga: kui enamik kasutajaid kasutab SQL Serverile juurdepääsuks erinevaid arvuteid - ja eriti mobiilseid tüüpe, nagu sülearvutid või tahvelarvutid -, mida kasutatakse erinevates kohtades, pakuvad kasutaja CAL-d rohkem paindlikkust. Kuid nagu eespool märgitud, tuleb otsus kliendilitsentside tüübi kohta teha enne ostmist, kuna SQL Server 2017 kasutaja CAL-i ei saa hiljem muuta ega vahetada seadme CAL-i vastu.

Ostke Wiresofti veebipoest paindlikult kasutatud Microsoft SQL Server 2017 kasutajakõlblikke CAL-teenuseid

SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval juba alates 1 üksiklitsentsist, kuna selle kasutatud tarkvara suhtes ei kehti tavapärased mahulitsentside eeskirjad - veel üks kasutatud tarkvara eelis.

Millised on SQL Server 2017i kasutajakontode litsentsid?

Kõik Wiresofti poolt kasutatud litsentsidena pakutavad SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-d (nagu ka seadme CAL-d) on tavalised juurdepääsulitsentsid, mida Microsoft pakub äsja litsentsimisprogrammis serverispetsiifiliste funktsioonide kasutamiseks; ainus erinevus võrreldes nendega on see, et need olid varem osa SQL Serveri 2017 kasutaja mahulitsentsist, mille ostis esmalt ettevõte ja seejärel müüs see ettevõte kõik mittevajalikud üksikud kasutaja juurdepääsulitsentsid või isegi kogu mahulitsentsi edasi Wiresoftile. Kogulitsents lahustati ja teisendati individuaalseteks litsentsideks, saadud individuaalsed kasutaja CAL-d tähistati seejärel kasutatud tarkvarana. Nagu eespool juba mainitud, võib sellist kasutatud kasutaja CAL-i kasutada täpselt samamoodi nagu "uut", vaatamata sellele nimetusele, mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei ole üldiselt kulunud, vaid eelkõige seetõttu, et selle funktsionaalsus ja kasutusiga ei ole piiratud.

Kas SQL Server 2017 kasutatud kasutaja CAL-d on turvalised?

Kasutatud tarkvara, nagu näiteks SQL Serveri kasutajakõlblikud litsentsid, ei ole Wiresofti klientidele mitte ainult selge hinnaeelis, vaid pakub ka samasugust turvalisust nagu uus juurdepääsulitsents - ilma varjatud piirangute või tuvastamatute riskideta! Kasutatud litsentsid on samuti kohe pärast makseprotsessi lõpuleviimist teile kättesaadavad, kuna need on koheselt allalaaditavad ja litsentsi aktiveeritakse kohe kaasasoleva litsentsi võtmega, nii et ka need pakuvad tavapärast ostja turvalisust.

Kust pärinevad SQL Server 2017i kasutatud kasutajakõlblikud CAL-d?

Kõik Wiresofti tarkvarapoes pakutavad SQL Server 2017 Standard Editioni kliendilitsentsid pärinevad ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest. Seega kehtib ka nende suhtes kehtiv jurisdiktsioon: see lubab selgesõnaliselt kaubelda Microsofti CALidega kui kasutatud tarkvaraga, mida on mitmel korral kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Mida tähendab kasutatud kasutaja CAL-de ostmine teie kui Wiresofti kliendi jaoks?

Mitte ainult kasutatud SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-de või muude Wiresofti pakutavate litsentside ostmine, vaid ka nende tegelik kasutamine ei paku õiguskindlust, sest selle käigus ei rikuta mingeid õiguslikke sätteid - ei teie ega Wiresoft.

Kõik eelised, mida pakub SQL Server 2017 CAL-de ostmine kasutatud tarkvarana

Kasutaja CAL-d SQL Server 2017 jaoks või muud Wiresofti kasutatud tarkvara kasutuslitsentsid pakuvad klientidele alternatiivi enamiku teiste uute litsentside pakkujate pakkumistele kõikidel nimetatud põhjustel - ka seetõttu, et siin ei ole piiranguid seoses kasutaja CAL-de tasemete määramisega. Seega on teil SQL Serveri teenuste litsentseerimisel vaba valik ja saate seega katta oma ettevõtte tegelikke kasutamisnõudeid kohandatud viisil, mis vähendab teie kulusid ostu ajal.

Wiresofti veebipoest leiate mitte ainult kasutaja CAL-d, vaid ka seadme CAL-d SQL Server 2017 jaoks - samuti juurdepääsulitsentsid teistele MS SQL Serveri versioonidele, sealhulgas vastavad serverilitsentsid. Nii väldite uue riistvara soetamise kulusid ja ka võimalikke ühilduvusprobleeme, mis tulenevad ebaühtlastest tarkvaraversioonidest.

Lisaks SQL Server 2017 kasutaja CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka serverilitsentsid ja kliendi juurdepääsu litsentsid teistele Microsofti serveritarkvaradele - koos kõigi Wiresofti kasutatava tarkvara eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Serveri 2017 või mõne muu Microsofti toote litsentseerimise kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad