Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

319,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

10 Device CAL-i Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kasutatud tarkvarana Kõigile Microsoft...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 Device CAL-i Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kasutatud tarkvarana

Kõigile Microsoft Exchange Server 2016 Standard- ja Enterprise-väljaannetes saadaolevatele teenustele juurdepääsu eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka kliendi juurdepääsulitsents for lõppseadistele: Exchange Serveri 2016 Seadme CAL . Ainult see annab teatud registreeritud arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) vastavad juurdepääsuõigused.

Microsofti litsentsihalduse sätete kohaselt ei sisalda Exchange Server 2016 serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi, nii et need omandatakse eraldi vahendi kujul Cal on. Registreeritud seadet saab seejärel kasutada iga volitatud kasutaja, et pääseda juurde vastavatele Exchange Serveri funktsioonidele.

Exchange Server 2016 Standard- ja Enterprise Editioni jaoks on kasutatud seadme CAL-id madala hinnaga saadaval Wiresoftilt – need on saadaval ka üksikult lõppseadmete paindlikuks, vajadustepõhiseks litsentsimiseks. Kasutatud tarkvarana pakuvad need lõppseadmete juurdepääsulitsentsid samu funktsioone kui Exchange Server 2016 seadme CAL-id, mida pakutakse uute kaupadena Microsofti ametliku hulgilitsentsiprogrammi kaudu.

Kasutage Exchange Server 2016 erinevaid teenuseid kasutatud seadme CAL-iga

Microsofti Exchange Server 2016 kujutab endast kaasaegses ettevõttes asendamatut alust sidesüsteemi asjakohaste protsesside juhtimiseks ja haldamiseks. Exchange Server toimib siin liidese sisemise ja välise kommunikatsiooni ja ühendab kõigi töötajate või osakondade üle asukohad ning suurendab tõhusust tööprotsesse: kuna Exchange Server 2016 võimaldab keskjuhatus ja selge arhiveerimise e-kirju ja kontakte, samuti ülesanded ; Integreeritud versioonihaldus parandab ka koostööd dokumentidega. 2016. aasta versioonis vähendati serverirollide arvu serveriarhitektuuris kahele: Mailbox ja Edge Transport; Lisaks on lihtsustatud postkastide skaleerimist ning optimeeritud pilveteenuste tuge. Muud funktsioonid:

  • eDiscovery otsinguarhitektuur pääseb juurde mitmele serverile ja töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraalselt.
  • Kontekstifiltrid parandavad teabe otsimist.
  • Sisu otsimine on skaleeritavam, kuna otsitavate postkastide ja arhiivipostkastide arv suureneb kokku 20 000-ni.
  • Outlook 2016 või Outlook on the kaudu andmete saatmise haldust on muu hulgas täiustatud individuaalselt kohandatavate juurdepääsuõigustega.
  • Toetatud on ka postkastide hübriidstsenaariumid.
  • Enterprise Editioni andmekao vältimine (DLP) suurendab andmete, sealhulgas potentsiaalselt pahavara sisaldavate e-kirjade turvalisust.
  • Outlooki standardprotokoll MAPI üle HTTP optimeerib Exchange'i ühenduste töökindlust ja stabiilsust.

Ülevaade Exchange Server 2016 Standard- ja Enterprise Editioni jaoks kasutatavate seadme CAL-ide teabest

Seadme CAL et pakutakse kasutatud tarkvara Wiresoft ei erine vastava uue Seadme CAL , sest nad pakuvad sama võimalust kasutades olla saab kasutada Exchange Server 2016 väljaannete standard- ja ettevõtteversioone. Seadme CAL-idega kasutatud tarkvara pakub seetõttu paljudele ettevõtetele ja asutustele odavat alternatiivi lõppseadmete varustamisele Exchange Serveri juurdepääsulitsentsiga. Järgmine ülevaade selgitab kõiki eeliseid ja eriomadusi.

Microsofti litsentside haldamine Exchange Server 2016 CAL-idega

Microsofti litsentsihalduses selgitatakse kõiki Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtteväljaannete juurdepääsuõigustega seadmete või lõppseadmete lisavarustuse sätteid, et kasutajad pääseksid juurde e. -mails jne pääseb. Sellised CAL-id, mis on juba serverilitsentsis sisalduvad, on aga mõeldud ainult administraatoritele ja seetõttu ei tohi neid tavaliste Exchange'i teenuste jaoks kasutada. Ainult kliendi juurdepääsulitsents, näiteks Seadme CAL , annab lõppseadmele õigused, et üks või mitu töötajat vaheldumisi saaksid Exchange Serveri funktsioone kasutada. Peale Exchange Server 2016 kliendi-/serverikeskkonna spetsiaalsete juurdepääsuõiguste ei sisalda see seadme CAL täiendavat tarkvara.

Mis tüüpi CAL-id on Exchange Server 2016 standard- ja Enterprise Editioni jaoks saadaval?

Exchange Server 2016 CAL-põhine litsentsimine väljaannetes Standard ja Enterprise pakub kõigi vastavate arvutite (eraldi seadmete või mobiilseadmete) juurdepääsuõiguste täpset haldamist. ettevõte. Microsofti litsentsimismudel pakub Exchange Server 2016 jaoks kokku kahte tüüpi CAL-e:

  • Seadme CAL Exchange Server 2016 jaoks spetsiaalsele seadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
  • Kasutaja CAL Exchange Server 2016 jaoks – spetsiaalsele kasutajale

Mis vahe on Exchange Server 2016 seadme CAL-ide ja kasutaja CAL-ide vahel?

Põhimõtteliselt ei erine Exchange Server 2016 seadme CAL saadaolevate funktsioonide ja teenuste poolest kasutaja CAL-ist. Siiski on oluline vahe pakutavaid vastavat liiki juurdepääsu Exchange Server: Sõltuvalt ja varustuse töökohad firma ja tööprotsesse, kus Exchange Server on külastatud näiteks Mitmed töötajad osakaal Exchange Serverile vaheldumisi juurdepääsuks üks seade või üks kasutaja kasutab täiesti erinevaid seadmeid.

Seadme CAL-iga juurdepääsuks volitatud Windowsi toega lõppseadet saavad kasutada kõik töötajad, kellel on luba kasutada saadaolevaid Exchange'i teenuseid. Näiteks vahetustega ettevõttes jagavad mitu töötajat e-kirjadele jms juurdepääsuks ühte seadet, nii et siin on vaja vähem kliendi juurdepääsulitsentse kui kasutaja CAL-iga.

Kui seda litsentsitud seadet saab kasutada ka liikvel olles, nt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefon, saab vastav kasutaja seda kasutada olenemata asukohast – nt liikvel olles, teisest asukoha või kontorina - juurdepääsu kaudu Exchange serverisse internetiühendus. Seadme CAL pakub seejärel ka mobiilikasutusvõimalusi.

Millised on standard- ja ettevõtteversioonide seadme CAL-ide ja Exchange Server 2016 erinevused?

MS Exchange Server 2016 seadme CAL-id pakuvad standard- või ettevõtteväljaandest olenevalt Enterprise Editionile erinevaid funktsioone postkastinõuete suurema skaleeritavuse tõttu. Standardversiooni seadme CAL-iga on aga võimalik kasutada ka Exchange Server Enterprise Editionit – standardväljaande vastavalt piiratud funktsionaalsusega ja väiksema arvu postkastide andmebaasidega. Vastava Enterprise Editioni serverilitsentsiga pakuvad Enterprise Editioni seadme CAL-id seetõttu laiemat valikut teenuseid ja funktsioone, mida suuremates ettevõtetes või organisatsioonides sageli vaja läheb, sealhulgas andmekao vältimisel.

Pange tähele Exchange Server 2016 seadme CAL-ide versiooni ühilduvust

Lisaks väljaandest olenevalt saadaolevatele funktsioonidele ei varusta Exchange Server 2016 jaoks mõeldud Seadme CAL mitte ainult arvutit jne juurdepääsuõigustega täpselt see server versiooni, vaid ka lubab neil pääseda vanemate Exchange versioonid, nagu 2013 (alandada). Kuid Exchange Serveri kõrgemale versioonile 2019 ei pääse juurde seadme CAL-iga serveri versiooni 2016 jaoks (täiendus).

Exchange Serveri seadme CAL-ide ostjad peaksid seetõttu alati arvestama kasutatava serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvusega lisaks väljaande kohta saadaolevatele funktsioonidele.

Millele veel peaksite Exchange Server 2016 seadme CAL-idega litsentsimisel tähelepanu pöörama?

Exchange Serveri versiooni 2016 seadme CAL kehtib täpselt ühele seadmele ja varustab selle vastavate juurdepääsuõigustega. Pärast registreerimise lõpetamist ei saa seadme CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik CAL-i tüüpi muuta, sel juhul: kasutades Seadme CAL-i kasutaja CAL-ina .

Nende Microsofti litsentsihaldussätete eesmärk on vältida volitamata juurdepääsu Exchange Server 2016-le ja pakkuda ettevõttele suuremat suhtlusturvalisust, kuna litsentsimata arvutid ei reageeri e- mail - teenused ja server andmetele pääseb.

Järeldus seadme CAL-ide valiku kohta

Milline kliendi juurdepääsulitsentsi tüüp pakub ettevõttele rohkem võimalusi Exchange Server 2019 kasutamiseks, sõltub alati konkreetsest juhtumist. Lisaks Exchange Serverit kasutavate lõppseadmete arvule mängib rolli ka kasutajate arv: niipea, kui mitu töötajat kasutavad Exchange Serverile juurdepääsuks kordamööda ühte seadet, pakub seadme CAL rohkem eeliseid.

Täpsete ettevõtte stsenaariumide tundmine on parim lähtepunkt Exchange Server 2016 jaoks õige CAL-i tüübi valimisel. Teatud tingimustel on seadme CAL-idega litsentsimine ettevõtte jaoks hea mõte. Odavam kui kasutaja CAL-idega, sest siis tuleb osta vähem juurdepääsulitsentse.

Microsoft Exchange Server 2016 kasutatud seadme CAL-id on saadaval Wiresofti veebipoes ühe või enama litsentsiga

Exchange Server 2016 jaoks mõeldud seadme CAL-e saate ka eraldi hankida Wiresofti veebipoest – kuna selle suhtes ei kehti Microsofti hulgilitsentsimise sätted, mis puudutavad järgutamist; lisaks puuduvad kasutatud tarkvara kasutatavuses puudused või piirangud – mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda. Lisateavet selle kohta allpool.

Kust pärinevad Exchange Server 2016 seadme CAL-id, mida Wiresoft kasutab kasutatud tarkvarana?

MS Exchange Server 2016 seadme CAL-id, mida Wiresoft kasutab, on Microsofti litsentsimisprogrammi originaallitsentsid; Kasutatud seadme CAL-idena olid need varem osa Exchange Server 2016 seadme hulgilitsentsist, mille ettevõte varem omandas. Wiresoft ostis selle hulgilitsentsi ja üksikute seadmetele juurdepääsu litsentsid, mida polnud vaja, ning hulgilitsents lahustati üksikute litsentside kaupa. Sel viisil loodud nn ühe seadme CAL-e nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks. Vaatamata sellele, et need on märgistatud kasutatud juurdepääsulitsentsiks, saab neid Exchange Server 2016 juurdepääsuks kasutada nagu kasutamata litsentsi, kuna need ei erine ei funktsionaalsuse ega kasutusaja poolest.

Exchange Server 2016 kui kasutatud tarkvara seadme CAL-id pakuvad ostja turvalisust

Exchange Server 2016 jaoks mõeldud Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Seadme CAL-idega on Exchange Server 2016 jaoks odav litsentsimisvõimalus klientidele, kuna nende kasutamine on ohutu ! Wiresofti kasutatud seadme CAL-id pakuvad ka tavalist ostja turvalisust kohese allalaadimisega pärast ostmist ja kohese litsentsi aktiveerimisega kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Exchange Server 2016 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Seadme CAL-id Exchange Server 2016 jaoks ja muud Wiresofti pakutavad kliendi juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtete litsentside loendist. Sellest järeldub, et kauplemine kasutatud CAL-idega põhineb kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt nii Microsofti kasutatud litsentside müüki kui ka ostmist ja kasutamist; erinevad kohtulahendid on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Seetõttu on Wiresofti klientidel Exchange Server 2016 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmisel ja kasutamisel õiguskindlus, kuna need ei riku ühtegi õigusnormi.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile!

Exchange Server 2016 seadme CAL-ide kõigi eeliste kokkuvõte kasutatud tarkvarana

Kasutatud tarkvara kasutaja CAL-idelt Exchange Server 2016 jaoks Wiresoftilt on odav alternatiiv tavapäraste tarkvarapakkujate uutele võrreldavatele kaupadele – see hinnaeelis kehtib ka teised Kasutatud serveri tarkvara vastab juurdepääsu litsentsid Microsoft.

Litsentsimine kasutatud seadme CAL-idega ei sisalda ostmisel mingeid arvulisi piiranguid, nagu tavaliselt, nii et saate litsentsida kohandatud, vastavalt serveri tegelikule kasutamisele teenuste üle täpne arv Nutitelefonidel oma firma. See tähendab, et Wiresofti kliendid saavad ka Exchange Serveri seadmetele juurdepääsu litsentsimise kulusid vähendada, valides paindlikult litsentside arvu.

Wiresofti kasutatud litsentsid pakuvad seega eriti ökonoomset võimalust tarkvaravarude täiendamiseks madala hinnaga. Tarkvara mitme versiooni saadavus võib põhjustada ka kasutamisest tingitud ühilduvusprobleeme vastuoluliste tarkvara -Versions saaks vältida ja seega kulusid omandamine uue riistvara saab vähendada. Wiresofti tarkvarapoest leiate Exchange Server 2016 jaoks mõeldud seadme CAL-id ja kasutatud tarkvarana vastavad kasutaja CAL-id, samuti kliendi juurdepääsulitsentsid MS Exchange Serveri muude versioonide jaoks.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine sisaldab ka teistes ärivaldkondades kasutamiseks mõeldud Microsofti tarkvara – koos kõigi siin mainitud eelistega. Kui teil on MS Exchange Server 2016 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud