Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10404
 • 359-06557
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
468,90 € * 519,90 € * (9,81% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x User CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Juurdepääsuks Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaandele on lisaks serverilitsentsile server/CAL-litsentsimise korral vajalik ka kliendi juurdepääsulitsents, nt User CAL kujul: selle litsentsiga saab konkreetne kasutaja oma isiklikud juurdepääsuõigused SQL Server. Selle põhjuseks on see, et selle SQL 2017 serveri litsentseerimise variandi puhul ei sisalda serverilitsents kasutajaõigusi, nii et need tuleb osta eraldi, st User CAL litsentsi kasutaja jaoks. Seega on kasutajal lubatudjuurdepääs SQL Server ainult selle kaudu,lõppseadme valik on vaba.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL"

5x User CAL for MS SQL Server 2017 - odavam kui kasutatud tarkvara

Juurdepääsuks Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaandele on server/CAL-litsentside puhul lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi, nt User CAL kujul: sellega saavad viis konkreetset kasutajat oma isiklikud SQL Server juurdepääsuõigused. Selle põhjuseks on see, et selle SQL 2017 serveri litsentseerimise variandi puhul ei sisalda serverilitsents kasutajaõigusi, nii et need tuleb osta eraldi, s.o User CAL litsentsi kasutaja jaoks. Kasutajal on seega ainult selle kaudu õigus pääseda SQL Server juurde, lõppseadme valik on vaba.

User CALs for SQL Server 2017 on saadaval aadressil Wiresoft kasutatud tarkvarana, seega on neil hinnaeelis võrreldes uute pakkumistega; lisaks on nende eeliseks see, et nad on poes saadaval ka üksiklitsentsidena. Need kasutatud User kliendilitsentsid SQL Server 2017 jaoks ei erine funktsionaalsuse poolest kasutamata litsentsidest, mis on saadaval ametlikus Microsoft mahulitsentside programmis.

Kasutage MS SQL Server Standard 2017 funktsioone kasutatud User CAL litsentsiga

Võrreldes eelmise versiooniga sisaldab SQL Server 2017 Standard Edition mitte ainult mõningaid optimeerimisi, vaid ka palju uusi funktsioone ja võimalusi, pakkudes seega ka väiksematele või keskmise suurusega ettevõtetele paindlikke võimalusi asjakohaste andmete kasutamiseks, nt ERP- ja muude kaubahaldussüsteemide jaoks, ning lisaks sellele ulatuslikku kaitset volitamata juurdepääsu vastu - kõik see on neile kättesaadav kasutatud User CAL .

Sellel Microsoft andmeplatvormi võimsal versioonil on kõik andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on vajalikud, et täita ettevõtete tüüpilised praegused nõuded võimsale relatsioonilisele andmebaasile Management. SQL Server 2017 kliendilitsentsiga User on Python nüüd saadaval koos andmebaasisisese täiustatud analüütikaga R-i abil, sealhulgas interaktiivsete visualiseerimisvõimalustega. Lisaks sellele on tehtud mitmeid jõudluse parandusi, sealhulgas Master Data Services (MDS) ja Reporting Services (SSRS) ning järgmised funktsioonid:

 • Täiendavad andmebaasimootori funktsioonid, mille jõudlust on parandatud CLR-komplektide abil
 • Adaptive Joins päringute kohanduvaks töötlemiseks
 • Parandatud SQL Server Analysis Services (SSAS) koos uute paigaldusvõimalustega tabeli kujuliste mudelite jaoks
 • Andmete hankimine Power Query jaoks
 • SQL Server 2017 Integration Services (SSIS) pakub optimeeritud laiendamist, sealhulgas suure kättesaadavuse toetust ja lihtsustatud täitmist mitmes arvutis
 • Linuxi kasutamine
 • Java-rakenduste kasutamine koos Java andmebaasi ühenduvuse draiveriga
 • SQL Server Machine Learning Services asendab varasema SQL Server R Services, sealhulgas Pythoni toetus

Mida kasutatakse User CALs SQL Server Standard -Edition 2017 jaoks?

Kasutatud User CALs , nagu seda pakutakse aadressil Wiresoft, ei erine funktsionaalsus võrreldes veel kasutamata litsentsiga, kui kasutajad võtavad kasutusele Services SQL Server 2017 Standard-Editioni. Kui aga litsentseeritakse serveri/CALi kohta, saavad eelkõige väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted kasutatud tarkvara ostmisel raha kokku hoida:

SQL Server 2017 Standard litsentsimine koos serverilitsentsidega Plus CALs

Microsoft litsentseerimistingimustes on SQL Server 2017 litsentsimine koos serverilitsentsiga Plus User CALs Standard väljaande jaoks alternatiivse võimalusena: seda litsentseerimismudelit nimetatakse Server/CAL-litsentsimiseks. Erinevalt alternatiivsest Core-põhisest litsentsimisest koosneb see SQL Serveri litsentsist ja täiendavatest kliendilitsentsidest vastava User (või üksikute lõppseadmete) jaoks: Seega vajab iga User, kes soovib juurdepääsu SQL Server instantsile, oma juurdepääsulitsentsi (User CAL). Kaks CALs on juba serverilitsentsiga kaasas, kuid need on varustatud ainult administraatori õigustega ja ei ole mõeldud tavaliseks User!

Ainult tavaline User CAL annab kasutajale õiguse kasutada tüüpilisi SQL Server tööriistu ja rakendusi Standard Edition 2017. See User kliendilitsents ei sisalda mingit täiendavat tarkvara, mis tuleb installeerida, vaid ainult SQL Server 2017 Standard juurdepääsuõigused kliendi/serveri keskkonnas.

Tuleb jälgida User CALs versiooni ühilduvust SQL Serveri litsentsiga

User CAL SQL Server 2017 jaoks saab lõppseade mitte ainult SQL Server 2017 kasutusõigused, vaid need hõlmavad ka SQL Server vanemate versioonide kasutusõigusi, nt 2016 (downgrade). Seevastu kasutaja, kellel on User CAL sQL Server 2017 jaoks, kuid ei saa juurdepääsu kõrgemale SQL Server versioonile, näiteks 2019 (uuendus). Seetõttu tuleb User CALs SQL Server jaoks ostes alati tähelepanu pöörata juurdepääsulitsentsi ühilduvusele konkreetse serverilitsentsiga. Wiresoft tarkvarapoes on saadaval ka kasutatud User CALs SQL Server 2017 eelkäija- ja järelversioonidele!

Miks pakub Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaande jaoks alternatiivset litsentsimisvõimalust CALs?

SQL Standard Server 2017. aasta versiooni Microsoft pakub lisaks Core-põhisele litsentsimisele alternatiivina CAL-põhist litsentsimist kasutajate või lõppseadmete jaoks. Selline SQL-serveri juurdepääsu litsentsimise vorm võtab arvesse VKEde vajadusi, kelle serverite võimsus on sageli väiksem, kuna neil on sageli ainult üks Core (või kaks), kuid see on nende vajaduste jaoks piisav. Siis on server/CAL-litsentsimine tavaliselt odavam kui Server litsentsimine tuumade kaupa.

Selle Microsoft litsentsimudeli puhul pakutakse lisaks SQL Server litsentsile kaks CAL tüüpi, mis võimaldavad juurdepääsu SQL Server 2017 Standard:

 • SQL Server 2017 User CAL : see annab spetsiaalsele, ühele User SQL Server juurdepääsuõigused
 • SQL Server 2017 User CAL : see annab SQL Server juurdepääsuõigused spetsiaalsele Windows-võimelisele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Mida tuleb arvestada SQL Server 2017 Standard koos User CALs litsentsimisel?

Nagu juba mainitud, on koos User CAL konkreetne töötaja saab isiklikult SQL Server 2017 juurdepääsuõigused, võib ta vabalt valida, millises Windows-võimelises lõppseadmes ta seda kasutab. Kui see kasutaja on registreeritud, ei saa tema õigusi enam teisele User kasutajale üle anda. Samuti ei ole võimalik kasutada User CAL Device CAL , st muuta tüüpi. Need piirangud User CALs litsentsimisele on mõeldud selleks, et vältida volitamata või kolmandate osapoolte User kasutajate lubamatut juurdepääsu SQL Server -le. Seetõttu pakub server/CAL-litsentsimine ka turvalisust või kaitset ettevõtetele ja nende andmetele.

Millised on SQL Server 2017 Standardi User CAL eelised?

User CAL for SQL Server ei erine põhimõtteliselt oma õiguste poolest Device-põhisest kliendilitsentsist. User CAL erilised võimalused või eelised kajastuvad peamiselt selles, millised on SQL Server ligipääsud, mis on ettevõttes tüüpilised või sagedased.

SQL Server 2017 User litsents on seotud ainult konkreetse isikuga, kuid pakub sellele isikule vaba valikut SQL Server lõppseadmest, kuid ainult ühest arvutist või sarnasest korraga.

Võrreldes lõppseadmega seotud Device CAL on User CAL SQL Server jaoks seega teistsugune kasutusala: litsentsitud kasutaja ei ole kohalikult seotud - tingimusel, et tema kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile. See tähendab, et kasutaja saab SQL Server kasutada vaheldumisi oma töökohal ettevõttes ja väliselt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu - näiteks teises kohas, reisil olles või aadressil Home-Office.

User CALs sQL Server 2017 uued funktsioonid võimaldavad seega paindlikumalt kasutada SQL Server funktsioone sellistel töötajatel, kes on sageli erinevates asukohtades ja kasutavad igal juhul olemasolevaid arvuteid, sõltumata oma lõppseadmest, sest User CAL abil kasutavad nad alati oma isiklikku Account juurdepääsu.

Kokkuvõte

Milline SQL Server 2017 Standard kliendilitsentsi tüüp pakub kasutajatele rohkem eeliseid, sõltub seega iga juhtumi puhul erinevalt vastavast töökeskkonnast: töötajate arv võrreldes juurdepääsuõigusega lõppseadmete valdava kasutusviisiga: Kui enamik User kasutab SQL Server pakkumisele juurdepääsuks erinevaid arvuteid - ja eriti mobiilseid tüüpe, nagu sülearvutid või tahvelarvutid -, mida kasutatakse erinevates kohtades User CALs rohkem paindlikkust. Kuid nagu eespool märgitud, tuleb otsus kliendilitsentside tüübi kohta teha enne ostmist, sest User CAL SQL Server 2017 jaoks ei saa hiljem muuta ega vahetada välja Device CAL vahetatakse hiljem.

Osta kasutatud User CALs Microsoft SQL Server 2017 paindlikult Wiresoft veebipoes SQL 2017

User CALs sQL Server 2017 jaoks on saadaval Wiresoft veebipoes juba alates 1 üksiklitsentsist, kuna selle kasutatud tarkvara suhtes ei kohaldata tavapäraseid mahulitsentside eeskirju - veel üks kasutatud tarkvara eelis.

Millised on kasutatud litsentsid User CALs for SQL Server 2017?

Kõik User CALs (samuti Device CALs) SQL Server 2017 jaoks, mida pakutakse kasutatud litsentsidena aadressil Wiresoft, on tavalised juurdepääsulitsentsid, kuna neid pakutakse äsja Microsoft litsentsiprogrammis Server-spetsiifiliste funktsioonide kasutamiseks; ainus erinevus nende puhul on see, et need olid varem osa User-voolulitsentsist SQL Server 2017 jaoks, mille ostis kõigepealt üks ettevõte ja seejärel müüs see ettevõte kõik üksikud User-juurdepääsulitsentsid, mida ei vajatud, või ka kogu volikogulitsentsi edasi Wiresoft. See volikogulitsents likvideeriti selle käigus. Kogulitsents lahustati ja muudeti üksiklitsentsideks, saadud üksiklitsentsid User CALs märgiti seejärel kasutatud tarkvaraks. Nagu eespool juba mainitud, on selline kasutatud User-CAL vaatamata sellele nimetusele sama kasutatav kui "uus", mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei ole üldiselt kulunud, vaid eelkõige seetõttu, et funktsionaalsus ja kasutusiga ei ole piiratud.

Kas kasutatud User CALs for SQL Server 2017 on turvaline?

Kasutatud tarkvara, nagu User CALs for SQL Server, ei ole mitte ainult selge hinnaeelis Wiresoft klientidele, vaid pakub ka sama turvalisust kui uus juurdepääsulitsents - ilma varjatud piirangute või tuvastamatute riskideta! Kasutatud litsentsid on samuti kohe pärast makseprotsessi lõpuleviimist teile kättesaadavad, kuna need on koheselt allalaaditavad ja litsentsi aktiveerimine toimub koheselt kaasasoleva litsentsi võtmega, nii et ka need pakuvad tavapärast ostja turvalisust.

Kust pärinevad kasutatud User CALs SQL Server 2017 jaoks?

User Kõik Wiresoft tarkvarapoes pakutavad SQL Server 2017 Standard väljaande kliendilitsentsid pärinevad ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest. Seega kehtib ka nende suhtes kehtiv jurisdiktsioon: see lubab selgesõnaliselt kaubelda Microsoft CALs kui kasutatud tarkvaraga, mida on mitmel korral kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Mida tähendab kasutatud User CALs ostmine teie kui Wiresoft kliendi jaoks?

Mitte ainult kasutatud User CALs SQL Server 2017 või muude Wiresoft pakutavate litsentside ostmine, vaid ka nende tegelik kasutamine ei paku õiguskindlust, sest selle käigus ei rikuta ühtegi õigusnormi - ei teie ega ka Wiresoft.

Kõik eelised, mida pakub CALs for SQL Server 2017 ostmine kasutatud tarkvarana

User CALs sQL Server 2017 või muud juurdepääsulitsentsid Wiresoft pakuvad kasutatud tarkvara klientidele alternatiivina enamiku teiste uute litsentside pakkujate pakkumistele kõikidel nimetatud põhjustel - ka seetõttu, et siin ei ole piiranguid seoses User CALs tasemete määramisega. Seetõttu on teil SQL Server teenuste litsentsimisel valikuvabadus ja seega saate neid kohandada vastavalt teie ettevõtte tegelikele kasutusnõuetele, mis vähendab teie kulusid ostu ajal.

Veebipoest Wiresoft leiate lisaks User CALs ka Device CALs SQL Server 2017 jaoks - samuti juurdepääsulitsentsid teistele MS SQL Server versioonidele, sealhulgas vastavad serverilitsentsid. Nii väldite uue riistvara soetamise kulusid ja ka võimalikke ühilduvusprobleeme, mis tulenevad ebaühtlastest tarkvaraversioonidest.

Lisaks User CALs for SQL Server 2017 leiate Wiresoft tarkvarapoest ka muude Microsoft Server tarkvara Plus kliendi juurdepääsu litsentsid tarkvarapoest - koos kõigi kasutatud tarkvara Wiresoft eelistega. Teie litsentsimist puudutavate küsimuste korral koos User CALs sQL Server 2017 või mõne muu Microsoft toote kohta, siis kasutage julgelt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad