Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10409
 • 381-02250
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
112,90 € * 123,90 € * (8,88% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x Device CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft Exchange Server 2016 kõigi versioonides Standard ja Enterprise saadaval olevate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka kliendilitsents lõppseadmetele: Exchange Server 2016 Device CAL. Ainult see litsents annab konkreetsele registreeritud arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) vastavad kasutusõigused.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"

5 seadme CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft Exchange Server 2016 kõigi Standard ja Enterprise versioonides kättesaadavate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka kliendilitsents lõppseadmetele: Exchange Server 2016 Device CAL. Ainult see annab konkreetsele registreeritud arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) vastavad juurdepääsuõigused.

Vastavalt Microsofti litsentside haldamise sätetele ei sisalda Exchange Server 2016 serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi, seega tuleb need soetada eraldi seadme CAL-i kujul. Registreeritud lõppseadet saab seejärel kasutada iga volitatud kasutaja, et pääseda ligi vastavatele Exchange Serveri funktsioonidele.

Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Edition'i kasutatud seadme CAL-d on saadaval mõistliku hinnaga Wiresoftist - lõppseadmete paindlikuks, vajaduspõhiseks litsentseerimiseks on need saadaval ka eraldi. Kasutatud tarkvarana pakuvad need lõppseadme juurdepääsu litsentsid samu funktsioone kui Exchange Server 2016 seadme CAL-d, mida pakutakse uuena Microsofti ametliku mahulitsentside programmi kaudu.

Kasutage laia valikut Exchange Server 2016 funktsioone kasutatud seadme CALiga

Microsoft Exchange Server 2016 on hädavajalik alus kaasaegse ettevõtte sidesüsteemi asjakohaste protsesside kontrollimiseks ja haldamiseks. Exchange Server toimib sisemise ja välise  kommunikatsiooni liidese vahendina ning ühendab kõik töötajad ja osakonnad eri asukohtades, suurendades seeläbi ka töövoogude tõhusust: Exchange Server 2016 võimaldab e-kirjade ja kontaktide ning ülesannete tsentraalset haldamist ja selget arhiveerimist; integreeritud versioonihaldus parandab ka ühist tööd dokumentidega. 2016. aasta versioonis on serverite arhitektuuris serverite rollide arvu vähendatud kahele: Mailbox ja Edge Transport; lisaks on lihtsustatud ka postkastide skaleerimist ja optimeeritud pilveteenuste toetust. Muud omadused:

 • EDiscovery otsinguarhitektuur kasutab mitut serverit ja töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraliseeritult.
 • Kontekstiga seotud filtrid parandavad teabe leidmist.
 • Sisuotsing on paremini skaleeritav, suurendades otsitavate postkastide ja arhiivipostkastide arvu kokku 20 000-ni.
 • Outlook 2016 või Outlooki kaudu andmete saatmise haldamist on parandatud muu hulgas individuaalselt kohandatavate juurdepääsuõiguste abil.
 • Toetatakse ka postkastide hübriidstsenaariume.
 • Andmekaotuse vältimine (DLP) Enterprise Editionis suurendab andmete turvalisust, isegi potentsiaalset pahavara sisaldavate e-kirjade puhul.
 • Outlooki standardprotokoll MAPI HTTP kaudu optimeerib Exchange'i ühenduste usaldusväärsust ja stabiilsust.

Teave kasutatud seadme CAL-de kohta Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Edition jaoks lühidalt

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Device CAL-d ei erine vastavatest uutest Device CAL-dest, sest need pakuvad samu võimalusi Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise väljaannetega saadaval olevate funktsioonide kasutamiseks. Seadme CAL-de kasutatud tarkvara pakub seega paljudele ettevõtetele ja asutustele odavat alternatiivi lõppseadmete varustamiseks Exchange Serveri kasutuslitsentsiga. Järgnev ülevaade selgitab kõiki eeliseid ja eriomadusi.

Microsofti litsentside haldamine koos CAL-dega Exchange Server 2016 jaoks

Microsofti litsentsihaldus selgitab kõiki sätteid seadmete või lõppseadmete lisaseadmete kohta, millel on juurdepääsuõigused Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise väljaannetes, et kasutajad saaksid nende kaudu juurdepääsu e-kirjadele jne. Sellised CAL-d, mis on juba serverilitsentsiga kaasas, on siiski mõeldud ainult administraatoritele ja seetõttu ei tohi neid kasutada Exchange'ile tüüpiliste teenuste jaoks. Ainult kliendi juurdepääsulitsents, nagu näiteks Device CAL, annab lõppseadmele õigused, et üks või mitu töötajat saaksid kasutada Exchange Serveri funktsioone. See Device CAL ei sisalda lisaks Exchange Server 2016 kliendi/serveri keskkonna spetsiaalsetele kasutusõigustele mingit lisatarkvara.

Millised CAL-tüübid on saadaval Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Editioni jaoks?

Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtlusversiooni CAL-põhine litsentsimine võimaldab organisatsiooni kõigi vastavate arvutite (eraldiseisvad või mobiilsed seadmed) juurdepääsuõiguste täpset haldamist. Microsofti litsentseerimismudel pakub Exchange Server 2016 jaoks kokku kahte tüüpi CAL-sid:

 • Exchange Server 2016seadme CAL spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
 • Exchange Server 2016kasutaja CAL - ühele kindlale kasutajale

Millised on erinevused Exchange Server 2016 seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de vahel?

Põhimõtteliselt ei erine Exchange Server 2016 seadme CAL olemasolevatest funktsioonidest ja teenustest kasutaja CAL-i puhul. Siiski on oluline erinevus eelistes, mida pakub vastav juurdepääsutüüp Exchange serverile: Sõltuvalt ettevõtte tööjaamade arvust ja varustusest ning töövoogudest, mille raames Exchange Serverile ligi pääseb, võib mitu töötajat kasutada selleks otstarbeks ühte lõppseadet, et Exchange Serverile vaheldumisi ligi pääseda, või üks kasutaja kasutab selleks täiesti erinevaid lõppseadmeid.

Windows-võimelist lõppseadet, millele on antud juurdepääsuluba Device CAL-iga, võib kasutada iga töötaja, kellel on selleks luba, et kasutada olemasolevaid Exchange'i teenuseid. Näiteks vahetustega ettevõttes jagavad mitu töötajat ühte lõppseadet e-kirjade jne kättesaamiseks, nii et siin on vaja vähem kliendilitsentse kui kasutaja CAL-i puhul.

Kui seda litsentseeritud lõppseadet saab kasutada ka mobiilse seadmena, nt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefon, saab vastav kasutaja ka Interneti-ühenduse kaudu juurdepääsu Exchange Serverile, olenemata asukohast - nt teel, teisest asukohast või kodukontorist. Device CAL pakub seejärel ka mobiilikasutuse võimalusi.

Millised on erinevused Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise versioonide Device CAL-de vahel?

MS Exchange Server 2016-i seadme CAL-d pakuvad erinevaid funktsioone sõltuvalt Standard või Enterprise Editionist, Enterprise Editioni puhul postkasti nõuete suurema skaleeritavuse tõttu. Siiski on võimalik kasutada ka Exchange Server Enterprise Editioni koos Standard Editioni Device CALiga - vastavalt Standard Editioni piiratud funktsionaalsusega ja ka väiksema arvu postkastiandmebaasidega. Seadme CAL-d Enterprise Editioni jaoks pakuvad seega koos vastava Enterprise Editioni serverilitsentsiga laiendatud teenuste ja funktsioonide ulatust, nagu on sageli vaja suuremates ettevõtetes või organisatsioonides, sealhulgas andmekaotuse vältimist.

Pange tähele Exchange Server 2016 seadme CAL-i versioonide ühilduvust

Lisaks versioonist sõltuvatele funktsioonidele ei varusta Device CAL for Exchange Server 2016 mitte ainult arvutit jne just selle serverversiooni kasutusõigustega, vaid annab sellele ka õiguse kasutada vanemaid Exchange'i versioone, näiteks 2013. aasta versiooni (downgrade). 2016. aasta serverversiooni seadme CAL-i ei saa siiski kasutada kõrgema Exchange Serveri 2019. aasta versiooni (uuendus) kasutamiseks.

Seetõttu peaksid Exchange Serveri seadme CAL-de ostjad lisaks iga väljaande kohta kättesaadavatele funktsioonidele alati arvestama ka kasutatava serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsu litsentside ühilduvust.

Mida tuleb veel arvestada Exchange Server 2016 litsentsimisel koos Device CAL-dega?

Exchange Serveri 2016. aasta versiooni seadme CAL kehtib täpselt ühe lõppseadme jaoks ja varustab selle vastavate kasutusõigustega. Kui registreerimine on lõpetatud, ei saa Device CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti on välistatud CAL-tüübi muutmine, käesoleval juhul: seadme CAL-i kasutamine kasutaja CAL-ina.

Nende Microsofti litsentsihalduse sätete eesmärk on takistada ebaseaduslike juurdepääsu Exchange Server 2016-le ja pakkuda ettevõttele suuremat turvalisust suhtluses, kuna litsentsita arvutid ei saa juurdepääsu e-posti teenustele ja serveri andmetele.

Kokkuvõte seadme CALide valiku kohta

Milline kliendilitsentsi tüüp Exchange Server 2019 kasutamiseks pakub ettevõttele rohkem võimalusi, selgub seega alati konkreetsel juhul. Lisaks Exchange'i serverit kasutavate lõppseadmete arvule mängib rolli ka kasutajate arv: niipea kui mitu töötajat kasutavad Exchange'i serverile juurdepääsuks kordamööda ühte lõppseadet, pakub Device CAL rohkem eeliseid.

Seega on ettevõtte tüüpiliste stsenaariumide täpne tundmine parim lähtepunkt Exchange Server 2016 jaoks õige CAL-tüübi valimiseks. Teatud tingimustel on litsentseerimine Device CAL-dega ettevõtte jaoks soodsam kui User CAL-dega, sest kokku tuleb osta vähem juurdepääsulitsentse.

Kasutatud seadme CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes juba ühe litsentsi eest

Exchange Server 2016 kasutatud Device CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval ka üksikult - sest siin ei kehti Microsofti mahulitsentside sätted, mis puudutavad tierdamist; lisaks ei ole kasutatud tarkvara kasutatavuses mingeid puudusi ega piiranguid - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda. Sellest rohkem allpool.

Kust pärinevad Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2016 seadme CAL-d?

Wiresofti poolt pakutavad kasutatud seadme CAL-d MS Exchange Server 2016 jaoks on Microsofti litsentsiprogrammi originaallitsentsid; kasutatud seadme CAL-dena olid need varem osa ettevõtte poolt ostetud Exchange Server 2016 seadme mahulitsentsist. Wiresoft ostis selle mahulitsentsi ja üksikute seadmete juurdepääsu litsentsid, mida ei olnud vaja, ning mahulitsents jagati üksiklitsentsideks. Saadud nn ühe seadme CAL-id nimetatakse seejärel kasutatud tarkvaraks. Vaatamata nende märgistusele kasutatud juurdepääsulitsentsidena, võib neid siiski kasutada nagu kasutamata litsentsi Exchange Server 2016 juurdepääsuks, sest need ei erine funktsionaalsuse ega kasutusperioodi piirangute poolest.

Exchange Serveri 2016 seadme CAL-id kui kasutatud tarkvara pakuvad ostja turvalisust

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Exchange Server 2016 seadme CAL-idele pakub klientidele Exchange Server 2016 jaoks kuluefektiivset litsentsimisvõimalust, sest nende kasutamine on turvaline! Wiresofti kasutatud seadme CAL-id pakuvad ka tavapärast ostja turvalisust, kuna neid saab kohe pärast ostu sooritamist alla laadida ja litsentsi aktiveerida kehtiva litsentsi võtmega.

Kas kasutatud seadme CAL-de ostmine ja kasutamine Exchange Server 2016 jaoks on seaduslik?

Exchange Server 2016 seadme CAL-d, nagu ka muud Wiresofti pakutavad kliendilitsentsid, pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Sellest järeldub, et kasutatud CALidega kauplemine põhineb kohaldataval kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt nii Microsofti kasutatud litsentside müüki kui ka ostu ja kasutamist; seda asjaolu on mitmed kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Wiresofti klientidel on seega Exchange Server 2016 kasutatud Device CAL-de ostmisel ja kasutamisel õiguskindlus, kuna nad ei riku sellega ühtegi õiguslikku sätet.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka audititurvalisust kõigi eelmiste ostjate täieliku tõestuse kaudu!

Kokkuvõte kõigist Exchange Server 2016 seadme CAL-de kui kasutatava tarkvara eelistest

Wiresofti kasutatav tarkvara User CALs for Exchange Server 2016 on soodne alternatiiv võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldava uue tarkvaraga - see hinnaeelis kehtib ka muude Microsofti vastava juurdepääsulitsentsiga serverite kasutatud tarkvara kohta.

Kasutatud seadme CAL-ga litsentsimine ei sisalda ostu ajal mingeid arvulisi piiranguid, nagu tavaliselt, nii et saate oma litsentsimist kohandada vastavalt serveriteenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõtte lõppseadmete täpse arvu järgi. Seega saavad Wiresofti kliendid vähendada ka Exchange Serveri seadmetele juurdepääsu litsentsimise kulusid, valides paindlikult litsentside arvu.

Wiresofti kasutatud litsentsid pakuvad seega eriti ökonoomset võimalust täiendada oma tarkvaravaru mõistliku hinnaga. Mitme tarkvaraversiooni kättesaadavus tähendab ka seda, et ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest, saab vältida, vähendades seega ka uue riistvara ostmise kulusid. Wiresofti tarkvarapoest leiate seega mitte ainult seadme CAL-d Exchange Server 2016 jaoks, vaid ka vastavad kasutaja CAL-d kasutatud tarkvarana, samuti kliendilitsentsid teiste MS Exchange Serveri versioonide jaoks.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine hõlmab ka Microsofti tarkvara, mida kasutatakse teistes ärivaldkondades - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2016 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad