Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL
MS Project 2019 Professional - projektijuhtimise tarkvara müügiks Project 2019 Professional on mitmekülgne ja tõestatud projektijuhtimissüsteem suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, mis pakub laia valikut praktilisi...
319,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD
MS Project 2019 Standard - projektijuhtimise tarkvara iseseisva versioonina ostmiseks Project 2019 Standard on Microsofti paindliku projektijuhtimissüsteemi uusim versioon, mis on suunatud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust...
235,90 € *

Microsoft Project 2019: tõhus projektijuhtimine uusimate vahenditega

Microsoft Project 2019 lühidalt

Microsoft Project 2019 on Microsofti järeleproovitud projektijuhtimistarkvara uusim versioon. See võimas rakendus pakub mitmesuguseid vahendeid ja funktsioone, mis aitavad organisatsioonidel projekte tõhusalt planeerida, juhtida ja edukalt lõpule viia. Uuri, mida Microsoft Project 2019 pakub.

Uued funktsioonid ja täiustused

Kaasaegne kasutajaliides

Microsoft Project 2019 abil saavad kasutajad uuendatud ja moderniseeritud kasutajaliidese, mis muudab navigeerimise ja projektidega töötamise veelgi lihtsamaks ja tõhusamaks. Selge kasutajaliides lihtsustab navigeerimist ja funktsioonide leidmist, mis suurendab tootlikkust.

Täiustatud planeerimisvahendid

Tarkvara pakub täiustatud planeerimisvahendeid, mis võimaldavad projektijuhtidel luua üksikasjalikke projektiplaane ja optimeerida ressursside jaotust, et saavutada projekti eesmärgid. Tänu sellistele funktsioonidele nagu ajagraafikud ja ressursside kasutamise tabelid saate oma projekte veelgi täpsemalt planeerida ja juhtida.

Parem koostöö

Microsoft Project 2019 edendab meeskonnatööd tänu sujuvale integratsioonile Microsoft Teamsiga. Meeskonnad saavad ühiselt projektiplaane redigeerida ja teavet hõlpsasti jagada. See hõlbustab meeskonnaliikmete vahelist suhtlust ja koordineerimist, olenemata nende asukohast.

Microsoft Project 2019 eelised

Suurem tõhusus

Uus versioon pakub täiustatud ressursside haldamise ja projektiplaneerimise funktsioone, mis suurendavad tõhusust ja võimaldavad projekte kiiremini lõpule viia. See toob kaasa suurema tootlikkuse ja väiksemad kulud.

Selge visualiseerimine

Microsoft Project 2019 võimaldab esitada projektiteavet ja eduaruandeid atraktiivsete diagrammide ja graafikaga, et tagada parem ülevaade ja arusaadavus. See muudab projektiteabe edastamise lihtsamaks ja aitab kaasa otsuste tegemisele.

Kokkuvõte

Microsoft Project 2019 on ideaalne valik organisatsioonidele, kes otsivad täiustatud projektijuhtimislahendust. Oma kaasaegse kasutajaliidese, täiustatud planeerimisvahendite ja täiustatud meeskonnatööga pakub see kõiki vajalikke vahendeid projektide tõhusaks ja edukaks haldamiseks. Kasu ulatub tõhususe suurendamisest kuni projektiteabe selge visualiseerimiseni. Kui soovite optimeerida oma projektijuhtimisprotsesse ja tagada projektide edu, on Microsoft Project 2019 teie ettevõtte jaoks õige valik. Investeeri sellesse võimsasse tarkvarasse, et oma projekte tõhusamalt planeerida, hallata ja edukalt lõpule viia.

Kategooriad