Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10477
 • 228-04778
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
620,90 € * 688,90 € * (9,87% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core -
Minimaalne litsentsimine Puudub
CAL User CAL/seade CAL
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


SQL Server 2022 Standard aadressilt Microsoft on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone, mida sageli kasutatakse kõikides kaubahaldus- ja CRM-süsteeme või ERP-tarkvara kasutavates ettevõtetes. SQL Server 2022 Standard pakub kõigi nende ülesannete jaoks võimsat, Cloud-võimelist relatsioonilist andmebaasi Management süsteemi (RDMS), mis suudab nende nõudeid optimaalselt täita.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2022 Standard

SQL Server 2022 Standard aadressilt Microsoft on selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kasutajatele kõiki vajalikke andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone, mida sageli kasutatakse kõikides kaubahaldus- ja CRM-süsteeme või ERP-tarkvara kasutavates ettevõtetes. SQL Server 2022 Standard pakub kõigi nende ülesannete jaoks võimsat, Cloud-võimelist relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi (RDMS), mis suudab nende nõudeid optimaalselt täita.

SQL Server 2022 Standard Editioniga on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete käsutuses juba põhiline andmehaldus- ja Business luureandmebaas, mis mitte ainult ei paku sobivaid vahendeid nii kohalike kui ka Cloud-spetsiifiliste rakenduste arendamiseks, vaid võimaldab ka eriti tõhusat andmebaasi haldamist tänu vähesele nõudlusele IT-ressursside järele.

Veebilehel Wiresoft leiate peagi uue SQL Server 2022 Standard Editioni, mida pakutakse kasutatud tarkvarana - koos kõigi funktsionaalsuse, jõudluse ja turvalisuse eelistega - kuid oluliselt madalama hinnaga kui uut tarkvara. SQL Server 2022 Standard on tõenäoliselt taas saadaval Core-põhise litsentsina, mis sobib eelkõige ainult võimsama Server jaoks, kuna serverilitsentsi/CAL-põhist varianti ei saa siin kasutada.

Järgnev ülevaade annab üksikasjalikku teavet SQL Server 2022 Standard eelmisest versioonist tuntud funktsioonide kohta, samuti SQL Server tarkvara tavapäraste Microsoft litsentsitingimuste kohta.

SQL Server 2022 Standard - Ülevaade olulistest funktsioonidest

SQL Server 2022 Standard väljaande eriti mainimist väärivate funktsioonide hulgas on taas saadaval olevad väga skaleeruvad Cloud teenused ning muu hulgas ka Microsoft andmete krüpteerimise tehnoloogia Always Encrypted, mis pakub turvalisi enklaave ja mida saab laiendada näiteks Java keele integratsiooniga.

Muud SQL Server 2022 Standard olulised funktsioonid tervikliku andmetöötluse jaoks on andmete rühmitamine ning nende süstemaatilise kogumise jälgimine nii logimise kui ka mõõtmiste ajal.

Eriti suurandmete klastrite kasutamine SQLis Server 2022 Standard laiendab andmete analüüsimise ja töötlemise võimalusi mitmel viisil. Seda täiendab Hadoopi hajutatud failisüsteemi (HDFS), Apache Sparki ja muude analüüsitööriistade integreerimine, otsingupäringute arukas töötlemine ja konteinerite kasutamine kõigis asjaomastes protsessides. Andmebaaside ühilduvuse sertifitseerimine väldib rakenduste võimalikku ühildamatust ja võimaldab lisaks SQL-andmebaasisüsteemi lokaalsele uuendamisele ka seda nii perifeerias kui ka Cloud.

Tõhustatud turvalisust pakub SQL Server 2022 Standard taas selliste funktsioonide abil nagu kiirendatud andmebaasi taastamine ning andmete klassifitseerimise ja usaldusväärse jälgimise funktsioonid, mis hoiatavad ka kahtlaste tegevuste eest.

Järgnev ülevaade annab üksikasjalikumat teavet üksikute funktsionaalsete valdkondade kohta.

SQL Server 2022 Standard - andmete virtualiseerimine koos suurte andmeklastritega

Suurte andmemahtude analüüsimisel ja töötlemisel on jätkuvalt võtmeroll suurel hulgal andmete võimsal haldamisel. Siin pakub SQL Server 2022 Standard mitte ainult tugevat jõudlust, vaid ka head skaleeritavust - koos võimsate analüüsivahenditega, nagu näiteks intelligentne päringute töötlemine, mis töötlevad andmeid usaldusväärselt ja samal ajal kiiresti ning teevad need kättesaadavaks erinevate rakenduste jaoks ettevõtetes.

Siinkohal pakub SQL Server 2022 Standard ka võimalust kolida suurandmete töökoormused SQL Server, selle asemel, et neid hallata näiteks Hadoopi-põhistel kohalikel platvormidel, nagu varem. Integreeritud konnektorite või SQL Server PolyBase'i abil saab päringuid teha ka välistest andmebaasidest, nagu Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ja Azure Data Lake, ilma et peaks vastavaid andmeid kõigepealt füüsiliselt liigutama või replitseerima.

Big Data klastrite kasutamine koos SQL Server 2022 võimaldab ka SQL Server, Sparki ja HDFS-i konteinerite skaleeritavaid klastreid koos Kubernetes'iga, mis võimaldab ka andmete paralleelset päringut, kirjutamist ja töötlemist Transact-SQL-ga. Samuti võimaldavad Big Data klastrid täita tehisintellekti- ja masinõppeülesandeid HDFS-i salvestusparkides ning pakkuda rakendusi nii konteinerite kui ka veebiteenuste vormis rakenduste kujul, mis kasutavad selleks otstarbeks Big Data klastrisse salvestatud andmeid. Lisaks on saadaval ka Big Data Clusters SQL Server 2022 Standard:

 • Data Lake on skaleeritav HDFS-salvestuspark, mida saab kasutada erinevatest välistest allikatest pärinevate andmete salvestamiseks analüüsiks ja ka kombinatsiooniks relatsiooniliste andmetega.
 • Data Mart võimaldab Big Data klastrite horisontaalset skaleerimist, et parandada andmeanalüüside jõudlust, muu hulgas integreerides andmeid mitmest allikast andmepoolisõlmede kaudu, mis toimivad vahemäluna.
 • Tehisintellekti tööriistu ja Sparki saab kasutada ka näiteks R, Python, Scala ja Java abil.

SQL Server 2022 Standard - Tugev jõudlus 

SQL Server 2022 Standard väljaannet iseloomustab kõrge skaleeritavus ja oluliste funktsioonide jõudlus, samuti usaldusväärne kõrge kättesaadavus. Kõrge kättesaadavus saavutatakse muu hulgas tänu Server Core toetusele, samuti alati kasutuses olevatele klastriinstantsidele ja hädaolukorra taastamise ja andmebaasi parema taastamise, sealhulgas krüpteeritud varundamise jaoks mõeldud failoverServer.

Muude funktsioonide hulka kuuluvad veerusalvestus suurte objektide binaarsuste jaoks, mälusisene andmebaas koos mälusisese OLTP1-ga, hübriidpuhvripool ja püsiva mälu tugi, mis parandab töökoormuse jõudlust kriitiliste töökoormuste puhul, kuni 50 instantsi toetus, venitatud andmebaas, tabelite ja indeksite partitsioneerimine ja andmete tihendamine, partitsioneeritud tabelite ja mitme failivoo konteineri paralleelne töötlemine.

SQL Server 2022 Standard - Nõuded riistvarale

Selleks, et SQL Server 2022 Standard saaks kasutada sobivas töökeskkonnas, peavad tõenäoliselt olema täidetud järgmised tarkvara- ja riistvaranõuded - palun arvestage, et oktoobri seisuga ei ole Microsoft veel ametlikku teavet andnud, seega võivad tegelikud miinimumnõuded erineda allpool loetletud nõuetest. Täiendavate küsimuste ja ajakohase teabe saamiseks võtke palun ühendust töötajaga aadressil Wiresoft.

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB - sõltuvalt iga kord paigaldatud SQL Server komponentidest
 • Töömälu: vähemalt 4 GB
 • Graafika: Super VGA graafikakaart minimaalse 800x600 piksli eraldusvõimega
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz - soovitatav: 2,0 GHz või rohkem
Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad