Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10591
  • VS8-ESSL-KIT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
470,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Kit väikeettevõtetele

VMware vSphere 8 Essentials Kit on stardikomplekt, mis võimaldab väikeettevõtetel oma füüsilisi servereid virtualiseerida ja tsentraalselt hallata. Tulemuseks on madalamad riistvarakulud, suurem töö efektiivsus ja väiksemad alginvesteeringud. Komplekt sisaldab kuut CPU-litsentsi vSphere Essentials'ile (kolmele serverile, kuni kaks protsessorit serveri kohta) ja ühte litsentsi vCenter Server Essentials'ile.

VMware on teinud kõvasti tööd, et kõrvaldada tasuta vSphere'i hüperviisori füüsilised piirangud. Näiteks on vSphere 5 mälu piirnorm endiselt 32 GB. ESXi 6.5 puhul ei ole nüüd muud riistvaralist piirangut kui maksimaalselt kaks füüsilist protsessorit ja kaheksa vCPUd ühe virtuaalse masina kohta. Kahe kuuetuumalise Xeon-protsessori, 128 GB RAM-i ja RAID-konfiguratsiooni kasutamine ühes masinas ei ole enam probleemiks. Selliselt konfigureeritud masin on väga võimas virtualiseerimishost ja ei nõua tasulisi litsentse.

VSphere 8 Essentials Kit on mõeldud väikestele ettevõtetele, kes vajavad kuni 3 hosti ja 2 protsessorit igaühele serverite konsolideerimiseks. Sisaldab vSphere'i (ainult ESXi) ja vCenter Serverit hostide ja virtuaalmasinate tsentraliseeritud haldamiseks. Kui teil on vaja lisafunktsioone, nagu näiteks kõrge kättesaadavus, peaksite vaatama vSphere Essentials Plus Kit'i (plussmärk nimes varieerub).

vSphere 8 Essentials Kit lühidalt

Loomulikult pakub tasuline tarkvara rohkem funktsioone kui tasuta tooted. Sellisel juhul puuduvad tasuta vSphere'i versioonil teatavad tööriistad ja funktsioonid, nagu vMotion, Fault Tolerance või vSAN. Kõik need funktsioonid nõuavad vähemalt kolme serverisõlme. Tasuta vSphere'i versioonidega seotud piirangud võib jagada kahte valdkonda: Riistvara ja funktsioonid.

Tulevased virtuaalmasinad, mis kasutavad DirectPath I/O-d, saavad seega kasu rohkematest virtualiseerimisfunktsioonidest, nagu vMotion, selle asemel, et olla seotud algse hostiga. See funktsioon nõuab uut virtuaalse riistvara versiooni 20.

vSphere 8 Essentials Kit Scaling Groups 

VMware tutvustas Explore 2022 (endine VMworld) messil vSphere'i ja vSANi järgmisi suuremaid versioone. Peamised uued funktsioonid on Device Virtualization Extensions (DVX), vHardware 20 suurem skaleeritavus, seadmerühmade, vTPM-i ja vSphere'i andmekogumite konfiguratsioonipoliitikad.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .