Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10469
 • 6VC-00979
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
381,90 € * 422,90 € * (9,69% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x Device CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS Device CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Windows Server 2022 Remote Desktop Services (RDS) abil saab sellega seotud rakendused teha kasutajatele tsentraalselt kättesaadavaks. Selleks, et kasutajad saaksid neile kaugjuurdepääsu konkreetse Windowsi-võimelise terminaliseadmega, on vaja Client Access License (Device CAL), mis annab kasutajale õiguse ühendada Windows Server 2022'ga ainult kaugtöölaua sessiooni raames . Iga töötaja, kellel on vastava RDSiga varustatud lõppseadme Device CAL juurdepääsuõigused, saab seejärel Windows Serverile ligi pääseda, näiteks toetuse saamiseks, teise arvuti kasutamiseks või Virtual Desktop Infrastructure (VDI) kasutamiseks.

Lisaküsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

5x uusim Device CAL Remote Desktop Services for Windows Server 2022

Windows Server 2022 Remote Desktop Services (RDS) abil on võimalik kasutajatele tsentraalselt pakkuda sellega seotud rakendusi. Selleks, et kasutajad saaksid neid konkreetse Windows-võimelise lõppseadmega eemalt kasutada, on sellele seadmele vaja Client Access License (Device CAL), mis lubab ühendust Windows Server 2022 ainult kaugtöölaua seansiraames . Iga töötaja, kellel on RDS Device CAL-ga varustatud vastava lõppseadme kasutusõigused, saab seejärel pääseda Windows Serverile ligi, näiteks tugiteenuse saamiseks, teise arvuti kasutamiseks või virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) kasutamiseks.

Wiresoftist leiate juba praegu RDS Device CAL'id Windows Server 2022 jaoks odava kasutatud tarkvarana. Samuti saate vabalt valida suvalise arvu RDS Device CAL-sid oma kohandatud litsentseerimiseks.

Millised on Windows Server 2022 RDS Device CAL eelised?

Windows Server 2022-s kujutavad Remote Desktop Services spetsiaalset serverrolli, mis kontrollib kaugjuurdepääsu erinevatele Windowsi rakendustele, mis on kättesaadavad vastava Windowsi serveri kaudu, mis toimib hostina. Ainult kasutajad, kellel on vastav kliendilitsents - nt lõppseadme jaoks - saavad seega kasutada Windowsi serverit ja selle kaudu kättesaadavaid teenuseid lokaalselt iseseisvalt (eemalt) internetiühenduse kaudu, kasutades sellega varustatud arvutit, sülearvutit vms.

Windows Server 2022 pakub ka palju uusi funktsioone ja optimeerimisi võrguturbe, konteinerite loomise Windows ja Kubernetes, samuti andmete ja serverite migratsiooni, salvestamise ja virtualiseerimise valdkonnas Remote Desktop seansside. Muuhulgas on olemas transpordikihi turvalisuse uusim versioon, tarkvara määratletud võrgud (SDN), Storage Spaces Direct (SSD), samuti Storage Replica, Virtual OSE, Hyper-V ja Shielded Virtual Machines (SVM), et luua ja hallata väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure.

Windows Server 2022 toetab ka nested virtualiseerimist, kasutades AMD protsessoreid, ülekandekontrolliprotokolli (TCP) uusi versioone, RACK (Recent ACKnowledgment) ja RSC (Receive Segment Coalescing) ning kasutab vaikimisi Microsoft Edge'i brauserina.

RDS CAL-de eelised administraatorite jaoks

Administraatoritel on ka palju praktilisi eeliseid RDS Device CAL Windows Server 2022 jaoks, sest need vähendavad oluliselt lõppseadmete haldamiseks vajalikke jõupingutusi ettevõttes ja muudavad seega näiteks kasutuselevõtu palju tõhusamaks. Tarkvara ja uuendusi saab pakkuda tsentraalselt ettevõtte keskkonnas ja neid ei pea enam igale lõppseadmele eraldi paigaldama. Rakendusi pakutakse ainult serveris või uuendatakse selle kaudu.

RDS Device CAL-i kasutavate kasutajate individuaalset juurdepääsu saab administraator samuti individuaalselt kontrollida, sest kaughaldusteenused võimaldavad iga registreeritud töötaja jaoks määrata erinevaid õigusi. See vähendab märkimisväärselt tööjaamade loomiseks või hooldamiseks tehtavaid üldisi jõupingutusi.

Remote Desktop Services Device CAL-i tüüpilised eelised kasutajate jaoks

Ennekõike on aga ettevõtte töötajad need, kes saavad RDS Device CAL for Windows Server 2022 mitmel moel kasu. Nad saavad kasu standardiseeritud Windowsi töökeskkonnast, olenemata sellest, kus asub registreeritud lõppseade, millega nad sellele ligi pääsevad.

Selleks võib kasutada ka vanemaid lõppseadmeid, mille jõudlus on nõrgem või mille riistvara ei vasta tavaliselt Windows Server 2022 riistvaranõuetele. Selle põhjuseks on see, et niipea kui litsentseeritud arvuti pääseb seadme CAL-i kaudu kaugtöölaua sessiooni raames konkreetsele rakendusele ligi, täidetakse seda rakendust ainult serveris. See toimub sõltumatult teistest kliendiühendustest ja vastavale töötajale näidatakse ainult tema enda seanssi. Windows Serveri 2022 Remote Desktop Services seadme CAL-i abil saab seega vähendada või vältida uue riistvara hankimise kulusid; võimalik on ka õhukeste klientide kasutamine.

Microsofti litsentside haldamine Remote Desktop Service CAL-de jaoks

Üldreeglina on mis tahes Microsofti serveritarkvara rakendamine alati eraldi selle tegelikust kasutamisest. Igaks juurdepääsuks Windowsi serverile, olgu see siis otsene või kaugjuurdepääs, on alati vajalik vastav kliendilitsents (CAL). Microsoft reguleerib Windows Server programmide kasutamise juurdepääsuõigusi oma litsentside haldamise kaudu, mis põhineb Client Access Licenses (CAL).

Näiteks tagavad Remote Desktop Services seadme CAL-id, et juurdepääs Windowsi serverile on võimalik ainult nende abil autoriseeritud lõppseadmega. Microsofti sõnul tagab see ka serveri poolt pakutavate andmete ja teenuste turvalisuse, kuna registreerimata lõppseadmed, st ilma vastava juurdepääsulitsentsita, ei pääse selle kaudu kättesaadavatele teenustele või andmetele ligi.

Microsoft pakub Windows Server 2022 jaoks kahte erinevat tüüpi Remote Desktop Services CAL-i:

 • RDS-i jaoks mõeldud Device CAL, millega spetsiaalne lõppseade (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) saab juurdepääsuõigused
 • RDS-i kasutaja CAL, mis annab konkreetsele kasutajale juurdepääsuõigused

 Windows Server 2022 kaugtöölaua teenuste CAL koosneb erinevatest komponentidest, mis koos võimaldavad lõppseadmel või kasutajal kasutada Windows Serveri teenuseid:

 • Tegelik Remote Desktop Licensing reguleerib vastava CAL-i kasutamist ja teeb selle seadmele või kasutajale kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Session Host haldab kõiki töölaudu või programme, mis tehakse kaugseansi ajal kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Connection Broker haldab kõiki kaugühendusi ja taastab need seansi lõpetamise korral.
 • Remote Desktop Gateway kontrollib terminali kaudu juurdepääsu Windows'i töölauale avalikus võrgus.
 • Kaugtöölaua teenuste veebijuurdepääs võimaldab juurdepääsu konkreetsetele kasutajatele või rühmadele veebiportaali kaudu.

Nagu juba märgitud, reguleerib Device CAL for Remote Desktop Services selle kaudu registreeritud konkreetse lõppseadme juurdepääsuõigusi. Litsentseerimise käigus antakse lõppseadme ja kliendiarvuti vahel esmakordsel ühenduse loomisel lõppseadmele ajutine juurdepääsulitsents. Kui viimane ühendub teist korda kaugtöölaua seansi raames vastuvõtva serveriga, väljastatakse püsiv seade RDS-CAL.

Millised on RDS Device CAL-de erilised eelised?

RDS Device CAL haldab seejärel iga kaugtöölaua sessiooni jaoks asjakohaseid juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile. Iga töötaja, kes on volitatud või võimeline seda lõppseadet kasutama - olenemata sellest, kas tegemist on arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti jne - saab seejärel kasutada kaugtöölaua teenuseid, eriti lokaalselt, sõltumata serveri asukohast. RDS Device CAL on seega kasulikum, kui mitu töötajat jagavad ühte lõppseadet.

Windows Serveri RDS-seadme CAL-de puhul on oluline versioonide ühilduvus

RDS Device CAL-i litsentseerimisel on oluline tagada, et kliendilitsentsi versioon ühilduks alati Windows Serveri praeguse versiooniga. Samuti on võimalik alandamine, kuid mitte uuendamine: see on tingitud sellest, et RDS Device CAL 2022 sisaldab juurdepääsuõigusi Windows Server 2022 ja ka vanemate serveriversioonide, näiteks 2019, kuid mitte tulevaste kõrgemate serveriversioonide jaoks. Seetõttu ei saa Windows Server 2022 kaugühenduste jaoks kasutada RDS Device CALi eelmist versiooni.

Lisateave RDS Device CAL-de kohta Windows Server 2022 jaoks

 • RDS Device CAL on füüsiliselt määratud konkreetsele lõppseadmele, mitte konkreetsele kasutajale
 • Iga RDS Device CAL-i jälgib vastav litsentsiserver, sõltumata selle registreerimisest Active Directory's
 • Ajutiselt saadaval olev RDS Device CAL kehtib 52 kuni 89 päeva
 • Eelnevalt määratud Device CAL-de arvu ei saa ületada

Kokkuvõte RDS-seadme CALide kohta

Milline Remote Desktop Services CAL Windows Server 2022 jaoks pakub ettevõttele suuremat eelist, sõltub seega konkreetsest juhtumist või ettevõtte suurusest. Eriti kui mitu töötajat kasutavad ühte lõppseadet vaheldumisi, nt vahetustega töötades, siis pakub RDS Device CAL rohkem kasutusvõimalusi ja seetõttu vajate vähem kliendilitsentse.

Kuna RDS DeviceCAL ei ole võimalik hiljem muuta User CAL-iks ja vastupidi, tuleb otsus ühe kliendilitsentsitüübi kasuks teha ostu ajal. Seetõttu küsige Wiresofti töötajalt, milline on teie jaoks parim litsentsimine koos Remote Desktop Services CAL-ga.

Teie ostja turvalisus koos Wiresofti kasutatud RDS Device CAL-ga Microsoft Windows Server 2022 jaoks

Praegused seadme CAL-d Remote Desktop Services for Windows Server 2022 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana alates ühest kliendilitsentsist. Kasuta mitte ainult CALi kasutatud tarkvara madalamat hinda võrreldes võrreldava uue tarkvaraga, vaid ka ostja turvalisust tänu järgmistele eelistele:

 • Ostes ühe või mitu kasutatud RDS Device CAL-i, saavad Wiresofti kliendid Microsofti originaalsed üksiklitsentsid, mille ettevõte on varem ostnud ja Wiresoftile müünud.
 • Microsoft Windows Server 2022 kaugtöölaua teenuste nn kasutatud kliendilitsentside seadusliku kaubanduse õiguslik alus on kohaldatav õigus, mis lubab selgesõnaliselt nende edasimüüki ning ostmist ja kasutamist.
 • Kui Wiresoft müüb edasi, on RDS Device CAL Windows Server 2022-le märgitud kasutatud, kuigi "kasutatud" ei tähenda mingeid piiranguid selle kliendilitsentsi funktsionaalsusele.
Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad