Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10598
  • VS8-EPL-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
3 258,90 € * 3 619,90 € * (9,97% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus: teie IT-maastiku mänguvahetaja

VMware vSphere 8 Enterprise Plus on rohkem kui lihtsalt virtualiseerimislahendus: see on mängu muutja, mis aitab optimeerida teie IT-infrastruktuuri, parandada äritegevust ja lõppkokkuvõttes suurendada teie ettevõtte konkurentsivõimet. Ajastul, mil digitaliseerimine ja paindlikkus on ettevõtte edu hädavajalikud aspektid, aitab VMware vSphere 8 Enterprise Plus teil eesrindlikuks jääda.

Skaleeritav virtualiseerimine ja haldamine teie andmekeskuse jaoks

VMware vSphere 8 Enterprise Plus pakub skaleeritavust, automatiseeritavust ja turvalisust, mida kaasaegsed ettevõtted vajavad oma kasvavate IT-vajaduste rahuldamiseks. Tänu oma ulatuslikule funktsioonide kogumile võimaldab see ettevõtetel tõhusalt skaleerida oma andmekeskuse võimsust, automatiseerida IT-protsesse ning kaitsta oma andmeid ja rakendusi. Need funktsioonid koos VMware'i aastatepikkuse kogemuse ja asjatundlikkusega teevad vSphere 8 Enterprise Plusist ideaalse lahenduse igale IT-keskkonnale, olgu see kui suur või keeruline tahes.

Suur jõudlus ja usaldusväärsus, millele võite loota

VMware vSphere 8 Enterprise Plus on mõeldud ettevõtetele, mis vajavad suurt jõudlust ja usaldusväärsust. Tänu sellistele funktsioonidele nagu Distributed Resource Scheduler (DRS) ja High Availability (HA) saate tagada, et teie töökoormused saavad alati vajalikud ressursid ja vähendavad seisakuid miinimumini. Selle tulemuseks on parem jõudlus ja usaldusväärsus, mis võimaldab teil oma äri sujuvalt ja tõhusalt juhtida.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus: investeering teie ettevõtte tulevikku

VMware vSphere 8 Enterprise Plusiga ei investeeri te mitte ainult tehnoloogilisse lahendusse, vaid ka oma ettevõtte tulevikku. Tänu täiustatud funktsioonidele ja võimalustele, mis võimaldavad teil optimeerida oma IT-süsteemi ja parandada äriprotsesse, aitab vSphere 8 Enterprise Plus kindlustada teie ettevõtte tulevikku.

Kujundage tulevikku tehisintellekti ja masinõppe abil

VMware vSphere 8 Enterprise Plus'i peamine omadus on tehisintellekti (AI) ja masinõppe (ML) tugi. Tänu vSphere 8 Enterprise Plus'ile saate hallata tehisintellekti- ja ML-töökoormusi sama platvormi abil, mida juba kasutate oma traditsiooniliste rakenduste jaoks. See avab uusi võimalusi automatiseerimiseks, tõhususe suurendamiseks ja innovatsiooniks, mis võib teie ettevõtet tulevikuks ette valmistada.

Turvalisus ja vastavus Enterprise tasandil

VMware vSphere 8 Enterprise Plusiga saate olla kindel, et teie andmed ja rakendused on turvalised. Tänu sisseehitatud turvafunktsioonidele, nagu Secure Boot, Virtual Trusted Platform Module (vTPM) ja krüpteeritud vMotion, saate tagada oma töökoormuste kõrge turvalisuse taseme. Lisaks aitab vSphere 8 Enterprise Plus täita nõuetele vastavuse nõudeid, pakkudes funktsioonid auditeerimisjälgede, rollipõhise juurdepääsu ja muud.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus valimine on strateegiline otsus, mis võib valmistada teie ettevõtet ette tulevikuks. Tänu täiustatud funktsionaalsusele, skaleeritavusele ja turvalisusele aitab vSphere 8 Enterprise Plus täiustada IT-haldust, parandada äriprotsesse ja lõppkokkuvõttes tugevdada teie konkurentsipositsiooni. Võtke julgelt ette ja avastage, kuidas VMware vSphere 8 Enterprise Plus võib muuta teie äri.

Optimeerige ja automatiseerige oma IT-teenuseid VMware vSphere 8 Enterprise Plus abil

VMware vSphere 8 Enterprise Plusiga saate lahenduse, mis läheb kaugemale lihtsast virtualiseerimisest. See annab teile vahendid, mida vajate oma IT-keskkonna optimeerimiseks ja automatiseerimiseks, nii et saate kulutada vähem aega IT-infrastruktuuri haldamisele ja rohkem aega strateegilistele ülesannetele.

Dünaamiline ressursihaldus ja koormuse tasakaalustamine

VMware vSphere 8 Enterprise Plus pakub intelligentset ressursihaldust, mis aitab maksimeerida jõudlust ja parandada kättesaadavust. Distributed Resource Scheduler (DRS) ja Storage DRS võimaldavad dünaamilist koormuse tasakaalustamist ja teie ressursside optimaalset kasutamist, liigutades automaatselt töökoormusi hostide vahel, et vältida jõudluse kitsaskohti ja säilitada tasakaal.

IT-protsesside automatiseerimine ja orkestreerimine

Tänu sellistele funktsioonidele nagu vRealize Orchestrator ja Auto Deploy võimaldab vSphere 8 Enterprise Plus automatiseerida ja orkestreerida paljusid IT-protsesse. Need tööriistad aitavad teil suurendada tõhusust, vähendada vigu ja säästa aega, automatiseerides hostide seadistamist, rakenduste konfigureerimist ja muid korduvaid ülesandeid.

Kindlustage oma ettevõte tulevikuks VMware vSphere 8 Enterprise Plusiga

VMware vSphere 8 Enterprise Plus on rohkem kui lihtsalt investeering teie praegusesse IT-infrastruktuuri - see on investeering teie ettevõtte tulevikku. Uute tehnoloogiate ja standardite ulatusliku toetusega aitab see kindlustada teie ettevõtte tulevikku.

Toetus uutele tehnoloogiatele ja standarditele

Tänu vSphere 8 Enterprise Plus'ile olete alati kursis. See toetab uusimaid riistvara-, operatsioonisüsteemi ja rakendusplatvormi standardeid, sealhulgas x86-kiibistikute, külalisoperatsioonisüsteemide ja konteinerite raamistike uusimaid põlvkondi. Samuti pakub see täiustatud võimalusi tehisintellekti ja ML-töökoormuste jaoks, nii et saate hõlpsasti integreerida uusi tehnoloogiaid oma IT-keskkonda.

Lihtne integreerimine pilve

VMware vSphere 8 Enterprise Plus muudab pilve integreerimise lihtsaks. Hybrid Cloud Extension (HCX) abil saate oma kohapealse infrastruktuuri sujuvalt pilvega ühendada ja töökoormusi erinevate pilvede ja oma kohapealse andmekeskuse vahel liigutada. See võimaldab teil kasutada pilve kõiki eeliseid, ilma et peaksite oma olemasolevat IT-infrastruktuuri hülgama.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus annab teile vahendid ja funktsioonid, mida vajate, et vastata tänapäeva IT-keskkondade väljakutsetele ja valmistada oma ettevõtet ette tulevikuks. Tänu täiustatud funktsionaalsusele, skaleeritavusele ja turvalisusele aitab see optimeerida IT-haldust, parandada äriprotsesse ja tugevdada konkurentsipositsiooni. Avastage, kuidas VMware vSphere 8 Enterprise Plus võib muuta teie äri.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .