Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10598
  • VS8-EPL-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
3 619,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus pakub paremat jõudlust ja täiustatud funktsioone

VMware vSphere 8 Enterprise Plusiga saate parandada rakenduste jõudlust ja kättesaadavust. See suurendab teie ettevõtte tootlikkust ja kontrollib ressursside haldamist. Kiiresti ja ilma seisakuteta virtuaalkeskkonnas töökoormuse eraldamine ja virtuaalmasinate reaalajas migreerimine füüsiliste serverite vahel.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus on saadaval kuues erinevas versioonis: Essential, Essential Plus, Enterprise, Enterprise Plus, Standard ja vSphere Desktop. Need versioonid ei erine mitte ainult hinna, vaid ka olemasolevate funktsioonide, näiteks IO Control, virtuaalsete protsessorite maksimaalne arv või virtuaalsed jaotatud lülitid, poolest. VSphere'i kaks põhiväljaannet on spetsiaalselt mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

vSphere 8 Enterprise Plus on VMware'i virtualiseerimisplatvormi uusim versioon

VMware vSphere 8 Enterprise Plus on andmekeskuste ja serverite virtualiseerimiseks mõeldud tarkvaratoodete ja funktsioonide kogum. Põhitooted VMware ESXi ja VMware vCenter Server on kõige sagedamini kasutusel operatsioonisüsteemide virtualiseerimiseks andmekeskustes VMware tarkvara abil. VMware ESXi on virtualiseerimist võimaldav hüperviisor, VMware vCenter Server on sellel põhinev haldusliides ja võimaldab ka teisi tooteid (nt VMware vCenter Site Recovery Manager, VMware vRealize Operations Manager) ja funktsioone (nt VMware vMotion, VMware HA, VMware.). DRS). VMware vSphere on ka VMware tarkvara (VMware vCloud Director) abil pilvekeskkondade loomise alus.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus toetab laia valikut virtualiseerimistehnoloogiaid

vSphere 8 Enterprise Plus - VMware'i virtualiseerimisplatvorm: vSphere 8 Enterprise Plus põhineb virtualiseerimise kontseptsioonil ja kasutab selle võimsust, et muuta andmekeskus lihtsustatud pilvandmetöötluse infrastruktuuriks. See võimaldab IT-organisatsioonidel pakkuda IT-teenuseid paindlikult ja usaldusväärselt. Pilvede operatsioonisüsteemina haldab VMware vSphere suuri infrastruktuure, näiteks salvestusruumi, võrke ja protsessoreid, dünaamilises ja sujuvas töökeskkonnas. Lisaks saab see tarkvarapakett hallata kõiki andmekeskuse keerukusi. 

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .