Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10006
 • 021-10257
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
32,90 € * 35,90 € * (8,36% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


 MS Office Suite 2013 Standard pakub oma mitmekesiste ja tõhusate programmide ja funktsioonidega kõike, mida kaasaegne kontoritarkvara vajab, et täita tüüpilisi ülesandeid, mis tekivad ülesannete ja projektide korraldamisel ja haldamisel tänapäeva igapäevaelus. Arvukad intuitiivselt kasutatavad tööriistad toetavad kasutajaid kõigis valdkondades: alates suhtlemisest kuni tekstidokumentide ja tabelite koostamiseni ulatuslike andmete töötlemisel kuni ideede ja märkmete spontaanse salvestamiseni, mida saab kohe kasutada elavateks esitlusteks. 

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - väljaanne äri- ja erakasutuseks

MS Office-Suite 2013 Standard pakub oma mitmekesiste ja tõhusate funktsioonidega kõike, mida kaasaegne kontoritarkvara vajab, et täita tüüpilisi ülesandeid, mis tekivad ülesannete ja projektide korraldamisel ja haldamisel tänapäeva ärielus. Arvukad intuitiivselt kasutatavad tööriistad toetavad kasutajaid kõigis valdkondades: alates suhtlemisest kuni tekstidokumentide ja tabelite koostamiseni ulatuslike andmete töötlemisel kuni ideede ja märkmete spontaanse salvestamiseni, mida saab kohe kasutada eluliste esitluste tegemiseks.

Paljusid funktsioone saab sõrme sisestusrežiimi kaudu kasutada ka puutetundlikult sellistes seadmetes nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid, sealhulgas eriti selge nuppude ja käskude kuvamine puutetundlikul kasutajaliidesel.

Microsoft Office 2013 Standard on endiselt üks Office versioonidest, mida lauaarvutis kõige sagedamini kasutatakse; selle põhjuseks on muu hulgas selle ühilduvus Windows 7-ga, nii et ka vanemates arvutites saab kõiki kaasasolevaid programme probleemideta kasutada. See muudab selle Office versiooni eriti atraktiivseks eraisikutele, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjatele ja väikeettevõtetele. Lisaks pakub Office 2013 Standard ka võimalust salvestada andmeid ja dokumente Microsoft SkyDrive'is, mis tähendab, et need on kättesaadavad pilves ning neid saab jagada SharePoint'i kaudu ja ühiselt toimetada mitu kasutajat korraga. Lisaks laiendab Outlooki ühenduvus Facebooki ja teiste sotsiaalmeediakanalitega teabe jagamise võimalusi.

Office 2013 Standard väljaanne on saadaval Wiresoftist üksikkasutajatele. Allpool on ülevaade lisatud Office 2013 tarkvaraprogrammide peamistest funktsioonidest ja täiustustest.

Kõik olulised uuendused Wordi jaoks Office 2013

Word 2013 kõige märgatavam uus funktsioon on uus lugemisrežiim, mis pakub oluliselt paremat lugemiskogemust, mis on eriti märgatav pikemate tekstidokumentide puhul. Eelkõige võimaldab automaatne veergude jagamine keskenduda rohkem olulisele sisule ja seega suurendada lugemise ajal keskendumist.

Eriti praktiline on ka parem koostöö PDF-dokumentidega ja selge valik kõigi vormingumallide vahel. Eraldi tuleb mainida järgmisi uusi funktsioone:

Word 2013 üldised funktsioonid

 • Wordi käivitamisel kuvatakse kõik hiljuti kasutatud dokumendid selges nimekirjas vasakpoolses veerus.
 • Vahekaart "Eelnõu" (kujundus) annab ülevaate kõigist olemasolevatest stiililehtedest, mida saab samuti kohandada vastavalt isiklikele vajadustele.
 • Uus redigeerimisvaade "Simple Markup" tähistab parandusi diskreetse joonega teksti servas.
 • PDF-dokumente saab avada otse Word 2013-s, kogu sisu, sealhulgas graafika, on seejärel saadaval edasiseks töötlemiseks. Lõpuks saab selle Wordi faili uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Kui Word 2013'is avatakse Wordi vanemas versioonis loodud tekstidokument, kuvab programm selle nn ühilduvusrežiimis. Sellisel juhul ei ole uued Wordi funktsioonid kättesaadavad, nii et pärast redigeerimist ja salvestamist saab seda uuesti redigeerida Wordi vanemas versioonis.

Reaalajas paigutus Word 2013-s

 • Niipea, kui Wordi dokumenti on sisestatud pilt vms, kuvab Word vastavaid kujundusvariante ikoonidena, mida saab kohe kasutusele võtta, kui klõpsata. Selleks on nüüd saadaval mitmesugused seadistusvõimalused, millega saab täpselt reguleerida nii piltide ja graafika kuvamist ja asukohta kui ka tekstivoolu.
 • Joondusjoonte abil on lihtsam fotosid või tabeleid tekstis liigutada ja täpselt paigutada, kasutades joondusjooni.
 • Otseülekanne näitab vastavat tulemust reaalajas eelvaates.

Parem lugemisrežiim Word 2013-s

 • Wordi dokumente saab ekraanil kuvada veergudena, et neid oleks lihtsam lugeda. Nooltega saab teksti sirvida nagu raamatus.
 • Mitme Wordi dokumendiga samaaegselt töötades saab neid kuvada vahekaartidena.
 • Paremaks navigeerimiseks saab lehekülje vasakul poolel kuvada pealkirju, millele klõpsates hüppab dokument vastavasse tekstikohta.
 • Et tekst oleks võimalikult neutraalne, saab kõik redigeerimisvahendid, välja arvatud mõned üksikud, ära peita.
 • Objekti suumimise abil suurendatakse Wordi dokumendis olevad tabelid, pildid jne, et täita ekraan. Wordi dokumendis sisalduvaid tabeleid, pilte jne saab suurendada, et täita ekraan ja ka uuesti vähendada - selleks piisab vaid topeltklõpsust vastaval tekstielemendil.

Excel 2013: kõige olulisemad uuendused

Proovitud tabelarvutustarkvaras on ka mõned uued tööriistad Office 2013 Standard, mis toetavad kasutajaid eelkõige suurte andmemahtude töötlemisel. Näiteks tunneb programm andmekogumite redigeerimisel ära mustrid ja lisab need automaatselt. Erinevaid töövihikuid saab kuvada igaüks oma aknas, mis lihtsustab tööd mitme Exceli dokumendiga samaaegselt jne:

 • Uus Lightning Preview funktsioon tuvastab automaatselt, millega te töötate, sest see tunneb ära aluseks oleva andmemustri ja seejärel täidab vastavad kanded kohe ja usaldusväärselt. Erinevalt varasematest automaatsetest täiendustest täidab välkkiirte eelvaade mitte ainult praeguse välja, vaid ka terve veeru. Kui soovitusi ei soovita, piisab, kui need lihtsalt üle kirjutada.
 • Andmeid saab vormistada kiire analüüsi abil vaid paari klikiga. Andmekirje valimisel ilmub parempoolsesse alumisse nurka kiirvaliku menüü, mis võimaldab otse määrata tuttavaid funktsioone, näiteks tingimusformaatimist. Üksikuid vorminguid saab eelvaadata hiirega üleval ja rakendada ühe klõpsuga.
 • Erinevalt varasemast graafikute kiirvalikust annab Excel 2013. aasta versioonis selgesõnalisi soovitusi selle kohta, milline graafik sobib valitud andmekogumile kõige paremini. Neid saab ka hõlpsasti kohe edasi toimetada.
 • Exceli ja muude tabelite andmeid saab filtreerida erinevate kriteeriumide alusel. Lihtsalt seadistatavates andmelõikudes kuvatakse hetkel kasutatav filter, nii et alati on selge, milliseid andmeid vaadeldakse.

PowerPoint 2013: kõige olulisemad uuendused

Microsoft PowerPoint 2013 sisaldab mitmeid uusi teemasid ja animatsioone, mis parandavad teie esitlusi. Täiendavad laiekraani kujundused võtavad seda isegi sõna otseses mõttes ... Lisaks pakub uus PowerPoint kõneleja vaate, mis näitab esinejale tema märkmeid, publikule muidugi ainult slaide:

 • Uus Standard- slaidi suurus PowerPoint 2013-s on 16:9, seda saab muidugi muuta tagasi eelmisele formaadile.
 • Kaks PowerPoint'i faili saab hõlpsasti ühendada üheks dokumendiks, kaasa arvatud parandused.
 • Esitluse servale saab lisada kommentaare, samuti kuvatakse vastavad isikud, sealhulgas kontaktvõimalused.
 • Lisaks on nüüd lihtne avaldada PowerPoint'i esitlusi videona ja postitada neid sotsiaalmeediakanalitesse. Samuti on nüüd toetatud rohkem meediaformaate, näiteks MP4 ja MOV, samuti suure eraldusvõimega sisu ja integreeritud koodekid.

Outlook 2013: kõige olulisemad uuendused

Uus Outlook 2013 on kõige märgatavam programmi avamisel: Võrreldes eelmise versiooniga näeb uus töölaua kasutajaliides palju selgem välja. Näiteks navigatsiooniriba, mida kasutatakse e-posti, kontaktide ja kalendri vahel vahetamiseks, asub nüüd ekraani allosas. See loob nüüd rohkem ruumi kogu muule sisule. Outlook 2013 pakub ka uusi asju:

 • Sotsiaalvõrgustike, nagu Facebook või Xing, integreerimisega on kasutajatel nüüd alati näha kolleegide ja sõprade tegevusi.
 • Võrgustike kontaktandmeid saab ka otse Outlooki kontaktiloendisse üle kanda.
 • Skype'i integreerimise kaudu Outlook 2013-sse on võimalik helistada otse programmis.
 • Exchange ActiveSync-funktsioon sünkroonib nüüd kontakte ja kalendreid, nii et tavaliselt ei ole Exchange'i server selleks enam vajalik.
 • Funktsiooni Peeks abil saab olulist teavet selgelt esile kutsuda. Selleks piisab, kui minna hiirega kalendrile, inimestele või ülesannetele, et avada aken, kus kuvatakse iga juhtumi puhul kõige olulisem teave.

OneNote 2013: kõige olulisemad uuendused

Uus rakendus Touch muudab OneNote'i veelgi praktilisemaks. See võimaldab märkmeid luua ja sisestada dokumenti ilma hiire või klaviatuurita. Käsitsi kirjutatud sissekanded teisendatakse kenasti trükitud tekstiks.

 • Täiustatud tabelifunktsioon aitab uute vormindamisvõimalustega sisu selgemalt korraldada.
 • Teiste kasutajate profiiliandmete integreerimise kaudu saab märkmeid jagada nendega otse.
 • Funktsiooniga "Saada OneNote'ile" saab nüüd ka dokumente või veebilehti märkmikusse sisestada.

Microsoft Office 2013 süsteeminõuded

Tarkvara Office 2013 on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Selle tulemusena võivad individuaalsed nõuded riistvarale - näiteks RAM-ile - erineda. Tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 kuni Windows 10, Windows Server 2008 kuni 2012 R2
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32-bitine) või 2 GB 64-bitine)
 • Kõvakettaruum: 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, Direct X10 kiirendusega graafikakaart

MS Office 2013 Standard osta odavalt Wiresoftist

Wiresofti tarkvarapoest leiate Standard-väljaande Office 2013 versiooni - see sisaldab järgmisi programme:

 • Word 2013 - luua ärilisi ja isiklikke dokumente keskendunud lugemine
 • Excel 2013 - hinnake andmeid võimsateanalüüsivahenditega
 • PowerPoint 2013 - looge sisukaid esitlusi
 • Outlook 2013 - e-kirjade, kontaktide ja kohtumiste haldamine
 • OneNote 2013 - loo märkmeid käsitsi, digiteeri need ja kasuta neid kõikjal

Kui ostate Standard-väljaande Office 2013 ühe kasutaja litsentsina, saate lisaks Wiresofti kasutatud tarkvara vapustavale hinnale eelkõige neid eeliseid:

 • Microsoft Office 2013 Standard-Edition on saadaval Wiresoftis ainult ühe kasutaja tarkvarana.
 • See tarkvaralitsents on tavaliselt osa ettevõtte suuremast mahulitsentsist, mistõttu on see Wiresoftil nii odav!
 • Wiresoftile müümisel eemaldati Office tarkvara - kui seda kasutati - endisest arvutist, nii et litsents on 100% vaba ja uuesti kasutatav.
 • Iga kasutatud tarkvara on ka Wiresofti poolt kontrollitud, et tagada selle probleemivaba taaskasutamine.
 • Wiresoft ei paku tõsise tarkvaramüüjana müügiks prooviversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mille funktsionaalsus on piiratud.
 • Iga Wiresofti poest ostetud litsentsi puhul võite olla kindel, et ostate originaalse Microsofti toote, mida müüakse vastavalt õiguslikele eeskirjadele, nii et Wiresoft või teie ei ole juriidilises hallis tsoonis.

Kõikide küsimuste puhul, mis puudutavad Microsofti Office 2013 Standard või muude Microsofti Office toodete litsentsi ostmist, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või siinse vestluse kaudu.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad