Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

47,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2013 Standard – väljaanne äri- ja eraisikutele MS Office Suite 2013...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard – väljaanne äri- ja eraisikutele

MS Office Suite 2013 Standard , tema erinevaid proovitud programmid ja tõhus funktsioone, pakub kõike, mida tänapäeva kontoritarkvara vajadustele teostada tüüpiline ülesandeid, mis on vajalikud kaasaegse äri argipäev ülesannete ja projektide korraldamisel ja administreerimisel. Arvukad intuitiivselt kasutatavad tööriistad toetavad kasutajaid kõigis valdkondades: alates suhtlusest kuni tekstidokumentide ja arvutustabelite loomiseni ulatuslike andmete töötlemisel kuni ideede ja märkmete spontaanse salvestamiseni, mida saab kohe kasutada selgete esitluste jaoks.

Paljusid funktsioone saab puutetundlikul pinnal kasutada ka puutetundlikul viisil seadmetes (nt tahvelarvutid ja nutitelefonid) puutetundlikul pinnal.

Microsoft Office 2013 Standard on endiselt üks Office'i versioone, mida lauaarvutites kõige sagedamini kasutatakse; Selle põhjuseks on muuhulgas ühilduvus Windows 7-ga, et kõiki kaasasolevaid programme saaks probleemideta kasutada ka vanemates arvutites. See muudab selle Office'i versiooni eriti atraktiivseks erakasutajatele, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjatele ja väiksematele ettevõtetele. Office 2013 Standard pakub ka võimalust salvestada andmeid ja dokumente Microsoft SkyDrive’is, mis tähendab, et need on pilves saadaval ning neid saab jagada ka SharePointi kaudu ning mitme kasutaja poolt korraga ühiselt toimetada. Lisaks avardab Outlooki ühendamine Facebooki ja teiste sotsiaalmeedia kanalitega info jagamise võimalusi.

Office 2013 standardversioon on saadaval Wiresoftilt üksikkasutajatele mõeldud ostuversioonina. Altpoolt leiate ülevaate kaasatud Office 2013 tarkvaraprogrammide olulisematest funktsioonidest ja täiustustest.

Kõik Word for Office 2013 olulised uued funktsioonid

Word 2013 kõige märgatavam uuendus on uus lugemisrežiim, mis pakub oluliselt paremat lugemiskogemust, mis on eriti märgatav pikemate tekstidokumentide puhul. Eelkõige võimaldab automaatne veergude jaotus keskenduda olulisele sisule ja suurendab seega lugemisel keskendumist.

Eriti praktilised on ka täiustatud koostöö PDF-dokumentidega ja kõigi vormingute mallide selge valik. Eriti väärivad märkimist järgmised uued funktsioonid:

Word 2013 üldfunktsioonid

 • Wordi käivitamisel kuvatakse kõik hiljuti kasutatud dokumendid vasakpoolses veerus selges loendis.
 • Vahekaart "Disain" (paigutus) pakub ülevaadet kõigist saadaolevatest vormingumallidest, mida saab ka kohandada vastavalt isiklikele vajadustele.
 • Uus redigeerimisvaade "Lihtne märgistus" märgib parandused teksti servas peene joonega.
 • PDF-dokumente saab avada otse Word 2013-s, seejärel on kogu sisu, sealhulgas graafika, edasiseks töötlemiseks saadaval. Lõpuks saab selle Wordi faili uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Kui Word 2013-s avatakse Wordi vanema versiooniga loodud tekstidokument, kuvab programm selle nn ühilduvusrežiimis. Uued Wordi funktsioonid pole saadaval, nii et pärast redigeerimist ja salvestamist saab seda Wordi vanema versiooniga edasi redigeerida.

Word 2013 reaalajas paigutus

 • Niipea, kui pilt või muu sarnane on Wordi dokumenti sisestatud, kuvab Word vastavad paigutussuvandid ikoonidena, mida saab klõpsuga kohe kasutusele võtta. Nüüd on saadaval erinevad seadistusvalikud, et täpselt reguleerida piltide ja graafika kuva ja asukohta ning teksti voogu.
 • Joondusviisard (joondusjuhikud) hõlbustab fotode või tabelite teisaldamist ja täpset järjestamist tekstis joondusjoonte abil.
 • Reaalajas paigutus näitab vastavat tulemust reaalajas eelvaatena.

Word 2013 parem lugemisrežiim

 • Wordi dokumente saab kuvada ekraanil veergudena, et neid oleks lihtsam lugeda. Noolesümboleid saab kasutada tekstis kerimiseks nagu raamatus.
 • Kui töötate korraga mitme Wordi dokumendiga, saab neid kuvada vahekaartidel registritena.
 • Parema navigeerimise huvides saab kuvada pealkirju vasakpoolsel alal; sellel klõpsates hüppab dokument vastava tekstilõigu juurde.
 • Võimalikult neutraalse teksti saamiseks võib kõik redigeerimistööriistad mõne koha peal peita.
 • Objekti suumiga kuvatakse Wordi dokumendis olevad tabelid, pildid jms suurendatuna, et täita ekraani, ja ka uuesti vähendatuna – piisab, kui teha topeltklõps vastaval tekstielemendil.

Excel 2013: kõige olulisemad uued funktsioonid

Proovitud ja testitud tabelitarkvaras on Office 2013 Standardis ka mõned uued tööriistad, mis toetavad kasutajaid peamiselt suurte andmemahtude töötlemisel. Näiteks tunneb programm ära mustrid andmehulkade töötlemisel ja lisab need automaatselt. Erinevaid töövihikuid saab igaühte kuvada eraldi aknas, mis muudab mitme Exceli dokumendi korraga töötamise lihtsamaks jne:

 • Uus välgu eelvaate funktsioon tuvastab automaatselt selle, mille kallal te parasjagu töötate, kuna see tuvastab aluseks oleva andmemustri ning viib seejärel vastavad kirjed kohe ja usaldusväärselt lõpule. Võrreldes varasemate automaatsete lõpetamistega, ei täida välgu eelvaade mitte ainult praegust välja, vaid ka terve veeru. Kui te soovitusi ei soovi, kirjutage need lihtsalt üle.
 • Kiiranalüüsi abil saab andmeid vormindada vaid mõne klõpsuga. Andmekirje valimisel kuvatakse paremas alanurgas kiirvalikumenüü, mille kaudu saab teadaolevaid funktsioone, näiteks tingimusvormingut, otse seadistada. Üksikute vormingute eelvaadet saab vaadata hiirekursori kohal ja ühe klõpsuga vastu võtta.
 • Erinevalt varasemast diagrammide kiirvalikust annab Excel 2013. aasta versioonis selgesõnalisi soovitusi selle kohta, milline diagramm sobib valitud andmekogumiga kõige paremini. Neid saab hõlpsasti ka kohe redigeerida.
 • Excelis ja muudes tabelites olevaid andmeid saab filtreerida erinevate kriteeriumide järgi. Andmelõikurid, mida on lihtne seadistada, näitavad hetkel kasutatavat filtrit, et oleks alati selge, milliseid andmeid arvesse võetakse.

PowerPoint 2013: kõige olulisemad uued funktsioonid

Microsoft PowerPoint 2013 sisaldab mitmeid uusi kujundusi ja animatsioone, et laiendada esitlusvõimalusi. Täiendavad laiekraandisainid võtavad seda isegi sõna-sõnalt ... Lisaks pakub uus PowerPoint kõnelejavaadet, mis näitab kõnelejale tema märkmeid, loomulikult ainult slaide publikule:

 • PowerPoint 2013 uus standardne slaidi suurus on 16:9, seda saab loomulikult muuta tagasi eelmisele vormingule.
 • Kaks PowerPointi faili, sealhulgas versioonid, saab hõlpsasti üheks dokumendiks liita.
 • Esitluse veerisele saab lisada kommentaare ja kuvatakse vastavad isikud koos kontaktivalikutega.
 • Lisaks on nüüd väga lihtne avaldada PowerPointi esitlusi videotena ja postitada neid sotsiaalmeedia kanalitesse. Nüüd toetatakse ka muid meediumivorminguid, nagu MP4 ja MOV, aga ka kõrge eraldusvõimega sisu ja integreeritud koodekeid.

Outlook 2013: kõige olulisemad uued funktsioonid

Uus Outlook 2013 on eriti ilmne programmi avamisel: võrreldes eelmise versiooniga näeb uus töölaualiides palju selgem välja. Navigeerimisriba, mida kasutatakse e-kirjade, kontaktide ja kalendri vahel vahetamiseks, asub nüüd ekraani allservas. See loob rohkem ruumi kogu muu sisu jaoks. Outlook 2013-l on ka midagi uut pakkuda:

 • Integreerides sotsiaalvõrgustikke, nagu Facebook või Xing, on kasutajatel nüüd alati ülevaade kolleegide ja sõprade tegemistest.
 • Võrkude kontaktandmed saab edastada ka otse Outlooki kontaktide loendisse.
 • Skype'i integreerimine Outlook 2013-sse võimaldab helistada otse programmis.
 • Funktsioon Exchange ActiveSync sünkroonib nüüd kontakte ja kalendreid, nii et Exchange'i serverit pole tavaliselt enam vaja.
 • Piilumisfunktsiooni abil saab olulist teavet selgelt välja kutsuda. Kõik, mida pead tegema, on liigutada kursorit kalendri, inimeste või ülesannete kohal, et avada aken, kus kuvatakse kõige olulisem teave.

OneNote 2013: kõige olulisemad uued funktsioonid

Uue puutetundliku rakendusega on OneNote veelgi praktilisem. See tähendab, et märkmeid saab luua ja dokumenti sisestada ilma hiire või klaviatuurita. Käsitsi kirjutatud kirjed muudetakse kenasti trükitekstiks.

 • Täiustatud tabelifunktsioon toetab sisu veelgi selgemaks korraldamiseks uusi vormindamisvalikuid.
 • Integreerides teiste kasutajate profiiliandmeid, saab kommentaare nendega otse jagada.
 • Funktsiooniga "Saada OneNote'i" saab nüüd dokumente või veebisaite ka märkmikusse sisestada.

Microsoft Office 2013 süsteeminõuded

Office 2013 tarkvara on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Individuaalsed riistvaranõuded (nt RAM) võivad seetõttu üksteisest erineda. Järgida tuleb järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 bitti) või 2 GB 64 bitti)
 • Kõvakettaruum: 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, graafikakaart Direct X10 kiirendusega

Ostke MS Office 2013 Standard soodsalt Wiresoftist

Wiresofti tarkvarapoest leiate Office 2013 versiooni standardväljaande – see sisaldab järgmisi programme:

 • Word 2013 – looge äri- ja eradokumente, keskendudes lugemisele
 • Excel 2013 – hinnake andmeid võimsate analüüsitööriistade abil
 • PowerPoint 2013 – looge sisukaid esitlusi
 • Outlook 2013 – hallake e-kirju, kontakte ja kohtumisi
 • OneNote 2013 – looge märkmeid käsitsi, digiteerige need ja kasutage neid kõikjal

Kui ostate Office 2013 standardväljaande ühe kasutaja litsentsina, saate lisaks kasutatud tarkvara uskumatule hinnale Wiresoftis kasu ka järgmistest eelistest:

 • Microsoft Office 2013 standardversioon on saadaval ainult Wiresoftist ühe kasutaja tarkvarana.
 • See tarkvaralitsents on tavaliselt osa ettevõtte suuremast mahulitsentsist, mistõttu on see Wiresoftis nii odav!
 • Kui see Wiresoftile müüdi, desinstalliti Office'i tarkvara (kui seda kasutati) eelmisest arvutist, nii et litsents on 100% tasuta ja uuesti kasutatav.
 • Wiresoft on kontrollinud ka iga kasutatud tarkvara, et seda saaks uuesti korralikult kasutada.
 • Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft müügiks testversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mille funktsionaalsus on piiratud.
 • Iga Wiresofti poes litsentsi ostmisega võite olla kindel, et ostate Microsofti originaaltoote, mille müük toimub seadusenõuete kohaselt, nii et Wiresoft või teie ei ole juriidilises hallis piirkonnas .

Kui teil on küsimusi Microsoft Office 2013 Standardi või muude Microsoft Office'i toodete litsentsi ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse kaudu siin.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud