Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10071
 • R18-04281
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
12,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x R2 kasutaja CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Kasutaja CAL R2
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Selleks, et kasutada Microsoft Windows Server 2012 R2 funktsioone - mis on saadaval Wiresofti Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi kasutaja kohta: Windows Server 2012 R2 User CAL. See annab registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, mida ta saab seejärel kasutada mis tahes Windowsiga ühilduvas lõppseadmes.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"

Ostke kasutajakõlblikud User CAL-d Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks

Selleks, et kasutada Microsoft Windows Server 2012 R2 funktsioone - mis on Wiresofti poolt saadaval Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi kasutaja kohta: Windows Server 2012 R2 User CAL. See annab registreeritud kasutajale vastavad kasutusõigused, mida ta saab seejärel kasutada mis tahes Windowsiga lõppseadmes.

Vastavalt Microsofti litsentsihalduse sätetele ei sisalda Windows Server 2012 R2 serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi, seega tuleb need soetada täiendavalt kasutaja CAL-i kujul. Ainult sellega registreeritud kasutajal on õigus pääseda ligi Windows Serveri funktsioonidele.

Windows Server 2012 R2 kasutajakõlbulikud litsentsid ei ole Wiresoftilt saadaval mitte ainult eriti soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana, vaid neid saab osta ka juba ühe kliendilitsentsi eest, mis võimaldab töötajate paindlikku ja vajaduspõhist litsentseerimist. Windows Server 2012 R2 kasutatud tarkvara kasutuslitsentsid pakuvad samu funktsioone, mida pakuvad vastavad kasutaja CAL-d Microsofti mahulitsentside programmis pakutavad uued kaubad - kui need seal üldse saadaval on.

Kasutage Windows Server 2012 R2 täielikult ära kasutatud kasutaja CALiga

Juba kasutatud kasutaja CAL-d pakuvad ka kõiki Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 järeltulija, kasutusvõimalusi: tänu Windows 8 toetusele on see ka pilvevalmidus, nii et pilveserveri saab luua, et kasutada andmeid lõppseadme kaudu pilves.

Millised funktsioonid ja eelised on saadaval Windows Server 2012 R2 Datacenter ja Standard väljaannetes koos kasutaja CALiga?

Windows Server 2012 R2 versioon on saadaval Wiresofti poolt Standard ja Datacenter Editionina. Funktsioonide valik on sama, kuid need erinevad virtualiseerimisfunktsioonide erineva astme poolest:

Windows Server 2012 R2 Standard Edition on mõeldud ettevõtetele, kes kas ei kasuta üldse virtualiseerimist või kasutavad ainult mõnda virtuaalmasinat, samas kui Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition sisaldab kõiki funktsioone virtualiseeritud pilvekeskkonna käitamiseks, samuti ükskõik kui palju virtuaalmasinaid Hyper-V rollis kasutatavas Windows Serveris.

Lisaks arvukatele optimeeritud funktsioonidele võrgu, salvestamise ja halduse valdkonnas - näiteks täiustatud juurdepääsu ja infokaitsega ning virtuaalse töölaua infrastruktuuriga, mille kasutajaliides on optimeeritud puuteekraanide jaoks - sisaldab Microsoft Windows Server 2012 R2 ka serveri funktsiooni IP-aadresside haldamine (IPAM) ja järgmisi uusi funktsioone, mis on saadaval ka kasutatud kasutaja CAL-iga:

 • Uus, võimsam Task Manager
 • Internet Information Service 8.0 koos laiendatud valideerimise sertifikaadi haldamisega
 • SMB 3.0 kiiremaks ja lihtsamaks failide jagamiseks
 • Hyper-V pakub kõrgemat virtualiseerimise taset koos juurdepääsuga RDP-l põhinevatele virtuaalserveritele
 • PowerShell 3.0 süsteemi seadete tõhusaks haldamiseks
 • Remote Desktop Protocol (RDP) seansid toimuvad läbi host'i, mis välistab vajaduse otsese RDP-ühenduse loomiseks virtuaalserveriga
 • System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 toetab Windows Server 2012 R2 ja Hyper-V Server 2012 R2 paralleelset toimimist
 • 2. põlvkonna virtuaalsete muutujate puhul on tagatud turvaline käivitamine ja BIOSi standard UEFI
 • Parem toetus Linuxile koos dünaamilise mäluga Linuxi klientide jaoks
 • Andmete deduplikatsioon virtuaalsetel kõvakettadel
 • Storage Spaces ühendab SSD- ja SATA-kettaid
 • NTFS-i on täiendatud paindliku failisüsteemiga (Resilient File System)

Kasutaja CAL-d Microsofti litsentsimissüsteemis

Koos Windows Server 2012 R2 väljaandmisega uuendas Microsoft ka litsentsimudelit. Sõltuvalt väljaandest on võimalik litsentseerida kas serveri tuumade kaupa, nii et täiendavaid kasutaja CAL-sid ei ole vaja, või litsentseerida server pluss nõutav arv kliendilitsentse (CAL-sid). Seetõttu on viimane, kasutajakõlblike litsentsidega juurdepääsulitsentside variant väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks sageli soodsam lahendus.

Sellisel juhul täiendatakse iga serverilitsentsi näiteks kasutaja CAL-dega, mis annavad kasutajale vastavad õigused tüüpiliste Windowsi serverifunktsioonide kasutamiseks. Peale nende Windows Server 2012 R2 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõiguste ei sisalda kasutaja CAL mingit muud tarkvara.

Kasutaja CAL-de kasutamine Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter versioonide kasutatud tarkvarana

Wiresoft Shopis kasutatud tarkvarana pakutavad User CAL-d ei erine seega uutest User CAL-dest: need pakuvad samu võimalusi Windows Server 2012 R2 standard- või Datacenter Editioni teenuste kasutamiseks. Paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks on kasutatud kasutajakõlblikumad kasutajakõlblikud litsentsid (CAL) ökonoomsem võimalus töötajate varustamiseks serverile juurdepääsu litsentsiga; pealegi ei pakuta selliseid vanemaid CAL-versioone tavaliselt enam uuena. Järgnev ülevaade võtab kokku kõik CALi kasutatava tarkvara eelised ja eriomadused.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter versioonidele?

Windows Server 2012 R2 kliendi juurdepääsu litsentsimine on saadaval kahe CAL-tüübina:

 • Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL - ühele kasutajale
 • Device CAL Windows Server 2012 R2 jaoks - ühele lõppseadmele (nt PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on erinevused Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL ja seadme CAL vahel?

Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL ja seadme CAL ei erine olemasolevate funktsioonide ja teenuste poolest. Põhiline erinevus seisneb viisis, kuidas Windows Serverile juurdepääsuluba antakse: User CAL-i abil on isikul õigus pääseda ligi Windows Server'i teenustele; selle isikliku kontoga võib ta kasutada selleks vaheldumisi ja asukohast sõltumata täiesti erinevaid lõppseadmeid, tingimusel et need on Windows-võimelised ja neil on ühilduv operatsioonisüsteemi versioon. See tähendab, et kasutaja võib näiteks kasutada liikvel olles sülearvutit või tahvelarvutit, töökohal eelnevalt statsionaarset arvutit ja kodukontoris oma isiklikku arvutit või sülearvutit jne. Seetõttu võib litsentseerimine kasutaja CAL-idega olla soodsam kui litsentsimine lõppseadmetega, kui ettevõtte töötajad töötavad sageli liikvel ja kontrollivad sageli oma e-kirju või pääsevad ligi serverite andmetele jne - erinevalt tööolukorrast, kus mitu kasutajat kasutavad ühte ja sama registreeritud lõppseadet.

Millist rakendusulatust pakub Windows Server 2012 R2 kasutatud kasutaja CAL igas Standard ja Datacenter versioonis?

Sõltuvalt sellest, kas Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter Edition on installeeritud ettevõttesse vms, on kasutaja CAL-i kaudu saadaval erinevad funktsioonid: Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition'i on võimalik kasutada koos Standard Edition'i kasutaja CAL-iga - siiski on saadaval ainult Standard Edition'i piiratud funktsionaalsus. Datacenter Editioni kasutaja CAL pakub Windows Server 2012 R2 Datacenter Editioni laiendatud funktsioone ja funktsioone. Kui Windows Server 2012 R2 Standard Editioni kasutatakse selle kasutaja CALiga, siis on saadaval ainult Standard Editioni funktsioonid.

Pange tähele Windows Server 2012 R2 kasutajakontode versioonide ühilduvust

Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL annab registreeritud kasutajale lisaks versioonist sõltuvate funktsioonide kasutusõigustele ka Windows Serveri vanemate versioonide kasutusõigused (downgrade). Seevastu Windows Serveri 2012 R2 versiooni kasutaja CAL ei sisalda õigusi kõrgemate serveriversioonide, näiteks 2016 (upgrade) jaoks. Enne Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-de ostmist peaksite seetõttu mitte ainult kaaluma iga väljaande kohta saadaolevaid funktsioone, vaid pöörama tähelepanu ka olemasoleva Windows Serveri litsentsi ja kliendilitsentsi ühilduvusele.

Mida veel tuleks Windows Server 2012 R2 kasutatud kasutaja CAL-de ostmisel arvesse võtta?

Nagu juba mainitud, litsentseerib Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL ainult ühte kasutajat ja varustab teda iga väljaande jaoks määratletud juurdepääsuõigustega. Kui kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa kasutaja CAL-i enam teisele kasutajale üle kanda. Põhimõtteliselt ei ole võimalik ka CALi tüüpi muuta ja kasutada kasutaja CALi seadme CALina.

Need Microsofti litsentsihalduses sätestatud sätted kasutajate CAL-de kohta on mõeldud selleks, et vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2012 R2-le, mis annab ettevõtetele suurema andmekaitse ja turvalisuse suhtlemisel, kuna serveriteenustele ja andmetele ei saa juurdepääsu ilma kasutaja CAL-ita.

Kokkuvõte Microsoft Windows Server 2012 R2 kasutatud kasutaja CAL-de kohta

See, milline kliendilitsentsi tüüp pakub suuremat paindlikkust ja ka kuluefektiivsemat litsentsimist ettevõttes, määratakse kindlaks iga juhtumi puhul eraldi. Lisaks Windows Serverile ligipääsu omavate litsentseeritud töötajate arvule on oluline ka kasutatavate lõppseadmete arv: niipea, kui enamik kasutajaid kasutab Windows Server 2012 R2-d erinevate lõppseadmete kaudu ja lokaalselt iseseisvalt, pakub litsentsimine User CAL-dega rohkem eeliseid.

Parim lähtepunkt CAL-tüübi valimisel on seega täpsed teadmised ettevõtte tüüpilistest protsessidest Windows Server 2012 R2 kasutamisel. Eespool kirjeldatud näitesituatsioonis on litsentseerimine kasutaja CAL-idega ettevõtte jaoks soodsam kui litsentseerimine seadme CAL-idega, sest tuleb osta vähem kliendilitsentse.

Microsoft Windows Server 2012 R2 kasutajakõlblikud CAL-d kasutatud tarkvarana Wiresofti veebipoes

Windows Server 2012 R2 kasutatud tarkvara kasutaja CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval juba ühe litsentsi eest - siin ei kehti Microsofti muidu kehtivad litsentside skaleerimise eeskirjad; muidu ei ole kasutatud tarkvaral mingeid erinevusi uute litsentsidega võrreldes puuduste või piirangute näol - ka seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Kust pärineb Wiresofti kasutatav tarkvara Windows Server 2012 R2 kasutajakontode jaoks?

Wiresofti pakutavad kasutatud Windows Server 2012 R2 kasutajakõlblikud litsentsid on Microsofti litsentsimisprogrammi originaallitsentsid; seega olid need osa Windows Server 2012 R2 kasutajakõlblikust litsentsist, mille ettevõte ostis ja seejärel Wiresoftile müüs. Seega jaotati terved mahulitsentsid individuaalseteks litsentsideks ja saadud individuaalseid kasutajakontoleid nimetatakse kasutatud tarkvaraks, kuid neid saab kasutada nagu uut litsentsi Windows Server 2012 R2 kasutamiseks, kuna neid saab uuesti registreerimiseks kasutada, kuna nad ei erine uutest litsentsidest ei funktsionaalsuse ega kasutusaja piirangute poolest.

Ostja turvalisus kasutatud Windows Server 2012 R2 kasutajakontode puhul

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Windows Server 2012 R2 kasutajakontole (User CAL ) pakub klientidele turvalisust Windows Server 2012 R2 litsentseerimisel! Kasutatud kasutaja CAL-d sisaldavad seega tavapärast ostja turvalisust koos kohese allalaadimisega pärast ostu sooritamist, kaasa arvatud kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva litsentsi võtmega.

Kas kasutatud Windows Server 2012 R2 kasutajakõlblike litsentside ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendid võivad olla kindlad, et nad ei riku Windows Server 2012 R2 kasutatud kasutaja CAL-de ostmisel ega ka nende kasutamisel ühtegi õiguslikku regulatsiooni. Kasutatud Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-d - nagu ka muud Wiresofti poes saadaval olevad kliendilitsentsid - pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu kohaldatakse kasutatud kasutuskõlblike kasutajakõlblike litsentside (CAL) müümisel kehtivat kohtupraktikat, mis lubab selgesõnaliselt nii kasutatud Microsofti kasutuskõlblike litsentside müüki kui ka ostmist ja kasutamist; seda on mitmel korral selgelt kinnitatud erinevates kohtuotsustes. Wiresofti kasutatud tarkvara pakub siin ka audititurvalisust, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Windows Server 2012 R2 kasutatud kasutaja CAL-de eelised lühidalt

Wiresoft'i kasutatud tarkvara Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-dele ei ole mitte ainult mõistliku hinnaga, vaid ka veel saadaval siin poes võrreldes enamiku tarkvarapakkujate CAL-pakkumisega, kuigi tegemist ei ole praeguse versiooniga - need eelised kehtivad ka Microsofti muude kliendilitsentside ja serverilitsentside kui kasutatud tarkvara puhul.

Lisaks sellele välistab kasutatud kasutaja CAL-idega litsentsimine sageli levinud tasemete määramise, nii et te saate litsentseerida täpselt teie ettevõtte lõppseadmete arvu - vastavalt Windows Serveri teenuste tegelikule kasutamisele.

Wiresofti kasutatud CAL-d pakuvad praktilist võimalust täiendada ka vanemaid tarkvaravarusid, sest pakkumine on saadaval nii praegustele kui ka vanematele tarkvaraversioonidele; see tähendab, et ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida erinevate tarkvaraversioonide paralleelsest kasutamisest, saab vältida, mis vähendab ka uue riistvara ostmise kulusid.

Lisaks Windows Server 2012 R2 versioonide kasutaja CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka vastavad seadme CAL-d kasutatud tarkvarana. Lisaks sellele hõlmab Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Microsofti tarkvara jaoks ka teisi programme - koos kõigi eespool nimetatud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2012 R2 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad