Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL

14,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud User CALs Microsoft Windows Server 2012...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"

Ostke Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud User CALs

Microsoft Windows Server 2012 R2 - mis on saadaval Wiresofti standard- ja andmekeskuse väljaannetes - funktsioonide kasutamiseks, on igal kasutajal lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsulitsentsi: Windows Server 2012 R2 Kasutaja CAL . See annab registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, mida ta saab seejärel kasutada mis tahes Windowsiga ühilduvas seadmes.

Microsofti litsentsihalduse sätete kohaselt ei sisalda Windows Server 2012 R2 serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi, mistõttu tuleb need kasutaja CAL-i vormis lisaks osta. Ainult registreeritud kasutajal on juurdepääs Windowsi serveri funktsioonidele.

Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-id pole saadaval ainult Wiresoftist kasutatud tarkvarana eriti madala hinnaga – neid saab osta ka kliendi juurdepääsulitsentsi alusel – töötajate paindlikuks, vajadustel põhinevaks litsentsimiseks. Kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentsid Windows Server 2012 R2 jaoks pakuvad samu funktsioone, mis vastavad kasutaja CAL-id .

mida pakutakse Microsofti hulgilitsentsiprogrammis uute kaupadena – kui need on seal üldse saadaval

Kasutage Windows Server 2012 R2 täielikult ära kasutatud kasutaja CAL-iga

Juba kasutusel olevad kasutaja CAL-id pakuvad ka Windows Server 2012 järglase serveri versiooni 2012 R2 kõiki võimalikke kasutusviise: tänu Windows 8 toele on see ka pilvevalmidus, nii et pilv -Server saab luua, et kasutada andmete kaudu seadmega pilve.

Millised funktsioonid ja teenused on Windows Server 2012 R2 Editionsi andmekeskuses ja standardversioonis kasutaja CAL-iga saadaval?

Windows Server 2012 R2 versioon on saadaval Wiresoftist standard- ja andmekeskuse versioonina. Funktsioonide valik on sama, kuid need erinevad virtualiseerimisfunktsioonide erineva astme poolest:

Windows Server 2012 R2 Standard Edition on mõeldud ettevõtetele, kes kas ei kasuta virtualiseerimine üldse või tegutseda vaid mõne virtuaalse masinaid virtualiseeritud pilv keskkond samuti tegutsevad mis tahes arvu virtuaalarvutid Hyper-V roll kasutatavas Windowsi serveris.

Microsoft Windows Server 2012 R2 sisaldab arvukalt võrgu-, salvestus- ja haldusfunktsioonide optimeerimisi – nt täiustatud juurdepääsu- ja teabekaitsega, aga ka virtuaalse töölaua infrastruktuuri koos puuteekraanide jaoks optimeeritud kasutajaliidesega. server funktsioon IP-aadress Management (IPAM) ja järgmised uued funktsioonid, mis on saadaval ka kasutatud Kasutaja CAL

 

 • Uus, võimsam tegumihaldur
 • Interneti-teabeteenus 8.0 koos laiendatud valideerimise sertifikaadihaldusega
 • SMB 3.0 kiiremaks ja lihtsamaks juurdepääsuks failijagamistele
 • Hyper-V pakub RDP-l põhinevatele virtuaalserveritele juurdepääsuga kõrgemat virtualiseerimist.
 • PowerShell 3.0 süsteemiseadete tõhusaks haldamiseks
 • Remote Desktop Protocol (RDP) seansid jooksevad üle hosti, nii et otsene RDP-ühendus virtuaalserveriga pole enam vajalik
 • System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 toetab paralleeltööks Windows Server 2012 R2 ja Hyper-V Server 2012 R2
 • 2. põlvkonna virtuaalsed masinad toetavad turvalist alglaadimist ja BIOS-i standardit UEFI
 • Täiustatud dünaamilise mäluga Linuxi tugi Linuxi klientidel
 • Andmete dubleerimine virtuaalsetel kõvaketastel
 • Salvestusruumid ühendavad SSD- ja SATA-kettaid
 • NTFS-i täiendas vastupidav failisüsteem

 

Kasutaja CAL-id Microsofti litsentsimissüsteemis

Samal ajal Windows Server 2012 R2 väljalaskmisega värskendas Microsoft litsentsimismudelit. Olenevalt väljaandest on võimalik litsentsimine vastavalt serverituumadele, nii et täiendavaid kasutaja CAL-e pole vaja, või serveri litsentsimine pluss nõutav arv kliendi juurdepääsulitsentse (CAL). Viimane kasutaja CAL-idega juurdepääsu litsentsimise variant on seetõttu sageli odavam lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Siin täiendavad iga serverilitsentsi näiteks kasutaja CAL-id , mis annavad kasutajale vastavad õigused tavaliste Windowsi serverifunktsioonide kasutamiseks. Peale nende Windows Server 2012 R2 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõiguste ei sisalda kasutaja CAL muud tarkvara.

Kasutage kasutaja CAL-e Windows Server 2012 R2 Editions Standardi ja andmekeskuse kasutatud tarkvarana

Wiresoft Shopis kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-id ei erine uutest kasutaja CAL-idest: need pakuvad samu võimalusi Windows Server 2012 R2 pro kasutamiseks. Saadaval on standard- või andmekeskuse väljaande teenused. Paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks on kasutatud kasutaja CAL-id säästlikum võimalus töötajate serveri juurdepääsulitsentsiga varustamiseks, lisaks ei pakuta selliseid vanemaid CAL-i versioone tavaliselt enam üldse. Järgmine ülevaade võtab kokku kõik CAL-iga kasutatava tarkvara eelised ja eripärad.

Millised CAL-i tüübid on Windows Server 2012 R2 Editions Standardi ja andmekeskuse jaoks olemas?

Kliendi juurdepääsu litsentsimine Windows Server 2012 R2 jaoks on saadaval kahte tüüpi CAL-ina:

 • Kasutaja CAL Windows Server 2012 R2 jaoks – ühele kasutajale
 • Seadme CAL Windows Server 2012 R2 jaoks – lõppseadme jaoks (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i erinevused?

Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-id ja seadme CAL-id ei erine saadaolevate funktsioonide ja teenuste poolest. Põhimõttelist erinevust võib näha selles, kuidas Windows Serverile juurdepääsuluba antakse: Kasutaja CAL-iga on üksikisikul õigus pääseda juurde Windows Serveri teenustele; Selle isikliku kontoga saab ta kasutada mitmesuguseid lõppseadmeid vaheldumisi ja olenemata asukohast, eeldusel, et need on Windowsiga ühilduvad ja neil on ühilduv operatsioonisüsteemi versioon. See võimaldab kasutajal kasutada sülearvutit või tahvelarvutit liikvel olles, enne statsionaarse arvuti kasutamist töökohal ning kodukontoris isiklikku arvutit või sülearvutit jne. Litsentsi andmine kasutaja CAL-idega saab seejärel soodsam kui Nutitelefonidel kui töötajate firma töötavad sageli mobiil- ja sageli kontrollida oma e-kirju või juurdepääsu server andmed jne - erinevalt töösituatsioonis kui mitu kasutajat kasutavad ühte ja sama registreeritud seadmes.

Millist ulatust pakub Windows Server 2012 R2 kasutatav kasutaja CAL standard- ja andmekeskuse väljaannetes?

Sõltuvalt sellest, kas standardi või Datacenter Edition Windows Server 2012 R2 on paigaldatud firma või sarnased, erinevad funktsioonid on kättesaadavad Kasutaja CAL : On võimalik kasutada Kasutaja CAL jaoks Standardväljaannet saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 andmekeskuse väljaande jaoks, kuid saadaval on ainult standardväljaande piiratud funktsionaalsus. Datacenter Editioni kasutaja CAL pakub Windows Server 2012 R2 Datacenter Editioni jaoks laiendatud valikut funktsioone ja funktsioone. Kui Windows Server 2012 R2 Standard Editionile pääsete juurde selle kasutaja CAL-iga , on saadaval ainult standardversiooni funktsioonid.

Pange tähele Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-ide versiooni ühilduvust

Kasutaja CAL Windows Server 2012 R2 jaoks annab registreeritud kasutajale lisaks väljaandest olenevalt saadaolevate funktsioonide kasutusõigused ka Windows Serveri vanemate versioonide kasutusõigused (alandamine). Vastupidi, Windows Serveri versiooni 2012 R2 kasutaja CAL ei sisalda õigusi kõrgemate serveriversioonide jaoks, nagu 2016 (uuendus). Seetõttu peaksite enne Windows Server 2012 R2 jaoks kasutaja CAL-ide ostmist arvestama mitte ainult väljaande kohta saadaolevate funktsioonidega, vaid pöörama tähelepanu ka olemasoleva Windowsi serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvusele. p>

Millele peaksite Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmisel tähelepanu pöörama?

Nagu juba mainitud, litsentsib Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL ainult ühe kasutaja ja annab talle iga väljaande jaoks määratud juurdepääsuõigused. Niipea kui registreerimine on lõppenud, ei saa kasutaja CAL-i enam teisele kasutajale üle kanda. Põhimõtteliselt ei ole võimalik muuta ka CAL-i tüüpi ja kasutada seadme CAL-ina kasutaja CAL-i .

Need Microsofti litsentsihalduses sätestatud kasutaja CAL-ide sätted on mõeldud selleks, et vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2012 R2-le, mis annab ettevõtetele andmetele suurema kaitse ja suhtluse turvalisuse, kuna need ei anna võtmata Kasutaja CAL Serverid ja andmetele pääseb.

Järeldus Microsoft Windows Server 2012 R2 kasutatud kasutaja CAL-ide kohta

See, milline kliendi juurdepääsulitsents pakub ettevõttele suuremat paindlikkust ja kulutõhusamat litsentsi, sõltub konkreetsest juhtumist. Lisaks Windows Serverile ligi pääsevate litsentsitud töötajate arvule on oluline ka kasutatavate lõppseadmete arv: niipea, kui enamik kasutajaid pääseb Windows Server 2012 R2-le erinevate lõppseadmete kaudu ja kohalikult iseseisvalt, pakub kasutaja CAL-idega litsentsimine rohkem. eeliseid.

Parim lähtepunkt valides CAL tüüp on seega täpset tundmist tüüpiline firma protsesside kasutamisel Windows Server 2012 R2. Näites eespool kirjeldatud olukord, firma on litsentseeritud Kasutaja CAL odavam kui seadme CAL-iga, kuna tuleb osta vähem kliendi juurdepääsulitsentse.

Microsoft Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-id kui kasutatud tarkvara Wiresofti veebipoes

Kasutaja CAL-id kui kasutatud tarkvara Windows Server 2012 R2 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes alates ühest litsentsist ülespoole – muud Microsofti sätted litsentsi liigitamise kohta ei kehti; Vastasel juhul ei paku kasutatud tarkvara uute litsentsidega võrreldes mingeid erinevusi puuduste või piirangute näol – ka mitte seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Kust pärineb Wiresofti kasutatav tarkvara Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-ide jaoks?

Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud kasutaja CAL-id, mida pakub Wiresoft, on Microsofti litsentsiprogrammi originaallitsentsid; sellisena olid need osa Windows Server 2012 R2 kasutaja hulgilitsentsist, mille ettevõte omandas ja seejärel Wiresoftile müüdi. Terved hulgilitsentsid jaotati üksikuteks litsentsideks ja sellest tulenevaid individuaalseid kasutaja CAL-e nimetatakse kasutatud tarkvaraks, kuid neid saab kasutada Windows Server 2012 R2 juurdepääsuks nagu uut litsentsi, kuna seda kasutatakse uuesti registreerimise, sest nad ei erine uute litsentside poolest funktsionaalsust või kasutamise kestuse.

Ostja turvalisus Windows Server 2012 R2 kasutatud kasutaja CAL-ide jaoks

Wiresofti kasutatud tarkvarapakkumine Windows Server 2012 R2 jaoks mõeldud kasutaja CAL-ide jaoks pakub klientidele turvalisust Windows Server 2012 R2 litsentsimisel! Seetõttu sisaldavad kasutatud kasutaja CAL-id tavalist ostja turvalisust, mille allalaadimine toimub kohe pärast ostmist, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmisel ja ka nende kasutamisel võivad Wiresofti kliendid olla kindlad, et nad ei riku ühtegi seadusesätet. Kasutatud kasutaja CAL-id Windows Server 2012 R2 jaoks – nagu ka muud Wiresoft Shopis saadaolevad kliendi juurdepääsulitsentsid – pärinevad ettevõtete litsentside loendist. Seetõttu kehtib kasutatud kasutaja CAL-idega kauplemisel kehtiv kohtupraktika, mis lubab selgesõnaliselt müüa, samuti osta ja kasutada kasutatud Microsofti kasutaja CAL-e ; seda on mitmel korral selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused. Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile!

Ülevaade Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide eelistest

Windows Server 2012 R2 jaoks mõeldud kasutatud tarkvara Wiresoftilt kasutaja CAL-ide juures pole mitte ainult odav, vaid ka siin poes saadaval, võrreldes enamiku tarkvarapakkujate pakutava CAL-i valikuga, kuigi see on aegunud versioon - neid eeliseid kehtivad ka Microsoft Client Access License ja Serverilitsentsid va kasutatud tarkvara.

Lisaks ei toimu kasutatud kasutaja CAL-idega litsentsimisel astmestamist, mis sageli nii on, nii et saate litsentsida oma ettevõttes täpse arvu lõppseadmeid – vastavalt teie tegelikule kasutamisele. Windows Server teenuseid.

Wiresofti kasutatud CAL-id pakuvad praktilist võimalust vanemale tarkvarale lisada, sest pakkumine on saadaval nii praegusele kui ka vanemale tarkvaraversioonile; Nii saab vältida ühilduvusprobleeme, nagu need, mis on põhjustatud erinevate tarkvaraversioonide paralleelsest kasutamisest, mis vähendab ka uue riistvara ostmise kulusid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Server 2012 R2 väljaannete jaoks mõeldud kasutaja CAL-id ja kasutatud tarkvarana ka vastavad seadme CAL-id. Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Microsofti tarkvarale sisaldab ka muid programme – koos kõigi eelpool mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2012 R2 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud