Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10433
 • R18-05767
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
417,90 € * 462,90 € * (9,72% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x Device CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminalserver ei ühildu(RDS CAL  vaade)


Standard- või Datacenter-väljaande Microsoft Windows Server 2019 puhul on lisaks Server tuumade litsentsidele vaja ka kliendilitsentsi igale lõppseadmele, mille kaudu on juurdepääs Server teenustele: Selleks on olemas Windows Server 2019 Device CALsee annab konkreetsele arvutile (arvuti, sülearvuti jne), mis on selleks otstarbeks registreeritud, vastavad juurdepääsuõigused.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"

25 Pack Device CAL Microsoft Windows Server 2019 jaoks osta kasutatud

Microsoft Windows Server 2019 Standard või Datacenter Editioni puhul on lisaks serveri südamike litsentsidele vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi iga lõppseadme jaoks, mille kaudu on juurdepääs serveriteenustele: Selleks on olemas Windows Server 2019 Device CAL, millega konkreetne selleks registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti jne) saab vastavad kasutusõigused.

Windows 2019 Server Standard või Datacenter põhilitsentsid ei sisalda mingeid kasutajaõigusi, seega tuleb need eraldi osta Device CAL-i kujul; iga kasutaja, kellel on õigus kasutada sellega varustatud lõppseadet, saab seejärel kasutada seda Windows Serverile juurdepääsuks.

Windows Server 2019 kasutatud Device CAL-d on Wiresoftist saadaval mitte ainult madalama hinnaga kui tarkvarakaubanduses uuena pakutavad kliendilitsentsid, vaid neid saab ka ükshaaval, mitte skaalade kaupa. Nendel kasutatud Device CAL-del on sama funktsionaalsus kui Microsofti ametlikus mahulitsentside programmis saadaval olevatel Device Client Access Licences for Windows Server 2019-litsentsidel.

Kasutage kõiki MS Windows Server 2019 funktsioone kasutatud Device CALiga

Windows Server 2019 põhineb Windows 10-l ja pakub nii Standard- kui ka Datacenter Editionis palju uusi funktsioone, eriti pilvepõhiste rakenduste kasutamiseks. Integreeritud tarkvaramääratletud võrk (SDN) pakub võimalusi mitte ainult füüsiliste võrguseadmete, näiteks ruuterite ja kommutaatorite, vaid ka virtuaalsete võrguseadmete, näiteks väravate, keskseks konfigureerimiseks, sealhulgas dünaamiliseks haldamiseks. Lisaks võimaldab Windows Server 2019 kahe võrgu vastastikust sidumist, ühendades neid peaaegu sujuvalt. Muud huvitavad funktsioonid, mis on ka kasutatud seadme CAL-i kasutajatele kättesaadavad, on järgmised:

 • Krüpteeritud võrgud ja Datagrammi transpordikihi turvalisus (DTLS) turvaliseks krüpteerimiseks virtuaalsetes võrkudes
 • Hüper-konvergentsed infrastruktuurid (HCI) vähendavad keerukust ja lihtsustavad IT-infrastruktuuri kasutuselevõttu
 • Linuxi optimeeritud kasutamine koos Shielded VM-dega
 • Kubernetes konteineri teenused
 • Täiustatud ohukaitse rünnakute varajaseks avastamiseks ja tundlike andmete kaitsmiseks
 • Storage Spaces Direct pakub kohalike serverite andmekogude koondamist virtuaalsesse klastrisse
 • Storage Replica vähendab andmekaotust failisüsteemi tasandil
 • Katastroofideks valmisolek minimeerib ka seisakuid

Windows Server Standard ja Datacenter Edition 2019 kasutatud Device CAL-de kõige olulisemad faktid lühidalt

Isegi kui kasutatud tarkvara, on Wiresofti Device CAL-l samad juurdepääsuvõimalused, et kasutada mõlema Windows Server 2019 väljaande funktsioone: See pakub eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele soodsat alternatiivi töötajate varustamiseks lõppseadmete Windows Server'i kasutuslitsentsidega, kuna see võimaldab ka individuaalset litsentsimist.

Teave Windows Server 2019 litsentseerimise kohta CAL-idega

Standard- ja Datacenter-versioonide puhul pakub Microsoft litsentside haldamine alternatiivset võimalust litsentseerida Windows Server 2019 üksikute südamike/protsessori südamike kaupa; seejuures tuleb seda täiendada lõppseadmete (või kasutajate) litsentseerimisega või. Selle põhjuseks on see, et sellised serverilitsentsis sisalduvad CAL-d on mõeldud ainult administraatoritele ja mitte Windows serveriteenuste tavapäraseks kasutamiseks, nii et iga üksiku lõppseadme jaoks on vaja vastavat juurdepääsu litsentsi (Device CAL). See Device CAL peab vastama samale või kõrgemale Windowsi serveri versioonile - täpsem teave stsenaariumide kohta allpool.

Seega annab ainult see seadmespetsiifiline kliendilitsents kasutajale õiguse kasutada Windows Serveri 2019. aasta versiooni funktsioone Windowsiga varustatud lõppseadmes. Peale Windows Server 2019 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõiguste ei sisalda CAL muud tarkvara, mis tuleb esmalt paigaldada.

Millised on Windows Server 2019 Standard ja Datacenter Editioni seadme CAL-de eelised?

Esiteks võimaldab Windows Server 2019 CAL-põhine litsentsimine asjaomaste arvutite õiguste paindlikku ja vajaduspõhist haldamist. Eriti kasutatud seadmetele mõeldud juurdepääsulitsentsid pakuvad VKEdele soodsamat alternatiivi Windows Serveri teenuste kasutamiseks: Selle põhjuseks on see, et ei ole mingeid piiranguid seoses skaleerimisega, nii et kliendilitsentse tuleb osta ainult nii paljude töötajate jaoks, kui neid tegelikult vaja on. Microsofti litsentsimudel pakub Windows Server 2019 jaoks kokku kahte tüüpi CAL-i:

 • Device CAL Windows Server 2019 jaoks: see annab spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serverile juurdepääsuõigused
 • Kasutaja CAL Windows Server 2019 jaoks: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele kasutajale

Samuti on võimalik kasutada paralleelselt kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i.

Pange tähele Windows Server 2019 seadme CAL-de versioonide ühilduvust!

Windows Server 2019 seadme CAL ei varusta lõppseadet mitte ainult Windows Server 2019 juurdepääsuõigustega, vaid sisaldab ka juurdepääsu vanematele versioonidele, näiteks 2016 (downgrade). See annab Server Device CAL 2019-le eelise vanemate Device CAL-versioonide ees, mis kehtivad Windows Server 2019 varasema versiooni suhtes, sest sellist versiooni ei saa kasutada Windows Server 2019 versiooni (upgrade) kasutamiseks. Isegi kui Windows Serverile ei ole praegu olemas uuemat Device CAL-d kui 2019. aasta versioon, tuleks siiski alati tähelepanu pöörata serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsu litsentsi ühilduvusele.

Mis on veel oluline Windows Server 2019 litsentsimisel kasutatud Device CALiga?

Nagu juba mainitud, annab Device CAL juurdepääsuõigused Windows Server 2019 jaoks ainult ühele lõppseadmele (seadmele). Kui CAL on registreeritud just selles seadmes, ei saa litsentsi enam teisele arvutile üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CALi tüüpi ja kasutada seadme CALi kasutaja CALina. Windows Server 2019 kasutamiseks on siiski lubatud kasutada paralleelselt Device CAL-i ja Device CAL-i.

Need Microsofti CAL-litsentsimissüsteemi sätted on mõeldud selleks, et takistada Windows Server 2019-i lubamatut juurdepääsu. Seega pakuvad nad ettevõttele ja selle andmetele suuremat turvalisust, kuna litsentseerimata või kolmandate isikute lõppseadmed ei pääse andmetele ligi.

Millised on erinevused Windows Server 2019 seadme CAL-i ja kasutaja CAL-i vahel?

Funktsionaalsuse poolest ei erine Windows Server 2019 seadme CAL üldiselt kasutaja CAL-st. Siiski pakub igaüks neist tüüpilisi eeliseid, mis tulenevad Windows Serverile juurdepääsu tüübist: Siinkohal mängib rolli nii tööjaamade arv ettevõttes kui ka tööprotsess, mille käigus Windows Serverile ligi pääseb: Mõnes VKEs kasutavad mitu töötajat kordamööda ühte lõppseadet, näiteks vahetustega töötades, et pääseda ligi Windows Serverile, samas kui teistes töökeskkondades kasutavad kasutajad selleks kordamööda täiesti erinevaid lõppseadmeid.

Seega saavad kõik töötajad, kellel on selleks võimalus või luba, kasutada serverile juurdepääsuks ühte Windowsi-võimelist lõppseadet, mis on lubatud seadmelitsentsiga: Kui litsentseeritud lõppseade on mobiilne sülearvuti või tahvelarvuti, siis saab vastav töötaja ka lokaalselt - nt teel või kodukontoris - iseseisvalt Windows serverile ligi pääseda. Seega saab Device CAL-i kasutada ka liikvel olles.

Kokkuvõte seadme CAL-de kohta

Milline Windows Server 2019 kliendilitsentsi tüüp pakub ettevõttes kasutamisel rohkem eeliseid, on seega iga juhtumi puhul erinev. Siinkohal mängib rolli Windows Serverit kasutavate töötajate arv võrreldes valdava juurdepääsutüübiga olemasolevate lõppseadmete kaudu: niipea kui enamik kasutab Windows Serverile juurdepääsuks vaheldumisi konkreetset mobiilset lõppseadet või eraldiseisvat seadet, pakub Device CAL rohkem eeliseid.

Seda, kas Windows Server 2019 seadme CAL pakub rohkem rakendusvõimalusi kui kasutaja CAL, näitab seega vastav tüüpiline ettevõtte töökorraldus. Selle teadmine peaks olema aluseks CAL-i valikul Windows Server 2019 jaoks sobivate kliendilitsentside ostmisel.

Microsoft Windows Server 2019 kasutatud seadme CAL-d on saadaval ka Wiresofti veebipoes ühe litsentsi eest

Kasutatud seadme CAL-d Windows Server 2019 jaoks on Wiresofti veebipoes saadaval juba alates ühest kliendilitsentsist - seega ei kehti Microsofti mahulitsentside nõuded. CALi märgistus "kasutatud" ei tähenda mingit üldist puudust kasutatavuse osas, mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Info Windows Server 2019 seadme CAL-de kui kasutatud tarkvara kohta - Wiresoftilt

Kõik Wiresofti poolt kasutatud Windows Server 2019 seadme CAL-d on töötajate algsed juurdepääsulitsentsid, kuna need on saadaval ka Microsofti litsentsiprogrammi raames; vastupidiselt sellele olid need osa Windows Server 2019 seadme mahulitsentsist, mis kuulus esimesena vastavale eelmisele ostjale, tavaliselt ettevõttele. Selle ostja poolt mittevajalikud seadme juurdepääsulitsentsid või kogu seadme mahulitsents müüdi edasi Wiresoft'ile, kusjuures mahulitsents jaotati üksiklitsentsideks. Sel viisil loodud individuaalseid seadme kasutuslitsentse nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Hoolimata nende nimetusest "kasutatud litsentsid", saab neid Device CAL-sid kasutada täielikult Windows Server 2019-i juurdepääsuks, sest need ei erine kunagi kasutamata juurdepääsulitsentsist ei funktsionaalsuse ega kasutusaja poolest.

Kasutatud seadme CAL-de tarkvara Windows Server 2019 jaoks koos ostja kindlustusega

Windows Server 2019 seadme CAL-d kasutatud tarkvarana ei paku Wiresofti klientidele mitte ainult taskukohast alternatiivi Windows Serveri litsentseerimisel, vaid need on ka turvalised ja seaduslikud! Iga üksik Device CAL Microsoft Windows Server 2019 jaoks pakub teile kui kliendile tavapärast ostja turvalisust läbi kohese allalaadimise, sealhulgas kohese litsentsi aktiveerimise kaasasoleva mahulitsentsi võtmega.

Kas kasutatud Device CAL-i ostmine ja kasutamine Windows Server 2019 jaoks on seaduslik?

Windows Server 2019 seadme CAL-d, aga ka kõik muud Wiresoftist ostetavad juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtte või organisatsiooni vastavast litsentsivarustusest. Seetõttu kuulub nii CALide müük kui ka ostmine kohaldatava jurisdiktsiooni alla, mis lubab selgesõnaliselt Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist ning seda on selgelt kinnitanud ka mitmed kohtuotsused.

Teie kui kliendi jaoks pakub kasutatud Device CAL-de ostmine Windows Server 2019 jaoks ja ka nende kasutamine seega õiguskindlust, kuna ei Wiresoft ega teie kui ostja või kasutaja ei riku ühtegi õigusnormi. Wiresofti kasutatud CAL-d on ka auditi suhtes kontrollitud, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Kokkuvõte teie Wiresofti eelistest kasutatud Device CAL-de ostmisel Windows Server 2019 jaoks

Wiresofti kasutatud seadme CAL-d Windows Server 2019 jaoks pakuvad teile soodsat alternatiivi paljude teiste tarkvarapakkujate pakkumistele - see kehtib ka muude juurdepääsulitsentside kohta

Nagu juba märgitud, ei ole ka piiranguid minimaalse arvu Device CAL-de kohta, mis tuleb osta ostu ajal, seega ei kohaldata võimalikku paindumatut libisevat skaalat kliendilitsentside puhul. See võimaldab Wiresofti klientidel vähendada ka serverile juurdepääsu litsentsimise kulusid, kuna nad litsentseerivad ainult Windows Serveri teenuste tegelikku kasutamist.

Wiresofti veebipoest leiate lisaks Windows Server 2019 seadme CAL-de kasutatud tarkvarale juurdepääsu litsentsidele ka kasutaja CAL-d - ja ka kliendi juurdepääsu litsentsid teistele Windows Serveri versioonidele, samuti muud serveri tarkvara litsentsid, sealhulgas igal juhul vajalikud juurdepääsulitsentsid. Nii saate Wiresofti kasutatud litsentsidega soodsalt täiendada oma tarkvaravaru ka teistes valdkondades ja vältida nii lisakulusid uue riistvara ostmiseks kui ka ühilduvusprobleeme, mida võivad põhjustada ebaühtlased tarkvaraversioonid.

Lisaks Device CAL-dele ja servertarkvarale leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaratooteid - koos kõigi Wiresofti kasutatava tarkvara eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, siis kasutage meie pädevat nõustamist vestluses, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad