Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10420
  • R18-05123
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
138,90 € * 152,90 € * (9,16% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 10x User CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi Windows Server 2016 User CAL. See annab konkreetsele registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, mida ta saab kasutada mis tahes Windows-võimelises lõppseadmes.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"

10 User CAL Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes olemasolevaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi: Windows Server 2016 User CAL. See annab konkreetsele registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, mida ta saab kasutada mis tahes Windowsiga ühilduvas lõppseadmes.

Kuna Windows Server 2016 serverilitsents ei sisalda Microsofti litsentsihalduses kehtivate eeskirjade kohaselt kasutajate juurdepääsuõigusi, tuleb need soetada eraldi kasutaja CAL-i kujul.

Wiresofti Windows Server 2016 Standard ja Datacenter versioonide kasutaja CAL-d on saadaval soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana - lisaks on need saadaval ka üksikult -, et kõik kasutajad saaksid paindlikult ja vajaduspõhiselt litsentseerida. Nendel Windows Server 2016i kasutatud kasutajate juurdepääsulitsentsidel on samad funktsioonid, mida pakutakse uutena Microsofti tavalise mahulitsentside programmi kaudu.

Kasutage kõiki Windows Server 2016 teenuseid kasutatud kasutaja CALiga

Kasutatud kasutaja CAL-i abil saate kasutada kõiki funktsioone, mis on saadaval programmis

Serveri versioon 2016, Windows Server 2012 järeltulija: Windows Server 2016 toetab Windows 10 ja seda saab kasutada ka pilveserveri loomiseks, et pakkuda ja kaitsta andmeid sellel.

Windows Server 2016 on saadaval Wiresofti Standard ja Datacenter versioonides. Need sisaldavad selliseid funktsioone nagu Core & Nano Server Deployment ja Host Guardian Service ning pakuvad ka Windows Server Containers'i ja Virtualisation/Hyper-V Containers'i kasutamist. Ainult Windows Server 2016 Datacenter Editionis on vastava kasutaja CAL-i eeldusel võimalik kasutada selliseid funktsioone nagu Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica, samuti võrgupinu (Protocol Stack) ja Shielded Virtual Machines (Shielded VMs); need on peamiselt funktsioonid, mida on vaja eelkõige suuremates ettevõtetes, kus on suur töökoormus ja kasutusel on mitu virtuaalset süsteemi.

Ülevaade Windows Server 2016 Standard ja Datacenter versioonide kasutajakõlblikest CAL-dest kui kasutatavast tarkvarast

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-d ei erine funktsionaalselt uutest kasutaja CAL-dest, kuna need sisaldavad samu kasutusvõimalusi Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes saadaval olevate funktsioonide ja teenuste jaoks. Kasutatud kasutaja CAL on seega paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks ökonoomne lahendus, et anda kasutajatele isiklik serverile juurdepääsulitsents. Täpsemalt järgmises ülevaates.

Microsofti Windows Server 2016 kliendilitsentside haldamine

Microsofti litsentsihalduses on Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannete kasutajate täiendava juurdepääsu litsentsimine täpselt reguleeritud, et nad saaksid juurdepääsu e-kirjadele, kontaktidele ja kalendritele ning muudele teenustele. Kuigi serverilitsents sisaldab ka juurdepääsulitsentse, on need mõeldud ainult administraatoritele, nii et neid ei tohi kasutada kasutajatele tüüpiliste teenuste jaoks. Neid saab kasutada ainult koos vastava kliendilitsentsiga, nagu näiteks kasutaja CAL, mis annab konkreetsele, individuaalsele kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, millele ta saab juurdepääsu enda valitud lõppseadme kaudu. Lisaks nendele Windows Server 2016 kliendi/serveri keskkonna spetsiaalsetele kasutusõigustele ei sisalda kasutaja CAL mingit lisatarkvara.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2016 Standard ja Datacenter Editioni jaoks?

Microsoft Client Access Licensing mudel Windows Server 2016 jaoks pakub kahte tüüpi CAL-i:

  • Kasutaja CAL Windows Server 2016 jaoks - ühele pühendunud kasutajale
  • Windows Server 2016seadme CAL spetsiaalsele lõppseadmele (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on erinevused Windows Server 2016-i kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel?

Põhimõtteliselt saab Windows Server 2016 kasutaja CAL-i puhul kasutada samu funktsioone ja teenuseid kui seadme CAL-i puhul. Ainus erinevus nende kahe vahel on see, kes või mis on nendega koos litsentseeritud: User CAL võimaldab spetsiaalsele kasutajale juurdepääsu Windows Serveri teenustele vabalt valitud lõppseadmes vaheldumisi ja asukohast sõltumatult; sõltuvalt tööjaamade arvust ja varustusest ettevõttes võib see olla valdav tööolukord - erinevalt sellest, kui mitu kasutajat kasutavad ühte ja sama lõppseadet oma kontoga.

Seega saab kasutaja, kes on kasutaja CAL-i kaudu volitatud, kasutada Windowsi teenuste kasutamiseks mis tahes Windowsi-võimelist lõppseadet, millel on sobiv operatsioonisüsteemi versioon. Näiteks võivad nad kasutada teel oma sülearvutit töökoha statsionaarse arvuti asemel, kodukontoris on olemas arvuti või sülearvuti jne. Eriti kui töötajad töötavad sageli liikvel ja kontrollivad oma e-kirju või pääsevad ligi serverite andmetele jne, võib litsentsimine kasutaja CAL-ga olla odavam kui litsentsimine lõppseadmetega.

Milliseid konkreetseid kasutusvõimalusi pakuvad Windows Server 2016-i kasutajakõlbulikud litsentsid Standard ja Datacenter väljaannetes?

Sõltuvalt sellest, kas Windows Server 2016 Standard või Datacenter Edition on paigaldatud, on kasutaja CALiga saadaval erinevad funktsioonid: Samuti on võimalik kasutada Windows Server 2016 Datacenter Editioni koos Standard Editioni kasutaja CALiga, kuid piiranguga, et siis on saadaval ainult Standard Editioni funktsioonid. Selle põhjuseks on see, et ainult Datacenter Editioni kasutaja CALiga on laiendatud teenuste ja funktsioonide ulatus saadaval koos Datacenter Editioni serverilitsentsiga.

Seevastu Datacenter Editioni kasutaja CAL-i puhul saab Standard Editioni jaoks litsentseeritud serverile juurdepääsul kasutada ainult selle vastavalt määratletud funktsioone.

Pange tähele Windows Server 2016-i kasutaja CAL-i versioonide ühilduvust

Nagu juba mainitud, saab töötaja Windows Server 2016 kasutatud kasutaja CAL-iga kasutada mitte ainult sõltuvalt väljaandest sisalduvaid funktsioone, vaid see sisaldab ka vanemate Windows Serveri versioonide, näiteks 2013 (downgrade), kasutusõigusi. Kuid vastupidine ei ole võimalik, nii et Windows Serveri 2016. aasta versiooni kasutaja CAL-i ei saa kasutada kõrgema 2019. aasta versiooni (upgrade) kasutamiseks.

Seetõttu tuleks Windows Server 2016 kasutajakõlblike litsentside ostmisel pöörata tähelepanu mitte ainult vastavatele kasutatavatele funktsioonidele väljaande kohta, vaid ka serverilitsentsi ja kliendilitsentside ühilduvusele.

Mida peaksite veel arvestama Windows Server 2016 litsentsimisel koos User CAL-dega?

Windows Server 2016 kasutaja CAL litsentsib täpselt ühte kasutajat ja varustab teda vastava serveri väljaande kasutusvõimalustega. Kui registreerimine on lõpetatud, ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele kasutajale üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-tüüpi ja kasutada kasutaja CAL-i seadme CAL-ina.

Nende Microsofti litsentsihalduses sätestatud sätete eesmärk on takistada volitamata juurdepääsu Windows Server 2016-le, mis tagab suurema turvalisuse nii kommunikatsioonile kui ka andmetele endile, sest ilma vastava User CAL-ita ei saa kolmandad isikud juurdepääsu e-posti teenustele või serveri andmetele.

Kokkuvõte kasutaja CALide kohta

See, millist tüüpi kliendilitsents pakub Windows Server 2016 jaoks rohkem kasutusvõimalusi konkreetse ettevõtte jaoks ja kujutab endast ka soodsamat litsentsimisvõimalust, sõltub seega konkreetsest juhtumist. Lisaks kasutajate arvule on määrav ka see, kui palju lõppseadmeid kasutatakse Windows Serverile juurdepääsuks: Niipea, kui enamik kasutajaid kasutab Windows Server 2016 teenuste kasutamiseks väga erinevaid lõppseadmeid, pakub litsentsimine User CAL-dega rohkem eeliseid.

Enne CAL-de ostmist on seega soovitatav kontrollida, milline on ettevõtte tüüpiline töökorraldus, et leida Windows Server 2016 jaoks kõige sobivam CAL-tüüp. Siis võib litsentseerimine kasutaja CAL-dega olla odavam kui litsentseerimine seadme CAL-dega, sest tuleb osta vähem kliendilitsentse.

Microsoft Windows Server 2016 kasutaja CAL-d on saadaval kasutatud tarkvarana Wiresofti veebipoes alates üksiklitsentsist

Windows Server 2016 väljaannete kasutatud kasutaja CAL-id saab osta ka üksikult Wiresofti veebipoest, sest puudub gradueerimine nagu tavaliselt Microsofti litsentsimääruste puhul; muidu ei ole kasutatud tarkvaral mingeid puudusi ega piiranguid funktsionaalsuses - ka seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Kust pärinevad Wiresofti pakutavad kasutatud Windows Server 2016 kasutajakõlblikud CAL-d?

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Windows Server 2016 väljaannete kasutaja CAL-d on originaallitsentsid, kuna neid pakutakse samuti Microsofti litsentsiprogrammi raames; ainus erinevus on see, et need olid varem osa ettevõtte poolt ostetud Windows Server 2016 kasutaja mahulitsentsist. Wiresoft ostis need mahulitsentsid või individuaalse kasutaja juurdepääsu litsentsid, kusjuures mahulitsentsid jaotati individuaalseteks litsentsideks. Saadud individuaalseid kasutajakõlblikke CAL-sid nimetatakse kasutatavaks tarkvaraks. Hoolimata sellest, et need on märgistatud kui "kasutatud", saab neid kasutada nagu uusi litsentse Windows Server 2016 kasutamiseks, sest need ei erine neist funktsionaalsuse või kasutusaja piirangute poolest.

Kasutatud tarkvara koos kasutaja CAL-dega Windows Server 2016 jaoks koos ostja turvalisusega

Isegi Wiresofti kasutatud kasutaja CAL-ide puhul võivad kliendid loota tavapärasele ostja turvalisusele, mis hõlmab kohest allalaadimist pärast ostu sooritamist, sealhulgas litsentsi kohest aktiveerimist kehtiva litsentsi võtmega.

Kas kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine Windows Server 2016 kasutajakontode jaoks on seaduslik?

Windows Server 2016 kasutatud kasutaja CAL-de ostmine ja nende kasutamine on klientide jaoks õiguslikult laitmatu, kuna sellega ei rikuta mingeid õiguslikke eeskirju. Ühest küljest pärinevad Wiresoft Shopis pakutavad Windows Server 2016-i kasutaja CAL-d, nagu ka muud kliendilitsentsid, ettevõtete litsentsivarudest. Seega põhineb nii kasutatud CALide müük kui ka ostmine ja kasutamine kohaldataval kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt Microsofti kasutatud litsentsidega kauplemist ja kasutamist; seda asjaolu on mitmel korral selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Teine Wiresofti kasutatava tarkvara eelis on selle audititurvalisus, mis tuleneb kõigi eelnevate ostjate täielikust tõestusest!

Kokkuvõte teie eelistest kasutatud tarkvara kasutajakontode jaoks Windows Server 2016 jaoks mõeldud CAL-de puhul

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Windows Server 2016-i kasutaja CAL-d on soodne alternatiiv võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavate uute toodetega - see hinnaeelis kehtib ka muude Wiresofti kasutatud Microsoft Server-tarkvarade või juurdepääsulitsentside kohta.

Kuna litsentsimine kasutatud kasutaja CAL-dega ei hõlma muidu sageli tavapärast gradueerimist, saate Wiresofti abil kohandada oma vajadust kliendilitsentside järele vastavalt Windows Serveri teenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõttes. Seega võib Windows Server 2016 kasutajate paindlik kliendilitsentsimine vähendada ka teie soetamiskulusid.

Wiresofti kasutatud litsentside pakkumine on ka eriti soodne viis oma tarkvaravaru täiendamiseks, sest selle käigus on saadaval mitu versiooni konkreetsest tarkvarast, nii et välditakse ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida näiteks erinevate tarkvaraversioonide paralleelsest kasutamisest, mis võib vähendada kulusid ka uue riistvara soetamisel.

Wiresofti tarkvarapoest leiate saadaval olevate Windows Server 2016 versioonide kasutaja CAL-d ja ka vastavad seadme CAL-d kasutatud tarkvarana. Lisaks sellele sisaldab Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine ka rakendusi muudele valdkondadele, kus kasutatakse Microsofti tarkvara - koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad