Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10101
 • 228-11135
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
407,90 € * 451,90 € * (9,74% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core -
Minimaalne litsentsimine Puudub
CAL User CAL/seade CAL
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


SQL Server 2017 Standard väljaanne Microsoft pakub kõiki võimsaid andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ootavad relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemilt.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

 

 

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2017 Standard

Microsofti SQL Server 2017 Standard väljaanne pakub kõiki võimsaid andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ootavad relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemilt.

Lisaks paljudele täiendustele ja parandustele olemasolevates funktsioonides - nt Master Data Services ja Reporting Services - pakub see versioon ka palju uusi funktsioone. Nende hulka kuuluvad Business Intelligence ja Always Encrypted tehnoloogia - koos suure skaleeritavusega, et käivitada tüüpilisi ärikriitilisi töökoormusi turvaliselt ja usaldusväärselt.

SQL Server 2017 Standardga saate oma andmete kohta uusi teadmisi: andmebaasisisene täiustatud analüüs R-i ja - uus: ka Pythoni jaoks, mida täiendavad sisukad interaktiivsed visualiseerimised. Laiendatud valik erinevate arenduskeelte ja operatsioonisüsteemide vahel võimaldab SQL Serveri rakendusi mitte ainult Windowsi, vaid ka Linuxi jaoks, sealhulgas Linuxil põhinevate Docker-konteinerite jaoks - lisaks nende lokaalsele täitmisele on need saadaval ka pilves.

SQL Server Standard Edition vastab seega kõigile kaasaegse ja võimsa relatsioonilise andmebaasi haldamise süsteemile esitatavatele nõuetele, nagu need, mida tavaliselt leidub ERP-tarkvaras, CRM- ja kaubahaldussüsteemides - Microsoft SQL Server 2017 Standard pakub kõiki vajalikke eeldusi usaldusväärseks ja turvaliseks andmelao platvormiks.

SQL Server 2017 Standard väljaannet pakub Wiresoft soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana - oluliselt madalama hinnaga kui võrreldavat uut toodet - niivõrd, kuivõrd see on veel regulaarselt saadaval. Seda kasutatud serverilitsentsi saab kasutada täies mahus ning see pakub väljaandele iseloomulikku maksimaalset jõudlust ja turvalisust, mis teeb selle eriti atraktiivseks selliste serverite kasutajatele või organisatsioonidele, kelle jaoks serverilitsentsi ja CAL-de kombinatsioon on ideaalne. Kasutatud Microsoft SQL Server 2017 Standard Editioni litsentsimine toimub samuti vastavalt Microsofti litsentside haldamise tingimustele. Üksikasjalik teave selle ja kõigi SQL Server 2017 Standards sisalduvate uute funktsioonide ning oluliste optimeerimiste kohta on esitatud järgmistes jaotistes.

Mida uut on SQL Server 2017 Standard?

Eelkõige väiksemad või keskmise suurusega ettevõtted saavad kasu SQL Server 2017 Standard Editioni funktsioonidest, mis on vajalikud vastava suurusega andmemargi rakenduste arendamiseks ja kasutamiseks ning mis lisaks kõrgele skaleeritavusele eeldavad ka turvalist ja tõrgeteta toimimist. Standard Edition pakub siin juba kõrgetasemelist virtualiseerimist, samuti kõrget kättesaadavust tõrkekindluse, täiustatud OLTP ja mälusisese veerusäilituse jaoks - muu hulgas ka operatiivset reaalajas analüütikat ja PolyBase'i tehnoloogiat, millega saab ühendada relatsioonilisi andmeid ja Big Data'd nende mitmekülgseks kasutamiseks.

Uuendatud Business Intelligence funktsioonid pakuvad nii mitmemõõtmelisi kui ka põhilisi tabeli kujulisi mudeleid suurte andmemahtude analüüsimiseks, muu hulgas ka mälusisesed salvestusrežiimid ning põhilised aruandlus- ja analüüsifunktsioonid. Täiustatud analüütika toetab masinõppe funktsioonide integreerimist SQL Serveri masinõppe teenustega, samuti ühenduvust - uus: avatud lähtekoodiga Python - ja R-iga; need pakuvad ka ühtset keskkonda mitte ainult Windowsis, vaid ka Linuxi ja Dockeri jaoks, samuti hübriidset tehingu- ja analüüsitöötlust reaalajas.

SQL Server 2017 Standard toetab ka paljusid arendusvahendeid nii kohapealsetes ruumides kui ka pilves, sealhulgas T-SQL ja SQL CLR. Turvalisuse osas pakub Always Encrypted täiustatud kaitset, sealhulgas Always On kõrge kättesaadavus ja katastroofide taastamine Windowsi ja nüüd ka Linuxi jaoks.

Järgnevalt on esitatud lisainfo SQL Server 2017 Standard peamiste funktsionaalsete valdkondade uuenduste kohta:

SQL andmebaasi mootor

SQL Server 2017 andmebaasimootor pakub lisaks suuremale jõudlusele uusi funktsioone keerukate analüüside jaoks - sealhulgas kohanduv päringute töötlemine koos kohanduvate ühenduste täiustustega ja tagasiside mälu eraldamise kohta partiirežiimis -, mis ühtlustab töövooge. CLR-komplekte saab nüüd lisada positiivsesse nimekirja. Võimalik on ka tabeli väärtuse funktsioonide kattuv täitmine mitme avaldusega. Lisaks tagavad uued dünaamilised haldusloendid, sealhulgas automaatne optimeerimine, parema jõudluse; päringute jõudlusprobleemid kuvatakse kohe ja luuakse sobivad lahendusettepanekud, mis samuti rakendatakse automaatselt.

SQL Serveri analüüsiteenused

SQL Serveri analüüsiteenuste (SSAS) puhul sisaldab SQL Server 2017 mõned olemasolevate oluliste funktsioonide uuendused ning parandused tabelite mudelites: Näiteks on tabelirežiim nüüd saadaval vaikimisi paigaldusvalikuna. Kaasaegne Get Data kasutajaliides (funktsioon: Retrieve Data) toetab mitmesuguseid andmeallikaid ja pakub päringu koostajas mitmesuguseid funktsioone andmete ja M-väljendite hankimiseks andmete teisendamisel - muu hulgas kasutab Get Data Power BI-s olemasolevaid andmeallikaid päringute tegemiseks Power Query M-valemike keeles.

SQL Serveri integratsiooniteenused

Parandatud ühenduvus võimaldab Microsoft Dynamics AX Online'i ja Microsoft Dynamics CRM Online OData-söötmete ühendamist uuendatud OData-komponentide abil.

Scale Out funktsioon lihtsustab SSIS-pakettide täitmist mitmes arvutis, täitmist ja töötajaid saab hallata ühest peaautomaadist. Scale Out master toetab kõrget kättesaadavust ja optimeeritud failover-käsitlust täitmislogide puhul.

Linuxi kasutamine

Kasutajad saavad nüüd kasutada SQL Server 2017 Standard Editioni Linuxi operatsioonisüsteemi , et pääseda SQL Serverile selle kaudu ligi. Ühendus toimub Open Database Connectivity Interface'i kaudu - nii Linuxi kui ka C++ rakenduste jaoks. Integratsiooniteenused on saadaval ka Linuxi all, nii et SSISi pakette saab Linuxi arvutites käivitada. Lisaks sellele on Java andmebaaside ühenduvuse draiver optimeeritud vastavate Java-rakenduste jaoks.

Kui kasutate Linuxi, arvestage, et järgmised teenused ja funktsioonid ei ole saadaval: SQL Serveri aruandlusteenused, SQL Serveri analüüsiteenused, masinõppe teenused, PolyBase ja Stretch Database.

Uus: SQL Serveri masinõppe teenused

Varasemates SQL Server 2017 versioonides nimetati seda valdkonda SQL Server R Services, nüüd on see ümber nimetatud SQL Server Machine Learning Services - selle peamine põhjus on Python-toe lisamine varasema programmeerimiskeele R kõrvale. Seega saab täitmiseks kasutada kas R- või Python-skripte. R- ja Python-mudelite pakkumise eelduseks on Microsoft Machine Learning Serveri paigaldamine. Arendajatel on endiselt juurdepääs Pythoni keele jaoks mõeldud ML- ja tehisintellekti raamatukogudele, mis on saadaval avatud lähtekoodiga keskkonnas.

Teave SQL Server 2017 Standard Editioni maksimaalse võimaliku jõudluse ja üksikute komponentide kohta

Järgnev ülevaade sisaldab teavet jõudluse ja vastavate lisatud funktsioonide kohta.

Toetatud mälu suurused instantsi kohta

 • SQL Server 2017 Standard Edition toetab maksimaalselt 24 südamikku ja maksimaalset andmebaasi suurust
 • andmebaasi maksimaalne suurus 524 PB
 • Mälu optimeeritud andmete puhul on maksimaalne suurus 32 GB
 • Maksimaalne puhverbasseini suurus on 128 GB
 • Maksimaalne veerusalvestuse segmendi vahemälu on 32 GB

OLTP (Online Transaction Processing) jõudlus

SQL Server 2017 Standard Editioni puhul on saadaval järgmised funktsioonid või kehtivad järgmised ülempiirid:

 • Täiustatud OLTP koos mälusisese OLTP-ga ning operatiivanalüüsiga
 • Basic High Availability toetab ühe andmebaasi kahe sõlme ja ka mitte-loetava sekundaarse koopia vahelist tõrkeülevahekorda.
 • Toetatud on ka Management Studio ja poliitikapõhine juhtimine.

Andmelao omadused

 • Andmemarke ja andmehoidlate jaoks on saadaval partitsioneerimine, andmete tihendamine ja muudatuste salvestamine, sealhulgas andmebaasi hetkeseade.
 • Mälusisene OLTP ja mälusisene veerusahoidla on mõlemad piiratud olemasoleva mälu suuruse piiridega.
 • Columnstore ja operatiivne reaalajaline analüüs on piiratud maksimaalselt kahe paralleelsuse astmega (kaks tuuma päringu kohta).
 • Samuti tuleb märkida, et SQL Server Standard Edition for PolyBase'is ei ole päringute horisontaalne skaleerimine võimalik.

Äriuuringute funktsioonid

 • Analysis Services'i puhul on maksimaalne mälukasutus instantsi kohta 16 GB tabeli kujulise ja 64 GB MOLAPi (Multidimensional OLAP) puhul.
 • Aruandlusteenuste puhul on maksimaalne mälukasutus ühe instantsi kohta 64 GB.
 • SQL Server 2017 Standard Edition pakub äriintellekti võimalusi põhiliste mitmemõõtmeliste mudelite jaoks, lisaks põhiline tabeli mudel, samuti mälusisese salvestusrežiim, põhiline aruandlus ja analüütika.
 • Andmete integreerimiseks on saadaval SQL Serveri integratsiooniteenused ja integreeritud ühendused.

Muud spetsifikatsioonid ja märkused

Edasi kehtib SQL Server 2017 Standard Edition või on saadaval:

 • Põhiline masinõppe integreerimine täiustatud analüüsi jaoks
 • Ühendatavus avatud lähtekoodiga Python ja -R ning piiratud paralleelsus
 • Programmeeritavuse ja arendusvahendite jaoks: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML ja graafilised andmed
 • Täiustatud turvalisus Alati krüpteeritud, rea tasandi turvalisus, andmete maskeerimine ja ühilduvusaruandlus SQL Server Auditiga

SQL 2017 Standard riist- ja tarkvaranõuded

MS SQL Server 2017 standardväljaande installimisel kehtivad järgmised spetsifikatsioonid, mis on optimaalse toimimise tagamiseks minimaalselt nõutavad. Üldreeglina:

 • 64-bitise kliendi operatsioonisüsteemi puhul on toetatud kõik SQL Server 2017 Standard funktsioonid.
 • Seevastu 32-bitise kliendi operatsioonisüsteemi puhul on toetatud ainult järgmised SQL Server 2017 Standard funktsioonid: SQL Client Connectivity Software Development Kit, Integration Services, Data Quality Client, klienditööriistade ühenduvus või tagasiulatuv ühilduvus või Client Tools Software Development Kit, Distributed Replay komponendid, kontroller ja klient, samuti dokumentatsioonikomponendid.

Nõuded riistvarale:

 • Kõvaketas: vähemalt 6 GB vaba salvestusruumi - sõltuvalt paigaldatud SQL Serveri komponentidest
 • Mälu: vähemalt 4 GB, kusjuures mälu tuleks suurendada koos andmebaasi suuruse suurenemisega, et tagada SQL Serveri optimaalne jõudlus
 • Protsessori tüüp: x64 protsessorid - AMD Opteron või AMD Athlon 64, Intel Xeon või Intel Pentium IV koos EM64T toega
 • Protsessori kiirus: min. 1,4 GHz; soovitatav 2,0 GHz või kiirem
 • Palun võtke arvesse: SQL Serveri paigaldamine on toetatud ainult x64-protsessoritele (x86-protsessoreid enam ei toetata): Lisaks on soovitatav paigaldada SQL Server arvutisse, mille failivorming on NTFS või ReFS

Tarkvaranõuded:

 • .NET Framework 4.6, SQL Serveri häälestus .NET Framework on automaatselt paigaldatud, Master Data Services ja Replication
 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows Server 2016 Datacenter, Standard ja Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials ja R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials ja Foundation 
 • SQL Server 2017 installimist Server Core režiimis toetavad järgmised Windows Serveri versioonid: Windows Server 2017 Standard ja Datacenter; Windows Server 2016 Standard ja Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter; ja Windows Server 2012 Standard ja Datacenter

SQL Server 2017 Standard litsentsimine vastavalt Server/CALi mudelile

See SQL Server 2019 Standard Edition pakub serveri litsentseerimist siin kirjeldatud serverilitsentsi ja täiendavate kliendilitsentside (CAL) kombinatsioonina - viimased ei ole siin esitatud ja seetõttu tuleb need osta iga kasutaja või lõppseadme jaoks eraldi. Siin on ülevaade Microsofti litsentseerimistingimustest:

 • Üks serverilitsents on vajalik iga serveri kohta (füüsiline või virtuaalne), millel SQL Server 2017 Standard käivitatakse.
 • SQL Serveri instantsid, mida käitatakse konteinerites, peavad samuti olema litsentseeritud, kuna need virtuaalsed masinad on võrdsustatud.
 • Lisaks sellele on iga kasutaja või lõppseadme jaoks, kes kasutab litsentseeritud SQL Serverit, vaja eraldi kliendi juurdepääsu litsentsi (CAL), mis on vähemalt sama versioon või võimalusel kõrgem versioon; CAL-d tuleb osta eraldi ja need on saadaval eraldi tootena siin.

See litsentsimudel sobib seega ettevõtetele, kes litsentseerivad hallatavat arvu kasutajaid või lõppseadmeid ning kus litsentsimise kogukulud on madalamad kui tuumapõhise litsentsimise puhul.         

Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Standard individuaalse litsentseerimise kohta koos CAL-idega, võtke meiega julgelt ühendust.

Korduma kippuvad küsimused SQL Server 2017 Standard Editioni kui kasutatud tarkvara kohta

Wiresofti poolt pakutav SQL Server 2017 Standard litsents kasutatud tarkvarana ei erine vastavatest uute serverite litsentsidest - peale selle, et tarkvara ei saa üldiselt, kuid eriti mitte kasutatavuse ja funktsionaalsuse poolest, ära kuluda. Allpool leiate kõik vastused tüüpilistele küsimustele kasutatud SQL Serveri litsentside kohta:

Kust pärineb Wiresofti pakutav kasutatud SQL Server 2017 Standard tarkvara?

Wiresofti poolt pakutav kasutatud tarkvara SQL Server 2017 Standard või mõne muu versiooni või väljaande tarkvara pärineb ettevõtetelt, kes on selle varem ise uuena ostnud ja hiljem Wiresoftile edasi müünud - erinevatel põhjustel, näiteks seetõttu, et see on ülearune või on asendatud mõne teise tarkvaraga. Sellised litsentsid on Wiresofti poes märgitud kasutatud tarkvarana, kuid põhimõtteliselt saab neid kasutada nagu uusi litsentse.

Kas kasutatud SQL Server 2017 Standard litsents pakub ka ostja turvalisust?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara, näiteks SQL Server 2017 Standard litsentsi puhul on teil kui kliendil ostmisel samad eelised kui vastava uue serveritarkvara puhul: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast edukalt sooritatud ostu ja kohene litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas SQL Server 2017 Standard kui kasutatud tarkvara ostmine ja ka kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite olla kindel, et te kui klient ei riku ühtegi seadust ei sellise SQL Server 2017 Standard litsentsi ostmisel ega ka selle tegelikul kasutamisel - ja see kehtib ka Wiresofti puhul -, sest see kasutatud tarkvara pärineb ettevõtte litsentsivarudest. See on oluline, sest kehtiv jurisdiktsioon ei võimalda mitte ainult kaubelda Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka selle tegelikku kasutamist; neid asjaolusid on juba mitu korda kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral, näiteks SQL Server 2017 Standard litsentsil, on muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele eelkõige ökonoomset lahendust, kui nad soovivad täiendada või uuendada oma tarkvaravarusid võimalikult odavalt, sest hind on madalam kui võrreldava uue tarkvara hind. See kehtib eriti vanemate serverilitsentside versioonide kohta, mida enam regulaarselt ei pakuta. Wiresofti kasutatud tarkvara eristab ka kõigi ostjate täielik audiitorkontroll!

Wiresofti kasutatud tarkvara poest leiate lisaks SQL Server 2017 Standard Editionile soodsalt ka Standard Editioni koos Core Licensingiga ning SQL Server 2017 teisi versioone, lisaks ka uuemaid Microsoft SQL Serveri versioone. Wiresofti kasutatud tarkvaraportfelli kuulub ka palju pakkumisi teistest Microsofti programmidest - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Standard (sh CAL) või mõne muu väljaande litsentseerimise kohta, kasutage meie pädevat nõustamist kas chati kaudu, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad