Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD

624,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft SQL Server 2017 standard Microsofti SQL Server 2017 standardväljaanne pakub kõiki...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2017 standard

Microsofti SQL Server 2017 standardväljaanne pakub kõiki võimsaid andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida isegi väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemilt ootavad.

Lisaks paljudele olemasolevate funktsioonide laiendustele ja täiustustele – nt põhiandmeteenuste ja aruandlusteenuste jaoks – pakub see versioon ka palju uusi funktsioone. Nende hulka kuuluvad äriteave ja alati krüptitud tehnoloogia – kombineerituna suure skaleeritavusega, et täita tüüpilisi ärikriitilisi töökoormusi turvaliselt ja usaldusväärselt.

Programmiga SQL Server 2017 Standard saate oma andmete kohta uut teavet: Andmebaasisisene Advanced Analytics for R ja uus: ka Python, mida täiendavad sisukad interaktiivsed visualiseeringud. Laiendatud valik erinevate arenduskeelte ja operatsioonisüsteemide vahel võimaldab teha SQL Serveri rakendused kättesaadavaks mitte ainult Windowsi, vaid ka Linuxi jaoks, sealhulgas Linuxi-põhised Dockeri konteinerid – lisaks kohalikule täitmisele on ka pilves olevad rakendused kättesaadavad. saadaval.

SQL Server Edition Standard, kõik nõuded kaasaegne, võimas Relatsioonandmebaasis juhtimissüsteemi on täidetud, kui tavaliselt leitud ERP, CRM ja varude juhtimise süsteemid - Microsoft SQL Server 2017 Standard pakkumised kõik vajalikud eeldused usaldusväärseks ja turvaliseks andmelaoplatvormiks.

SQL Server 2017 Standardi väljaannet pakub Wiresoft kasutatud tarkvarana odavalt – oluliselt madalama hinnaga kui võrreldav uus toode – eeldusel, et see on endiselt regulaarselt saadaval. Seda kasutatud serverilitsentsi saab kasutada täies mahus ja see pakub väljaandele tüüpilist maksimaalset jõudlust ja turvalisust, mis muudab selle eriti atraktiivseks nendele ettevõtetele või organisatsioonidele, kes kasutavad servereid, mille jaoks on ideaalne serverilitsentsi ja CAL-ide kombinatsioon. Kasutatud Microsoft SQL Server 2017 Standard Editioni litsentsimine toimub vastavalt Microsofti litsentsihaldustingimustele. Üksikasjalikku teavet selle kohta, samuti kõigi SQL Server 2017 Standardis sisalduvate uute funktsioonide ja oluliste optimeerimiste kohta leiate järgmistest jaotistest.

Mis on SQL Server 2017 Standardis uut?

Eelkõige saavad kasu väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted SQL Server 2017 standardversiooni funktsioonidest, mis on vajalikud rakenduste arendamiseks ja kasutamiseks vastava suurusega andmekeskustes ning mis lisaks kõrge mastaapsuse ka oodata usaldusväärne, muretu jõudlust. Standardväljaanne pakub juba kõrget virtualiseerimise taset ja kõrget kättesaadavust tõrkesiirde, täiustatud OLTP ja mälusiseste veergude salvestamiseks, sealhulgas operatiivset reaalajas analüüsi ja PolyBase'i tehnoloogiat, millega saab kombineerida relatsiooniandmeid ja suurandmeid paljudeks kasutusaladeks. .

Värskendatud äriteabe funktsioonid pakuvad mitmemõõtmelisi ja põhilisi tabelimudeleid suurte andmemahtude analüüsimiseks, sealhulgas mälusiseste salvestusrežiimi funktsioonide ning põhiaruandluse ja analüüsi jaoks. SQL Serveri masinõppeteenustega toetab Advanced Analytics masinõppe funktsioonide integreerimist, samuti ühenduvust uutega: avatud lähtekoodiga Python ja R; need pakuvad ühtset keskkonda mitte ainult Windowsi, vaid ka Linuxi ja Dockeri jaoks, samuti hübriidtehingute ja analüüside töötlemist reaalajas.

SQL Server 2017 Standard toetab ka paljusid arendustööriistu nii kohalikuks kasutamiseks kui ka pilves, sealhulgas T-SQL ja SQL CLR. Ja mis puutub turvalisusesse, pakub Always Encrypted laiendatud kaitset, sealhulgas alati kõrget kättesaadavust ja avariitaastet Windowsi ja nüüd Linuxi jaoks.

Siin on lisateavet SQL Server 2017 Standardi uute funktsioonide kohta olulistes funktsionaalsetes valdkondades.

SQL-i andmebaasi mootor

Andmebaas mootori SQL Server 2017 pakkumised mitte ainult võimsamat, kuid ka uusi funktsioone keeruliste analüüside - sealhulgas adaptiivne päringu töötlemiseks parandusi adaptiivne liigesed ja tagasiside mälu eraldamise kogumitena - ja optimeerib seeläbi töövooge. CLR-i komplekte saab nüüd lisada lubatud loendisse. Võimalik on ka tabeliväärtuste funktsioonide kattumine mitme käsuga. Lisaks tagavad parema jõudluse uued dünaamilised haldusloendid, sealhulgas automaatne optimeerimine; Päringu jõudlusprobleemid kuvatakse koheselt ja luuakse sobivad lahendused, mis ka automaatselt realiseeritakse.

SQL Serveri analüüsiteenused

SQL Server Analysis Services (SSAS), SQL Server 2017 sisaldab mõned uuendused olemasolevatele olulised funktsioonid samuti parandusi tabelina mudelit: tabelina režiim on nüüd saadaval ka standard paigaldus variant . Kaasaegne Get Data kasutajaliides (funktsioon: Retrieve data) toetab suurt hulka andmeallikaid ja pakub erinevaid funktsioone andmete teisendamiseks päringugeneraatoris andmete ja M-avaldiste hankimiseks – muuhulgas kasutab Get Data olemasolevaid andmeallikaid. Power BI päringute in Power Query M valemiga keeles.

SQL Serveri integratsiooniteenused

Ühenduvust parandades saab värskendatud OData komponente kasutada ühenduse loomiseks Microsoft Dynamics AX Online'i ja Microsoft Dynamics CRM Online'i OData voogude vahel.

Mastaapimisfunktsioon lihtsustab SSIS-pakettide täitmist mitmes arvutis, täitmisi ja ka töötajaid saab hallata ühest peaarvutist. Skaleeritav põhiprogramm toetab täitmislogide kõrget kättesaadavust ja optimeeritud tõrkesiirdekäsitlust.

Linuxi kasutamine

Kasutajad saavad SQL Server 2017 Standardi väljaandes nüüd kasutada SQL serverile juurdepääsuks ka Linuxi operatsioonisüsteemi. Ühendus luuakse avatud andmebaasi ühenduvusliidese kaudu – nii Linuxi kui ka C ++ rakenduste jaoks. Integratsiooniteenused on saadaval ka Linuxis, et SSIS-i pakette saaks töötada Linuxi arvutites. Lisaks on Java Database Connectivity draiverit optimeeritud vastavate Java rakenduste jaoks.

Linuxi kasutamisel pange tähele, et järgmised teenused ja funktsioonid pole saadaval: SQL Serveri aruandlusteenused, SQL Serveri analüüsiteenused, masinõppeteenused, PolyBase ja Stretch Database.

Uus: SQL Serveri masinõppeteenused

SQL Server 2017 eelmistes versioonides, mida nimetatakse SQL Server R teenusteks, on see ala nüüd ümber nimetatud SQL Serveri masinõppeteenusteks – selle peamiseks põhjuseks on Pythoni täiendav tugi Lisaks eelmises programmeerimiskeelt R. Seega kas R või Python skripte saab kasutada täitmise. R- ja Pythoni mudelite pakkumise nõue on Microsoft Machine Learning Serveri installimine. Arendajatel on juurdepääs ka Pythoni jaoks mõeldud ML- ja AI-teekidele, need on saadaval avatud lähtekoodiga keskkonnas.

Teave SQL Server 2017 standardväljaande maksimaalse saadaoleva jõudluse ja üksikute komponentide kohta

Järgmine ülevaade sisaldab teavet jõudluse ja iga juhtumi puhul sisalduvate funktsioonide kohta.

Toetatud mälumahud eksemplari kohta

 • Standardversioon SQL Server 2017 toetab maksimaalselt 24 tuuma ja
 • maksimaalne andmebaasi suurus 524 PB
 • Mälu jaoks optimeeritud andmete maksimaalne maht on 32 GB
 • Puhvermahu maksimaalne maht on 128 GB
 • Maksimaalne veerusalve segmendi vahemälu on 32 GB

OLTP (Online Transaction Processing) jõudlus

SQL Server 2017 standardversiooni jaoks on saadaval järgmised funktsioonid või kehtivad järgmised ülempiirid:

 • Täiustatud OLTP koos mälusisese OLTP-ga ja tööanalüütikaga
 • Basic High Availability toetab tõrkesiiret ühes kahe sõlmega andmebaasis ja loetamatut sekundaarset koopiat.
 • Toetatud on ka Management Studio ja poliitikapõhine haldus.

Andmehoidla funktsioonid

 • Jaotamine, andmete tihendamine ja muudatuste salvestamine, sealhulgas andmebaasi hetktõmmis, on saadaval andmekeskuste ja andmeladu jaoks.
 • Mälusisene OLTP ja mälusisene veerupood on mõlemad piiratud saadaoleva mälumahu skaleerimispiirangutega.
 • Veergude salvestamise ja töö reaalajas analüütika on piiratud maksimaalselt kahe paralleelsuse astmega (kaks tuuma päringu kohta).
 • Pange tähele, et PolyBase'i SQL Server Standard Editionis ei ole päringute horisontaalne skaleerimine võimalik.

Ärianalüüsi funktsioonid

 • Analüüsiteenuste puhul on maksimaalne töömälu kasutus eksemplari kohta 16 GB tabeli kujul ja MOLAP (mitmemõõtmeline OLAP) puhul 64 GB.
 • Aruandlusteenuste puhul on maksimaalne mälukasutus eksemplari kohta 64 GB.
 • SQL Server 2017 Standard Edition pakub äriteabe funktsioone põhiliste mitmemõõtmeliste mudelite jaoks, lisaks põhilist tabelimudelit, samuti mälus salvestusrežiimi, põhiaruandlust ja analüüsi.
 • Andmete integreerimiseks on saadaval SQL Serveri integratsiooniteenused ja integreeritud konnektorid.

Muu teave ja märkused

Järgmine kehtib ka SQL Server 2017 standardversiooni kohta või on saadaval:

 • Põhiline masinõppe integreerimine täiustatud analüütika jaoks
 • Ühenduvus avatud lähtekoodiga Pythoni ja R-ga ning piiratud paralleelsus
 • Programmeeritavus- ja arendustööriistad: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML ja diagrammiandmed
 • Täiustatud turvalisus alati krüptitud, reataseme turvalisus, andmete maskeerimine ja ühilduvusaruanded SQL Serveri auditiga

SQL 2017 standardi riist- ja tarkvaranõuded

Järgmine teave kehtib MS SQL Server 2017 väljaande standardi installimise kohta; see on vähemalt optimaalse töö tagamiseks vajalik. Põhimõtteliselt:

 • 64-bitises kliendi operatsioonisüsteemis toetatakse kõiki SQL Server 2017 Standardi funktsioone.
 • Teisest küljest toetatakse 32-bitises kliendi operatsioonisüsteemis ainult järgmisi SQL Server 2017 Standardi funktsioone: SQL Client Connectivity Software Development Kit, Integration Services, Data Quality Client, kliendi ühenduvus või allapoole ühilduvus. tööriistu või kliendi vahendeid Tarkvaraarenduskomplekt, jaotatud kordus osad, kontrollerid ja klientidega, samuti dokumentatsiooni osad.

Riistvaranõuded:

 • Kõvaketas: vähemalt 6 GB vaba salvestusruumi – olenevalt installitud SQL Serveri komponentidest
 • Põhimälu: vähemalt 4 GB, kusjuures SQL Serveri optimaalse jõudluse tagamiseks tuleks mälu suurendada andmebaasi suuruse kasvades.
 • Protsessori tüüp: x64 protsessorid – AMD Opteron või AMD Athlon 64, Intel Xeon või Intel Pentium IV koos EM64T toega
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz; soovitame 2,0 GHz või kiiremat
 • Pange tähele: SQL Serveri installimist toetatakse ainult x64 protsessoritel (x86 protsessoreid enam ei toetata): Lisaks on soovitatav installida SQL Server NTFS- või ReFS-failivorminguga arvutisse.

Tarkvaranõuded:

 • .NET Framework 4.6, SQL Serveri seadistus .NET Framework installitakse automaatselt, põhiandmeteenused ja replikatsioon
 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows Server 2016 Datacenter, Standard ja Essentials; Windows Server 2012 R2 andmekeskus; Standard, Essentials ja R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials ja Foundation
 • SQL Server 2017 installimist Server Core režiimis toetavad järgmised Windows Serveri väljaanded: Windows Server 2017 Standard ja Datacenter; Windows Server 2016 Standard ja andmekeskus; Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter ning Windows Server 2012 Standard ja Datacenter

SQL Server 2017 Standardi litsentsimine vastavalt serveri / CAL-ide mudelile

See SQL Server 2019 Standard Edition pakub serveri litsentsimist siin kirjeldatud serverilitsentsi ja täiendavate kliendi juurdepääsulitsentside (CAL-ide) kombinatsioonina – viimaseid siin ei ole ja seetõttu tuleb need osta iga kasutaja või iga kasutaja jaoks eraldi. lõppseade. Microsofti litsentsitingimuste lühiülevaade:

 • Iga serveri (füüsilise või virtuaalse) jaoks, milles töötab SQL Server 2017 Standard , on vaja ühte serverilitsentsi.
 • SQL Serveri eksemplarid, mida kasutatakse konteinerites, peavad samuti olema litsentsitud, kuna need virtuaalmasinad on võrdsustatud.
 • Lisaks sellele on iga kasutaja või seadme jaoks, mis pääseb ligi litsentsitud SQL-serverile, eraldi kliendi juurdepääsulitsents (CAL), mille versioon on vähemalt identne või võib-olla ka kõrgem; CAL-id tuleb eraldi osta ja need on siin saadaval eraldi tootena.

See litsentsimudeliga sobib seetõttu ettevõtted, mis litsentsi juhitavuse kasutajate arvu või Nutitelefonidel ja mille üldine litsentsimise kulud on väiksemad kui tuum põhinev litsentsimise. < nonbreakingspace />

Kui teil on küsimusi CAL-idega SQL Server 2017 Standardi individuaalse litsentsimise kohta, võtke meiega ühendust.

KKK-d SQL Server 2017 Standard Editioni kui kasutatud tarkvara kohta

litsents SQL Server 2017 Standard pakutud Wiresoft kui kasutatud tarkvara ei erine vastava uue serveri litsentsi - lisaks asjaolule, et tarkvara üldiselt ei saa vananeb, eriti mitte Seoses nende kasutatavust ja funktsionaalsust. Altpoolt leiate kõik vastused tüüpilistele küsimustele kasutatud SQL Serveri litsentside kohta:

Kust pärineb Wiresofti pakutav tarkvara, mida kasutatakse SQL Server 2017 Standardi jaoks?

Kasutatud tarkvara pakutud Wiresoft SQL Server 2017 Standard või teine versioon või väljaanne pärineb ettevõtted, mis varem omandanud uue ja hiljem müüs selle Wiresoft - erinevatel põhjustel, näiteks, sest see on üleliigne või on asendatud mõne muu tarkvaraga. Sellised litsentsid on märgitud Wiresoft Shopis kasutatud tarkvaraks, kuid põhimõtteliselt saab neid kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud SQL Server 2017 standardlitsents pakub ka ostja turvalisust?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvaraga, nagu SQL Server 2017 Standard litsents, on teil kliendina uue serveritarkvara ostmisel samad eelised: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast ostmist on edukalt lõpetatud ja vahetus litsentsi aktiveerimise kaasasoleva kehtiv litsentsivõti.

Kas SQL Server 2017 Standardi ostmine ja kasutamine kasutatud tarkvarana on seaduslik?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite olla kindel, et te ei riku selliseid SQL Server 2017 Standard litsentsi ostes ega seda tegelikult kasutades kliendina ühtegi seadust – ja kehtib sama ka Wiresoft - sest see kasutatud tarkvara pärineb ettevõtte litsentsi inventuuri. See on oluline, sest kehtivad õigusaktid ei võimalda mitte ainult kaubelda kasutatud Microsofti tarkvaraga, vaid ka seda tegelikult kasutada; neid asjaolusid on juba mitu korda kinnitatud erinevate kohtuotsustega.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral (nt SQL Server 2017 standardlitsentsil) on muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele eelkõige säästlikku lahendust, kui nad soovivad võimalikult soodsalt oma tarkvaravarusid täiendada või uuendada, sest hind on võrreldava uue kauba omast soodsam. See kehtib eriti serverilitsentside vanemate versioonide kohta, mida enam üldse ei pakuta. Wiresofti kasutatud tarkvara iseloomustab ka kõigi ostjate täielik kontrollimine auditi turvalisuse kaudu!

Wiresofti kasutatud tarkvara poest ei leia mitte ainult erihinnaga SQL Server 2017 Standard Edition, vaid ka põhilitsentsiga standardversioon ja muud SQL Serveri väljaanded 2017 ; ka Microsoft SQL Serveri uuemad versioonid. Wiresofti kasutatud tarkvara portfell sisaldab ka palju pakkumisi teistelt Microsofti programmidelt – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Standard, sh CAL-ide või mõne muu väljaande litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud