Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10119
  • 395-04604
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 029,90 € * 2 254,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
CU versioon Praegune
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Lisainfo Kuni 100 postkasti andmebaasid


Microsoft Exchange 2019 on turvalise ja võimsa sõnumiplatvormi ajakohastatud versioon, mida kasutatakse eelkõige suuremates ettevõtetes nii meililiikluse kui ka kontaktide ja ülesannete ning diferentseeritud ajaplaneerimise keskseks haldamiseks. Selleks pakub Server Enterprise Exchange Server Edition Enterprise  põhjalikku tööriistade komplekti - sealhulgas juba olemasolevate funktsioonide optimeerimist -, et muuta suhtlemine ja koostöö veelgi tõhusamaks kasutaja poolt määratletud paindlike rakenduste abil.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Lisaks tekstitöötlusele ja tabelitele on ettevõtetes oluline roll e-kirjade, kohtumiste, kontaktide ja ülesannete haldamisel. Igapäevaste suhtlusülesannetega toimetulekuks on Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise ideaalne tugi. Selle usaldusväärse ja tõhusa tarkvaralahendusega on teil kontrolli all täielik e-posti liiklus ja ka kõikehõlmav kohtumiste haldamine. Praegune Exchange Server 2019 versioon on suunatud paljudele ettevõtetele, ülikoolidele, aga ka koolidele ja riigiasutustele.

Millised on Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'i eelised?

Juba alates 1996. aastast on olemas uuenduslik posti- ja sidesüsteem Exchange, mis alustas toona versiooniga 4.0. Lisaks tuleb eristada Standard- ja Enterprise-versiooni. Erinevalt Standard-versioonist saab ühe serveri kohta luua kuni 100 andmebaasi, kusjuures iga andmebaas võib sisaldada kuni 2 TB andmeid vastavas serveriversioonis. Funktsionaalsus on jagatud kahte nn rolli:

- Peamine funktsionaalsus hõlmab tegelikku postkasti, mis suhtleb andmebaasidega ja võtab samal ajal vastu ka kliendi päringuid.
- Nn Edge Transport, mis tegutseb sisevõrgu ja Interneti vahel, hoolitseb e-posti edastamise turvalisuse eest.

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'i abil saavad kõik töötajad samaaegselt kasutada, hallata ja muuta esitatud andmeid. Selle rühmatarkvara ja e-posti serveri tarkvara põhirõhk on optimaalsel tootlikkusel. Samamoodi on erinevad transporditeenused, nagu

- Vahetustransport,
- Postkasti transpordi esitamine,
- Postkasti transportimise kättetoimetamine ja
- frontend transport
saab kombineerida. Selline komplekteerimine vähendab märkimisväärselt protsessori koormust ja suurendab jõudlust.

Mida tähendab intelligentne postkast - Exchange Server?

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'i postkast ei ole mitte ainult äärmiselt tõhus, vaid pakub tänu isikupärastamisele ka kõrgeimat turvalisuse taset. Kiire otsingufunktsiooniga otsitakse sissetulevaid sõnumeid, aga ka kõiki serveris olevaid sõnumeid. Seda tehes saate laiendada otsingut ka oma ja teiste inimeste kalendrikannetele. Selleks on vaja Microsoft Outlooki või brauseritoega Outlooki veebi kliendilahendusena. Postkast on loomulikult seotud olemasolevate kontaktidega, nii et e-kirjade saatmisel saab õige adressaadi kiiresti ja lihtsalt leida, sisestades lühikese teksti. Suurte postkastide planeerimine ja skaleerimine on intelligentse postkasti lahenduse abil palju lihtsam.

Millised on Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'i süsteeminõuded?

Kliendina on vaja vaid 64-bitise protsessoriga arvutit ja vähemalt 30 GB kõvakettaruumi. Pange tähele, et iga ühtlustatud sõnumite keelepaketi paigaldamine nõuab täiendavalt 500 MB. Kliendiga suhtlemiseks on soovitatav kasutada Microsoft Outlooki. Huvitav on see, et Outlook veebis sisaldub iseseisva veebirakendusena. Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox ja Safari on levinud brauserilahendused.

Mida saate, kui tellite Microsoft Exchange Serveri?

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'i kasutamiseks ei saa te meilt ketast. Selline tarkvarainstallatsioon ei ole enam ajakohane, eriti kuna andmekandjatel, näiteks CD-del, ei ole alati kõige uuemad programmiversioonid. Selle asemel saate uusima versiooni alla laadida ja paigaldada otse internetist. Saate meilt ühe kasutaja MLK mahulitsentsina. Pärast aktiveerimist saate kasu regulaarsest uuenduste tarnimisest ja saate seega hoida serveri tarkvara alati ajakohasena. Loomulikult võite jätkata oma litsentsi kasutamist piiramatu aja jooksul pärast aktiveerimist.

Kui soovite oma ettevõtte e-posti, ülesannete ja kontaktide suhtluse tulemuslikkust märkimisväärselt suurendada, siis on praegune versioon Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise selleks ideaalne. Selle toote litsentsivõtme saate tellida siit.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad