Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

3 129,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise on turvalise ja võimsa sõnumsideplatvormi praegune versioon, mida kasutatakse eelkõige suuremates ettevõtetes nii meililiikluse kui ka kontaktide ja ülesannete ning diferentseeritud ajastamise keskseks haldamiseks. Sel eesmärgil pakub Exchange Server Enterprise Edition laiaulatuslikku tööriistakomplekti, sealhulgas olemasolevate funktsioonide optimeerimist, et muuta suhtlus ja koostöö kasutaja määratud paindlike rakendustega veelgi tõhusamaks.

Enterprise Edition Exchange Server 2019 on eriti sobiv suurte ettevõtete ja muude organisatsioonide paljude töötajate, sest see toetab kuni 100 postkast andmebaasid serveri kohta ja seega pakub optimaalse tootlikkuse võimalusi läbi erialaorganisatsiooni täielik e-posti liiklus, sealhulgas kohtumiste ja ülesannete haldamine. Iga serveri jaoks tuleb osta Exchange'i litsents ja kliendi juurdepääsulitsentsid.

Wiresoft pakub Enterprise Edition Exchange Server 2019 odavalt kasutatud tarkvara - alandatud hinnaga võrreldes uute kaupade - see on eriti atraktiivne ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes otsivad ökonoomne lahendus, et kasutada võimas serveritarkvara, nagu Exchange 2019 Enterprise . Isegi kasutatud tarkvarana on sellel serverilitsentsil väljaandele tüüpiline skaleeritavus, jõudlus ja turvalisus, nii et seda saab täielikult kasutada.

Exchange Server Enterprise'i litsentsimine toimub ka kasutatud tarkvaraga vastavalt Microsofti ametlikele litsentsihaldustingimustele. Üksikasjalikku teavet Exchange Server 2019 Enterprise'i täiustuste ja uute funktsioonide ning optimaalse litsentsimise kohta leiate järgmisest jaotisest.

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise olulised eelised

Seda tarkvara Exchange Server versiooni iseloomustab eelkõige parem jõudlus: transpordimarsruute Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery ja Frontend Transport kasutatakse nüüd postkastiserveri rollis komplekteeritud, mis suurendab protsessori jõudlust.

Lisaks tõstab intelligentne postkast läbi erinevate funktsioonide töötajate tootlikkust ja muudab tööprotsessid efektiivsemaks. Isikupärastamise võimalused ja ulatuslikud otsingufunktsioonid ei muuda mitte ainult e-kirjade, vaid ka kontaktide, kohtumiste ja ülesannete leidmist lihtsamaks, nii et kõik olulised andmed on alati nähtaval. Proovitud ja testitud meiliklient programm Microsoft Outlook pakub tuttavat Windowsi liidest.

Ka turvalisuse osas pakub Windows Server Exchange 2019 rohkem, kuna tarkvara töötab Windows Server 2019 Core'i all ja pakub seega usaldusväärset platvormi sõnumside infrastruktuuridele, mis kasutab kõiki saadaolevaid süsteemiressursse, nagu protsessor. südamikud ja tõhusalt kasutab ruumi. Uusimad krüpteerimistehnikad ja räsialgoritmid parandavad ka andmekaitset ja muudavad rutiinsete toimingute haldamise lihtsamaks. Lisaks pakub Outlook Mobile koos Exchange Online'iga turvalist mobiilset juurdepääsu meilidele, kontaktidele jne isegi liikvel olles.

Kõik Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'i olulised uued funktsioonid lühidalt

Organisatsioonid ja nende kasutajate kasu lisada uusi ja täiustatud tehnoloogiaid, funktsioonide ja teenuste Exchange Server 2019 Enterprise Edition, mis toetavad nüüd neid isegi parem veelgi teravustamisheliga teatis koostöö ümber. Pakkudes Exchange Serveri rakendusi nii kohapeal kui ka pilves, annab Exchange Server 2019 olulise panuse ka kogu tegevuskulude, sealhulgas serveriadministraatorite laiendatud võimaluste alandamisesse. Mõned funktsioonid on allpool mainitud.

Parem jõudlus

Exchange Online'i äsja loodud usaldusväärne otsinguinfrastruktuur pilve skaleerimiseks on nüüd saadaval ka Exchange 2019 jaoks. See võimaldab ka suuremate failide indekseerimist parema otsingujõudluse ja lihtsama haldamisega. Otsinguarhitektuuri muudatused toovad kaasa oluliselt kiirema ja usaldusväärsema tõrkesiirde serverite vahel. Lisaks pakub see Exchange'i versioon muljetavaldavat riistvaratuge tänu kuni 256 GB muutmälu ja 48 protsessorituuma toele; Mälu vahemälu dünaamilise jaotamise abil optimeeritakse ka mälukasutust aktiivseks andmebaasi kasutamiseks teabe salvestamise protsessis. Eelkõige tuleks mainida järgmisi komponente:

 • Meta vahemälu andmebaas (MCDB): Exchange Server 2019 abil on nüüd võimalik kasutada ka metavahemälu andmebaasi SSD-draividega füüsilise serveri haldamiseks. See salvestab metateabe, näiteks postkasti kaustastruktuuri, mis kiirendab nii juurdepääsu kui ka otsingut. Automatiseerimisskript võimaldab ka administraatoritel luua serverieksemplaris ruumi rohkematele kasutajatele, aidates seega kulusid vähendada.
 • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC): DDC võimaldab Server Exchange 2019 Enterprise'i salvestusmahtu dünaamiliselt kohandada olenevalt hetkeolukorrast, mistõttu saab seda paremini kasutada, kui aktiivsete andmebaaside arv muutub. , DDC suurendab ka kiirust Exchange serveris.
 • Uus otsinguregister: Exchange Server 2019 uus otsinguregister asub nüüd otse postkasti andmebaasis, selle asemel, et olla sellest eraldi nagu eelmistes versioonides. See suurendab otsingukiirust ja lihtsustab oluliselt postkastide haldamist.
 • Täiustatud koostöö dokumentide osas: faile saab üles laadida ja OneDrive for Businessi jagamiseks salvestada.

Windows Server Core for Exchange Server 2019

Windows Server Core'i kasutamine versioonis Exchange Server 2019 võimaldab nüüd administraatoritel serverisüsteemi käitada lihtsustatud viisil. Lihtsam disain muudab kõigi mittevajalike ja ressursse kulutavate teenuste konfigureerimise ja deaktiveerimise lihtsamaks. Windows Server Core pakub ka suuremat turvalisust, kuna see pakub sissetungijatele vähem ründepunkte ja väheneb vigade oht, mis võib turvalisust ohustada.

Kliendi juurdepääsureeglid

Administraatoritel on Exchange Server 2019 kliendijuurdepääsureeglitega rohkem võimalusi juurdepääsu piiramiseks serveri konfiguratsioonialale – nii administraatorikeskuse kui ka PowerShelli jaoks, mida kasutatakse süsteemide konfigureerimiseks, haldamiseks ja automatiseerimiseks. tahe. Kliendi juurdepääsureeglite abil saab ühendusi Exchange Serveriga juhtida ja blokeerida sõltuvalt IP-aadressist, autentimise tüübist või kasutaja omadustest, olenevalt riigist ja piirkonnast, ilma et oleks vaja tulemüüri kasutada. PowerShelli kasutamisel on võimalik määrata ka ajaperioode.

Olulised kalendrilaiendid

Exchange 2019 versioon pakub kalendrile ka palju uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad koosolekute korraldamise lihtsamaks:

 • Funktsiooni Vaikimisi lõppkuupäev võimaldab korrapäraselt korduvate koosolekute korraldamist piirata mõistliku arvuga.
 • Ära edasta luba korraldajal takistada koosolekul osalejatel seda sõnumit teistele adressaatidele edastamast.
 • Kontorist väljas olevaid sõnumeid saab nüüd konfigureerida järgmiste lisavalikutega: blokeerida oma kalendri teatud ajaks; lükkab tagasi kõik määratud aja jooksul saadetud koosolekukutsed.
 • Administraator saab kasutada käsku Remove-CalendarEvents, et tühistada puhkusel viibiva või ettevõttest lahkunud kasutaja korraldatud koosolekud.
 • Administraator saab kasutada PowerShelli teistele delegeeritud volituste määramiseks.
 • E-posti aadresside rahvusvahelistumine (EAI) võimaldab edastada e-posti aadresse, mis sisaldavad mitteingliskeelseid tähemärke.

Tehniline teave Exchange Server 2019 Enterprise kohta

Järgmine teave sisaldab olulist teavet Exchange Server 2019 toetatavate stsenaariumide ning serverite ning riist- ja tarkvara miinimumnõuete kohta, et tagada tarkvara optimaalne töö.

Exchange Server 2019 Enterprise toetatud kooseksisteerimise stsenaariumid

Exchange Serveri eelmiste versioonide toele kehtivad järgmised tingimused:

 • Exchange 2016: KU11 Exchange 2016 või uuema versiooniga kõigis kasutatavates Exchange'i serverites, sealhulgas Edge Transporti serverites
 • segatud Exchange 2016 ja Exchange 2013 keskkonnad, kui kõik Exchange 2016 ja 2013 serverid vastavad eelnevalt mainitud nõuetele.
 • Exchange 2013: KU21 Exchange 2013 või uuema versiooniga, sealhulgas Edge Transport serverid
 • Pange tähele: Exchange 2010 ja varasemaid versioone enam ei toetata!

Nõuded Exchange Server 2019 Enterprise võrgu- ja kataloogiserveritele

Olenevalt Exchange 2019 komponentidest kehtivad võrgu- ja kataloogiserveritele järgmised nõuded.

 • Domeenikontroller: kõigil domeenikontrolleritel peab töötama üks järgmistest Windows Serveri versioonidest: Windows Server 2019 Standard või Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter või Windows Server 2016 Standard või Datacenter
 • Active Directory struktuur: vähemalt Windows Server 2012 R2 või uuem
 • Active Directory asukoht: vähemalt üks kirjutatav domeenikontroller, mis toimib ka globaalse kataloogiserverina – pange tähele: domeenikontrollerit ei ole võimalik Active Directory asukohast eemaldada pärast Exchange serveri installimist!
 • DNS-nimeruumid – toetatud: külgnevad, mittekülgnevad, ühest osast koosnevad domeenid ja eraldi.
 • IPv6: IPv4 peab olema Exchange'i serverisse installitud ja aktiveeritud.
 • Kataloogiserver: 64-bitise riistvara kasutamine suurendab kataloogiteenuse jõudlust.
 • Pange tähele: Exchange 2019 installimine Active Directory kataloogiserveritesse ei ole turvalisuse või jõudluse huvides soovitatav – ainult liikmeserverites.

Exchange Server 2019 Enterprise'i riist- ja tarkvaranõuded

 • Protsessor: vähemalt 64-bitine protsessor, nt Intel protsessor, mis toetab Intel 64 arhitektuuri (Intel EM64T) või AMD protsessor, mis toetab AMD64 platvorm - Pane tähele: Intel Itanium IA64 töötlejad ei toeta!
 • Põhimälu postkast: vähemalt 128 GB
 • Edge Transpordi mälu: vähemalt 64 GB
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 30 GB kõvakettal, millele see on installitud, vähemalt 200 MB süsteemidraivi jaoks, vähemalt 500 MB vaba ruumi draivil sõnumijärjekorra andmebaasi jaoks
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1024 x 768 pikslit (XGA) või suurem
 • NTFS: partitsioonidele, mis sisaldavad nt süsteemisektsiooni, Exchange'i binaarfaile, Exchange'i diagnostikalogi faile ja transpordiandmebaasi
 • ReFS: postkasti andmebaase või tehinguloge sisaldavate partitsioonide jaoks

Exchange 2019 Enterprise'i komponentide toetatud operatsioonisüsteemid/kliendid

Olenevalt Exchange'i komponendist kehtivad järgmised tingimused või nõuded:

 • Postkasti või Edge Transporti serveri roll: Windows Server 2019 Standard või andmekeskus
 • Haldustööriistad: Windows Server 2019 Standard või Datacenter, Windows 10 64-bitine väljaanne
 • .NET Framework for Exchange 2019
 • Toetatud kliendid: Outlook 2019–2013, Outlook 2016 for Mac, Outlook for Mac Office 365 jaoks; Microsoft 365 rakendused ettevõtetele

Exchange Server 2019 Enterprise'i litsentsimine

Iga töötava Exchange Server 2019 Enterprise eksemplari jaoks on vaja eraldi serverilitsentsi – olenemata sellest, kas see töötab füüsilises või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas. Eksemplar loetakse käivitatuks isegi siis, kui Exchange Serveri tarkvara on mällu laaditud või selle käsud on täidetud.

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Edition töötati välja peamiselt suurettevõtete postkastinõuete jaoks: see toetab kuni 100 postkasti andmebaasi.

KKK Wiresofti kasutatud tarkvara kohta Exchange Server 2019 Enterprise Editionist

Meie valikus Exchange Server 2019 Enterprise Kasutatud tarkvara, võite olla kindel, et ostu ei ole ainult õiguslik, vaid et server litsentsi pakub samad valikud nagu võrreldav uuega Server litsentsi tarkvara – ühelt poolt sellepärast, et tarkvara ei saa kuluda, teiselt poolt ja eelkõige selle funktsionaalsuse ja kasutamise seaduslikkuse osas. Altpoolt leiate kõik vastused kasutatud Exchange Serveri tarkvara ostmisel levinud küsimustele.

Kust pärineb Wiresofti kasutatav tarkvara Exchange Server 2019 Enterprise jaoks?

Wiresofti tarkvarapoes pakutav Exchange Server 2019 Enterprise väljaande jaoks kasutatav tarkvara pärineb tavaliselt ettevõtetest, kes esmalt selle tarkvara hankisid ja hiljem Wiresoftile müüsid. Müügi põhjuseks on tavaliselt ülejääk ja seetõttu kasutamata litsentsid või see, et tarkvara on asendatud teist tüüpi või väljaandega ja seetõttu seda enam ei kasutata. Wiresoftis on juba kasutatud või edasi müüdud litsentsid märgitud kasutatud tarkvaraks, mistõttu, nagu mainitud, saab neid põhimõtteliselt kasutada nagu uut serverilitsentsi.

Kas Wiresoft pakub kasutatud tarkvara, näiteks Exchange Server 2019 Enterprise'i ostjaturvet?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara, näiteks litsentsi Exchange Server 2019 Enterprise ostmine pakub meie klientidele samu eeliseid nagu uue serveritarkvara puhul: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele ja kohesele litsentsile. - Aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas kasutatud tarkvara (nt Exchange Server 2019 Enterprise) ostmine või kasutamine on seaduslik?

Jah: nii kasutatud tarkvaraga kui ka selle tegeliku kasutamisega kaubeldes kehtib tavapärane kohtupraktika, mis tunnistab mõlemad seaduslikuks – seda asjaolu on ikka ja jälle kinnitanud erinevad kohtulahendid. Wiresofti pakutav kasutatud tarkvara pärineb seega ettevõtete litsentsivarudest.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on veel eeliseid?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele võimalust soodsalt uuendada või täiendada olemasolevaid tarkvaravarusid, sest kasutatud tarkvara hind on oluliselt madalam kui võrreldaval uuel kaubal. Wiresofti tarkvarapoest leiate ka Exchange Serveri litsentside vanemaid versioone, mida enam ei pakuta, mis tähendab, et kulukaid täiendusi saab vältida. Wiresofti kasutatud tarkvara eeliseks on ka see, et see pakub tänu kõigi ostjate täielikule kontrollile ka auditi turvalisust!

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine ei sisalda mitte ainult Exchange Server Enterprise 2019. aasta versiooni, vaid ka standardväljaannet – sealhulgas nõutavaid kliendi juurdepääsulitsentse. Samuti leiad soodsaid pakkumisi paljudele teistele Microsofti programmidele – koos kõigi eelpool mainitud eelistega. Kui teil on Exchange Server 2019 Enterprise'i litsentsimise kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud