Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10452
 • 9EA-00122
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
241,90 € * 267,90 € * (9,71% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core 
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad Nõuab põhilitsentsi
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Kasutusõigus


Windows Server 2016 2 pakub kõiki eeldusi, et vastata täielikult suurte organisatsioonide ja ettevõtete nõudmistele kõrge virtualiseerituse astme järele seoses kasutatud ja pakutava ; see on versioon 10. 16 pakett on aluseks litsentsile koos väljaandega. Datacenter Core Server Services Server Windows Core Server Datacenter

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core

Windows Server 2016 Datacenter pakub kõiki nõudeid, et vastata täielikult suurte organisatsioonide ja ettevõtete nõudmistele kõrge virtualiseerituse astme järele seoses kasutatavate serverite ja pakutavate teenustega; see on Windows 10 serveriversioon. 2-tuumaline pakett on Datacenter Editioni serverilitsentside aluseks.

Kõige olulisemad faktid Microsoft Windows Server 2016 Datacenter'i kohta lühidalt

Windows Server 2016 Datacenteriga saavad ettevõtted usaldusväärse serveri operatsioonisüsteemi, millel on palju võimsaid tehnoloogiaid ja funktsioone, mis toetavad rakenduste virtualiseerimist. Võrreldes eelmise versiooniga pakub see Datacenter Edition lisaks paljudele täiustustele ja optimeerimistele eelkõige palju uusi eksklusiivseid funktsioone, mis tagavad ka võrguinfrastruktuuride parema turvalisuse suurema stabiilsuse ning optimeeritud kaitse rikete jne. vastu. Tänu Windows 10 tuttavlikule kasutajaliidesele on Windows Server 2016 Datacenter kasutamine peaaegu intuitiivne.

Mida pakub Windows Server 2016 Datacenter Edition?

Windows Server 2016 Datacenter Editioni ostmise peamine otsustuskriteerium on üha suurenev vajadus virtualiseerimise järele, et arendada ja kasutada keerulisi hüperkonvergentset infrastruktuuri. See Datacenter Edition pakub selleks mitmeid eksklusiivseid funktsioone, millest saavad kasu paljude virtuaalsete süsteemide ja suurte töökoormuste kõrval ka ettevõtted, kellel on suured nõuded IT-le. Nende hulka kuuluvad Storage Spaces Direct (S2D) ja Storage Replica, Shielded Virtual Machines (Shielded VM), Software Defined Networking (SDN) ja uus Protocol Stack, mida kirjeldatakse üksikasjalikumalt allpool.

Windows Server 2016 Datacenter 'is on saadaval ka Microsoft Azure'i teenused, mis võimaldavad veelgi tihedamalt ühendada kohalikke keskkondi pilvega koos täiendavate praktiliste funktsioonidega.

Windows Server 2016 Datacenter väljaande litsentsimine koos kasutatud tarkvaraga

Windows Server 2016 versiooni avaldamisega on Datacenter Editioni litsentseerimine ainult tuumapõhine: Iga serveri puhul eeldatakse vähemalt 16 südamikku; täiendavaid südamikke saab litsentseerida ka vastavate 2 südamiku pakettidega - täpsemalt allpool.

Wiresoft pakub seda 16-tuumalist paketti Windows Server 2016 Datacenterile kasutatud tarkvarana. Võrreldes uute toodetega saavad ostjad kasu eelkõige nende madalamast hinnast - ilma piiranguteta funktsioonide ulatuse, nt VMide kasutamise või jõudluse osas - ja seda vanemat serverversiooni tavaliselt enam uutena ei pakuta. Üksikasjalik teave Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Editioni funktsionaalse ulatuse ja täpsete litsentsimistingimuste kohta on esitatud järgmises ülevaates.

Windows Server 2016 Datacenter Edition - kõik eelised ja eksklusiivsed funktsioonid

Windows Server 2016 Datacenter Editioniga saavad suurettevõtted, kes arendavad ja võtavad kasutusele kõrgelt virtualiseeritud keskkondi või hüper-konvergeeritud infrastruktuure, võimsa serveritarkvara, mis vastab kõigile nõuetele. Integreeritud funktsioonid ja funktsioonid kasutavad uuenduslikke Microsofti tehnoloogiaid, et pakkuda stabiilseid ja usaldusväärseid rakendusi.

Datacenter Edition ei ole veenev mitte ainult võrgu valdkonnas, vaid pakub ka palju eeliseid turvalisuse ja andmete säilitamise valdkonnas. Seega on ta piisavalt paindlik, et kohandada ettevõtete keerukamaid IT-infrastruktuure vastavalt digitaalajastu praegustele ja tulevastele ärinõuetele. Selle tulemusena võimaldab see kulutasuvama virtuaalse salvestusruumi, veebi- ja rakendusplatvormide ning tarkvaraliselt määratletud võrgu (SDN) kasutuselevõttu, mida täiendavad serverite haldamise ja automatiseerimise ning andmete turvalisuse ja juurdepääsu parandamine.

Windows Server 2016 Datacenter'is toetavad paljud eksklusiivsed funktsioonid seda stabiilsete võrgustruktuuride loomist, mis suudavad paremini vastu pidada suurematele koormustele ja häiretele, sealhulgas: Shielded Virtual Machines, Storage Spaces Direct ja Software Defined Networking (SDN), samuti Storage Replica ja uus võrgupinu (Protocol Stack), mida täiendavad uuendused Hyper-V's failover clusteringi jaoks, mida siinkohal tutvustatakse.

Varjestatud virtuaalmasinad (Shielded VM)

Varjestatud virtuaalmasinad pakuvad võrkudes kõrgetasemelist kaitset ärikriitilistes rakendustes kasutatavate kriitiliste andmete varguse või väärkasutuse vastu, kui need on näiteks allhangitud avalikku pilve. Varjestatud VM-d kasutavad selleks Guarded Fabric'i, mis koosneb Host Guardian Service'ist (HGS) ja Guarded Hostidest.

Tarkvaramääratletud võrgud (SDN)

Tarkvaramääratletud võrgu abil saab nii füüsilisi (nt ruuterid, kommutaatorid) kui ka virtuaalseid võrguseadmeid (nt väravad) tsentraalselt konfigureerida ja dünaamiliselt hallata. SDNi saab kasutada ka võrkude turvamiseks ja töökoormuste pakkumise kiirendamiseks ning tarkvaramääratletud võrkude abil saab määratleda ja skaleerida nii füüsiliste kui ka virtuaalsete võrkude kontrollimiseks vajalikke poliitikaid.

Storage Spaces Direct (S2D)

S2D ehk Storage Spaces Direct võimaldab ühendada erinevates kohalikes Windows-serverites olevad andmesalvestused virtuaalseks salvestusklastriks. S2D hõlbustab nii skaleeritavate, kõrgelt kättesaadavate tarkvaral põhinevate salvestussüsteemide loomist kui ka haldamist.

Salvestusruumi replica

Lisaks S2D-le kasutatakse Windows Server 2016 Datacenter 'i Storage Replica'i, et minimeerida seisakuid katastroofideks valmisolekuga ja praktiliselt välistada andmekaotus failisüsteemi tasandil. Storage Replica toetab nii sünkroonset replikatsiooni, mille puhul andmeid peegeldatakse füüsilistes asukohtades, kus on töökindlad mahud, kui ka asünkroonset replikatsiooni, mille puhul andmeid peegeldatakse asukohtade vahel piirkondlike piirkondade kaudu, kasutades suurema latentsusega võrguliinide abil.

Täiendavad turvafunktsioonid

Windows Server 2016-i uute turvakihtide abil tuvastatakse ettevõtte IT-struktuure ähvardavad ohud veelgi paremini ja algatatakse koheselt asjakohased vastumeetmed. Samuti on tõhustatud virtuaalmasinate kaitset, muu hulgas optimeeritud juurdepääsukontrolli ja mitme kaitsekihi integreerimise kaudu, mis on vähendanud turvariski.

Tõhustatud turvalisus Datacenter Server väljaandes on tagatud ka Microsofti Zero Trust lähenemisviisiga, mille puhul eraldatakse host ja virtuaalmasin, kusjuures jagatud keskkondades kasutatavad ressursid on kaitstud varjestatud virtuaalmasinatega. Microsoft Host Guardian Service tuvastab usaldusväärsed hostid ning Just in Time ja Just Enough halduse kaudu saab määrata ka reegleid administraatori juurdepääsu piiramiseks.

Windows Server 2016 Datacenter Editioni täiendavad funktsioonid

Võrreldes eelmise versiooniga pakub Windows Server 2016 Datacenter veelgi rohkem võimalusi rakenduste virtualiseerimiseks konteinerite parema integreerimise kaudu. Neid täiendavad veel sellised funktsioonid nagu Nano Server ja Azure'i teenused, mida samuti lühidalt kirjeldatakse.

Lisaks optimeeritakse Windows Server 2016 Datacenter'i kasutamist IT-infrastruktuuride haldamiseks muu hulgas uute kättesaadavate serverirollide ja täiendavate võimalustega kasutajaõiguste määramiseks. Windows Server 2016 Datacenter saab käivitada ka vähendatud tuumarakenduses, et parandada jõudlust vanemal riistvaral, jättes graafilise töölaua kasutajaliidese kuvamata.

Virtualiseerimisvõimalused koos Hyper-V-ga

Windows Server 2016 Datacenter väljaanne sisaldab virtualiseerimisõigusi piiramatu arvu virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite jaoks. Hyper-V-ga saadaval olevate salvestusfunktsioonide hulka kuuluvad iSCSI initsiaator SCSI protokolli kasutamiseks IP-võrgu kaudu, eespool nimetatud Storage Spaces Direct, multipath I/O (MPIO) suurema vastupidavuse saavutamiseks parema koormuse tasakaalustamise kaudu ja VM Storage Resiliency, et parandada Hyper-V klastrite kättesaadavust suurema salvestussüsteemi rikke taluvuse kaudu.

Windows Serveri konteinerite tugi Dockeri all

Microsoft Windows Server 2016 toetab Windows Server Containers või avatud lähtekoodiga tarkvaral Docker põhinevaid Hyper-V konteinereid, mis lihtsustab serveri- ja pilverakenduste kasutuselevõttu konteinervirtualiseerimise kaudu, sealhulgas lihtsamat kasutuselevõttu.

Nano Server Windows Server 2016'is

Nano Server on eemalt hallatav serveri operatsioonisüsteem, mis võimaldab luua palju saledamaid servereid, kuna virtuaalse mootori kasutamine võib ettevõtte serveristruktuuris säästa kuni 90% salvestusruumi. Nano Server on optimeeritud Windows Server Containersi või Dockeri jaoks ja seda saab seega konfigureerida Dockeri konteinerite majutamiseks - lisaks sellele, et seda saab kasutada klassikaliste serveriteenuste, näiteks failiserverite jaoks.

Microsoft Azure'i teenuste kasutamine koos Windows Server 2016 andmekeskusega

Windows Server 2016 versioon pakub veelgi tihedamat ühendust operatsioonisüsteemi ja Microsoft Azure'i pilveteenuste vahel, et siduda hajutatud andmekeskused veelgi tõhusamalt ja usaldusväärsemalt suure jõudlusega ja kõrgelt kättesaadavateks serveriteks ja klastriteks. Azure'i suur eelis on homogeense hübriidse infrastruktuuri pakkumine, sealhulgas turvafunktsioonid ja haldamine.

Ülevaade muudest Microsofti serverirakendustest ja komponentidest, mida saab kasutada koos Windows Server 2016 Datacenteriga

Järgnev ülevaade pakub valikut serverirakendustest ja -komponentidest, mis on saadaval Windows Server 2016 Datacenter Editioniga; neid saab paigaldada Server Manageriga või PowerShelliga.

Rakendused, sealhulgas:

 • Microsoft SQL Server: Versioon 2016, 2014 kuni 2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Data Protection Manager 2016, Operations Manager 2016
 • Konfiguratsioonihaldur (1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Project Server 2016
 • Host Integration Server 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 ja
 • BizTalk Server 2016

Toetatavate komponentide valik:

 • .NET Framework 4.6 ja 3.5
 • PowerShell
 • BitLocker-ketta krüpteerimine ja võrgu avamine
 • BranchCache
 • Intelligentne taustsüsteemi edastamise teenus (BITS)
 • NFS (Network File System) klient
 • Failover-klaster
 • Grupipoliitika haldamine

Minimaalsed tarkvara- ja riistvaranõuded Windows Server 2016 Datacenter Editioni installimiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2016 Datacenter Editioni tõrgeteta toimimise tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Täiendavad nõuded sõltuvad süsteemi konfiguratsioonist või muudest paigaldatud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Töömälu (RAM): 512 MB
 • Installeerimine koos töölaua kuvariga: 2 GB
 • Süsteemi partitsioon: 32 GB
 • Protsessor: 64 bitti
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1,024 x 768 pikslit, Super VGA
 • Võrgukaart: 1 Ethernet-adapter minimaalse läbilaskevõimega gigabiti vahemikus 1x

Serveri litsentsimine koos Windows Server 2016 Datacenter 16-tuumalise paketiga

Windows Server 2016 Datacenter Editioni kasutatud tarkvaraga serveri litsentsimisel tuleb järgida tavapäraseid Microsofti ettenähtud litsentseerimiseeskirju. Iga serveri põhilitsentsimiseks on vaja vähemalt ühte 16-tuumalist paketti ning tuleb järgida allpool loetletud suuniseid.

Microsofti litsentsijuhendi sätted Windows Server 2016 litsentsimiseks

Koos Windows Server 2016 versiooni avaldamisega uuendas Microsoft ka oma litsentsimudelit algusest peale. Nüüd on füüsilise riistvara tuumade arv aluseks Datacenter Editioni serveri litsentside arvu arvutamisel. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Üks serverilitsents hõlmab 2 füüsilist protsessori südamikku.
 • Alati kohaldatakse minimaalset arvu 8 tuuma protsessori kohta, isegi kui olemasoleval riistvaral on vähem kui 8 tuuma.
 • Minimaalne protsessorite arv füüsilise serveri kohta on 2.
 • Järelikult on alati minimaalne arv 16 tuuma, mis on litsentseeritud vastava 16 tuuma paketiga.
 • Kui serveril on rohkem kui 16 südamikku, saab neid täiendavalt litsentseerida 2-tuumaliste pakettidega.
 • Lisaks on vaja, et iga klient - olenemata sellest, kas tegemist on kasutaja või lõppseadmega - oleks varustatud ka kehtiva kliendilitsentsiga (CAL), et pääseda ligi Windows Server 2016 andmekeskusele. Windows Server 2016 kasutaja- ja seadme CAL-d on saadaval ka Wiresoftist kasutatud tarkvarana.

Lisaks sellele sisaldab Windows Server 2016 versioon downgrade-õigust vastavate vanemate Windows Server versioonide kasutamiseks.

Windows Server 2016 Datacenter'i kasutusõigused virtuaalse operatsioonisüsteemi keskkonnas

Windows Server 2016 Datacenter Editioni instantside puhul saab füüsilise operatsioonisüsteemi keskkonnas kasutada 1 jooksvat instantsi - seevastu virtuaalse operatsioonisüsteemi keskkonnas on instantside arv piiramatu.

Eeldusel, et kõik serveri füüsilised südamikud on litsentseeritud, sisaldab Windows Server 2016 Datacenter Edition piiramatuid virtualiseerimisõigusi: selle tulemusena võib litsentseeritud serveris käivitada mis tahes arvu operatsioonisüsteemi keskkondi ja mis tahes arvu Hyper-V konteinereid.

Korduma kippuvad küsimused Wiresofti kasutatava tarkvara kohta Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Edition kui

Üldiselt ei kulu tarkvara erinevalt riistvarast ära ja Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite olla kindel, et see pakub samu funktsioone ja ka õigusi kui uus serverilitsents. Seega saab Windows Server 2016 Datacenter'i kasutatud 16 tuumaga paketiga litsentseerida serveri südamikud samamoodi nagu uue paketi puhul. Vastused kõigile muudele levinud küsimustele, mis puudutavad kasutatud Windows Serveri litsentside funktsioone ja kasutusõigusi, leiate siit:

Kas Microsofti kasutatud tarkvara, nagu Windows Server 2016 16-tuumaline pakett, müümisel või ostmisel ning kasutamisel on mingeid õiguslikke probleeme?

Kasutatud tarkvara Wiresoftis võite kliendina olla kindel, et ei Windows Server 2016 Datacenter 16-Core paketi ostmine ega selle ametlik kasutamine ei riku ühtegi kehtivat seadust. Praegune kohtupraktika lubab nii Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist kui ka selle kasutamist, kui see pärineb ettevõtte litsentsivarudest, nagu Wiresofti kasutatud tarkvara puhul. Erinevad kohtuotsused on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kust pärineb Windows Server 2016 Datacenter 16-tuumalise paketi kasutatud tarkvara Wiresoftist?

Wiresofti pakutavad 16-tuumalised paketid Windows Server 2016 Datacenter 'ile pärinevad, nagu eespool juba selgitatud, erinevatelt ettevõtetelt, kes on tarkvara tavaliselt ise ostnud ja enamasti ka tegelikult kasutanud ning hiljem Wiresoftile müünud. Sageli on müügiks põhjuseks uuema tarkvaraversiooni kasutuselevõtt või vähemate tuumadega serveririistvara kasutamine, nii et serverilitsentside ülejääk on selle tulemusel olemas. 16-tuumalised paketid on Wiresofti poes alati saadaval kasutatud tarkvarana, isegi kui need on kasutamata ja neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas Windows Server 2016 Datacenter'i kasutatud tarkvaraga on ostja turvalisus?

Windows Server 2016 Datacenter 16-Core pakett või mis tahes muu Wiresofti kasutatud tarkvara pakub teile kui kliendile tavapärast ostja turvalisust - ühelt poolt tarkvarapaketi kohese allalaadimise kaudu pärast lõpetatud maksetehingut ja teiselt poolt litsentsi kohese aktiveerimise kaudu kehtiva litsentsivõtmega - nagu uue tarkvara puhul.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on veel üks eelis?

Jah, ja neid on mitu: Esiteks saavad Wiresofti kliendid kasu madalamast hinnast kasutatud tarkvara ostmisel; see võimaldab ettevõtetel või organisatsioonidel kas täiendada oma tarkvaravarusid ökonoomsemalt või uuendada neid uuele versioonile kui uue tarkvara puhul. Teisest küljest, vanemaid Microsofti serveriprogramme pakutakse vaevalt või ei pakuta enam uuena, mis muutub probleemiks täiendava litsentseerimise puhul, kui soovitakse vältida uuendamist. Wiresofti kasutatud tarkvara võib seega aidata kaasa ka tegevuskulude vähendamisele, kuna see pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule registreerimisele!

Wiresofti tarkvarapoest ei leia seega mitte ainult Windows Server 2016 Datacenter Editioni 16-tuumalise paketi, vaid ka 16-tuumalise paketi teistele väljaannetele ning uuematele Windows Serveri versioonidele, samuti 2-tuumalise paketi oma Windows Serveri põhilitsentside jaoks. Kui soovite kasutada uusimaid Microsofti tehnoloogiaid virtualiseerimiseks, siis võite valida kõrgema Windows Server 2019 Datacenter Editioni, mis on saadaval ka kasutatud Wiresoftist. Meie kasutatud tarkvaraportfellist leiate lisaks paljudele teistele Microsofti programmidele ka hädavajalikud kliendilitsentsid (CAL), millel on kõik Wiresofti eelised. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 Datacenter 16-tuumalise paketi õige litsentsimise kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad