Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10109
 • 9EM-00652
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
325,90 € * 360,90 € * (9,7% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 16 Core 
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad 2x
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Litsentseeri mugavalt oma Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core paketiga Wiresoftist! Standard Edition Windows Server 2019 katab juba väiksemate andmekeskuste tüüpilised rakendused: piisavad võimalused virtualiseerimise ja skaleeritavuse osas, usaldusväärne jõudlus ning kõrged turvastandardid, mis on vajalikud mitmeCloud keskkonna kaitstud toimimiseks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core

Litsentseeri mugavalt oma Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core paketiga Wiresoftist! Windows Server 2019 Standard Edition katab juba praegu väiksemate andmekeskuste tüüpilised kasutuselevõtuvõimalused: piisavad võimalused virtualiseerimise ja skaleeritavuse, usaldusväärse jõudluse ja kõrgete turvastandardite osas, mis on vajalikud mitme pilve keskkondade kaitstud toimimiseks.

Windows Server 2019 Standard ühendab füüsilised ja virtuaalsed võrgud, et pakkuda andmeid ja rakendusi pilvepõhiste serverite kaudu, mistõttu sobib see ideaalselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete IT-vajaduste rahuldamiseks. See põhineb operatsioonisüsteemil Windows 10 ja sisaldab nii olemasolevate funktsioonide optimeerimist kui ka võimsaid uusi funktsioone, mis teevad selle valmis kõikideks töökoormusteks.

Windows Server 2019 Standard Editioni valikul on tavaliselt peamine otsustav tegur virtualiseerimise lisavõimalused. Väiksemate ettevõtete jaoks pakub see juba praegu olulisi põhifunktsioone, mille alusel arendada usaldusväärseid infrastruktuure. Windows Server 2019 Standard pakub kohapealsete keskkondade tihedat ühendamist pilvega, kusjuures Microsoft Azure'i teenused pakuvad täiendavaid hübriidseid funktsioone, sealhulgas turvatasemeid.

Ka Windows Server 2019 Standard Editioni litsentsimine on eranditult tuumapõhine, kusjuures minimaalse arvuna ühe serveri kohta kehtib alati 16 tuuma, nii et seda saab mugavalt ja paindlikult litsentseerida 16 tuuma paketi alusel.

Wiresoftist saad Windows Server 2019 Standardi 16-Core paketi kasutatud tarkvarana - selle suureks eeliseks on selle oluliselt madalam hind võrreldes uuega -, millel on sama hulk funktsioone, mida see väljaanne pakub virtualiseerimise, aga ka jõudluse ja andmekaitsega. Järgnev ülevaade annab üksikasjalikku teavet Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core pakettide kõige olulisemate funktsioonide kohta, sealhulgas kehtivate litsentsimistingimuste kohta.

Versioonivõrdlus: Milliseid funktsioone pakub Windows Server 2019 Standard?

Otsus Windows Server 2019 standard- või mõne muu väljaande ostmise kohta põhineb sageli sellel, kas ja millised virtualiseerimisfunktsioonid on saadaval või kas neid saab kasutada ainult piiratud ulatuses: Standardväljaandes on Hyper-V ainult piiratud ulatuses saadaval, puuduvad ka kaitstud virtuaalmasinad (VM), Storage Spaces Direct ja salvestusruumi replikatsioon, samuti SDN (Software Defined Networking) ja SDS (Software Defined Storage).

Sellegipoolest pakub Windows Server 2019 Standard väljaanne piisavalt võimalusi hübriidvõrkude käitamiseks, sealhulgas andmete ja rakenduste kõrgetasemelist turvalisust - paljud parandused ja täiendused vastavast eelmisest versioonist tuntud funktsioonidele aitavad luua tarkvaraliselt määratletud hüperkonverentsete (HCI) taristuplatvorme mitme pilve keskkondade käitamiseks; sealhulgas palju eeliseid serveri- ja töölaua virtualiseerimiseks, lisaks lihtsamale rakendamisele, skaleerimisele ja paremale hallatavusele.

Windows Server 2019 Standardi peamised komponendid

Windows Server 2019 Edition Standard on mõeldud ettevõtetele, kus virtualiseerimine mängib (veel) väikest rolli. Seega on sellega opereeritavate virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite arv piiratud 2 virtuaalmasinaga, RAM-i piirang on 24 TB.

Lisaks on järgmised olulised funktsioonid andmete varundamiseks, võrguanalüüsiks ja konteinerite kasutamiseks:

Salvestusruumi replica

Salvestusfunktsioon Storage Replica on piiratud ulatuses saadaval ka Windows Server 2019 Standard Editionis. Storage Replica hoiab ära kaod failisüsteemi tasandil ja toetab andmete sünkroonset replikatsiooni, peegeldades andmeid ühelt poolt füüsilistesse asukohtadesse, kus on veakindel maht, ja teiselt poolt asünkroonset replikatsiooni, peegeldades andmeid asukohtade vahel suurema latentsusega võrguühenduste kaudu. Storage Spaces Direct ei ole toetatud.

Ennustav analüütika koos süsteemisisestusega

Windows Server 2019 Standardis on saadaval masinõppe mudeli toel suurema tõhususe tagamiseks prognoosiva analüüsi funktsioon System Insights, mida saab kasutada lokaalselt kasutatavate serverite põhjalikuks analüüsiks seoses jõudlusnäitajate ja sündmustega, et saada saadud tulemuste põhjal täpseid prognoose Windows Server'i instantside reaktiivseks haldamiseks; prognoosiv analüüs võib seega aidata kaasa organisatsiooni halduskoormuse vähendamisele, vähendades seeläbi tegevuskulusid.

Konteinerite tugi Kubernetes'ile ja Linuxile

Windows Server 2019 standardversioonis on saadaval ka konteinerite ulatuslik tugi. Kubernetes ja Linux on toetatud veelgi paremini kui varem, näiteks saab Kubernetesiga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid kasutada paralleelselt. Lisaks on Kubernetes'ile kättesaadavad uued funktsioonid, nagu konteinervõrgustik.

Standardväljaande litsents lubab kasutada 2 virtuaalmasinat (VM), seega saab kasutada kokku 2 Hyper-V konteinerit; hostide jälgimist ei toetata. Windowsi konteinereid saab kasutada piiramatu arv.

Parem andmete ja võrgu kaitse koos Microsoft Azure'i teenustega

Microsoft Azure'i teenuste abil saab Windows Server 2019 Standardis kasutada hübriidfunktsioone, et ühendada kohalikud andmekeskused sujuvalt pilvega. Azure'i eriliseks eeliseks on terviklik hübriidinfrastruktuur ja seega ühtsed turva-, identiteedi- ja haldusfunktsioonid. Azure'i teenused ei paku seega mitte ainult kohalike aktiivsete kataloogide paremat kaitset, vaid ka lihtsamat sünkroniseerimist või paremat andmete varundamist:

 • Azure Active Directory võimaldab identiteetide universaalset haldamist ja kaitset isegi mitmes keskkonnas.
 • Azure Arciga saab Azure'i haldust ja Azure'i teenuseid laiendada mis tahes infrastruktuurile.
 • Azure'i teenuseid, nagu Azure Backup, Azure Site Recovery ja Azure Monitor, saab lihtsalt ja kiiresti aktiveerida Windows Admin Center'i kaudu.

Kohaldatavad tarkvara- ja riistvaranõuded Windows Server 2019 Standard Editioni installimiseks ja käivitamiseks

Windows Server 2019 Standard väljaande kasutamiseks peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Lisanõuded sõltuvad süsteemi konfiguratsioonist ja muudest paigaldatud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Mälu (RAM): 512 MB
 • Kettaruum serveri töölaua kuvamiseks: 2 GB
 • Protsessor: 64-bitine
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1,024 x 768 pikslit, Super VGA tugi
 • Võrgukaart: Gigabit Ethernet, 1x

Windows Server 2019 Standard 16-Core paketi litsentsimine

Isegi kasutatud tarkvara puhul toimub Windows Server 2019 Standard Editioniga serveri litsentseerimine vastavalt Microsofti litsentseerimiseeskirjadele. Selleks on vaja vähemalt ühte 16-tuumalist paketti. Jätkuvalt kohaldatakse järgmisi sätteid.

Microsofti üldised litsentsimistingimused Windows Server 2019 Standard Editioni jaoks

Microsofti serveritarkvara, näiteks Windows Server 2019 Standard või kõrgem väljaanne, litsentseeritakse üldiselt ainult kasutatava füüsilise riistvara alusel. Üks serverilitsents hõlmab 2 füüsilist protsessori südamikku. Microsofti litsentsireeglid eeldavad samuti alati minimaalset arvu 8 tuuma protsessori kohta - isegi kui kasutataval riistvaral on tegelikult vähem kui 8 tuuma. Lisaks sellele on iga füüsilise serveri minimaalseks arvuks määratud 2 protsessorit; see annab tulemuseks minimaalse arvu 16 tuuma, mis on täpselt see, mille jaoks on 16 tuumaga pakett ette nähtud. Serverile, millel on rohkem kui 16 südamikku, saab täiendavalt litsentseerida Windows Server 2019 Standardi 2-Core pakette, mis on saadaval ka Wiresoftist kasutatud tarkvarana.

Täiendavad litsentsimisnõuded Hyper-V jaoks koos Windows Server 2019 Standardiga

Lisaks füüsiliste tuumaprotsessorite arvule võetakse litsentsimisel arvesse ka virtuaalserverite arvu. Windows Server 2019 Standard Edition lubab ühe tuumalitsentsi kohta käivitada maksimaalselt kaks Hyper-V instantsi. Kõik Hyper-V keskkonnas olevad protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessori südamikutele, peavad olema litsentseeritud. Kui Standard väljaande puhul on vaja täiendavaid Hyper-V instantse, tuleb kõik aktiivsed tuumad uuesti litsentseerida.

Lisaks Windows Server 2019 Standard litsentsile peavad kõik kliendid - st kõik kasutajad või lõppseadmed -, kes pääsevad Windows Serverile ligi, olema varustatud ka kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Windows Server 2019 kasutaja- ja seadme CAL-id on Wiresoftist saadaval ka kasutatud tarkvarana soodsalt.

Korduma kippuvad küsimused Microsoft Windows Server 2019 Standard Editioni kui Wiresofti kasutatava tarkvara kohta

Üldiselt ei erine Wiresoftis kasutatud tarkvarana pakutava Windows Server 2019 Standard 16-Core paketi kasutusvõimalused vastavatest uutest või kasutamata serverilitsentsidest - tarkvara ei saa üldjuhul kuluda. Sageli tekib siiski täiendavaid küsimusi juba kasutatud Windows Serveri litsentside kohta, millele vastatakse allpool.

Kust pärineb Windows Server 2019 Standard 16-Core kasutatud tarkvara?

windows Server 2019 Standardi 16-Cored paketid pärinevad Euroopa ettevõtetelt, kes on need tavaliselt ise ostnud uuena, enamasti isegi kasutanud ja hiljem Wiresoftile müünud. Nende edasisel ostmisel või nende pakkumise kaudu Wiresofti poes nimetatakse neid kasutatud tarkvaraks, kuigi neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas nii pakkumine kui ka kasutatud tarkvara, näiteks Windows Server 2019 Standard Software, ostmine ja kasutamine on seadusega lubatud?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara ostjana võite olla kindel, et nii vastava Windows Server 2019 Standard 16-Core paketi ostmine kui ka selle tavapärane kasutamine, näiteks ettevõttes, ei riku ühtegi kehtivat seadust. Kehtiv jurisdiktsioon lubab nii Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist kui ka selle kasutamist. Seda asjaolu on korduvalt kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Kas ostja kaitse on saadaval ka kasutatud Windows Server 2019 Standard 16-tuumaliste litsentside puhul?

Jah: Windows Server 2019 Standard 16-Core paketid, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, samuti muud Wiresofti kasutatud tarkvara, pakuvad teile sama turvalisust ja eeliseid kui uue serveritarkvara ostmisel. See tähendab, et teil on ka ostja turvalisus tarkvara kohese allalaadimise kaudu pärast lõpetatud ostu sooritamist, samuti kohene litsentsi aktiveerimine selleks otstarbeks kehtiva litsentsivõtme abil.

Milliseid muid eeliseid pakub Wiresoft Kasutatud tarkvara, näiteks Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Wiresofti kasutatud tarkvara ostjatel on tänu madalamale hinnale ka majanduslik eelis, sest nad saavad oma tarkvaravarusid täiendada või uuendada odavamalt kui võrreldavate uute kaupade ostmisel. Microsoft kasutatud tarkvara Wiresoft seega aitab vähendada tegevuskulusid, sest koos täieliku arvestuse kõigi ostjate see pakub auditi turvalisus!

Wiresofti tarkvarapoest leiad lisaks Windows Server 2019 Standard 16-Core paketi kui odava kasutatud tarkvara ka vastava 2-Core paketi, kui soovid oma Windows Serveri litsentsi laiendada. Kui teie virtualiseerimisvajadused kasvavad, siis valige Windows Server 2019 Datacenter Edition ja vajalikud kliendilitsentsid (CAL). Meie laiaulatuslik kasutatud tarkvaraportfell sisaldab ka Windows Server 2019 vastavaid eelversioone ning paljusid teisi Microsofti programme - koos kõigi mainitud Wiresofti eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 Standardi õige litsentseerimise kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad