Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

498,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-tuumaline Litsentsige oma Windows Server 2019...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-tuumaline

Litsentsige oma Windows Server 2019 Standard Edition mugavalt Wiresofti 16-tuumalise paketiga! Standard Edition Windows Server 2019 juba hõlmab tüüpkasutus väiksemate andmekeskuste: piisavalt võimalusi nii virtualiseerimine ja mastaapsuse, usaldusväärne jõudluse ja kõrge turvalisuse standardid, mida vajatakse kaitstud töö multi-pilv keskkondades.

Windows Server 2019 Standard ühendab füüsilised ja virtuaalsed võrgud, et pakkuda andmeid ja rakendusi pilvepõhiste serverite kaudu, mistõttu sobib see ideaalselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete IT-nõuete täitmiseks. Põhinedes operatsioonisüsteemiks Windows 10 , sisaldab see lisaks olemasolevate funktsioonide optimeerimisele ka võimsaid uusi funktsioone ja on seetõttu varustatud kõigi töökoormustega.

Windows Server 2019 standardversiooni valimisel on tavaliselt kaasatud virtualiseerimisvalikud peamiselt määravad. Seda seetõttu, et see juba pakub väiksematele ettevõtetele olulisi ja olulisi funktsioone, et selle alusel välja töötada usaldusväärsed infrastruktuurid. Windows Server 2019 Standard pakub tihedat ühendust kohapealsete keskkondade ja pilve vahel ning Microsoft Azure Services pakub täiendavaid hübriidfunktsioone, sealhulgas turbetasemeid.

Windows Server 2019 standardversiooni litsentsimine on samuti eranditult tuumapõhine, vähemalt 16 tuumaga serveri kohta, nii et seda saab mugavalt ja paindlikult litsentsida, võttes aluseks 16-tuumalise paketi.

Wiresoftist saate kasutatud tarkvarana Windows Server 2019 Standardi 16-tuumalise paketi – selle suureks eeliseks on selle oluliselt madalam hind võrreldes uute kaupadega – sama funktsioonide valikuga kui selles numbris poolest virtualiseerimine, vaid ka tulemuste ja andmekaitse. Järgmine ülevaade sisaldab üksikasjalikku teavet Microsoft Windows Server 2019 standardväljaande 16-tuumaliste pakettide kõige olulisemate funktsioonide, sealhulgas kohaldatavate litsentsimistingimuste kohta.

Versioonide võrdlus: milliseid funktsioone Windows Server 2019 Standard pakub?

ostuotsust standard või teise väljaande Windows Server 2019 sageli sõltub sellest, kas ja mis virtualiseerimine funktsioonid on saadaval või saab kasutada ainult piiratud ulatuses: Standard väljaanne ütleb Hyper-V on saadaval vaid piiratud ulatuses, endiselt puuduvad varjestatud virtuaalmasinad (VM-id), otsesalvestusruumid ja salvestusruumi replikatsioon, samuti SDN (tarkvaraga määratud võrgundus) ja SDS (tarkvaraga määratud salvestusruum).

Sellegipoolest pakub väljaanne Windows Server 2019 Standard piisavalt võimalusi hübriidvõrkude toimimiseks, sealhulgas andmete ja rakenduste kõrget turvalisust – palju täiustusi ja täiendusi vastavast eelmisest versioonist tuntud funktsioonidele. kaasa Loo tarkvara määratletud hüper-ühtlustunud (HCl) infrastruktuuri platvormid toimimise multi-pilve keskkonnas; sisaldab lisaks lihtsamale juurutamisele, skaleerimisele ja paremale hallatavusele palju eeliseid serveri ja töölaua virtualiseerimiseks.

Windows Server 2019 Standardi olulised komponendid

Windows Server 2019 Edition Standard loodi ettevõtetele, kus virtualiseerimine (veel) mängib alluvat rolli. Virtuaalsete masinate ja sellega töötavate Hyper-V konteinerite arv on seega piiratud 2-ga, RAM-i limiit on 24 TB.

Andmete varundamiseks, võrguanalüüsiks ja konteinerite kasutamiseks on saadaval ka järgmised olulised funktsioonid:

Salvestusreplica

Storage Replica salvestusfunktsioon on piiratud määral saadaval ka Windows Server 2019 Standard versioonis. Salvestusreplica hoiab ära kadud failisüsteemi tasemel ja toetab ühelt poolt andmete sünkroonset replikatsiooni peegeldamise kaudu füüsilistes asukohtades tõrkekindla helitugevusega ja teisest küljest andmete asünkroonset paljundamist peegeldamise kaudu. asukohtade vahel suurema latentsusega võrgulinkide kaudu. Storage Spaces Direct ei toetata.

Ennustav analüüs koos süsteemiülevaatega

Süsteemis Windows Server 2019 Standard on saadaval masinõppemudeliga toetatud ennustava analüüsi funktsioon System Insights, mille abil saab kohapeal kasutatavaid servereid jõudlusnäitajate ja sündmuste osas igakülgselt analüüsida, et olla täpsed põhjal saadud tulemused Gain ennustusi reaktiivne Windows Server juhtudel; Ennustav analüütika võib seega aidata vähendada ettevõtte halduskoormust ja seeläbi vähendada tegevuskulusid.

Kubernetese ja Linuxi konteinerite tugi

Põhjalik konteineri tugi on saadaval ka standardväljaandes koos Windows Server 2019 ga. Kubernetes ja Linux on toetatud senisest veelgi paremini, nt saab paralleelselt kasutada Kubernetesiga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid. Kubernetese jaoks on saadaval ka uued funktsioonid, näiteks konteinerivõrk.

Standardväljaande litsents lubab kasutada 2 virtuaalmasinat (VM), seega saab kasutada kokku 2 Hyper-V konteinerit; hosti jälgimist ei toetata. Windowsi konteinereid saab kasutada piiramatul arvul.

Täiustatud andmete ja võrkude kaitse Microsoft Azure'i teenustega

Microsoft Azure'i teenustega saab kasutada Windows Server 2019 standardseid hübriidfunktsioone, et ühendada kohalikud andmekeskused sujuvalt pilvega. Azure pakub integreeritud hübriidtaristu erilist eelist ja seega ühtseid funktsioone turvalisuse, identiteedi ja halduse jaoks. Azure'i teenused ei paku mitte ainult kohalike Active Directorysi täiustatud kaitset, vaid ka lihtsamat sünkroonimist ja andmete paremat varundamist:

  • Azure Active Directory võimaldab identiteetide universaalset haldamist ja kaitset isegi mitmes keskkonnas.
  • Azure Arci abil saab Azure'i haldust ja Azure'i teenuseid laiendada mis tahes infrastruktuurile.
  • Azure'i teenuseid, nagu Azure Backup, Azure Site Recovery ja Azure Monitor, saab Windowsi halduskeskuse kaudu kiiresti ja lihtsalt aktiveerida.

Rakendatavad tarkvara- ja riistvaranõuded Windows Server 2019 Standard Editioni installimiseks ja kasutamiseks

Et saaks kasutada versiooni Windows Server 2019 Standard , peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Lisanõuded sõltuvad vastavast süsteemi konfiguratsioonist ja muudest installitud rakendustest.

  • Kõvakettaruum: 32 GB
  • Töömälu (RAM): 512 MB
  • Salvestusruum serveri töölaua kuva jaoks: 2 GB
  • Protsessor: 64-bitine
  • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
  • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super-VGA tugi
  • Võrgukaart: Gigabit Ethernet, 1x

Litsentsimine Windows Server 2019 standardse 16-tuumalise paketiga

Isegi kasutatud tarkvara korral on Windows Server 2019 Standard Editioniga server litsentsitud Microsofti litsentsitingimuste kohaselt. Selleks on vaja vähemalt 16-tuumalist paketti. Järgmiste sätete kohaldamist jätkatakse.

Microsofti üldised litsentsitingimused Windows Server 2019 Standard Editionile

Microsofti serveritarkvara, nagu Windows Server 2019 Standard või kõrgem väljaanne, litsentsitakse ainult kasutatava füüsilise riistvara alusel. Üks serverilitsents hõlmab kahte füüsilist protsessori tuuma. Microsofti litsentsitingimused kehtivad alati ka minimaalselt 8 tuuma ühe protsessori kohta – isegi kui kasutataval riistvaral on tegelikult vähem kui 8 tuuma. Lisaks on iga füüsilise serveri jaoks seatud minimaalseks arvuks 2 protsessorit; järelikult on minimaalne 16 südamiku arv, mille jaoks 16 südamikuga pakett on täpselt loodud. Rohkem kui 16 tuumaga serverit saab lisaks Windows Server 2019 Standardile litsentsida 2-tuumaliste pakettidega, mis on kasutatud tarkvarana saadaval ka Wiresoftist.

Täiendavad litsentsitingimused Hyper-V jaoks koos Windows Server 2019 Standardiga

Lisaks füüsiliste tuumprotsessorite arvule võetakse litsentsimisel arvesse ka virtuaalsete serverite arvu. Windows Server 2019 standardväljaandes võimaldab ühe põhilitsentsi kohta käitada maksimaalselt kahte Hyper-V eksemplari. Kõik Hyper-V keskkonnas olevad protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessori tuumadele, peavad olema litsentsitud. Kui väljaande standardiga on vaja täiendavaid Hyper-V eksemplare, tuleb kõik aktiivsed tuumad uuesti litsentsida.

Lisaks Windows Server 2019 Standard litsentsile peavad kõik kliendid – st kõik kasutajad või seadmed –, mis pääsevad juurde Windowsi serverile, olema varustatud kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Windows Server 2019 kasutajate ja seadmete CAL-id on Wiresoftilt kasutatud tarkvarana ka soodsalt saadaval.

KKK-d Microsoft Windows Server 2019 Standard Editioni kohta, kuna Wiresofti kasutas tarkvara

Üldiselt ei erine Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutava Windows Server 2019 standardse 16-tuumalise paketi kasutamise võimalused vastavast uuest või kasutamata serverilitsentsist – tarkvara üldjuhul ei saa kuluda. Sageli on ka täiendavaid küsimusi kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta, millele vastatakse allpool.

Kust tuleb Windows Server 2019 Standard 16-tuumaline tarkvara?

16-tuumalised paketid Windows Server 2019 Standardile tulevad Euroopa ettevõtetelt, kes tavaliselt soetasid need ise uutena, enamasti isegi kasutasid ja müüsid hiljem Wiresoftile. Nende edasimüümisel või pakkumisel Wiresofti poes nimetatakse neid kasutatud tarkvaraks, kuigi neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas pakkumine, samuti kasutatud tarkvara (nt Windows Server 2019 standardtarkvara) ostmine ja kasutamine on seadusega lubatud?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara ostjana võite usaldada, et vastava Windows Server 2019 standardse 16-tuumalise paketi ostmine ja selle regulaarne kasutamine, nt ettevõttes, ei tekita rikkuda kõiki kohaldatavaid seadusi. Praegune kohtupraktika lubab nii Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist kui ka selle kasutamist. Seda asjaolu on ikka ja jälle kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Kas kasutatud Windows Server 2019 standardsete 16-tuumaliste litsentside puhul kehtib ostja turvalisus?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvarana pakutavad Windows Server 2019 standardsed 16-tuumalised paketid ja muu Wiresofti kasutatud tarkvara pakuvad teile sama turvalisust ja eeliseid kui uue serveritarkvara ostmisel. See tähendab, et teil on ka ostja turvalisus tarkvara kohese allalaadimise kaudu pärast ostu sooritamist ning litsentsi kohese aktiveerimise kaudu kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Milliseid muid eeliseid pakub Wiresofti kasutatud tarkvara, nagu Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Wiresofti kasutatud tarkvara ostjatel on selle madalama hinna tõttu ka majanduslik eelis, kuna nad saavad oma tarkvaravarusid täiendada või värskendada säästlikumalt kui võrreldavaid uusi kaupu ostes. Microsofti kasutatud tarkvara Wiresoftilt aitab seega kaasa tegevuskulude alandamisele ja pakub auditi turvalisust kõigi ostjate kohta!

Wiresofti tarkvarapoest leiate odava kasutatud tarkvarana mitte ainult Windows Server 2019 Standard 16-Core paketi, vaid ka vastava 2-tuumalise paketi, kui soovite litsentsimist laiendada. Windows Server. Kui teie vajadus virtualiseerimise järele kasvab, kasutage Windows Server 2019 Datacenter Editioni ja vajalikke kliendi juurdepääsulitsentse (CAL). Meie laiaulatuslik kasutatud tarkvaraportfell sisaldab ka Windows Server 2019 vastavaid varasemaid versioone ja paljusid teisi Microsofti programme – koos kõigi mainitud Wiresofti eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 Standardi õige litsentsimise kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud