Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10381
 • 6VC-03222
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
202,90 € * 224,90 € * (9,78% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x Device CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS Device CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Windows serverite Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks vajab iga kasutaja Client Access Licence (CAL), mis võimaldab talle juurdepääsu Windowsi programmidele ettevõtte võrgus - sealhulgas failidele - ja lokaalselt iseseisvalt. Selleks on muu hulgas olemas Remote Desktop Services'i jaoks Device CAL'id, mille kaudu tehakse need registreeritud lõppseadmele (seadmele) kaugtöölaua seansi jaoks kättesaadavaks. RDS Device CALs kui Wiresofti kasutatav tarkvara on soodne alternatiiv tavapärastele litsentsipakkujatele, sest need pakuvad sama funktsionaalsust.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"

5x seadme CAL-d Windows Server 2019 Remote Desktop Services jaoks kui kasutatud tarkvara

Selleks, et kasutada Windowsi serverite Remote Desktop Services (RDS) teenuseid, vajab iga kasutaja Client Access Licence (CAL), mis lubab tal kasutada Windowsi programme ettevõtte võrgus - sealhulgas faile - ja lokaalselt iseseisvalt. Selleks on Remote Desktop Services jaoks olemas 5x Device CAL-i, mille kaudu tehakse need viis registreeritud lõppseadet (Device) kaugtöölaua seansi jaoks kättesaadavaks. Wiresofti kasutatud tarkvara RDS Device CAL on soodne alternatiiv tavapärastele litsentsipakkujatele, sest need pakuvad sama funktsionaalsust kui Microsofti ametliku mahulitsentside programmi CAL-d.

Millised on Windows Server 2019-i RDS CAL-de eelised?

Kaugtöölaua teenused - varem tuntud kui terminaliteenused - on Windows Server 2019 või selle vanemate versioonide spetsiaalne serveriroll. RDS kontrollib juurdepääsu Windowsi programmidele, mis on kättesaadavad vastava Windows Serveri kui vastuvõtja kaudu kaugtöölaua seansi kaudu. Kasutajad, kellel on vastav kliendilitsents - antud juhul näiteks RDS Device CAL - saavad neid kasutada sellega varustatud arvutiga, sülearvutiga vms ettevõtte võrgus või lokaalselt iseseisvalt (eemalt) internetiühenduse kaudu.

Lisaks eelistele, mida need Device (ja User) CAL-d kasutajatele pakuvad, pakuvad Windows Remote Desktop Services ka administraatoritele mitmeid eeliseid, kuna nad muudavad administreerimise palju tõhusamaks: Tarkvara saab ettevõtte keskkonnas pakkuda tsentraalselt ja seega ei pea seda igale lõppseadmele eraldi paigaldama. Selle asemel esitatakse see ühes salvestuskohas - serveris - ja vajaduse korral ka ajakohastatakse.

RDS CALi kaudu volitatud kasutajate juurdepääsu kontrollitakse samuti sel viisil, sest igale kasutajale saab määrata konkreetsed õigused. Seega vähendavad Windows Serveri RDS CAL-teenused märkimisväärselt tööjaamade hooldamise ja kättesaadavaks tegemisega seotud üldisi jõupingutusi.

Millised on Remote Desktop Service Device CAL-de eelised kasutajate jaoks?

Kasutajad, kes on varustatud RDS Device CALiga Windows Server 2019 jaoks, saavad seega kasu standardiseeritud Windowsi töökeskkonnast, olenemata sellest, millisest asukohast nad oma registreeritud lõppseadmega sellele ligi pääsevad - ja olenemata sellest, milline kasutaja kasutab Remote Desktop Services'i kõnealusel arvutil, sülearvutil, tahvelarvutil jne.

Kui volitatud lõppseade pääseb seadme CAL-i kaudu konkreetsele programmile juurde kaugtöölaua seansi ajal, käivitatakse see serveris, sõltumata teistest kliendiühendustest. Kasutajale näidatakse ainult tema enda seanssi.

Kui vanemate seadmete jõudlus või riistvara on nõrgem, saavad nad kasutada Windowsi serveri võimsust koos Remote Desktop Services'iga, nii et ka uuema riistvara pakkumise kulud vähenevad.

Windows Serveri kaugtöölaua teenuse CAL-de versioonide ühilduvus

Juurdepääsuõigustega seadme Device CAL (või User CAL) peab alati ühilduma praeguse Windows Serveri versiooniga, vastasel juhul ei saa seda kasutada seansi jaoks kaugühenduse loomiseks. 2019. aasta RDS Device CAL saab seega kasutada Windows Server 2019 või vanemat serverversiooni, näiteks 2016 (downgrade), kuid mitte võimalikke kõrgemaid serverversioone tulevikus.

Windows Server 2019-i kaugtöölaua teenuste seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de võrdlus

Põhimõtteliselt: Microsofti serveritarkvara rakendamine on alati sõltumatu selle tegelikust kasutamisest - selleks on vaja vastavat kasutusluba. Microsoft reguleerib neid Windowsi serveri kasutamise juurdepääsuõigusi oma litsentsimissüsteemi kaudu, mis põhineb Client Access Licences ehk lühendatult CAL-del ( kliendilitsentsid ). Nagu eespool juba kirjeldatud, tagavad kaugtöölaua teenuste CAL-teenused, et ainult selleks volitatud töötajatel on juurdepääs Windowsi serverile, isegi lokaalselt ja sõltumatult. Lisaks serveriadministraatorite võimalustele juurdepääsuõiguste diferentseeritud haldamiseks tähendab RDS CAL-süsteem ka täiendavat turvalisust, kuna välismaa kasutajatel või registreerimata lõppseadmetel, kellel puudub juurdepääsulitsents (Device CAL), ei ole juurdepääsu selle kaudu kättesaadavatele teenustele või andmetele.

Microsoft pakub Windows Server 2019-i kaugtöölaua teenuste jaoks kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • Device CAL RDSi jaoks, kui ühele lõppseadmele (PC, sülearvuti, laud, mobiil) antakse juurdepääsuõigused
 • RDS-i kasutaja CAL, kui konkreetsele kasutajale on antud juurdepääsuõigused

Device CAL for Remote Desktop Services 2019 eriomadused

Põhimõtteliselt kehtib Device CAL ainult ühe spetsiaalse lõppseadme suhtes, mis on vastavalt registreeritud. Device CAL for Remote Desktop Services reguleerib oma juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile iga Remote Desktop'i seansi jaoks. Iga töötaja, kellel on lubatud või võimalik kasutada kõnealust arvutit, sülearvutit jne, saab seejärel kasutada kaugtöölaua teenuseid  . Sülearvutite, tahvelarvutite või mobiilsete seadmete puhul, mida saab kasutada sõltumata asukohast, on vastav kasutaja vabalt valitud, kas kasutada RDS-i ettevõtte asukohas, teel või kodukontoris.

Seadmepõhises litsentsimisrežiimis antakse kliendikompuutri ja seadme vahelise ühenduse loomisel esimest korda ajutine juurdepääsulitsents sellele ühendusele. Niipea, kui see ühendus luuakse teist korda serveri kui kaugtöölaua seansside vastuvõtja jaoks, väljastatakse sellele püsiv Device RDS CAL - tingimusel, et see on saadaval.

Windows Server 2019 RDS-i Device CAL-i funktsioonid lühidalt

 • Seadme CAL-d on alati füüsiliselt määratud konkreetsele lõppseadmele - mitte konkreetsele kasutajale
 • Iga RDS Device CAL-i jälgib asjaomane litsentsiserver ja seda
 • sõltumata registreerimisest Active Directory's
 • Ajutiselt saadaval olevad RDS CAL-dokumendid seadmete jaoks kehtivad 52 kuni 89 päeva
 • Määratletud Device CAL-de arvu ei saa üle koormata

Kokkuvõte

Milline Remote Desktops Service CAL pakub ettevõttele rohkem eeliseid, sõltub seega konkreetsest juhtumist. Samuti ei ole võimalik muuta seadme CAL-i kasutaja CAL-iks ja vastupidi. Seega tuleb otsus konkreetse kliendilitsentsi vormi kasuks teha ostu ajal. Seadme CAL-de puhul sõltub see töötajate ja tööjaamade arvust: Kui näiteks mitu töötajat kasutavad ühte lõppseadet või kui nad töötavad valdavalt ettevõtte asukohas, siis pakub Device CAL for RDS rohkem eeliseid.

Tehniline teave Windows Server 2019 kaugtöölaua teenuste kohta

Windows Server 2019 RDS-i CAL-d koosnevad mitmest komponendist, mis lõppkokkuvõttes võimaldavad lõppseadmel või kasutajal Windowsi programme kasutada:

 • Kaugtöölaua litsentsimine reguleerib RDS CAL-de kasutamist ja teeb need seadme jaoks kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Session Host haldab kõiki lauaarvuteid või programme, mis tehakse seadmele (või kasutajale) seansi kohta kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Connection Broker haldab RDS-ühendusi ja taastab need, kui seansi ajal katkestatakse.
 • Remote Desktop Gateway reguleerib juurdepääsu Windowsi töölauale lõppseadme kaudu avalikus võrgus.
 • TheWeb Access for Remote Desktop Services pakub juurdepääsu RDS CAL-i kaudu veebiportaali kaudu konkreetsetele kasutajatele või rühmadele.

Ostke Microsoft Device CALs for Remote Desktop Services 2019 madala hinnaga üksiklitsentsidena Wiresofti veebipoest

Windows Server 2019 RDS-i seadme CAL-d on Wiresofti veebipoes juba saadaval üksiklitsentsidena - kasutatud tarkvarana eriti soodsa hinnaga, ilma kasutatavuse puudusteta.

Mida kasutatakse Windowsi kaugtöölaua teenuste seadme CAL-teenuste puhul?

Wiresofti veebipoes müügiks pakutavad Windows Server 2019 kaugtöölaua teenuste seadme CAL-d on lõppseadmete juurdepääsulitsentsid vastavast mahulitsentsist, mis pärinevad teiselt ettevõttelt. Wiresoft on ostnud sellelt ettevõttelt mittevajalikud individuaalsed juurdepääsulitsentsid lõppseadmetele või kogu mahulitsentsi, likvideerinud viimased ja pakub neid kliendilitsentse üksikutele seadmetele.

Nende litsentside müümisel või jagamisel nimetati neid edaspidi kasutatud tarkvaraks. See uus nimetus ei tähenda siiski Remote Desktop Services'i kasutatavuse piiramist, isegi mitte piiratud ajaks, ega RDS Device CAL-i funktsioonide üldist kulumist.

Millist turvalisust pakuvad kaugtöölaua teenuste seadme CAL-d kui kasutatud tarkvara?

Wiresofti abil ei ole kasutatud tarkvara ostmine teile mitte ainult odavam, vaid ka turvaline! Isegi Microsoft Remote Desktop Services for Windows Server 2019 ühe kasutaja CAL ei ole Wiresoftis mitte ainult madalama hinnaga võrreldes võrreldavate uute kaupadega, vaid pakub ka ostja turvalisust nii kohese allalaadimisega kui ka litsentsi aktiveerimisega kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Wiresofti pakutavad Microsoft RDS Device CAL-d Windows Server 2019 jaoks pärinevad eranditult organisatsioonide või ettevõtete litsentsivarudest. See tähendab, et mitte ainult RDS-i CAL-de või muude Microsofti programmi juurdepääsulitsentside ostmine kasutatud tarkvarana, vaid ka nende kasutamine ei kujuta endast meie klientide jaoks õigussätete rikkumist, sest nii CAL-de kaubastamine kui ka kasutamine kasutatud tarkvarana on seadusega lubatud, mida on ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Teie eelised kasutatud tarkvara Device CALs for Remote Desktop Services 2019 puhul

Pakkudes Wiresoftilt Windows Serveri 2019 kaugtöölaua teenuste - või ka muude kliendilitsentside - seadme CAL-ide ostmist üksikult või suuremas koguses kasutatud tarkvarana, ei ole teil meie kliendina mitte ainult odavam alternatiiv võrreldes võrreldavate tavapakkumistega Windows Serveri teenuste kaugjuurdepääsu litsentsimiseks, vaid teil on ka võimalus osta veebipoes RDS CAL-id Windows Serveri varasemate versioonide jaoks. See võimaldab teil ka täiendada oma olemasolevate vanemate serverite, sealhulgas Microsofti programmide kliendilitsentside arvu, ilma et peaksite kartma ühilduvusprobleeme. Kasuta meie laia valikut erinevaid Microsoft RDS CAL-versioone Windows Serverile kui kasutatud tarkvara!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Windows Server 2019 seadme CAL-dele ka vastavad kasutaja CAL-d ning täiendavad kliendilitsentsid Windows Serveri vanemate versioonide Remote Desktop Services'ile ja ka teistele Microsoft Server programmidele - odava kasutatud tarkvarana kohe allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote RDS Device CAL-de kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad