Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2021

MICROSOFT WORD MAC 2021

189,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2021 for Mac eraldiseisva programmina Word 2021 for Mac Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 for Mac eraldiseisva programmina

Word 2021 for Mac Microsofti klassikalise tekstitöötlustarkvara praegune versioon, mida kasutatakse sageli ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne Office'i programm pakub palju intuitiivselt kasutatavaid funktsioone ja tööriistu, mis lähevad palju kaugemale pelgalt tekstidokumentide loomisest ja redigeerimisest: seda täiendavad arvukad võimalused nende selgeks struktureerimiseks ja informatiivseks illustreerimiseks graafikat ja tabeleid kasutades. See tähendab, et Word for Mac ei sobi mitte ainult ärikirjavahetuseks, vaid ka professionaalselt kirjutatud aruannete ja esseede ning lõputööde ja koolinoorte ja üliõpilaste ning flaierite, voldikute, brošüüride ja visiitkaartide kujundamiseks. Wordi dokumente saab printimiseks PDF-vormingus otse programmi salvestada. Word for Mac tuvastab ka muud failivormingud, mida saab seejärel sellega edasi redigeerida.

Word for Mac lihtsustab igasuguste tekstidokumentide loomist, kasutades laia valikut tüüpilisi sageli kasutatavaid stiililehti, mida täiendavad täiendavad tüpograafia ja paigutuse võimalused jne, et luua loetavat teksti kiiresti ja tõhusalt. Nutikad tööriistad, nagu õigekirjakontroll, ja paljud automaatse parandamise võimalused, sealhulgas individuaalselt laiendatav sõnastik, hõlbustavad kirjade, esseede, esitluste ja muude dokumentide kirjutamist vastavalt kehtivatele õigekirjareeglitele.

Kõiki rakenduses Word for Mac loodud tekste saab tuvastada teistele töötajatele kasutamiseks, näiteks vesimärke lisades, ja seega kaitsta neid kopeerimise eest.

MS Word 2021 for Maclisaks Wordi varasemate versioonide järeleproovitud funktsioonidele sisaldab see ka tervet rida uusi, sama praktilisi funktsioone, mitte ainult kirjutamiseks ja toimetamiseks, aga ka keskendunud lugemise varasemast lihtsamaks ja tõhusamaks muutmiseks. Lisaks uuendatud lindile sisaldab see ka uusi vaatevalikuid, mis kiirendavad konkreetsete lausete või lõikude otsimist pikemates tekstifailides, samuti tumedat režiimi, mis on pikal ekraanil töötades silmadele kerge, ja muud õppevahendid, mis pole mõeldud ainult õpilastele ja õpilastele loetavuse hõlbustamiseks. Täiustatud juurdepääsetavuse tugi optimeerib teksti ka nende lugejate jaoks, kellel on raskusi sisust arusaamisega.

Uus vabakäefunktsioon muudab ka visandite ja diagrammide käsitsi joonistamise ning nende otse dokumenti sisestamise väga lihtsaks.

Wiresofti veebipoest saate eriti odavate üksikrakendustena hankida praeguse Wordi versiooni 2021 for Mac ja loomulikult ka selle eelkäijad ning muud Office'i programmid Macile.

Üksikasjalik ülevaade kõigist Word 2021 for Maci uutest funktsioonidest

Mitte ainult Maci kasutajad, kes juba Wordi tunnevad, ei hinda 2021. aasta versiooni uusi funktsioone, vaid ka algajad saavad kasu mitmekülgsetest võimalustest, mida pakub selle Office'i programmiga professionaalne, tõhus tekstide loomine ja lugemine. Eriti fokusseeritud redigeerimise funktsioonid ja integreeritud tõlketööriistad aitavad professionaalidel veelgi paremini keskenduda, ilma et peaksite avama teist rakendust, Wordis on kõik võimalik sisemiselt. See kehtib ka juba mainitud dokumentide takistusteta kirjutamise ja keerukate matemaatiliste valemite kaasamise kohta LaTeX-i toe kaudu. Üksikasjalikumad rakenduse Word 2021 for Mac olulisemad funktsioonid:

Veelgi parem selgus, valides erinevad vaatevalikud

Kasutajad, kes on Word for Maciga juba tuttavad, tunnevad kohe ära visuaalsed uuendused, mida uus Word 2021 for Mac pakub: Word for Mac 2016 jaoks juba tuttav lindi kasutajaliides on siin asendatud kaasaegse Windowsi- tüüpiline kombineeritud plaatide välimus. Uus on siin kõige sagedamini kasutatavate elementide ja funktsioonide silmapaistvam paigutus, et neid oleks veelgi lihtsam leida.

Word 2021 for Mac võimaldab kasutada ka tavalist lindi välimust, nii et liidest saab ka ümber kujundada. Ja eriti kui kasutate Wordi puuteekraaniga seadmetes, nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid, on pliiatsi sisendi puutetundlikkust suurendatud.

Lisaks on Word 2021 for Mac saadaval uued teemad valge, tumehall ja must. Need peenemad taustad toetavad ka keskendunud tekstide kirjutamist ja lugemist. Must pakub tugevaimat kontrasti.

Integreeritud õppevahendid võimaldavad tekstiga tõhusamalt töötada

Isegi professionaalsed kasutajad hindavad rakenduse Word 2021 for Mac sisseehitatud õppetööriistu. Algselt mõeldud õpilastele ja üliõpilastele tekstide kiiremaks mõistmiseks, aitavad need ka kasutajaid, kes kasutavad Wordi regulaarselt kontoris. Õppevahenditega saab reguleerida näiteks veeru laiust ja tekstivahet, aga ka värve, teksti selgem kuvamine leevendab silmailu.

Tööriistaga "Rea teravustamine" saab lugemisala piirata ühe, kolme või viie reaga ja kui soovite, et tekst loetaks ette, tõstetakse äsja loetud lõigud samaaegselt optiliselt esile. See võimaldab teil tekstis kuuldut hõlpsalt jälgida, parandab keskendumisvõimet ja vähendab tähelepanu hajumist.

Wordi vanematest versioonidest juba tuntud "fookusrežiim" täidab samuti sarnast ülesannet, peites kõik tööriistaribad, et dokumenti kuvatakse selgemalt.

Väljaheli funktsioon toetab teid aktiveerimisel ka heli tagasisidega. See saadab teid kirjutamisel erinevate heliefektidega ja annab seega akustilist teavet, kui muudate teatud valikuid, aga ka kinnitusena teie tehtud toimingule: näiteks sisu kustutamisel või sisestamisel.

Mahukate tekstidokumentide redigeerimisel võib üksikute lõikude või konkreetsete jaotiste otsimine kiiresti segadusse ajada. Rakenduses Word 2021 for Mac on lisaks Wordi dokumendi tavapärasele vertikaalsele kuvale, kus kõiki lehti keritakse ülalt alla, saadaval ka uus vaade „Lehekülgede kaupa”, nii et saate Wordi dokumenti sirvida nagu raamat. Ja keskmise pikkusega tekstide jaoks, millel on veel palju lehekülgi, pakub uus funktsioon "Pisipildid" kiiret orienteerumist: aktiveerimisel kuvatakse leheküljed väikesena ülevaates, et otsitavad osad oleks hõlpsamini üles leitud.

Optimeeritud juurdepääsetavus lihtsama veaparandustoe kaudu

Programmis Word 2021 for Mac on lisaks juba kaasatud ja täiustatud funktsioonidele saadaval ka uued tööriistad, mille abil saab tekste optimeerida nii, et need sobivad ka piiratud lugemis- ja mõistmisoskusega kasutajatele. Aktiveeritud toetav veaparandus soovitab täiustusi, klõpsates menüüpunktil "Kontrolli", millega saate ühe klõpsuga koheselt nõustuda. Integreeritud on ka rahvusvaheliselt kehtivad standardid, mis võeti kasutusele puuetega lugejatele, et tekstist oleks lihtsam aru saada.

Tõlkijaga integreeritud tõlkefunktsioon

Kui varem pidid Wordi kasutajad võõrsõnu või tervet tekstilõiku teises keeles kirjutades või lugedes Wordi programmist lahkuma ja tõlke leidmiseks brauseri kaudu veebisaidi avama, siis nüüd pole Word 2021-s see enam vajalik Maci jaoks: piisab, kui märgite kursoriga vastava teksti ja aktiveerite automaatse keeletuvastusega integreeritud tõlkefunktsiooni. Microsoft Translator Word 2021 for Mac sisaldab üle 60 keele, tõlkida saab 11 keelde.

Vabakäetööriist diagrammide käigupealt joonistamiseks

See, mis on puuteplaatidel või nutitelefonides võimalik, on nüüd saadaval rakenduses Word 2021 for Mac – koos uue Freehand Drawing tööriistaga. Vabakäetööriista kasutamiseks ei vaja kasutajad pliiatsit ega puutepinda, seda saab kasutada ka arvutihiirega teksti spontaanseks märgistamiseks või visandite ja valemite loomiseks, mida saab seejärel redigeerida, teisaldada või kopeerida.

Microsoft pakub rakenduses Word 2021 for Mac vabakäetööriista jaoks mitut digitaalset pliiatsit, sealhulgas pliiatsit joonistamiseks, pliiatsit kirjutamiseks ja esiletõstmiseks mõeldud Highlighterit. Tööriistad on saadaval erineva paksusega pliiatsi, 16 täisvärvi ja 8 efektiga, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe ja muud.

Skaleeritava vektorgraafika lisamine ja muutmine

Word 2021 for Mac pakub esitluste ja töölehtede illustreerimiseks laia valikut vabalt kasutatavaid ikoone, piktogramme, sümboleid jne, sealhulgas 3D-kujutisi. Skaleeritav vektorgraafika, tuntud ka kui SVG-failid (Scalable Vector Graphics), on eriti huvitav, kuna selle suurust saab muuta, 360° pöörata või värviliselt redigeerida ilma pildikvaliteeti kaotamata.

Keeruliste valemite loomiseks kasutage programmis Word 2021 for Mac LaTeX-i

Wordisse integreeritud valemiredaktor on mitmekülgne tööriist, kuid sellel on oma piirid keerukamate valemite kuvamisel, mida sageli leidub teadustekstides. Uus Word 2021 for Mac toetab nüüd ka LaTeX-i, rahvusvahelist standardit professionaalsete ulatuslike valemite loomiseks, mida saab sellega teisendada.

Süsteeminõuded Microsoft Word 2021 kasutamiseks Macis

Allpool loetletud spetsifikatsioonid vastavad rakendusele  Word 2021 for Mac, mis tuleb installida ja töötada Apple'i seadmes.

  • Operatsioonisüsteem: kehtiv versioon kolmest praegusest macOS-i operatsioonisüsteemist
  • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
  • RAM: vähemalt 4 GB
  • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
  • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Ostke Word 2021 for Mac ühe Office'i programmina Wiresoftist

MS Word for Mac on MacOS-i jaoks mõeldud Microsoft Office'i paketi lahutamatu osa. Erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest saate Wiresoftist Word 2021 for Maci veebipoest osta ka üksiku programmina, mitte lihtsalt vastava  Office-Suite 2021 osana. . Wordi programm, mida pakume Macile, on ostuversioon, mis tähendab, et te ei võta endale ühtegi liitumiskohustust, mis seoks teid tasuliste uuendustega. Lisaks ei pea te eraldiseisva programmina Word 2021 for Mac järgima selle kasutamisel mingeid ajapiiranguid. Seega, ostes Wiresoftilt Word 2021 for Mac, säästate ka pikas perspektiivis raha.  Word 2021 for Mac ostmine üksiku programmina on eriti odav viis klassikalise tekstitöötlustarkvara kasutamiseks professionaalselt või eraviisiliselt. See ühe kasutaja litsents on identne Wordi programmiga, mis sisaldub ka Office Suite 2021 for Macis.

Mitte ainult Word 2021 for Mac, vaid ka kõik muud Microsofti tarkvaralitsentsid, mida saate osta macOS-i jaoks mõeldud Wiresofti tarkvarapoest, on alati originaalsed Microsofti ühe kasutaja täisversioonid. Need pärinevad tavaliselt hulgilitsentsidest või võivad olla juba kasutatud. See ei tekita teile aga mingeid miinuseid: maineka tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft Microsofti tarkvara testversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mida kasutatakse piiratud aja jooksul.

See annab teile garantii, et saate pärast ostmist täielikult ja seaduslikult kasutada kõiki Wiresoftist ostetud tarkvaratooteid, sealhulgas "kasutatud" programme, kuna esimene ostja desinstallib need või asendab need Wiresoftile müümisel. .kustutati ja on seetõttu uuesti 100% kasutatav. Ohutuse mõttes kontrollib Wiresoft kõiki neid litsentsitud tooteid enne nende edasimüüki põhjalikult.

Kui teil on lisaküsimusi rakenduse  Word 2021 for Mac või mõne muu kontori ostmise kohta, võite meie asjatundlikest nõuannetest kasu saada ka meili, telefoni ja vestluse kaudu. tarkvara.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud