Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WORD MAC 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10492
  • 3YF-00233
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2021 for Mac on klassikalise tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse laialdaselt ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne programm pakub palju intuitiivselt kasutatavaid funktsioone ja vahendeid, mis lähevad kaugemale pelgalt tekstidokumentide loomisest ja redigeerimisest: Seda täiendavad arvukad võimalused nende selgeks struktureerimiseks ja informatiivseks illustreerimiseks graafika ja tabelite abil. Seetõttu sobib for Mac mitte ainult ärikirjavahetuseks, vaid ka professionaalselt kirjutatud aruannete ja esseede, samuti õpilaste ja üliõpilaste lõputööde ja diplomitööde, samuti flaierite, voldikute, brošüüride ja visiitkaartide kujundamiseks. Dokumendid saab printimiseks otse programmis PDF-failidena salvestada. for Mac tunneb ära ka teisi failivorminguid, mida saab sellega edasi töödelda. Microsoft Office Word Word Word

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 Macile eraldiseisva programmina

Word 2021 for Mac on Microsofti klassikalise tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse laialdaselt ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne kontoriprogramm pakub palju intuitiivselt kasutatavaid funktsioone ja vahendeid, mis lähevad kaugemale pelgalt tekstidokumentide loomisest ja redigeerimisest: Seda täiendavad arvukad võimalused nende selgeks struktureerimiseks ja informatiivseks illustreerimiseks graafika ja tabelite abil. Seetõttu sobib Word for Mac mitte ainult ärikirjavahetuseks, vaid ka professionaalselt kirjutatud aruannete ja esseede ning õpilaste ja üliõpilaste lõputööde ja diplomitööde, samuti flaierite, voldikute, brošüüride ja visiitkaartide kujundamiseks. Wordi dokumente saab printimiseks otse programmis PDF-vormingus salvestada. Word for Mac tunneb ära ka muud failivormingud, mida saab sellega edasi töödelda.

Word for Mac hõlbustab igat liiki tekstidokumentide koostamist, kasutades laia valikut tüüpilisi, sageli kasutatavaid vormingumalle, mida täiendavad muu hulgas tüpograafia ja kujunduse lisavõimalused, et luua loetavaid tekste kiiresti ja tõhusalt. Intelligentsed vahendid, nagu õigekirjakontroll ja paljud autokorrigeerimise võimalused - sealhulgas individuaalselt laiendatav sõnastik - lihtsustavad kirjade, esseede, paberite ja muude dokumentide kirjutamist vastavalt kehtivatele õigekirjareeglitele.

Kõik tekstid, mis on loodud Word for Mac , saab tähistada teistele töötajatele kättesaadavaks tegemiseks, näiteks vesimärkide lisamisega, ja seega kaitsta neid kopeerimise eest.

MS Word 2021 for Mac sisaldab lisaks nendele varasemate Wordi versioonide järeleproovitud funktsioonidele muidugi terve rea uusi, sama praktilisi funktsioone, mis muudavad mitte ainult kirjutamise ja toimetamise, vaid ka keskendunud lugemise veelgi lihtsamaks ja tõhusamaks kui varem. Lisaks uuenenud lintidele kuuluvad nende hulka uued vaatevõimalused, mis kiirendavad konkreetsete lausete või lõikude otsimist pikematest tekstifailidest, samuti pimedas režiim, mis on pikemaajalisel töötamisel ekraani ees silmadele kergem, ning muud õppevahendid, mis muudavad lugemise lihtsamaks mitte ainult õpilastele ja üliõpilastele. Parandatud ligipääsetavuse tugi optimeerib tekstid ka nende lugejate jaoks, kelle jaoks on sisu mõistmine raskendatud.

Uus vabakäefunktsioon võimaldab hõlpsasti joonistada visandeid ja skeeme käsitsi ning lisada need otse dokumenti.

Wiresofti veebipoest saate uuemat Wordi versiooni 2021 Macile ja muidugi selle eelkäijaid, samuti teisi Office'i programme Macile eriti soodsate üksikrakendustena.

Üksikasjalik ülevaade kõigist Word 2021 for Maci uutest funktsioonidest

Mitte ainult Wordi juba tundvad Mac-kasutajad ei hinda 2021. aasta versiooni uusi funktsioone, vaid ka algajad saavad kasu mitmekülgsetest võimalustest, mida pakub professionaalne ja tõhus tekstide loomine ja lugemine selle Office'i programmiga. Eriti keskendunud redigeerimise funktsioonid ja integreeritud tõlkevahendid aitavad spetsialistidel veelgi paremini keskenduda, ilma et nad peaksid avama teist rakendust, kõik on võimalik Wordi sees. See kehtib ka juba mainitud takistusteta dokumentide koostamise kohta, samuti keeruliste matemaatiliste valemite lisamise kohta LaTeXi toe kaudu.   Word 2021 for Mac kõige olulisemad funktsioonid üksikasjalikult:

Veelgi parem selgus erinevate vaatevõimaluste valiku kaudu

Kasutajad, kes on juba tuttavad Word for Maciga, tunnevad kohe ära uue Word 2021 for Maci pakutavad visuaalsed uuendused: Word for Mac 2016-st juba tuttav paelaga kasutajaliides on siin kombineeritud moodsa, Windowsile omase plaatide välimusega. Uus on see, et kõige sagedamini kasutatavad elemendid ja funktsioonid on paigutatud silmatorkavamalt, et neid oleks veelgi lihtsam leida.

Word 2021 for Mac võimaldab ka jätkata tavalise lintide välimuse kasutamist, nii et ka kasutajaliides saab ümber kujundada. Ja eriti Wordi kasutamiseks puuteekraaniga seadmetes, näiteks tahvelarvutites ja nutitelefonides, on puutetundlikkust parandatud, et sisestada pliiatsiga.

Lisaks on Word 2021 for Mac'is saadaval uued teemad Valge, Tumehall ja Must; need tagasihoidlikumad taustad toetavad ka tekstide kontsentreeritud kirjutamist ja lugemist. Must värv pakub kõige tugevamat kontrasti.

Integreeritud õppevahendid võimaldavad tõhusamat tööd tekstiga

Professionaalsed kasutajad hindavad ka integreeritud õppevahendeid Word 2021 for Mac . Algselt olid need mõeldud õpilastele ja üliõpilastele, et toetada teksti kiiremat mõistmist, kuid need aitavad ka kasutajaid, kes kasutavad Wordi regulaarselt kontoris. Õppevahenditega saab näiteks reguleerida veergude laiust ja tekstivahet, aga ka värve, ning teksti selgem esitus on silmadele kergem.

Rida-fookuse tööriistaga saab lugemisala piirata ühe, kolme või viie reaga, ja kui soovite teksti ette lugeda, siis tõstetakse samaaegselt loetavad lõigud esile. See muudab teksti kuuldu jälgimise lihtsamaks, teie keskendumisvõime paraneb ja te olete ka vähem häiritud.

Vanematest Wordi versioonidest juba tuntud "fookusrežiim" täidab samuti sarnast ülesannet, varjates kõik tööriistaribad, et dokumendi kuvamine muutuks selgemaks.

Funktsioon Cue Audio toetab teid ka helisignaaliga, kui see on aktiveeritud. See saadab teid kirjutamise ajal erinevate heliefektidega ja annab seega akustilisi vihjeid, kui muudate teatavaid valikuid, aga ka kinnitust sooritatud toimingu kohta: näiteks sisu kustutamisel või sisestamisel.

Suurte tekstidokumentide redigeerimisel võib üksikute lõikude või konkreetsete lõikude otsimine kiiresti segadust tekitada. Word 2021 for Macis on lisaks tavapärasele Wordi dokumendi vertikaalsele kuvale, kus kõik leheküljed keritakse ülevalt alla, saadaval ka uus vaade "Lehekülgede kaupa", nii et Wordi dokumenti saab lehitseda nagu raamatut. Keskmise pikkusega tekstide puhul, millel on siiski suur hulk lehekülgi, pakub samuti uus funktsioon "Väikekujutised" kiiret orienteerumist: kui see on aktiveeritud, kuvatakse leheküljed väikeses ülevaates, et te saaksite otsitavad kohad hõlpsamini üles leida.

Optimeeritud ligipääsetavus tänu lihtsustatud veaparanduse toetusele

Programmis Word 2021 for Mac on lisaks juba lisatud ja täiustatud funktsioonidele saadaval ka uued tööriistad, mis võimaldavad teksti optimeerida, et see sobiks ka piiratud lugemis- ja arusaamisvõimega kasutajatele. Aktiveeritud toetav veaparandus pakub parandusi, klõpsates menüüpunktil "Kontrolli", mille saate ühe klõpsuga kohe heaks kiita. Selleks on integreeritud ka rahvusvaheliselt kehtivad standardid, mis on kehtestatud selliste puuetega lugejate jaoks, et hõlbustada teksti mõistmist.

Integreeritud tõlkefunktsioon koos tõlkijaga

Kui varem pidid Wordi kasutajad võõrkeelsete sõnade või terve tekstiosa kirjutamisel või lugemisel teises keeles lahkuma Wordi programmist ja pöörduma veebilehele brauseri kaudu, et saada sealt tõlge, siis Word 2021 for Mac'is pole see enam vajalik: Piisab, kui märgistate kursoriga kõnealuse teksti ja aktiveerite integreeritud tõlkefunktsiooni koos automaatse keeletuvastusega. Microsoft Translator Word 2021 for Mac sisaldab üle 60 keele, millest 11 keelt saab tõlkida.

Vabakäeline tööriist diagrammide spontaanseks joonistamiseks

See, mis on võimalik puuteplaatidel või nutitelefonidel, on nüüd saadaval ka Word 2021 for Mac - uue "Vabakäe joonistamise" tööriistaga. Vabakäsitööriista kasutamiseks ei ole kasutajatel vaja pliiatsit ega puutepinda; nad saavad seda kasutada ka arvutihiirega, et spontaanselt teksti märkida või visandeid ja valemeid luua, mida saab seejärel ka edasi toimetada, liigutada või kopeerida.

 Word 2021 for Mac Microsoft pakub vabakäevahendi jaoks mitmeid digitaalseid pliiatseid, sealhulgas pliiatsit joonistamiseks, pliiatsit kirjutamiseks ja markerit esiletõstmiseks. Tööriistad on saadaval erineva pliiatsi laiusega, samuti 16 täisvärvi ja 8 efekti, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe ja muud.

Skaalutava vektorgraafika sisestamine ja redigeerimine

Word 2021 for Mac pakub esitluste ja töölehtede illustreerimiseks ulatuslikku tasuta kasutatavate ikoonide, piktogrammide, sümbolite jne raamatukogu, sealhulgas 3D-pilte. Skaleeritav vektorgraafika, mida nimetatakse ka SVG-failideks (Scalable Vector Graphics), on eriti huvitav, sest neid saab muuta suurust, pöörata 360° või isegi värvida ilma pildikvaliteedi kadumiseta.

LaTeXi kasutamine Word 2021 for Mac'is keeruliste valemite loomiseks

Wordi sisseehitatud valemite redaktor on mitmekülgne tööriist, kuid see jõuab oma piiridesse, kui tegemist on keerukamate valemite kuvamisega, mida sageli leidub teaduslikes tekstides. Uus Word 2021 for Mac toetab nüüd ka LaTeXi, mis on rahvusvaheline standard professionaalsete ulatuslike valemite loomisel, mida saab sellega konverteerida.

Süsteeminõuded Microsoft Word 2021 kasutamiseks Macil

Allpool loetletud spetsifikatsioonid kujutavad endast nõudeid Word 2021 for Mac'iinstallimiseks ja käivitamiseks Apple'i seadmes.

  • Operatsioonisüsteem: kolme praeguse macOS-operatsioonisüsteemi kehtiv versioon
  • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
  • Mälu: vähemalt 4 GB
  • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
  • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Ostke Word 2021 for Mac iseseisva kontoriprogrammina Wiresoftist

MS Word for Mac on lahutamatu osa Microsoft Office'i paketist macOS-i jaoks. Erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest saate Wiresofti veebipoest osta Word 2021 for Mac ka eraldiseisva programmina, mitte ainult vastava Office Suite 2021 osana. Meie poolt pakutav Wordi programm Macile on ostuversioon, mis tähendab, et te ei võta endale kohustust tellimusena, mis seob teid tasuliste uuendustega. Kuna Word 2021 for Mac on eraldiseisev programm, ei pea te ka selle kasutamisel järgima mingeid ajalisi piiranguid. Seega, kui ostate Word 2021 for Mac'i Wiresoftilt, säästate ka pikemas perspektiivis raha. Eriti füüsilisest isikust ettevõtjad ja väikese arvu töötajatega väikeettevõtted, kes ei soovi peale Wordi kasutada ühtegi muud Office'i paketti kuuluvat programmi, on Word 2021for Mac ostmine eraldiseisva programmina eriti odav viis klassikalise tekstitöötlusprogrammi kasutamiseks äri- või eraotstarbel. See ühe kasutaja litsents on identne programmiga Word, mis kuulub samuti Office Suite 2021 for Mac'i koosseisu.

Mitte ainult Word 2021 for Mac, vaid ka kõik muud Microsofti tarkvara litsentsid, mida saate osta Wiresoft Software Shopist macOS-i jaoks, on alati originaalsed Microsofti ühe kasutaja täisversioonid. Need pärinevad tavaliselt mahulitsentsidest või võivad olla juba kasutatud. See ei sea teid siiski ebasoodsasse olukorda: Wiresoft ei paku maineka tarkvaramüüjana Microsofti tarkvara prooviversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mida saab kasutada piiratud viisil.

See tähendab, et teil on garantii, et iga Wiresoftilt ostetud tarkvaratoode on teie poolt pärast ostu sooritamist täielikult ja seaduslikult kasutatav, sealhulgas sellised "kasutatud" programmid, kuna need on esialgse ostja poolt samal ajal Wiresoftile müümisega eemaldatud või kustutatud ja seega 100% uuesti kasutatav. Turvalisuse huvides kontrollib Wiresoft kõiki neid litsentseeritud tooteid enne edasimüüki põhjalikult nende tegeliku kasutatavuse osas.

Kui teil on lisaküsimusi Word 2021 for Mac või mõne muu kontoritarkvara ostmise kohta, saate meilt, telefoni teel ja chat'i teel asjatundlikku nõustamist.

Lingid aadressile "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad