Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Visio Professional 2013 - osta Microsofti programm erinevate visualiseerimiste jaoks kasutatud tarkvarana Visio Professional 2013 on selle Microsofti programmiversiooni Visio kõige ulatuslikum väljaanne; see sisaldab mitte ainult...
76,90 € *
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
MS Visio Standard 2013 - osta tõestatud programm professionaalsete visualiseerimiste jaoks kasutatud tarkvarana Visio Standard 2013 pakub laia valikut malle diagrammide loomiseks paljudes ärivaldkondades: nii tehnilisi ja äriprotsesse...
57,90 € *

Microsoft Visio 2013: selge visualiseerimine ja diagrammide loomine

Microsoft Visio 2013 lühidalt

Microsoft Visio 2013 on selle tarkvaralahenduse vanem, kuid endiselt kasulik versioon, mis on spetsialiseerunud diagrammide, vooskeemide, organisatsioonikaartide ja muude visuaalsete kujutiste loomisele. Kuigi see ei paku kõige uuemaid funktsioone, on Visio 2013 endiselt väärtuslik valik ettevõtetele ja spetsialistidele, kes soovivad keerulist teavet selgelt ja arusaadavalt visualiseerida.

Microsoft Visio 2013 funktsioonid

Diagrammide loomine

Microsoft Visio 2013 üks peamisi funktsioone on diagrammide lihtne loomine. Saate valida mitmesuguste kujundite ja mallide vahel, et luua oma vajadustele vastavaid skeeme.

Vooludiagrammid ja protsesside visualiseerimine

Visio 2013 sobib eriti hästi vooskeemide loomiseks ja äriprotsesside visualiseerimiseks. Saate protsesside voogusid selgelt ja arusaadavalt visualiseerida.

Andmete sidumine ja automatiseerimine

Kuigi Visio 2013 ei paku kõige arenenumaid andmete sidumise ja automatiseerimise funktsioone, saate siiski andmeid oma diagrammidesse lisada ja lihtsustada korduvaid ülesandeid.

Miks kasutada Microsoft Visio 2013?

Tõestatud usaldusväärsus

Visio 2013 on end tõestanud kui usaldusväärne diagrammitarkvara ja seda kasutavad paljud organisatsioonid. See pakub teabe visualiseerimiseks kindlaid põhifunktsioone.

Kulude kokkuhoid

Kui otsite kulutõhusat diagrammi koostamise võimalust ja ei vaja kõiki uusimaid funktsioone, võib Visio 2013 olla ökonoomne valik.

Kokkuvõte

Microsoft Visio 2013 pakub põhilisi diagrammi koostamise ja teabe visualiseerimise funktsioone. Kuigi see ei paku kõige uuemaid funktsioone ja integratsioone, on see siiski kindel valik ettevõtetele, kes vajavad kuluefektiivset visualiseerimislahendust. Kui otsite lihtsat võimalust diagrammide loomiseks ja keerulise teabe visualiseerimiseks, võib Microsoft Visio 2013 vastata teie vajadustele. Pidage siiski meeles, et tegemist on vanema versiooniga, millel puuduvad mõned uuemate versioonide täiustatud funktsioonid ja integratsioonid.

Kategooriad