Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10046
 • KV3-00260
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
45,90 € * 49,90 € * (8,02% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on spetsiaalselt mõeldud suurematele ettevõtetele - saadaval Wiresoftist soodsalt mahulitsentsi asemel! Windows 10 Enterprise on selle Microsofti versiooni operatsioonisüsteem, mis sisaldab kõigist väljaannetest suurimat funktsioonide ulatust - paljud neist on ainuüksi siin, muuhulgas ulatuslik rakenduste haldamine, samuti juurdepääs Microsofti pikaajalise hoolduse harule, Windowsi uuendamise erivormile, kus paigaldatakse ainult turvauuendused, kuid mitte funktsioone.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise - Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele

Windows 10 Enterprise pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on loodud spetsiaalselt suurematele ettevõtetele - saadaval Wiresoftist üksiklitsentsina, mitte hulgilitsentsina!

Windows 10 Enterprise on selle Microsofti versiooni operatsioonisüsteem, mis sisaldab kõigist väljaannetest kõige suuremat funktsionaalsust - paljud neist sisalduvad ainult siin, muuhulgas ulatuslik rakenduste haldamine, samuti juurdepääs Microsofti pikaajalise hoolduse harule, mis on uuenduste erivorm Windows, kuhu paigaldatakse ainult turvauuendused, kuid mitte funktsioone.

Windows 10 Enterprise omab tuttavat kasutajasõbralikku kasutajaliidest koos Microsofti tüüpilise plaatide välimusega, mida saab kohandada vastavalt isiklikele eelistustele. Enterprise Editioni eeliseks on ka see, et seda operatsioonisüsteemi saab kasutada ka vanemates riistvarasüsteemides, mis on paljude kasutajate jaoks oluline ja ostuotsuse tegemiseks oluline omadus. Wiresoft Onlineshopist saate Windows 10 Enterprise üksikversioonina, samuti teisi Windows 10 väljaandeid ja paljusid teisi Microsofti programme. Järgnev ülevaade tutvustab lisaks üldisele ülevaatele eelkõige Windows 10 Enterprise'i eripära.

Windows 10 Enterprise'i erilised ja eksklusiivsed funktsioonid

Võrreldes ka selliste väljaannetega nagu Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise pakub lisafunktsioone ja vahendeid, mis pakuvad otsustavat lisaväärtust eelkõige keskmise suurusega ja eelkõige suurettevõtetele, nii lõppseadmete ja andmete turvalisuse kui ka administraatorite võimaluste osas grupipoliitikate jõustamisel ja kasutajakontode haldamisel. Täielikud üksikasjad Windows 10 Enterprise kohta allpool:

 • DirectAccess: DirectAccessi abil saavad kaugkasutajad kasutada võrguressursse ka ilma VPN-ühenduseta, sest kaugkliendiarvutid jäävad krüpteeritud ühenduse kaudu ettevõtte võrguga ühendatuks. IT-administraatorid saavad kõiki kliendiarvuteid hallata ka DirectAccessi kaudu. Eriti mobiilikasutajad töötavad kõige paremini DirectAccessiga, isegi mitme tegevuskohaga keskkonnas. Pärast seadistamist ühenduvad nende sülearvutid automaatselt ettevõtte võrguga Interneti kaudu. DirectAccess muudab ka grupipoliitikate haldamise lihtsaks.
 • Windows To Go Creator:Windows To Go installeerib Windows 10 Enterprise USB-pulgale või USB-kõvakettale, nii et kasutajatel on operatsioonisüsteem alati kaasas ja nad saavad seda seega kasutada ka kolmanda osapoole seadmes. Kõik andmed jäävad andmekandjale.
 • AppLocker: AppLockeriga saab määrata reeglid, milliseid rakendusi on lubatud käivitada arvutis Windows 10 Enterprise. Võimalik on ka usaldusväärsete rakenduste valgeloendisse kandmine.
 • BranchCache: ettevõtted, kes kasutavad laivõrku (WAN), saavad selle ribalaiust optimeerida BranchCache'i abil; lisaks vähesele rakendamiskulule parandab see funktsioon ka kiirust.
 • Universal Write Filter - UWF: Selle filtri abil ei salvestata andmeid enam alaliselt süsteemi, vaid need vahetatakse välja põhimällu, kus need on kättesaadavad kuni taaskäivitamiseni. Seejärel kustutatakse see virtuaalne kattekiht - isegi siis, kui külaliskasutaja logib näiteks välja.
 • Credential Guard: See turvavahend kindlustab volikirjad virtualiseerimispõhise turvatehnoloogia abil. Andmeid hoitakse ülejäänud operatsioonisüsteemist isoleeritult ja seetõttu on need palju paremini kaitstud.
 • Device Guard: See annab administraatoritele võimaluse konfigureerida tööjaamad nii, et käivitada saab ainult kindlaksmääratud rakendusi - ideaalne kioskarvutite seadistamiseks. Valge nimekirja loomisega lubatakse käivitada ainult koodikontrollile vastavaid rakendusi, mis takistavad varem tundmatu pahavara aktiveerimist.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: See eksklusiivne funktsioon Windows 10 Enterprise suurendab arvuti jõudlust, sest erinevalt teistest Windows 10 versioonidest ei tehta uuendusi pidevalt, vaid ainult pikemate ajavahemike järel. Eristatakse turvauuenduste ja funktsioonide paigaldamist. LTSB on tuntud ka kui pikaajaline teeninduskanal (LTSC). Kasutajatele pakutakse uuendusi ja funktsioone, mis avaldatakse selle aja jooksul umbes iga 2-3 aasta tagant, ning nad saavad neid kas paigaldada või tagasi lükata.
 • Desktop Analytics: Pilvepõhine teenus on integreeritud Microsoft Configuration Managerisse ja annab teavet vastavate Windows klientide kasulikest uuendustest, muu hulgas koostab see ka ettevõttes töötavate rakenduste inventuuri ja annab teavet nende ühilduvuse kohta viimaste Windows 10 funktsioonide uuendustega.

Muud ärifunktsioonid jne. Windows 10 Enterprise

Lisaks neile eksklusiivsetele funktsioonidele on järgmised funktsioonid ainult Windows 10 Enterprise ja Pro versioonis:

Ulatuslikud kasutusvõimalused

Windows 10 laiendab rakenduse võimalusi kasutajate jaoks mitmete funktsioonidega, nagu näiteks:

 • Remote Desktop App: Remote Desktop App'i abil saavad kasutajad kasutada teist, lokaalselt eemal asuvat lõppseadet nii, nagu istuksid nad oma arvuti või tahvelarvuti ees: RDS-väravaühenduse kaudu kuvatakse selle töölaua kasutajaliides, mida saab kasutada, sealhulgas kõiki programme.
 • Kioskirežiim: Kioskirežiimiga saavad erinevad kasutajad kasutada Windows 10 arvutit, ilma et nad pääseksid ligi muudele kriitilistele andmetele või põhikasutaja teatud funktsioonidele. See võimaldab igale volitatud isikule luua eraldi kioski kasutajakonto, mis teeb määratletud andmed ja funktsioonid kättesaadavaks ainult vastavale sisselogitud kasutajale.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode vähendab oluliselt vanemate veebirakenduste ühilduvusprobleeme, võimaldades nende käivitamist aadressil Windows 10; samuti pakub Enterprise Mode Site List Manager erinevaid võimalusi veebilehtede renderdamisel.
 • Hyper-V klient: Windows 10 Enterprise sisaldab Hyper-V tehnoloogiat, et käivitada mitu operatsioonisüsteemi oma virtuaalmasinas (VM). See võimaldab olemasolevat salvestusruumi paremini ära kasutada ning dünaamiline salvestusruumi haldamine lihtsustab mitme VM-i paralleelset käivitamist.

Täiustatud juhtimisvõimalused

Administraatoritel on optimeeritud võimalused kasutajate ja nende arvutite haldamiseks aadressil Windows 10:

 • Grupipoliitikaid määratletakse lokaalselt redaktori gpedit.msc abil ja neid hallatakse vastavalt teatud spetsifikatsioonidele: Seega saab uuenduste paigaldamist kontrollida vastavalt määratletud reeglitele, nt vastavustähtaegadega, mis määravad kindlaks, millal teatud uuendused tuleb hiljemalt paigaldada, kuid ka mälu optimeerimist Storage Sense'i kaudu saab tsentraalselt konfigureerida, et kustutada mittevajalikud failid.
 • Domeeni liitumine: Domeeni liitumine lihtsustab arvutite ja kasutajakontode haldamist Active Directory domeeni liikmesuse kaudu. Domeeni offline-liitumine võimaldab administraatoritel lisada arvuti domeenile offline - see on eelis kasutajatele, kes töötavad mobiilselt ja ilma domeenikontrolleriga võrguühenduseta.
 • Windows Business Store: Juurdepääsuga Windows Business Store'ile ja Azure'i aktiivse kataloogi abil saab seal saadaval olevaid tarkvaratooteid osta ja rakendada tsentraalselt kõigile võrgu lõppseadmetele.

Tõhustatud turvalisus

Windows 10 on parandanud ka andmete ja kasutajate turvalisust, et toetada veelgi vabamat töötamist:

 • BitLocker: See funktsioon kaitseb spetsiaalselt mobiilseadmeid, näiteks tahvelarvuteid ja sülearvuteid, juhul kui need varastatakse või kaovad. Nendel olevad tundlikud või isiklikud andmed on BitLockeriga turvaliselt krüpteeritud, et neid ei saaks väärkasutada. BitLocker To Go't saab kasutada ka USB-pulkade või väliste kõvaketaste krüpteerimiseks.
 • Windows Defender System Guard: WDSG on spetsiaalne kaitsekiht, mis kaitseb Windows 10 operatsioonisüsteemi rünnakute eest käivitamisel, kui tavalised viirusetõrjeprogrammid ei ole veel aktiveeritud.
 • Enterprise Data Protection (EDP): See Windows 10 funktsioon võimaldab äriandmete sihipärast kaitset, nt sülearvutis, Active Directory õiguste haldamise kaudu, mis on aktiivne ka siis, kui andmed teisaldatakse teise kohta või saadetakse manusena. EDP takistab ka ebaturvaliste rakenduste paigaldamist.
 • Intelligentne turvagraafik: ISG analüüsib ettevõtte võrgus kehtivaid turvameetmeid ja teeb puuduste korral ettepanekuid oluliste paranduste tegemiseks.

Muud omadused ja funktsioonid Windows 10

Järgmised tööriistad on lisatud ka Windows 10 operatsioonisüsteemidesse või kujutavad endast olemasolevate funktsioonide täiustusi - veelgi parema ja turvalisema Windows kogemuse saamiseks:

 • Windows Hello: turvaline alternatiiv paroolidele - logige sisse sõrmejälje või näotuvastuse abil, kohapeal või veebikontoga.
 • Snap Assist: See tööriist jagab ideaalselt olemasoleva kuvamisala aktiivsete akende vahel - Corner Snap'i abil saab korraga kuvada kuni neli akent.
 • Cortana: häälassistent Cortana on vaikimisi aktiveeritud aadressil Windows 10, kuid selle saab ka välja lülitada, näiteks selleks, et vältida aku tühjenemist või andmekaitse eesmärgil.
 • Continuum: See võimaldab tööd või mängimist sujuvalt jätkata, kui kohalik arvuti töötab teises lõppseadmes. Tahvelarvutites ja nutitelefonides on kõik funktsioonid kättesaadavad virtuaalse klaviatuuri kaudu ning töölaua kuva kohandatakse automaatselt vastavale formaadile.
 • Windows Teabekaitse: kaitse andmete lekkimise eest ilma piiranguteta kasutajate jaoks. WIP ei kaitse mitte ainult andmeid, vaid ka rakendusi krüpteeriva failisüsteemi (EFS) abil varguse ja manipuleerimise eest.

Riistvaranõuded Windows 10 Enterprise jaoks

Selleks, et Windows 10 Enterprise saaks tõrgeteta töötada arvutis või sülearvutis koos selle sisseehitatud laiema funktsioonivalikuga, peab riistvara vastama teatavatele miinimumnõuetele Windows Kuigi 10 Enterprise on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, tuleks võimaluse korral - eriti uuemal arvutil - paigaldada 64-bitine versioon, et saaks kasutada kõiki programme ja rakendusi. Arvuti peab vastama järgmistele tehnilistele omadustele, et paigaldada Windows 10 Enterprise:

 • Protsessor või SoC (System-on-a-Chip - nutitelefonide jaoks): 1 GHz
 • RAM: 1 GB 32-bitise operatsioonisüsteemi puhul või 2 GB RAM 64-bitise operatsioonisüsteemi puhul
 • Kõvakettaruum: 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise operatsioonisüsteemi puhul
 • Graafika: 800 x 600 ekraan, DirectX 9, WDDM 1.0 draiveriga
 • Cortana kõnetuvastus: Hi-Fi-mikrofonide massiivi
 • TPM (v1.2) kiip virtualiseerimise toetuseks (Intel VT-x või AMD-V ja teise taseme aadressi tõlge)

Windows 10 Enterprise osta odavalt Wiresofti e-poest

Windows 10 Enterprise on tavaliselt saadaval ainult Microsofti poolt mahulitsentsina. Wiresofti veebipoest saab aga osta ka Windows 10 Enterprise operatsioonisüsteemi üksiklitsentsina - ja eriti soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana -, mille funktsioonid on identsed.

See litsents on Windows 10 Enterprise Edition, mida me pakume ostmiseks, on osa varasemast mahulitsentsist, mille ettevõte ostis. Edasimüügi kaudu jaotati see osadeks ja muudeti seega üksiklitsentsideks, mis siis kvalifitseeruvad kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Jagamine või nimetamine kasutatud tarkvaraks ei tähenda siiski mingeid piiranguid seoses selle Windows 10 Enterprise operatsioonisüsteemi tarkvara funktsionaalsusega. 

Tarkvara ostmine Wiresoftist on teie jaoks alati turvaline! See Windows 10 Enterprise operatsioonisüsteem, mis on saadaval Wiresofti poes, pakub mitte ainult eriti soodsat hinda, vaid ka turvalisust ostu ajal: Microsofti originaaltootega identse versiooni kohese allalaadimise kaudu. Teie Windows 10 Enterprise litsentsi aktiveerimine toimub kaasasoleva kehtiva litsentsivõtme abil.

Kui ostate kasutatud tarkvara Windows 10 Enterprise Wiresofti tarkvarapoest, ei tekita see mingeid õiguslikke probleeme, sest sellise kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida kinnitavad ka arvukad õiguslikult siduvad ja avalikult nähtavad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara pakub meie klientidele odavat alternatiivi, et nad saaksid kasutada Windows 10 Enterprise Editioni. Ka sina võid saada kasu meie soodsast tarkvarapakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Windows 10 Enterprise Editionile ka teisi Windows operatsioonisüsteemide versioone ning edasisi Microsofti programme soodsa ostuversioonina allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Windows 10 Enterprise või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, võtke meiega ühendust vestluse, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad