Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

66,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 10 Enterprise – Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele Windows 10...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise – Microsofti operatsioonisüsteem ettevõtetele

Windows 10 Enterprise pakub kasutajatele maksimaalset jõudlust ja on mõeldud spetsiaalselt suurematele ettevõtetele – Wiresoftis on see hulgilitsentsi asemel saadaval ka üksikult madalate hindadega!

Windows 10 Enterprise on operatsioonisüsteemi see Microsoft versioon, mis sisaldab suurimat valikut funktsioone kõik väljaanded - paljud neist on hõlmatud siin, sealhulgas ulatusliku rakenduse haldamise ja juurdepääsu Microsoft Long Term Service Branch, Windowsi värskendamise erivorm, mis installib ainult turvavärskendusi, kuid mitte mingeid funktsioone.

Windows 10 Enterprise näitab end tavalises kasutajasõbralikus liideses, millel on tüüpiline Microsofti paanide välimus, mida saab kohandada vastavalt isiklikele eelistustele. Ostjate jaoks on Enterprise Editionil ka see eelis, mida ei tasu alahinnata, et seda operatsioonisüsteemi saab kasutada ka vanematel riistvarasüsteemidel, mis on paljude kasutajate jaoks ostu puhul määrav funktsioon. Wiresofti veebipoest saate nii Windows 10 Enterprise'i üksikversioonina kui ka teisi Windows 10 väljaandeid ja palju muid Microsofti programme. Lisaks üldisele ülevaatele tutvustatakse järgmises ülevaates Windows 10 Enterprise'i erifunktsioone.

Windows 10 Enterprise'i erilised eksklusiivsed funktsioonid

Võrreldes selliste väljaannetega nagu Windows 10 Pro, pakub Windows 10 Enterprise eeliseid funktsioonide ja tööriistade osas, mis pakuvad märkimisväärset lisandväärtust, eriti keskmise suurusega ja ennekõike suurettevõtetele. poolest turvalisuse Nutitelefonidel samuti andmed, samuti võimalusi administraatoritel jõustada grupireegleid ja hallata kasutajakontosid. Kõik konkreetsed üksikasjad Windows 10 Enterprise kohta allpool:

 • DirectAccess: DirectAccessi abil saavad kaugkasutajad võrguressursside ühenduvust kasutada ka ilma VPN-ühenduseta, kuna kaugklientarvutid jäävad krüpteeritud ühenduse kaudu ettevõtte võrguga ühendatuks. IT-administraatorid saavad DirectAccessi kaudu hallata ka kõiki klientarvuteid. Eriti mobiilikasutajad töötavad DirectAccessiga kõige paremini mitme saidi keskkonnas. Pärast konfigureerimist loovad nende sülearvutid Interneti kaudu automaatselt ühenduse ettevõtte võrguga. Grupipoliitikaid saab hõlpsasti hallata ka DirectAccessi kaudu.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go installib Windows 10 Enterprise'i USB-mälupulgale või USB-kõvakettale, nii et kasutajatel on alati operatsioonisüsteem kaasas ja seetõttu saavad nad seda kasutada kolmanda osapoolega. seade. Kõik andmed jäävad andmekandjale salvestatuks.
 • AppLocker: AppLockeriga saab määrata reeglid, millistel rakendustel on lubatud Windows 10 Enterprise'i arvutis töötada. Võimalik on ka usaldusväärsete rakenduste lisamine valgesse nimekirja.
 • BranchCache: ettevõtted, mis kasutavad laivõrku (WAN), saavad kasutada BranchCache'i oma ribalaiuse optimeerimiseks; Lisaks rakendamisega kaasnevale vähesele pingutusele parandab see funktsioon ka kiirust.
 • Universaalne kirjutusfilter – UWF: selle filtriga ei salvestata andmeid enam püsivalt süsteemi, vaid need edastatakse põhimällu, kus need on saadaval kuni taaskäivitamiseni. Seejärel see virtuaalne ülekate kustutatakse – ka näiteks siis, kui külaliskasutaja logib välja.
 • Credential Guard: see turbetööriist kaitseb sisselogimisandmeid virtualiseerimistehnoloogiaga "Virtualiseerimisel põhinev turvalisus". Andmed salvestatakse ülejäänud operatsioonisüsteemist eraldatult ja on seetõttu oluliselt paremini kaitstud. li>
 • Seadme valvur: see võimaldab administraatoritel konfigureerida tööjaamu nii, et saaks käitada ainult määratletud rakendusi – ideaalne kioskiarvutite seadistamiseks. Luues lubatud nimekirja, saab käivitada ainult rakendusi vastavalt koodi terviklikkuse juhistele, nii et varem tundmatut pahavara ei saa aktiveerida.
 • Windows 10 pikaajaline teenindusharu – LTSB: see eksklusiivne Windows 10 Enterprise'i funktsioon suurendab arvuti jõudlust, kuna erinevalt teistest Windows 10 väljaannetest ei toimu värskendusi pidevalt, vaid ainult pikema aja jooksul. ajavahemike järel tehakse vahet paigaldus turbevärskendusi ja paigaldus funktsioone. LTSB on tuntud ka kui Long Term Service Channel (LTSC). Kasutajatele pakutakse ainult selle perioodi jooksul iga 2–3 aasta järel avaldatud värskendusi ja funktsioone ning nad saavad need installida või neist keelduda.
 • Töölauaanalüüs: pilvepõhine teenus on integreeritud Microsoft Configuration Manageri ja pakub teavet vastavate Windowsi klientide sisuliste või kasulike värskenduste kohta. Muuhulgas loob see ka nendest inventuuri. äriühingu käitatud rakenduste ja annab teavet nende ühilduvuse uusima Windows 10 funktsiooni uuendused.

Täiendavad ärifunktsioonid jms operatsioonisüsteemist Windows 10 Enterprise

Lisaks nendele eksklusiivsetele omadustele on operatsioonisüsteemides Windows 10 Enterprise ja Pro kaasatud ainult järgmised funktsioonid:

Põhjalikud kasutusvalikud

Windows 10 laiendab kasutajate rakendusvõimalusi mitme funktsiooniga, näiteks:

 • Remote Desktop App: Remote Desktop App kasutajad saavad kasutada teist, lokaalselt kaugseadmes nagu nad istusid ees oma arvuti või tahvelarvuti: oma töölaua ala kuvatakse see purk kasutada koos kõigi programmidega.
 • Kioskirežiim: kioskirežiimiga saavad erinevad kasutajad kasutada Windows 10 arvutit ilma juurdepääsuta muudele olulistele andmetele või põhikasutaja teatud funktsioonidele. See tähendab, et igale volitatud isikule saab luua eraldi kioski kasutajakonto, mis teeb sisselogitud kasutajale kättesaadavaks ainult määratletud andmed ja funktsioonid.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode vähendab oluliselt ühilduvusprobleeme vanemate veebirakendustega, et neid saaks käitada operatsioonisüsteemis Windows 10; Lisaks pakub Enterprise Mode Site List Manager erinevaid võimalusi veebisaitide renderdamiseks.
 • Hyper-V klient: Windows 10 Enterprise sisaldab Hyper-V tehnoloogiat mitme operatsioonisüsteemi käitamiseks eraldi virtuaalmasinas (VM). Olemasolevat salvestusruumi saab seega paremini ära kasutada ning tänu dünaamilisele salvestushaldusele saab probleemideta ka mitut VM-i paralleelselt kasutada.

Laiendatud haldussuvandid

Administraatoritel on optimeeritud valikud kasutajate ja nende arvutite haldamiseks operatsioonisüsteemiga Windows 10:

 • Grupipoliitikad määratakse kohalikult redaktori gpedit.msc kaudu ja neid hallatakse vastavalt teatud spetsifikatsioonidele: värskenduste installimist saab juhtida vastavalt määratletud reeglitele, nt järgimise tähtaegadega, mis määravad konkreetse värskenduse millal. nõutakse tuleb paigaldada hiljemalt, kuid ladustamise optimeerimine peab samuti olema konfigureeritud tsentraalselt Storage Sense et kustutada mittevajalikke faile.
 • Domeeniga liitumine: Domeeniga liitumine lihtsustab arvutite ja kasutajakontode haldamist Active Directory domeeni liikmelisuse kaudu. Võrguühenduseta domeeniühendus võimaldab administraatoritel lisada domeeni võrguühenduseta arvuti – see on eelis kasutajatele, kes töötavad mobiilselt ja ilma domeenikontrolleri kaudu võrguühenduseta.
 • Windows Business Store: Windows Business Store'ile juurdepääsu ja Azure Active Directory kasutamisega saab seal saadaolevaid tarkvaratooteid osta ja juurutada tsentraalselt kõigi võrgu lõppseadmete jaoks.

Kõrgem turvalisus

Windows 10 on parandanud ka andmete ja kasutajate turvalisust, et toetada veelgi vabamat tööd:

 • BitLocker: see funktsioon kaitseb eriti mobiilseadmeid, nagu tahvel- ja sülearvuteid juhul, kui need varastatakse või kaovad. Sellel olevad tundlikud või isiklikud andmed on BitLockeriga turvaliselt krüpteeritud, et neid ei saaks väärkasutada. Funktsiooniga "BitLocker To Go" saab krüpteerida ka USB-mälupulki või väliseid kõvakettaid.
 • Windows Defender System Guard: WDSG on eriline kaitsetase, mis kaitseb Windows 10 operatsioonisüsteemi rünnakute eest kohe pärast Windows 10 operatsioonisüsteemi käivitumist, kui tavalised viirusetõrjeprogrammid veel puuduvad aktiveeritud.
 • Ettevõtteandmete kaitse (EDP): see Windows 10 funktsioon võimaldab sihipäraselt varundada ettevõtte andmeid, nt sülearvutis, Active Directory õiguste halduse kaudu, mis on aktiivne ka siis, kui need saadetakse kolis teise hoiukohast või saata manusena. EDP takistab ka ebaturvaliste rakenduste installimist.
 • Intelligentne turbegraafik: ISG analüüsib olemasolevaid turvameetmeid ettevõtte võrgus ja soovitab puuduste korral kasulikke parandusi.

Muud Windows 10 funktsioonid

Järgmised tööriistad sisalduvad ka Windows 10 operatsioonisüsteemides või esindavad olemasolevate funktsioonide täiustusi – veelgi parema ja turvalisema Windowsi kasutuskogemuse tagamiseks:

 • Windows Hello: turvaline alternatiiv paroolidele – logige sisse sõrmejälje või näotuvastusega, kohapeal või veebikontoga.
 • Snap Assist: tööriist jagab saadaoleva kuvaala ideaalselt aktiivsete akende vahel – Corner Snapiga saab korraga kuvada kuni neli akent.
 • Cortana: Cortana hääleassistent on Windows 10-s vaikimisi aktiveeritud, kuid selle saab ka desaktiveerida, nt aku tühjenemise vältimiseks või andmekaitse kaalutlustel.
 • Järjepidevus: sel viisil saab tööd või mängimist sujuvalt jätkata, kui kohalik arvuti töötab mõnes teises seadmes. Kõik funktsioonid on tahvelarvutites ja nutitelefonides saadaval virtuaalse klaviatuuri kaudu, töölaua ekraan kohandatakse automaatselt vastavale vormingule.
 • Windowsi teabekaitse: kaitse andmelekkete eest ilma piiranguteta kasutajatele. WIP ei kaitse mitte ainult andmeid, vaid ka rakendusi krüptiva failisüsteemi (EFS) kaudu varguse ja manipuleerimise eest.

Windows 10 Enterprise'i riistvaranõuded

Et Windows 10 Enterprise saaks ilma probleemideta kasutada arvutis või sülearvutis integreeritud suurema hulga funktsioonidega, peab riistvara vastama teatud miinimumnõuetele. Windows 10 Enterprise on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, võimalusel tuleks installida 64-bitine versioon – eriti uuemasse arvutisse –, et kõik programmid ja rakendused saaksid kasutamine võib olla. Windows 10 Enterprise'i installimiseks peab arvuti vastama järgmistele tehnilistele omadustele:

 • Protsessor või SoC (System-on-a-Chip – nutitelefonidele): 1 GHz
 • RAM: 1 GB 32-bitise või 2 GB muutmälu 64-bitise operatsioonisüsteemi jaoks
 • Kõvakettaruum: 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise operatsioonisüsteemi jaoks
 • Graafika: ekraan 800 x 600, DirectX 9, WDDM 1.0 draiveriga
 • Cortana kõnetuvastus: Hi-Fi mikrofoni massiiv
 • TPM (v1.2) kiip virtualiseerimise toeks (Intel VT-x või AMD-V ja teise taseme aadressi tõlkimine)

Ostke Windows 10 Enterprise soodsalt Wiresoftist veebipoest

Tavaliselt pakub Microsoft Windows 10 Enterprise'i hulgilitsentsina. Seevastu Wiresofti veebipoest saate osta operatsioonisüsteemi Windows 10 Enterprise ühe litsentsina – ja kasutatud tarkvarana eriti soodsa hinnaga – identse funktsioonivalikuga. < /p>

See Windows 10 Enterprise Editioni litsents, mida müügiks pakume, on osa varasemast hulgilitsentsist, mille ettevõte omandas. Nende edasimüümisega see lahustati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, mida siis loetakse kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Jaotus või märgistus kasutatud tarkvarana ei ole aga seotud selle Windows 10 Enterprise operatsioonisüsteemi tarkvara funktsionaalsuse piirangutega.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on teile alati turvaline! See Windows 10 Enterprise operatsioonisüsteem, mis on saadaval Wiresoft Shopis, pakub ostmisel lisaks eriti madalale hinnale ka turvalisust: Microsofti originaaltootega identse versiooni kohese allalaadimise kaudu. Teie Windows 10 Enterprise'i litsents aktiveeritakse kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Teie Windows 10 Enterprise'i ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoest ei ole juriidiline probleem, sest sellise kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida kinnitavad ka arvukad õiguslikult siduvad ja avalikult kättesaadavad otsused. p>

Kasutatud tarkvara pakub meie klientidele odavat alternatiivi Windows 10 Enterprise Editioni kasutamiseks. Ka teie saate kasu meie odavast tarkvarapakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate allalaadimiseks odava versioonina Windows 10 Enterprise Editioni ning Windowsi operatsioonisüsteemide ja muude Microsofti programmide muud versioonid. Kui teil on küsimusi Windows 10 Enterprise'i või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud