Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10588
  • DG7GMGF0D19L
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
220,90 € * 243,90 € * (9,43% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise LTSC 2021 allalaadimisel laaditakse kõik installimiseks vajalikud failid teie kõvakettale. Samal ajal saadab meie süsteem teile e-kirja koos Windows 10 Enterprise LTSC 2021 toote võtmega. Pärast installimist sisestage ettenähtud väljad. Seejärel on operatsioonisüsteem aktiveeritud ja täielikult kasutatav.

Kui teil on toote kohta veel küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

 

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - oluline uuendus Windows 10 operatsioonisüsteemile

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 allalaadimisel laaditakse kõik installimiseks vajalikud failid teie kõvakettale. Samal ajal saadab meie süsteem teile e-kirja oma Windows 10 Enterprise LTSC 2021 toote võtmega. Kui paigaldus on lõpetatud, sisestage ettenähtud väljad. Seejärel on operatsioonisüsteem aktiveeritud ja täielikult kasutatav.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 on Windows 10 for Business uusim versioon

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 pakub samu funktsioone kui Windows 10 21H2. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 lisab Windows 10 Enterprise LTSC 2019-le uusi funktsioone ja parandusi.

Microsoft on alustanud Windows 10 Enterprise Edition LTSC 2021 väljaandmist. See versioon tugineb hiljuti avaldatud novembri värskendusele. Ettevõtte partnerid saavad nüüd pikaajalist toetust.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 sisaldab uusi funktsioone ja turvauuendusi.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 sisaldab mitmeid interaktiivseid aruandlusfunktsioone turvaohtude analüüsimiseks. Iga ettevõte saab ise määrata, millal ja kuidas teda ohtudest teavitatakse. Need on integreeritud turvameetmed seoses Azure'i, Office'i, Microsoft Cloudi ja muude rakendustega. Microsoft Security Score koondab selgelt andmeid viirusetõrjetarkvara, operatsioonisüsteemi uuenduste, tulemüüride ja muude turvaaspektide kohta. Operatsioonisüsteem võimaldab ettevõtte administraatoritel avaldada või blokeerida teatavaid URL-aadresse ja IP-aadresse. Lisaks tähendab Windows 10 Enterprise LTSC 2021 ostmine teie ettevõtte paremat kaitset lunavara eest ja juurdepääsu Windows Defender ATP uusimale põlvkonnale. Samuti on toetatud sisselogimine ilma salasõnata: Töötajad saavad oma Windows 10 seadmetes kasutada täiustatud mitmefaktorilist autentimist.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 on turvaline operatsioonisüsteem, mis vastab suurettevõtete nõudlikele nõuetele. See on mitme seadme jaoks mõeldud tarkvarapakett, mis pakub võimsaid funktsioone. Keerukad turvameetmed võivad ka ennetavalt kaitsta ettevõtteid, mida toetab pilvepõhine luure. Erinevalt Windows 10 Pro versioonist sisaldab Enterprise väljaanne põhjalikku turvavahendit Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Operatsioonisüsteem toetab ettevõtte IT-töötajaid selliste funktsioonide pakkumisel nagu töölaua analüüs. Sellised olulised rakendused nagu Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard või OneNote for Windows 10 on kohe kasutusvalmis. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 ostmine lihtsustab ka ettevõtte IT-osakonna üleminekut pilvepõhisele haldusele. Mõned töövood saab juba üle viia Intune'ile, samal ajal kui Configuration Manager töötab endiselt teiste töövoogude jaoks. Juurdepääsuga Microsoft Store for Business'ile võib iga ettevõte hõlpsasti leida sobiva lisarakenduse.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad