Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Pack - Device CALs for Remote Desktop Services for Windows Server 2016 osta kasutatud kujul Windows Server 2016 Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks on igale kasutajale vaja vastavat RDS Client Access Licence (RDS CAL)...
824,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Pack - Device CALs for Remote Desktop Services for Windows Server 2016 osta kasutatud kujul Windows Server 2016 Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks on igale kasutajale vaja vastavat RDS Client Access Licence (RDS CAL)...
336,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 Pack - Device CALs for Remote Desktop Services for Windows Server 2016 osta kasutatud kujul Windows Server 2016 Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks on igale kasutajale vaja vastavat RDS Client Access Licence (RDS CAL) litsentsi,...
170,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL
25 Pack - Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 osta kasutatud kujul Windows Server 2016 Remote Desktop Services'i kasutamiseks vajab iga kasutaja RDS Client Access Licence'i (lühidalt: RDS User CAL), et ta saaks...
824,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL
10 opakowań - Remote Desktop Services User CALs dla Windows Server 2016 zakup używany Aby móc korzystać z serwisu Remote Desktop Services z Windows Server 2016 , każdy użytkownik potrzebuje licencji RDS Client Access Licence (w skrócie...
336,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL
5 Pack - Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 osta kasutatud kujul Windows Server 2016 Remote Desktop Services'i kasutamiseks vajab iga kasutaja RDS Client Access Licence'i (lühidalt: RDS User CAL), et ta saaks...
170,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL
Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 osta kasutatud Selleks, et kasutada Remote Desktop Services Windows Server 2016 , vajab iga kasutaja RDS Client Access License (lühendatult: RDS User CAL), et ta saaks ettevõtte...
37,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL
Laite CALs for Remote Desktop Services to Windows Server 2016 buy used Jotta Windows Server 2016:n Remote Desktop Services (RDS) -palvelua voidaan käyttää, jokaiselle käyttäjälle tarvitaan vastaava RDS Client Access License (RDS CAL),...
37,90 € *

Microsoft Remote Desktop Services 2016 eelised

Microsofti Remote Desktop Services 2016 on võimalik pakkuda kas sessioonipõhiste töölaudade või virtuaalse töölaua infrastruktuurina (VDI) ning võimalik on ka mõlema kombinatsioon. Seanssidepõhise töölaua virtualiseerimise puhul jagavad kasutajad ühte virtuaalmasinat, mis on eriti kasulik ülesandepõhiste rakenduste puhul. VDI seevastu sobib eriti hästi projektidele, kus keskkonna ja andmete turvalisus mängib rolli.

Remote Desktop Services 2016 eelised lühidalt

  • RDS 2016 litsentsiga terminaliserverit saavad kasutada paljud lõppseadmed, millel on kehtiv User CAL või Device CAL: nt Windows PC-d või Apple'i arvutid, tahvelarvutid ja nutitelefonid ning ThinClients.
  • Vanemad arvutid saavad kasu terminalserveri tugevast arvutusvõimsusest ja saavad seega kasutada ka kõiki RDS 2016 teenuseid.
  • IT-tööjõudu vähendab terminalserveri tsentraalne hooldus, mis suurendab kättesaadavust ja vähendab samal ajal kulusid.
  • Tarkvaralitsentside vajadus on optimeeritud.
  • Samuti suureneb andmete turvalisus volitamata juurdepääsu ja pahavara eest.
  • RemoteAppide kaudu antakse kasutajatele juurdepääs ainult neile vabastatud rakendustele.
  • VPN-i kaudu on terminaliserveri RDS 2016 ka liikvel olles kättesaadav. Seega on paindlikud töökohad hõlpsasti loodavad.
  • Windows Server Containers on saadaval koos Windows Server 2016iga.

Kõrge skaleeritavus ja kättesaadavus

RDS 2016 vähendab ka terminaliserverite haldamiseks vajalikke jõupingutusi võrreldes kliendiserverivõrkudega. Nii administraatorid kui ka CAL-i kasutajad saavad kasu Windows Server 2016 RDS-i skaleeritavusest ja individuaalselt määratletavast automatiseerimisest. Hyper-V abil saab mitu serverit ühendada ühte töökeskkonda, et suurendada jõudlust ja töökindlust ning pakkuda lauaarvuteid ja rakendusi sõltumata asukohast. Sellega saab kasutada ka Linuxi.

Automatiseerimisvahendid, nagu Desired State Configuration ja PowerShell, muudavad administraatorite jaoks administreerimise lihtsamaks ja säästavad seega ka aega. Remote Desktop Services 2016 hübriidpilvelahendused sobivad ideaalselt salvestamise, varundamise, taastamise ja VM-stsenaariumide jaoks. Teenuse kvaliteedi reeglite abil saab määrata, millistele rakendustele tuleks anda prioriteet.

Kõrge paindlikkus ja Remote Desktop Services 2016i pakkumine

RDS 2016 virtualiseerimiskeskkonnad pakuvad suurt paindlikkust rakenduste pakkumisel igale kasutajale: töötajad saavad pärast sisselogimist kasutada ka terminaliserverisse paigaldatud programme ThinClientide või ZeroClientide kaudu. RemoteAppi kaudu tehakse üksikud rakendused kasutaja töölaual kättesaadavaks, mis mitte ainult ei võimalda määratleda individuaalset juurdepääsu üksikutele teenustele, vaid pakub ka eeliseid eelkõige turvalises kaugtöökeskkonnas töötamisel.

Remote Desktop Services 2016 on võimalik kasutada ka vanemate arvutitega CAL-i kaudu

RDS 2016 abil on Windowsi serveri arvutusvõimsus võrdselt kättesaadav kõikides tööjaamades, sõltumata üksikute lõppseadmete kiirusest. Tänu rakenduste virtualiseerimisele saavad ka vanemad arvutid, millel on kliendilitsents, kasutada Remote Desktop Services'i kõiki eeliseid.

Parem andmekaitse

Remote Desktop Services 2016 kõrge turvatase vähendab ka riske, mis võivad tekkida kasutajate valest kasutamisest. Mitmekihiline turvasüsteem tuvastab rünnakud ja takistab neid. Lisaks Windows Defenderile pakub Windows Server 2016 ka detektoreid, mis teatavad sissetungidest ja minimeerivad võimalikku kahju. Lisaks virtuaalmasinate krüpteerimisele aitavad tundlike andmete turvalisuse tagamisele kaasa ka muud vahendid. Nende hulka kuuluvad Credential Guard, mis kaitseb sisselogimisandmeid, ja sellised funktsioonid nagu Just Enough Administration ja Just-In-Time Administration. Eriti tundlike rakenduste isoleerimiseks saab kasutada Microsofti hüperviisoril põhinevat virtualiseerimistehnoloogiat Hyper-V.

Windows Serveri konteinerite käivitamine koos Remote Desktop Services 2016iga

Windows Server Containers integreeriti ka Windows Serveri versiooniga 2016. Need põhinevad avatud lähtekoodiga platvormil Docker ja on saadaval Windows Server Containers või Hyper-V Containers. Konteinerid võimaldavad rakenduste isoleeritud toimimist füüsilistes ja virtuaalsetes masinates või Hyper-V-s. Neid hallatakse kas Dockeri kliendiga või PowerShelliga.

Klientide juurdepääsu litsentsid Remote Desktop Services 2016 jaoks

Selleks, et saaks kasutada kõiki RDS 2016-ga pakutavaid rakendusi kasutajana, on vaja CAL (Client Access Licence), kas kasutaja CAL või seadme CAL. See tähendab, et kõiki teenuseid, sealhulgas VDI-tehnoloogiaid (Virtual Desktop Infrastructure), saab kasutada kõikjal, kus Internet on kättesaadav.

Microsofti litsentsimissüsteem põhineb kasutajate kliendilitsentsidel, mitte ainult Windows Server 2016, vaid ka Remote Desktop Services jaoks. Tarkvara kasutamine (litsentsi alusel) on seega sõltumatu selle rakendamisest. Windows Serveri operatsioonisüsteem annab vaikimisi ainult kaks kaugjuurdepääsuõigust, mida võib kasutada ainult serveri haldamiseks. Kasutajatel ei ole lubatud neid kasutada. Microsofti litsentsitingimused näevad siinkohal ette, et kasutaja või lõppseadme jaoks on vaja RDS CAL-i, et pääseda ligi määratletud teenustele. See reegel kehtib ka siis, kui kasutaja soovib pääseda Windowsi serverile ligi kolmanda osapoole tarkvara kaudu; ka selleks on vaja vastavat RDS-litsentsi. Need piirangud tähendavad ka andmete täiendavat turvalisust, sest volitamata kolmandad isikud või sissetungijad ei pääse neile ligi.

Erinevused RDS 2016 kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel

Nagu tavaliselt, pakub Microsoft ka Windows Remote Desktop Services 2016 jaoks kahte erinevat litsentseerimisvormi. Sõltuvalt sellest, kas fookus on kasutajal või seadmel, on need kasutaja CAL-d või seadme CAL-d. See tähendab, et kas üks kasutaja või üks lõppseade on volitatud kasutama kaugtöölaua teenuseid. Kahe litsentsitüübi vahel ei ole võimalik vahetada.

Kasutaja CAL on alati mõeldud ühele konkreetsele kasutajale, sõltumata kasutatavast seadmest. See kasutaja saab seega kasutaja CAL-i kaudu juurdepääsu serveri teenustele täiesti erinevatest seadmetest. Seejuures ei ole oluline, kas ta teeb seda oma töölauaarvutist kontoris asuvas töökohas või mõnest muust arvutist, näiteks teises kohas või kodukontoris, või sülearvutist, kui ta on teel.

Device CAL on seadmest sõltuv litsents, mis on seotud konkreetse seadmega, nt kontoris oleva lauaarvutiga VÕI sülearvutiga, sõltumata selle kasutajast. See tähendab, et iga kasutaja, kellel on õigus kasutada seda litsentseeritud lõppseadet, saab kasutada ka selle jaoks ette nähtud kaugtöölaua teenuseid.

Milline CAL on ettevõttele kõige sobivam, võib muidugi olla iga juhtumi puhul erinev. Ühelt poolt mängib siinkohal rolli RDSi kasutavate töötajate arv ettevõttes ja teiselt poolt valdav töömeetod: Kui näiteks erinevad töötajad kasutavad Windowsi rakendusi ja teenuseid töökohal paiknevas arvutis VÕI vaheldumisi sülearvutis, on Device CAL sobivam litsentsimisviis.

RDS-CAL 2016 on füüsiliselt määratud igale seadmele ja seda jälgib litsentsiserver sõltumata Active Directory liikmelisusest. RDS-CALi ei saa üle koormata.

Kui töötaja kasutab RDS 2016 rakendusi regulaarselt, kuid paindlikult, st erinevate seadmete ja erinevatest asukohtadest, st ka kodukontoris või teel, on User CAL siinkohal praktilisem litsentsitüüp.

RDS-CAL on määratud Active Directory kasutajale ja seda jälgib litsentsiserver. RDS CAL-i ei saa jälgida töörühmasiseselt. Kasutajate RDS-CALid võivad olla ka ülekoormatud.

Soovitatav on ka kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de kombinatsioon.

Kui teil on küsimusi Microsoft Remote Desktop Services 2016 litsentsimisvajaduste kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust - me koostame teile hea meelega kohandatud litsentsimispaketi, mis sisaldab soodsat pakkumist.

Täitke oma vajadus RDS 2016 CALide järele mõistliku hinnaga Wiresoftiga

Microsoft Remote Desktop Services 2016 kasutaja ja seadme CAL-de ostmisega Wiresoftist säästate raha! Teil on võimalus kas täiendada olemasolevat litsentsimist RDS 2016 CAL-dega või uuendada vanemast Microsoft Serveri versioonist 2016. aasta versioonile. Kasutaja või seadme CAL-ga saate kasu Microsofti pakutavatest mitmekülgsetest virtualiseerimisvõimalustest ja skaleeritavusest ning Wiresofti soodsatest hindadest võrreldes teiste teenusepakkujatega. Selle põhjuseks on see, et kõik meie Microsofti tooted on originaallitsentsid, mis pärinevad Euroopa piirkonnast ja mille me oleme seaduslikult omandanud ettevõtetelt kasutamata tarkvaralitsentsidena. Wiresoft on nende autentsust ja funktsionaalsust testinud - paljud meie entusiastlikud kliendid kinnitavad, et Remote Desktop Services 2016 CAL-de ostmine Wiresoftilt on kasulik. Lisateabe saamiseks võtke meiega lihtsalt ühendust.