Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10441
 • 6VC-03222
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
170,90 € * 188,90 € * (9,53% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x Device CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS Device CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Windows Server 2016 Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks on igale kasutajale vaja vastavat RDS Client Access Licence (RDS CAL) litsentsi, et pääseda ettevõtte võrgus lokaalselt ja iseseisvalt ligi Windows programmidele jne. Tavaline Windows Serveri CAL ei hõlma neid õigusi. Üheks võimaluseks on Remote Desktop Services seadme CAL, mis reguleerib juurdepääsu konkreetsele registreeritud lõppseadmele (seadmele) Remote Desktop seansi jaoks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"

5 Pack - Device CALs for Remote Desktop Services for Windows Server 2016 osta kasutatud kujul

Windows Server 2016 Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks on igale kasutajale vaja vastavat RDS Client Access Licence (RDS CAL) litsentsi, et pääseda ettevõtte võrgus lokaalselt ja iseseisvalt ligi Windows programmidele jne. Tavaline Windows Serveri CAL ei hõlma neid õigusi. Üks võimalus on kaugtöölaua teenuste seadme CAL, mis reguleerib juurdepääsu konkreetsele registreeritud lõppseadmele (seadmele) kaugtöölaua seansi jaoks. Wiresofti RDS Device 2016 CAL-de eeliseks on madalam hind võrreldes tavapäraste litsentside pakkujate RDS CAL-dega, need pakuvad samu funktsioone, mis on määratletud Microsofti ametlikus Windowsi serveri mahulitsentside programmis määratletud Remote Desktop Services 'i kliendilitsentsidega.

Millised on Windows Server 2016 RDS CAL-de eelised?

Remote Desktop Services - varasemates versioonides Terminal Services - on spetsiaalne serveriroll kasutajatele, kes kasutavad Windows Server 2016 või teiste serveriversioonide teenuseid jne, ilma et vastavad Windows programmid oleksid kohalikule masinale installeeritud. RDS 2016-i CAL-d reguleerivad seda juurdepääsu, need tehakse litsentsitud lõppseadmele kättesaadavaks vastava Windows Serveri kui host'i kaudu kaugtöölaua seansi kontekstis. Iga kasutaja, kes kasutab arvutit või sülearvutit jne, millel on vastav kliendilitsents - st RDS Device CAL - saab seda kasutada iseseisvalt (eemalt), kuid ka ettevõtte võrgus Interneti-ühenduse kaudu.

Windows Server 2016 Remote Desktop Service Device CAL-de eelised kasutajatele

Iga kasutaja, kes kasutab registreeritud lõppseadet, millel on Windows Server 2016 jaoks RDS Device CAL, saab igal seansil juurdepääsu standardiseeritud Windowsi töökeskkonnale. Kaugtöölaua seansi ajal käivitatakse Windowsi programme vastava serveri host'i kaudu; seda tehakse teistest kliendiühendustest eraldi, nii et kasutaja näeb ainult oma seanssi.

RDS Device CAL 2016 abil saavad kasutajad kasutada ka vanemaid lõppseadmeid, mille riistvara või jõudlus on nõrgem, kuna nad kasutavad Windowsi serveri jõudlust Remote Desktop Services kaudu; Remote Desktop Service CAL 2016 lõppseadmetele muudab seega võimsama riistvara hankimise mittevajalikuks.

RDS CAL-de eelised Windows Server 2016 administraatoritele

Lisaks RDS Device (ja User) CAL 2016 kasutajatele pakutavatele eelistele pakuvad need ka palju praktilisi funktsioone administraatoritele, kuna muudavad kõigi kasutajate haldamise palju tõhusamaks: Windowsi tarkvara saab seega pakkuda ja hallata tsentraalselt ettevõtte võrgus, selle asemel, et paigaldada see igale üksikule lõppseadmele. Seda tehakse ainult Windowsi serveri kaudu, kus see on olemas, ja seda vajaduse korral ka ajakohastatakse.

RDS-seadme CAL-dega määratakse ka vastavad õigused litsentseeritud lõppseadmele, nii et volitatud kasutajad saavad serverile ligi ainult vastavate juurdepääsuvolitustega. Seega väheneb tööjaamade hooldamise ja kättesaadavaks tegemisega seotud töömaht oluliselt, kui kasutada Windows Server 2016 jaoks mõeldud RDS Device CAL-sid.

Tehniline teave Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse seadme CAL-de kohta

RDS Device CAL-de kasutuselevõtmine või kasutamine Windows Serveriga kaugühenduste loomiseks hõlmab erinevaid funktsioone; lisaks tuleb tähelepanu pöörata ka CAL-i ja serveri ühilduvusele.

Kaugtöölaua teenuste serverirollid

Windows Server 2016 RDS-i seadme (ja ka kasutaja) CAL-d sisaldavad mitmeid rolle, mis koos võimaldavad litsentseeritud lõppseadme või kasutaja jaoks Windowsi programmide jms kasutamist:

 • Remote Desktop Licensing Manageriga reguleeritakse või tehakse kättesaadavaks RDSi kasutamine lõppseadme jaoks koos Device CALiga serveri jaoks.
 • Iga seansi puhul haldab Remote Desktop Session Host lõpp-punktile (või kasutajale) pakutavaid töölaudu või programme.
 • Remote Desktop Connection Broker tagab seansi jaoks RDS-ühenduse ja seansi ajal katkestuse korral ka ühenduse taastamise.
 • Remote Desktop Gateway't kasutatakse selleks, et kontrollida juurdepääsu Windowsi töölauale terminali kaudu avalikus võrgus.
 • TheWeb Access for Remote Desktop Services pakub juurdepääsu konkreetsetele kasutajatele või rühmadele RDS CAL-i kaudu veebiportaali kaudu.

Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse seadme CAL-de versioonide ühilduvus

Iga RDS CAL - niilõppseadme kui ka kasutaja jaoks - peab ühilduma Windows Serveri versiooniga, millega see on ühendatud. Windows Server 2016 RDS-CALide puhul tähendab see, et neid saab kasutada Windows Server 2016 VÕI Windows Serveri vanema versiooni kasutamiseks (downgrade). RDS-CAL 2016-i ei saa siiski kasutada Windows Serveri kõrgema versiooni kasutamiseks. Selleks on vaja vastavat CAL-versiooni Remote Desktop Services.

Windows Server 2016-i kaugtöölaua teenuste seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de võrdlus

Põhimõtteliselt kehtib, nagu juba märgitud, järgmine: konkreetse Microsofti serveri tarkvara, näiteks versiooni 2016, rakendamine on eraldi selle tegelikust kasutamisest - selleks on alati vaja ühte kahest vastavast kliendilitsentsist. Windows Serveri kasutamise õigusi reguleerib Microsoft oma litsentsimissüsteemiga, mis põhineb kliendilitsentsidel ehk CAL-del (Client Access Licences).

Lisaks Windowsi serveri tavapärastele juurdepääsulitsentsidele on kaugtöölaua teenuste jaoks vaja ka seadme või kasutaja CAL-d, et saada ka lokaalselt sõltumatu - kaugjuurdepääs Windowsi serverile veebi kaudu. RDS CAL-süsteem ei paku serverite administraatoritele mitte ainult juurdepääsuõiguste diferentseeritud haldamist, vaid see tähendab ka täiendavat turvalisust, sest ilma selle juurdepääsulitsentsita (RDS Device CAL) ei ole välismaa kasutajatel või registreerimata lõppseadmetel juurdepääsu olemasolevatele serveriteenustele ega andmetele.

Microsoft pakub Windows Server 2016-i kaugtöölaua teenuste jaoks kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • Device CAL for RDS: see annab juurdepääsuõigused konkreetsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon)
 • RDS-ikasutaja CAL: see annab konkreetsele kasutajale juurdepääsuõigused

Remote Desktop Services 2016 seadme CAL-i tüüpilised funktsioonid

RDS Device CAL kehtib ainult ühe spetsiaalse lõppseadme jaoks, mis on selle jaoks registreeritud. Device CAL for Remote Desktop Services kasutatakse Windowsi serveri või host'i juurdepääsuõiguste kontrollimiseks iga Remote Desktop'i seansi puhul. Iga töötaja, kes kasutab RDS Device CALiga varustatud arvutit, sülearvutit jne, saab kasutada Windows Server 2016 Remote Desktop Services'i. Sülearvutite, tahvelarvutite või muude mobiilsete seadmete puhul, mida saab kasutada sõltumata asukohast, pakub RDS Device CAL eelise, et vastav kasutaja saab kasutada RDS-i nii ettevõtte asukohas, teel kui ka kodukontoris.

Kui ühendus kliendiarvuti ja lõppseadme vahel luuakse esimest korda, väljastatakse igale seadmele litsentseerimisrežiimis ajutine juurdepääsulitsents. Kui kaugtöölaua seanss ühendub serveri kui hostiga teist korda, väljastatakse seadmele püsiv Device RDS CAL - tingimusel, et see on Remote Desktop Licensing Manageris saadaval.

Windows Server 2016 RDS Device CAL-de kõik funktsioonid lühidalt

 • Device CAL on alati füüsiliselt määratud konkreetsele lõppseadmele - mitte konkreetsele kasutajale
 • Iga RDS Device CAL-i jälgib vastav litsentsiserver,
 • sõltumata registreerimisest Active Directory's
 • Lõppseadmete ajutised RDS CAL-d kehtivad 52 kuni 89 päeva
 • Igal juhul ei saa määratud Device CAL-de arvu üle kasutada

Kokkuvõte

Eelnevast lähtuvalt sõltub vastus küsimusele, millist tüüpi Remote Desktops Service CAL pakub ettevõttele rohkem eeliseid, konkreetsest juhtumist. Otsus RDS-kliendilitsentside vormi kohta tuleb teha enne ostu, sest pärast seda ei ole võimalik seadme CAL-i muuta kasutaja CAL-iks või vastupidi. RDS Device CAL-i ostmisel mängib rolli töötajate ja töökohtade arv: kui mitu töötajat jagavad ühte lõppseadet või töötavad valdavalt statsionaarselt, siis pakub Device CAL for RDS suuremat eelist.

Ostke Microsoft Device CALs for Remote Desktop Services 2016 soodsalt üksiklitsentsina Wiresofti veebipoest

RDS Device CAL-d Windows Server 2016 jaoks on Wiresofti veebipoes juba saadaval üksiklitsentsidena - kasutatud tarkvarana on need ka eriti soodsa hinnaga, ilma et neil oleks kasutatavuse osas mingeid puudusi.

Mida kasutatakse Windows Server 2016 RDS Device CAL-des?

Wiresofti veebipoes pakutavad Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuste Device CAL-d on tüüpilised juurdepääsulitsentsid, need pärinevad vastavast lõppseadmete mahulitsentsist, mille ettevõte on eelnevalt ostnud. Wiresoft ostis üles kõik lõppseadmete juurdepääsulitsentsid, mida ei olnud vaja, või isegi kogu mahulitsentsi, kusjuures mahulitsents on jagatud ja seda pakutakse poes RDS Client Access Individual Licences for Devices'ina.

Nende CALide jagamisel ja edasimüümisel märgistatakse need hiljem kasutatud tarkvaraks. See ei tähenda RDS Device CAL-i funktsioonide üldist kulumist ega nende kasutatavuse piiramist funktsioonide või kestuse osas.

Millist turvalisust pakuvad Windows Server 2016-i Remote Desktop Services Device CAL-d kasutatud tarkvarana?

Wiresoftis ei ole kasutatud RDS CAL-de ostmine klientidele mitte ainult odavam, vaid ka turvaline! Microsoft Windows Server 2016 Remote Desktop Services'i ühe kasutaja CAL ei ole saadaval mitte ainult madalama hinnaga võrreldes võrreldavate uute kaupadega, vaid pakub ostjale ka turvalisust koos kohese allalaadimisega, sealhulgas litsentsi aktiveerimisega kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtme kaudu.

Wiresofti pakutavad RDS Device CAL-d Windows Server 2016 jaoks pärinevad eranditult ELis asuvate ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest, mis tähendab, et nende tehingute suhtes kohaldatakse ELi õigust. See tähendab, et nii RDS-i või muude Microsofti kliendilitsentside kui kasutatud tarkvara CAL-de ostmine kui ka nende kasutamine meie klientide jaoks on õiguslikult kaitstud ja ei tähenda seega õigusnormide rikkumist, sest nii RDS-i CAL-de müük või ostmine kui ka kasutamine on õiguslikult lubatud, mida on ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Teie eelised, mis tulenevad Device CALs for Remote Desktop Services 2016 kasutatavast tarkvarast

Wiresofti pakkumine Windows Server 2016 RDS Device CAL-dele - või muudele kliendilitsentsidele - kasutatud tarkvarana ei paku meie klientidele mitte ainult soodsamat alternatiivi võrreldavatele kaubanduslikult kättesaadavatele pakkumistele Windows Serveri teenuste kaugjuurdepääsu litsentseerimiseks, vaid ka vaba valikut vajalike CAL-de arvu osas.

Lisaks pakub Wiresoft veebipoes võimalust osta Windows Server 2016 jaoks RDS CAL-sid, samuti Windows Serveri vastavate litsentside varasemaid või uuemaid versioone. See tähendab, et saate osta RDS-kliendilitsentse ka vanematele Windows Serveri versioonidele ja vältida seega ühilduvusprobleeme või vajadust osta uut riistvara. Kasuta Wiresoft'i laiaulatuslikku RDS CAL-versioonide pakkumist Windows Server'ile!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows Serveri seadme- ja kasutaja CAL-d, samuti muud Microsofti serveriprogrammid ja kliendilitsentsid - alati madala hinnaga kasutatud tarkvara ja kohese allalaadimisega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote RDS Device CAL-de kohta, võtke meiega ühendust kas chati, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad