Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10154
 • 6VC-02073
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
28,90 € * 30,90 € * (6,47% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x User CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS User CAL 
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmesuguseid võimalusi töölaudade edastamiseks ja haldamiseks ning kaugtöötajate ühendamiseks sessioonivirtualiseerimise ja Virtual Desktop Infrastructure (VDI) tehnoloogiate abil. See võimaldab tsentraliseeritud töölaualahenduse abil suurendada ettevõtte paindlikkust ja andmeturvet, vabastades samal ajal teie IT-osakonna töölaudade ja rakenduste haldamise koormusest.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

Teenuste kaugtöölaua kasutaja CAL-id Windows Server 2012 / R2 osta kasutatud

Selleks, et pääseda ligi Windows Server 2012 või R2 kaudu Remote Desktop Services, on igale kasutajale vaja eraldi kliendilitsentsi, RDS User CAL. See võimaldab juurdepääsu ettevõtte võrgu Windows programmidele jne. mis tahes lõppseadmest ja kohalikult sõltumatult. Tavapärane kasutaja CAL Windows Server 2012 jaoks ei sisalda täiendavaid kaugjuurdepääsuõigusi, seega tuleb need osta täiendavalt RDS User CAL-i kujul.

Wiresofti RDS User CAL-i versioon 2012 / R2 kui kasutatud tarkvara eeliseks on palju madalam hind võrreldes paljude teiste litsentsipakkujate RDS User CAL-idega, samas on neil samad funktsioonid kui RDS User kliendi juurdepääsu litsentsidel, mida pakutakse Microsofti ametlikus Windows Serveri mahulitsentside programmis.

Millised on RDS-kasutajakontode (RDS User CAL) eelised Windows Server 2012 või R2 jaoks?

Remote Desktop Services for Windows Server - endise nimega Terminal Services - viitab kasutajatele (või lõpp-punktidele) mõeldud spetsiaalsele serverirollile, mille kaudu saab kasutada kõiki Windows Server 2012 tüüpilisi teenuseid, ilma et vastavaid Windows programme oleks vaja arvutisse lokaalselt paigaldada. User CAL for RDS 2012 võimaldab asjaomasele töötajale kaugjuurdepääsu; Windows serveri kaudu, mis toimib hostina, tehakse Windows programmid sellele CAL-õigustatud kasutajale kättesaadavaks kaugtöölaua seansi raames. See kasutaja saab seejärel kasutada mis tahes arvutit või sülearvutit jne - kuid eelkõige ka õhukest klienti -, et pääseda neile ligi oma RDS User CALiga nii ettevõtte asukohas kui ka kohapeal iseseisvalt (eemalt) internetiühenduse kaudu.

RDS User CAL 2012 abil saavad kasutajad seega kasutada peaaegu kõiki vanemaid Windows-võimelisi ja väiksema jõudlusega lõppseadmeid, kuna Remote Desktop Services pakub vastava Windows serveri praegust jõudlust; seega ei ole võimsama riistvara olemasolu kohustuslik eeldus Windows serveriteenuste ja vastavate programmide kasutamiseks praegustes versioonides.

Ülevaade funktsioonidest, mis on saadaval koos Remote Desktop Service User CALiga Windows Server 2012 jaoks

RDS User CALiga Windows Server 2012 või R2 jaoks saab kasutaja kasutada kõiki vastava serverversiooni eeliseid; lisaks paljudele olulistele optimeerimistele, eriti virtualiseerimise osas, samuti paljudele uuendustele Hyper-V-s, mille hulka kuuluvad:

 • Ühenduvus Windows Azure'i pilveteenustega, et hallata pilvepõhiseid, virtuaalseid ja kohapealseid servereid koos ühes võrgus
 • Parem koostöö Windows Serveri ja System Center'i vahel
 • Tõhusam IP-aadresside halduse (IPAM) koostöö virtuaalsetes keskkondades System Center 2012 R2 abil
 • Puuteekraanile optimeeritud kasutajaliides
 • PowerShell 3.0 tõhusaks haldamiseks
 • Uus, võimsam ülesannete haldur
 • IIS (Internet Information Service 8.0) koos laiendatud valideerimise sertifikaadi haldamisega
 • SMB 3.0 täiustatud juurdepääsuks failijagudele
 • Windows Server 2012 R2 ja Hyper-V Server 2012 R2 paralleelne töötamine System Center Virtual Machine Manager 2012 R2-s
 • VM Connect võimaldab failide kopeerimist ja teisaldamist drag and drop'i abil
 • Virtuaalseid kõvakettaid (VHDX) saab Windows Server 2012 R2 operatsiooni ajal suurendada või vähendada
 • SSD- ja SATA-ketaste kombineerimine Storage Spaces'isse

RDS CAL-de eelised Windows Server 2012 / R2 administraatorite jaoks

Lisaks juba mainitud eelistele, mida RDS User CAL pakub kasutajatele, pakub Remote Desktop Services süsteem teatavaid eeliseid ka administraatoritele: Litsentseerimine RDS User CAL-idega muudab kõigi registreeritud kasutajate ja arvutite haldamise tõhusamaks, kuna ettevõtte võrgus saab rakendatud Windows tarkvara hallata ja pakkuda tsentraalselt, selle asemel, et paigaldada see tavapäraselt igale üksikule lõppseadmele ja teha ka uuendusi.

Lisaks määratlevad RDS User CAL-d ka registreeritud kasutajate individuaalsed õigused, et nad saaksid kasutada Windows serverit oma individuaalsete juurdepääsuõigustega. Seega vähendavad RDS-i kasutajakõlblikkuse CAL-d Windows Server 2012 jaoks oluliselt ka tööjaamade loomiseks ja hoolduseks tehtavaid jõupingutusi.

Tehniline teave RDS User CAL-de kohta Windows Server 2012 / R2 jaoks

Remote Desktop Services pakkumine ja kasutamine kasutaja CAL-i kaudu on reguleeritud teatud serverirollidega. Lisaks RDS CAL-i ja serveri versiooni ühilduvusele tuleb arvesse võtta ka järgmisi tingimusi.

Kaugtöölauateenuse kasutaja CAL-de puhul pöörake tähelepanu Windows Server 2012 ja R2 versioonide ühilduvusele

RDS User CAL peab alati ühilduma selle Windows serveri versiooniga, millega see ühendatakse. Konkreetselt Windows Server 2012 kasutajatele mõeldud RDS CAL-de puhul saab seda kasutada nii Windows Server 2012 kui ka järgmisele kõrgemale versioonile Windows Server 2012 R2, samuti Windows Serveri vanemale versioonile, näiteks 2008 (downgrade). Seda RDS-CAL 2012 ei saa siiski kasutada kõrgema Windows Serveri versiooni, näiteks 2016 (uuendus), kasutamiseks. See on võimalik ainult vastava versiooniga Remote Desktop Services CAL. Ei ole vahet, kas tegemist on uue kasutaja CAL või kasutatud tarkvaraga.

RDS CAL-de erinevus Microsoft Windows Server 2012 R2 versioonide Datacenter ja Datacenter puhul Standard

Wiresoft pakub Windows Server 2012 R2 jaoks nii Standard kui ka Datacenter väljaandeid. Need erinevad erineva virtualiseerimistaseme poolest; muidu on nad samad funktsioonide poolest, mida 2012 R2 versioon pakub.

Standard väljaanne Windows Server 2012 R2 on mõeldud klientidele, kes ei kasuta kas üldse mingit virtualiseerimist või kasutavad ainult madalat virtualiseerimistaset, samas kui Datacenter väljaanne pakub ka kõiki vajalikke funktsioone virtualiseeritud privaatse pilvekeskkonna jaoks, et käivitada Hyper-V rollis suvaline arv virtuaalmasinaid.

RDS User CALi puhul on iga väljaande jaoks olemasolev funktsionaalsus alati saadaval.

Kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de võrdlus Remote Desktop Services jaoks Windows Server 2012-st

Nagu eespool kirjeldatud, on Microsoft Server 2012 või R2 tarkvara rakendamine eraldi selle edasisest kasutamisest - kaugkasutuse õigused on reguleeritud Microsofti litsentsisüsteemis vastava kliendilitsentsi kaudu. Lisaks RDS User CALile on olemas ka RDS Device CAL. Mõlemad CALid kehtivad ainult ühe kasutaja või ühe konkreetse lõppseadme jaoks.

Microsoft RDS CAL-süsteem võimaldab seega serveri administraatoritel selgesõnaliselt hallata kõiki juurdepääsuõigusi, mis tagab suurema turvalisuse, sest registreerimata kasutajad ei saa juurdepääsu Windows serverile ilma ühega kahest juurdepääsulitsentsist. Igal RDS CAL-tüübil on teatav mänguruum serveriteenuste kasutamisel.

Kasutaja CAL-d Remote Desktop Services 2012 / R2 jaoks

RDS-kasutajate kliendilitsentsiga Windows Server 2012 / R2 jaoks registreeritakse ainult üks kindel kasutaja. RDS CAL annab sellele kasutajale kaugjuurdepääsuõigused Windows serverile kaugtöölaua seansi raames; see kasutaja saab vabalt valida lõppseadme või kliendiarvuti, kuid piiranguga, et korraga saab kasutada ainult ühte arvutit või sarnast. See tähendab, et see volitatud kasutaja võib kasutada näiteks lauaarvutit ettevõtte asukohas, mobiiltelefoni või tahvelarvutit jne. teel või sülearvutit kodusOffice, sest RDS User CALi abil kasutab ta alati oma isiklikku kontot.

RDS User CAL-i puhul ei ole kaugtöölaua litsentsimine kohustuslik. See tähendab, et vastav kliendiühendus luuakse seejärel sõltumata litsentsiserveris Remote Desktop Services jaoks ette nähtud kasutaja CAL-de arvust. Siiski peab iga vastava kasutaja jaoks olema olemas kehtiv kasutaja CAL. Seetõttu tuleb ettevõttes määratleda täpne kasutajate CAL-de arv ja paigaldada Windows serverisse vastav arv kasutaja juurdepääsu litsentse, et RDS kasutaja CAL oleks neile kasutajatele kättesaadav. Seda tehakse läbi

Serveri Remote Desktop Licensing Manager.

Ülevaade kõigist RDS User CAL-de funktsioonidest Windows Server 2012 / R2 jaoks

 • RDS User CAL on määratud konkreetsele kasutajale Active Directory's - erinevalt ühest seadmest (Device CAL).
 • RDS User CAL ei ole ajutiselt saadaval ja seetõttu ei saa seda tühistada.
 • Remote Desktop Services Kasutaja CAL-i jälgib litsentsiserver.
 • Rühmasiseseid CAL-sid ei saa jälgida.
 • Määratud kasutaja CAL-de arvu võib ületada - see on aga vastuolus Remote Desktop'i litsentsilepinguga.

Kokkuvõte RDSi kasutajakõlblikkuse CALide kohta

Milline Remote Desktops Services CAL-tüüp Windows Server 2012 või R2 jaoks pakub organisatsioonile rohkem kasu ja on kasutatud tarkvara ostmisel taskukohasem alternatiiv, on iga juhtumi puhul erinev. See otsus ei põhine ainult töötajate arvul, vaid ka sellel, kuidas nad peamiselt olemasolevaid lõppseadmeid kasutavad: niipea kui enamik töötajaid kasutab erinevaid lõppseadmeid või erinevaid tööjaamu, et paindlikult pääseda ligi Windows serverile, st mitte ainult sisemiselt, vaid ka väliselt ja mobiilselt, pakub RDS User CAL rohkem mänguruumi.

Enne RDS CALide ostmist peaksite seetõttu selgeks tegema, milline tüüp pakub teie ettevõttele rohkem eeliseid, sest RDS User CALi ei saa muuta Device CALiks. Samuti ei ole võimalik kasutajat hiljem muuta.

Ostke kasutatud Microsoft User CAL-d Remote Desktop Services 2012 / R2 jaoks ühest litsentsist soodsalt Wiresofti veebipoest

RDS-i kasutaja CAL-d Windows Server 2012 või R2 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes alates üksiklitsentsist - meie CAL-pakkumine kasutatud tarkvarale pakub eriti soodsat hinda, ilma et "kasutatud" märgistusest tuleneksid kasutatavuse osas puudused.

Mis on kasutatud tarkvara RDS User CALs jaoks Windows Server 2012?

Wiresofti veebipoes Remote Desktop Services for Windows Server 2012 / R2 pakutavad kasutaja CAL-d on tüüpilised Microsofti juurdepääsulitsentsid, kuna need on saadaval ka vastavas litsentsiprogrammis; need on osa kasutajate kliendi juurdepääsulitsentside mahulitsentsist, mille ostis ettevõte, kes müüs Wiresoftile üksikuid mittevajalikke kasutajate juurdepääsulitsentse või kogu mahulitsentsi, RDS-mahulitsentsid lahustati seega vastavateks üksiklitsentsideks. Edasimüügi ja ühe kasutaja CAL-deks jagamise korral on need märgitud kasutatud tarkvaraks. See ei tähenda siiski RDS User CALi funktsionaalsuse üldist kulumist ega muid piiranguid nende kasutatavuse osas, isegi mitte ajutiselt.

Millist turvalisust pakuvad Remote Desktop Services kasutaja CAL-d Windows Server 2012 / R2 jaoks kui kasutatud tarkvara?

Kasutatud RDS CALs 2012 ostmine Wiresoftilt ei ole mitte ainult odav, vaid ka turvaline meie klientidele! Juba üks kasutaja CAL Remote Desktop Services Microsoft Windows Server 2012 saate mitte ainult madalama hinnaga võrreldes sarnaste uute toodetega, vaid teil on ka ostja turvalisus läbi kohese allalaadimise, sealhulgas litsentsi aktiveerimine koos kehtiva mahulitsentsi võtmega.

RDS-kasutajate CAL-de turvaline päritolu

Kõik Wiresofti poolt poes pakutavad Remote Desktop Services kasutaja CAL-d Windows Server 2012 ja R2 jaoks pärinevad ettevõtte litsentsivarudest. Teie kui kliendi jaoks on seega õiguskindlus tagatud nii RDS-i kasutaja CAL-i või muu Microsofti kliendilitsentsi kui kasutatud tarkvara ostmisel kui ka selle kasutamisel, sest selle käigus ei rikuta kehtivaid eeskirju. Seda asjaolu on ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused. Tänu kõigi ostjate/müüjate täielikule tõendamisele on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi-kindel!

Teie eelised kasutatud tarkvara ostmisel kasutaja CAL-idele Remote Desktop Services 2012 / R2 jaoks

Wiresofti pakkumine kasutatud kasutajate CAL-dele Windows Server 2012 ja R2 RDS-i ning muude kliendilitsentside jaoks ei ole meie klientidele mitte ainult odavam alternatiiv võrreldes kommertspakkumistega, vaid pakub jäikade litsentsiskaalade asemel piiramatut valikut CAL-de arvu osas, mida on vaja Windows Serveri kaugteenuste litsentseerimiseks. See võimaldab kohandatud ja seega kulutõhusat litsentsimist.

Wiresofti veebipoes olevate RDS CAL-de valik hõlmab lisaks vastavatele RDS Device CAL-dele ka Windows Serveri kaugkliendilitsentside vanemaid või uuemaid versioone. Nii väldite ühilduvusprobleeme või uue riistvara ostmist. Kasuta Wiresofti laia valikut kasutatud tarkvara erinevatele RDS-CAL versioonidele Windows Serverile!

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutaja- ja seadme CAL-id Windows Serverile ja teistele Microsoft Server programmidele ning vastavad kliendilitsentsid - odav kui kasutatud tarkvara, sh kohene allalaadimine. Kui teil on küsimusi RDS User CAL-de kohta Windows Server 2012 / R2 või mõne muu Microsofti toote kohta, võtke meiega ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad