Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

39,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke User CAL-id Windows Server 2012 / R2 kaugtöölaua jaoks Et pääseda Windows Server 2012-le...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

Ostke User CAL-id Windows Server 2012 / R2 kaugtöölaua jaoks

Et pääseda Windows Server 2012-le või R2-le kaugtöölauateenuste kaudu, vajab iga kasutaja oma kliendi juurdepääsulitsentsi, RDS-i kasutaja CAL-i. See võimaldab pääseda ligi ettevõtte võrgu Windowsi programmidele jms mis tahes lõppseadmest ja lokaalselt iseseisvalt. Tavaline Windows Server 2012 kasutaja CAL ei sisalda täiendavaid kaugjuurdepääsuõigusi, seega tuleb need osta ka RDS-i kasutaja CAL-i vormis.

Wiresofti versiooni 2012 / R2 RDS-i kasutaja CAL-ide eeliseks on kasutatud tarkvara oluliselt madalam hind võrreldes paljude teiste litsentsipakkujate RDS-i kasutaja CAL-idega, millel on samad funktsioonid kui need ametlikus Microsoft Volume Licensing Program pakutud RDS Kasutaja kliendipääsulitsentse Windows Server.

Milliseid eeliseid pakuvad Windows Server 2012 või R2 RDS-i kasutaja CAL-id?

Windows Serveri kaugtöölaua teenused – varem tuntud kui terminaliteenused – on seotud kasutajate (või lõppseadmete) spetsiaalse serverirolliga, mille kaudu kasutatakse kõiki tüüpilisi Windows Server 2012 teenuseid ilma, et vastavaid Windowsi programme peaks arvutisse kohapeal installima. RDS 2012 kasutaja CAL võimaldab vastavale töötajale kaugjuurdepääsu; Windowsi serveri kaudu, mis toimib hostina, tehakse Windowsi programmid sellele CAL-i volitatud kasutajale kättesaadavaks kaugtöölaua seansi osana. Seejärel saab ta oma RDS-i kasutaja CAL-iga kasutada mis tahes arvutit või sülearvutit vms – aga eelkõige õhukest klienti – nii ettevõtte asukohas kui ka kohapeal iseseisvalt (kaugjuhtimisega) Interneti-ühenduse kaudu.

RDS User CAL 2012 abil saavad kasutajad kasutada peaaegu iga vanemat Windowsiga ühilduvat madalama jõudlusega lõppseadet, kuna kaugtöölaua teenused pakuvad vastava Windowsi serveri praegust jõudlust Saadaval; Seega ei ole Windowsi serveriteenuste ja vastavate programmide kasutamiseks praegustes versioonides võimsama riistvara pakkumine kohustuslik.

Ülevaade Windows Server 2012 kaugtöölaua teenuse kasutaja CAL-iga saadaolevatest funktsioonidest

Windows Server 2012 või R2 jaoks mõeldud RDS-i kasutaja CAL-iga saab kasutaja kasutada kõiki vastava serveriversiooni eeliseid; Lisaks paljudele olulistele optimeerimistele, eelkõige seoses virtualiseerimisega ja paljude Hyper-V uuendustega, hõlmab see järgmist:

 • Ühendus Windows Azure'i pilveteenustega, et hallata pilvepõhiseid virtuaalservereid ja kohalikke servereid ühes võrgus
 • Täiustatud koostöö Windows Serveri ja System Centeri vahel
 • Tõhusam koostöö IP-aadresside halduse (IPAM) osas virtuaalsete keskkondade jaoks System Center 2012 R2 abil
 • Puuteekraanile optimeeritud kasutajaliides
 • PowerShell 3.0 tõhusaks haldamiseks
 • Uus, võimsam tegumihaldur
 • IIS (Internet Information Service 8.0) laiendatud valideerimise sertifikaadihaldusega
 • SMB 3.0 failide ühiskasutusse juurdepääsu parandamiseks
 • Windows Server 2012 R2 ja Hyper-V Server 2012 R2 paralleelne töötamine süsteemis System Center Virtual Machine Manager 2012 R2
 • VM Connect võimaldab faile kopeerida ja teisaldada pukseerimisega
 • Virtuaalseid kõvakettaid (VHDX) saab Windows Server 2012 R2-s süsteemi töötamise ajal suurendada või vähendada
 • SSD- ja SATA-ketaste kombineerimine salvestusruumideks

RDS CAL-ide eelised Windows Server 2012 / R2 jaoks administraatoritele

Lisaks juba mainitud RDS-i kasutaja CAL-i eelistele kasutajatele pakub kaugtöölauateenuste süsteem ka teatud eeliseid administraatoritele: RDS-i kasutaja CAL-idega litsentsimine haldab kõiki registreeritud kasutajaid ja Arvutid on tõhusamad, kuna juurutatud Windowsi tarkvara saab tsentraalselt hallata ja ettevõtte võrgus kättesaadavaks teha, selle asemel, et neid tavapäraselt igasse seadmesse installida ja värskendada.

Lisaks kasutatakse RDS-i kasutaja CAL-e registreeritud kasutajate individuaalsete õiguste määratlemiseks, et nad saaksid kasutada Windowsi serverit individuaalsete juurdepääsusuvanditega. Seega vähendavad Windows Server 2012 jaoks mõeldud RDS-i kasutaja CAL-id oluliselt ka tööjaamade pakkumise ja hooldamise pingutust.

Tehniline teave Windows Server 2012 / R2 RDS-i kasutaja CAL-ide kohta

See säte samuti kasutada Remote Desktop Services kaudu Kasutaja CAL reguleerib teatud serverirollide. Lisaks kokkusobivuse RDS CAL ja serveri versiooni, tuleb järgida järgmisi tingimusi.

Remote Desktop Service kasutaja CAL-ide puhul pöörake tähelepanu Windows Server 2012 ja R2 versioonide ühilduvusele

RDS-i kasutaja CAL peab alati ühilduma selle Windowsi serveri versiooniga, millega ühendus luuakse. Windows Server 2012 kasutajatele mõeldud RDS-i CAL-ide erijuhtudel pääseb juurde nii Windows Server 2012-le kui ka järgmisele kõrgemale versioonile Windows Server 2012 R2, nagu ka Windows Serveri vanemale versioonile, näiteks 2008-le (alandamine). Kuid seda RDS CAL 2012 ei saa kasutada kõrgemale Windows Serveri versioonile (nt 2016) juurde pääsemiseks (täiendus). See on võimalik ainult Remote Desktop Services CAL-i vastava versiooniga. Pole vahet, kas tegemist on uue kasutaja CAL-iga või kasutatud tarkvaraga.

Microsoft Windows Server 2012 R2 väljaannete andmekeskuse ja standardse RDS-i CAL-ide erinevus

Wiresoft pakub Windows Server 2012 R2 jaoks nii standardset kui ka andmekeskuse väljaannet. Need erinevad virtualiseerimisastmete poolest; Muidu on need funktsioonide osas samad, mida versioon 2012 R2 sellisena pakub.

Standard Edition Windows Server 2012 R2 on mõeldud klientidele, kes kasutavad kas ei või ainult veidi virtualiseerimine, samas kui Datacenter Edition pakub kõiki vajalikke funktsioone virtualiseeritud, era pilv keskkond, mis võimaldab kasutada mis tahes arvu virtuaalseid masinaid Hyper-V rollis.

RDS-i kasutaja CAL-iga on väljaande kohta saadaolevad funktsioonid alati saadaval.

Kasutaja CAL-ide ja seadme CAL-ide võrdlus Windows Server 2012 kaugtöölauateenuste jaoks

Nagu eespool juba kirjeldatud, on Microsofti serveritarkvara 2012 ehk R2 juurutamine selle edasisest kasutamisest eraldiseisev – kaugkasutusõigused on Microsofti litsentsisüsteemis reguleeritud vastava kliendi kaudu juurdepääsulitsents. Lisaks RDS-i kasutaja CAL-ile on olemas ka RDS-seadme CAL. Mõlemad CAL-id kehtivad ainult ühe kasutaja või konkreetse seadme jaoks.

Microsoft RDS CAL Seepärast võimaldab serveri administraator selgesõnaliselt hallata kõiki juurdepääsuõiguste, mis pakub suuremat turvalisust, kuna registreerimata kasutajatele ilma üks kahest juurdepääsu litsentsid ei pääse Windows Have serverid . Igal RDS CAL-i tüübil on serveriteenuste kasutamisel teatav tegevusruum.

Kasutaja CAL-id Remote Desktop Services 2012 / R2 jaoks

RDS-i kasutajakliendi juurdepääsulitsentsiga Windows Server 2012 / R2 jaoks on registreeritud ainult üks spetsiaalne kasutaja. RDS CAL annab Windowsi serverile kaugjuurdepääsu õiguse kaugtöölaua seansi kontekstis; ta võib vabalt valida lõppseadme või klientarvuti piiranguga, et korraga pääseb ligi ainult ühele arvutile vms. Selle tulemusena saab see volitatud kasutaja kasutada lauaarvutit ettevõtte asukohas, mobiiltelefoni või tahvelarvutit jne liikvel olles või sülearvutit kodukontoris, sest RDS-i kasutaja CAL-iga kasutab ta alati oma isiklikku kontot. < /p>

RDS-i kasutaja CAL-iga kaugtöölaua litsentsimist ei jõustata. See tähendab, et vastav kliendiühendus luuakse seejärel sõltumatult kaugtöölaua teenuste litsentsiserveris pakutavate kasutaja CAL-ide arvust. Siiski peab iga vastava kasutaja jaoks olema saadaval kehtiv kasutaja CAL. Ettevõttes peab olema määratletud täpne kasutaja CAL-ide arv ja Windowsi serverisse installitud piisavalt kasutaja juurdepääsulitsentse, et RDS-i kasutaja CAL oleks neile kasutajatele kättesaadav. Seda tehakse

kaudu

Serveri kaugtöölaua litsentsihaldur on reguleeritud.

Lühidalt kõik Windows Server 2012 / R2 RDS-i kasutaja CAL-ide omadused

 • RDS-i kasutaja CAL on Active Directory'is määratud konkreetsele kasutajale – erinevalt üksikust seadmest (seadme CAL).
 • RDS CAL kasutajatele pole ajutiselt saadaval ja seetõttu ei saa seda tühistada.
 • Litsentsiserver jälgib kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-i.
 • CAL-e ei saa meeskonnasiseselt jälgida.
 • Määratud kasutaja CAL-ide arvu saab ületada, kuid see juhtub vastuolus kaugtöölaua litsentsilepinguga.

Järeldus RDS-i kasutaja CAL-ide kohta

Milline kaugtöölauateenuste CAL-i tüüp Windows Server 2012 või R2 jaoks pakub ettevõttes rohkem eeliseid ja on kasutatud tarkvara ostmisel odavam alternatiiv, on igal juhul erinev. See otsus ei põhine ainult töötajate arvul, vaid ka olemasolevate lõppseadmete valdaval kasutamisel: niipea, kui enamik töötajaid kasutab erinevaid lõppseadmeid või erinevaid tööjaamu paindlikult, mitte ainult ettevõttesiseselt, vaid ka väliselt, mobiil, et pääseda Windows Server juurdepääsu, RDS Kasutaja CAL pakub rohkem vabadust.

Enne RDS-i CAL-ide ostmist peaksite olema selge, milline tüüp pakub teie ettevõttes rohkem eeliseid, sest RDS-i kasutaja CAL-i ei saa muuta seadme CAL-iks. Samuti ei ole võimalik hiljem kasutajat vahetada.

Ostke kasutatud Microsofti kasutaja CAL-id Remote Desktop Services 2012 / R2 jaoks soodsalt Wiresofti veebipoest vaid ühe litsentsiga

Saad RDS Kasutaja CAL Windows Server 2012 või R2 on Wiresoft Internetipoest alustades ühe litsentsi - meie CAL pakkumisi kasutatud tarkvara pakub eriti soodsa hinnaga ilma märgistamine kui "kasutatud", mis toob kaasa kasutatavuse osas puudusi.

Millist tarkvara kasutatakse Windows Server 2012 RDS-i kasutaja CAL-ide jaoks?

Windows Server 2012 / R2 kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-id, mida pakutakse Wiresofti veebipoes, on tüüpilised Microsofti juurdepääsulitsentsid, kuna need on saadaval ka vastavas litsentsiprogrammis; need on osa kasutajakliendi juurdepääsulitsentside hulgilitsentsist, mille ostis ettevõte, kes müüs Wiresoftile üksikuid mittevajalikke juurdepääsulitsentse või kogu hulgilitsentsi; seejärel lahustati RDS-i hulgilitsentsid vastavateks individuaalseteks litsentsideks. Kui neid müüakse edasi ja jagatakse ühe kasutaja CAL-ideks, identifitseeritakse need kasutatud tarkvara või kasutatud tarkvarana. See aga ei tähenda RDS-i kasutaja CAL-i funktsionaalsuse üldist kulumist ega muid kasutuspiiranguid, ka ajaliselt.

Millist turvalisust pakuvad Windows Server 2012 / R2 kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-id kasutatud tarkvarana?

Kasutatud RDS CAL-ide 2012 ostmine Wiresoftist pole mitte ainult odav, vaid ka meie klientide jaoks ohutu! Te mitte ainult ei saa Microsoft Windows Server 2012-lt ühe kasutaja CAL-i kaugtöölauateenuste jaoks madalama hinnaga kui võrreldavad uued kaubad, vaid saate ka ostja turvalisuse tänu kohesele allalaadimisele, sealhulgas litsentsi aktiveerimisele kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

RDS-i kasutaja CAL-ide turvaline päritolu

Kõik Wiresofti poes pakutavad kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-id Windows Server 2012 ja R2 jaoks pärinevad ettevõtte litsentsivarudest. Teie kui kliendi jaoks on õiguskindlus antud RDS-i kasutaja CAL-i või mõne muu Microsofti kliendi juurdepääsulitsentsi ostmisel kasutatud tarkvarana ja selle kasutamisel, kuna kehtivaid sätteid ei rikuta. Seda asjaolu on ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused. Tänu kõigi ostjate/müüjate täielikule kontrollile on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditikindel!

Teie eelised kaugtöölauateenuste 2012 / R2 kasutaja CAL-ide jaoks kasutatud tarkvara ostmisel

Wiresofti pakkumine Windows Server 2012 ja R2 RDS-i jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ja muude kliendi juurdepääsulitsentside jaoks ei ole mitte ainult meie klientidele mõeldud kommertspakkumiste odavam alternatiiv, vaid samuti pakub asemel jäik litsentsi kaalud, piiramatu valik number ostmisel nõutavate CAL-ide litsentsi kaugteenistuste Windows Server. See võimaldab kohandatud ja seega kuluefektiivset litsentsimist.

Wiresofti veebipoe RDS-i CAL-ide valik hõlmab mitte ainult vastavat RDS-seadme CAL-i, vaid ka Windowsi serverite kaugkliendi juurdepääsulitsentside vanemaid või uuemaid versioone. See väldib ühilduvusprobleeme või uue riistvara ostmist. Kasutage Wiresofti laias valikus kasutatavat tarkvara koos erinevate RDS CAL-i versioonidega Windows Serveri jaoks!

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutajate ja seadmete CAL-id nii Windowsi serverite kui ka muude Microsofti serveriprogrammide jaoks ning vastavad kliendi juurdepääsulitsentsid – odavalt kasutatud tarkvarana, sealhulgas kohese allalaadimisega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2012 / R2 või mõne muu Microsofti toote RDS-i kasutaja CAL-ide kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud