Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL

1 149,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

10x uusim Device CAL Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste jaoks Windows Server 2022...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"

10x uusim Device CAL Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste jaoks

Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste (RDS) abil saab seotud rakendusi kasutajatele keskselt pakkuda. Selleks et kasutajad saaksid seda konkreetse Windowsi toega seadmega kaugjuurdepääsu kaudu kasutada, on selleks vaja kliendi juurdepääsulitsentsi (seadme CAL). seade Windows Server 2022 osana kaugtöölaua seansi . Iga töötaja, kes on juurdepääsuõiguste vastava seadmega varustatud RDS Seadme CAL saab seejärel juurdepääsu Windows server, nt toetus, juurdepääs teise arvutisse või kasutada Virtual Desktop Infrastructure (VDI).

Wiresoftist leiate juba odava kasutatud tarkvarana RDS-seadme CAL-e Windows Server 2022 jaoks. Saate oma kohandatud litsentsimiseks kasutada ka suvalise arvu RDS-seadme CAL-ide vaba valikut.

Millised on Windows Server 2022 jaoks mõeldud RDS-seadme CAL-i eelised?

Remote Desktop Services esindavad spetsiaalne server rolli Windows Server 2022, mis reguleerib kaugjuurdepääsu erinevate Windows rakendusi, mis on kättesaadavad vastava Windows server, mis toimib vastuvõtva teenib . Ainult kasutajad, kes on vastava kliendile juurdepääsu loa - nt lõpp seade - saab kasutada arvuti, sülearvuti jne varustatud seda kohapeal iseseisvalt (eemalt) kaudu Internet ühenduse loomiseks kasutage Windowsi serverit ja selle kaudu saadaolevaid teenuseid.

Windows Server 2022 pakub Remote Desktop seansse palju uusi funktsioone ning optimeerimisi võrguturbe ja konteineri valdkondades loomine Windows ja Kubernetes samuti rände andmete ja serverite, salvestiste ja virtualiseerimine. Viimane versioon Transport Layer Security Software defined Networking (SDN), panipaigad Direct (SSD), samuti Storage Replica, Virtual OSE, Hyper-V ja Varjestatud Virtual Machines (SVM) on saadaval, et tagada väga turvaline virtualiseerimine Luua ja hallata infrastruktuure.

Windows Server 2022 toetab ka pesastatud virtualiseerimine kasutades AMD protsessorid, uusi versioone Transmission Control Protocol (TCP), RACK (tunnistas hiljuti) ja RSC (Saate Segment Coalescing)) ja kasutab Microsoft Vaikimisi brauserina Edge.

RDS-i CAL-ide eelised administraatoritele

Administraatoritel on Windows Server 2022 jaoks mõeldud RDS-seadme CAL-iga ka palju praktilisi eeliseid, kuna need vähendavad oluliselt pingutusi lõppseadmete administreerimisel ettevõttes ja seeläbi muuta näiteks kasutuselevõtt palju efektiivsemaks. Tarkvara või värskendusi saab seega pakkuda keskselt ettevõtte keskkonnas ja neid ei pea enam igasse lõppseadmesse eraldi installima. Rakendused tehakse kättesaadavaks ainult serveris või värskendatakse selle kaudu.

RDS-seadme CAL-i kasutavate kasutajate individuaalset juurdepääsu saab ka administraator individuaalselt reguleerida, kuna kaugtöölaua teenused võimaldavad iga registreeritud töötaja jaoks erinevaid õigusi jaotada. Seega väheneb oluliselt kogu tööjaamade varustamise või hooldamisega seotud vaev.

Kaugtöölaua teenuste seadme CAL-i tüüpilised eelised kasutajatele

Eelkõige saavad aga ettevõtte töötajad kasu mitmetest eelistest, mis tulenevad RDS-seadme CAL-i kasutamisest Windows Server 2022 jaoks strong> pull. Nad saavad kasu standardiseeritud Windowsi töökeskkonnast, olenemata registreeritud seadme asukohast, millega nad sellele juurde pääsevad.

Selleks võib kasutada ka vanemaid lõppseadmeid, millel on kehvem jõudlus või riistvara, millest tavaliselt Windows Server 2022 riistvaranõuete jaoks ei piisa. Sest niipea, kui litsentsitud arvuti pääseb hosti kaudu kaugtöölaua seansi osana seadme CAL-i kaudu konkreetsele rakendusele juurde, käivitatakse see ainult serveris. See toimub teistest kliendiühendustest sõltumatult ja vastavale töötajale näidatakse ainult tema enda seanssi. Seadme CAL-iga Windows Server 2022 Remote Desktop Services jaoks saab uue riistvara tarnimise kulusid vähendada või vältida; Võimalik on ka õhukeste klientide kasutamine.

Microsofti litsentsihaldus kaugtöölaua teenuse CAL-idele

Põhimõtteliselt kehtib kogu Microsofti serveritarkvara kohta, et selle rakendamine on alati tegelikust kasutamisest eraldiseisev. Vastav kliendijuurdepääsulitsents (CAL) on alati vajalik iga Windowsi serveri juurdepääsu jaoks, olgu see siis otsene või kaugjuurdepääs. Microsoft reguleerib Windowsi serveriprogrammide kasutamise juurdepääsuõigusi oma litsentsihalduse kaudu, mis põhineb kliendi juurdepääsulitsentsidel – CAL-idel.

Näiteks Seadme CAL jaoks Remote Desktop Services tagada ainult volitatud seade pääseb see Windows Server on võimalik. Microsofti sõnul tagab see ka serveri poolt pakutavate andmete ja teenuste turvalisuse, kuna registreerimata lõppseadmetel, st ilma vastava juurdepääsulitsentsita, on keelatud juurdepääs nende kaudu saadaolevatele teenustele või andmetele.

Microsoft pakub Windows Server 2022 jaoks kahte erinevat tüüpi kaugtöölauateenuste CAL-e:

 • Seadme CAL RDS-i jaoks, millega spetsiaalne lõppseade (arvuti, sülearvuti, laud, mobiiltelefon) saab juurdepääsuõigused
 • RDS-i kasutaja CAL, millega antakse konkreetsele kasutajale juurdepääsuõigused

Windows Server 2022 kaugtöölaua teenuste CAL koosneb erinevatest komponentidest, mis koos moodustavad terminali seadme või kasutaja saaks kasutada Windows Server Services esimene:

 • Tegelik kaugtöölaua litsentsimine reguleerib vastava CAL-i kasutamist ja teeb selle seadmele või kasutajale kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua seansi host haldab kõiki töölaudu või programme, mis kaugseansi ajal kättesaadavaks tehakse.
 • Kaugtöölaua ühenduse vahendaja haldab kõiki kaugühendusi ja taastab need seansi katkestamise korral.
 • Kaugtöölaua lüüs reguleerib lõppseadme kaudu juurdepääsu avalikus võrgus olevale Windowsi töölauale.
 • Veebijuurdepääs kaugtöölauateenustele pakub juurdepääsu konkreetsetele kasutajatele või rühmadele veebiportaali kaudu.

Nagu juba märgitud, reguleerib Remote Desktop Services seadme CAL juurdepääsuõigusi konkreetsele seadmele, mis registreerib see. Litsentsimise käigus esimest korda ühenduse loomisel lõppseadme ja klientarvuti vahel antakse esimesele ajutine juurdepääsulitsents. Kui see loob kaugtöölaua seansi raames teist korda ühenduse hostserveriga, väljastatakse seadme püsiv RDS CAL.

Millised on RDS-seadme CAL-ide erilised eelised?

RDS-seadme CAL haldab seejärel vastavaid juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile iga Kaugtöölaua seansi jaoks. Iga töötaja, kellel on lubatud või võimalik seda lõppseadet kasutada – olgu see siis arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti vms – saab seejärel kasutada kaugtöölaua teenuseid, eriti lokaalselt, sõltumata serveri asukohast. RDS-seadme CAL on seega suurem eelis, kui mitu töötajat jagavad ühte seadet.

Oluline on versiooni ühilduvus Windows Serveri RDS-seadme CAL-idega

RDS-seadme CAL-i litsentsimisel tuleb tagada, et kliendi juurdepääsulitsentsi versioon oleks alati ühilduv Windows Serveri praeguse versiooniga. Võimalik on ka alandamine, kuid mitte täiendamine: kuna RDS-seade CAL 2022 ei sisalda mitte ainult Windows Server 2022, vaid ka vanemate serveriversioonide juurdepääsuõigusi, nagu näiteks 2019, kuid mitte tulevaste suurem server versioonid. Seetõttu ei saa Windows Server 2022-ga kaugühenduste loomiseks kasutada RDS-seadme CAL-i eelmist versiooni.

Lisateave Windows Server 2022 RDS-seadme CAL-ide kohta

 • RDS-seadme CAL on füüsiliselt määratud konkreetsele seadmele, mitte üksikule kasutajale
 • Vastav litsentsiserver jälgib iga RDS-seadme CAL-i, olenemata selle registreerimisest Active Directory'is
 • Ajutiselt saadaolev RDS-seadme CAL kehtib 52–89 päeva
 • Eelnevalt määratud seadme CAL-ide arvu ei saa ületada

Järeldus RDS-seadme CAL-ide kohta

See, millist tüüpi kaugtöölauateenuste CAL Windows Server 2022 jaoks pakub ettevõttes suuremat eelist, sõltub seetõttu konkreetsest juhtumist ja ettevõtte suurusest. Eriti siis, kui mitut töötajat vaheldumisi kasutavad seadet, nt vahetustega tööl, pakub RDS-seadme CAL rohkem kasutusvõimalusi ja seetõttu vajate vähem kliendi juurdepääsulitsentse.

Kuna see ei ole võimalik hiljem muuta RDS Seadme CAL kasutaja CAL ja vastupidi otsuse nagu millisele kahest CAL-ist ostmisel tehakse. Küsige Wiresofti töötajalt teie jaoks optimaalse litsentsimise kohta Remote Desktop Services CAL-idega.

Teie ostja turvalisus Wiresoftiga Microsoft Windows Server 2022 kasutatud RDS-seadme CAL-ide jaoks

Praegused seadme CAL-id Remote Desktop Services jaoks Windows Server 2022 jaoks on saadaval kliendi juurdepääsuga Wiresofti veebipoes litsentsi kui kasutatud tarkvara. Kasu mitte ainult CAL-i kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes uute võrreldavate toodetega, vaid ka ostja turvalisusest järgmiste eeliste kaudu:

 • Ühe või mitme kasutatud RDS-seadme CAL-i ostmisel saavad Wiresofti kliendid Microsofti originaallitsentsid, mille ettevõte on varem omandanud ja Wiresoftile müünud.
 • Microsoft Windows Server 2022 kaugtöölauateenuste nn kasutatud kliendi juurdepääsulitsentsidega kauplemise seaduslikuks aluseks on kohaldatav seadus, mis lubab selgesõnaliselt nende edasimüüki, ostmist ja kasutamist.
 • Wiresofti poolt edasimüümisel märgitakse Windows Server 2022 RDS-seadme CAL kasutatuks, isegi kui "kasutatud" ei tähenda piiranguid selle kliendi juurdepääsulitsentsi funktsionaalsusele.
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud