Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10045
  • FQC-09525
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
32,90 € * 35,90 € * (8,36% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  32bit/64bit


Võrreldes selle operatsioonisüsteemi lihtsamate versioonidega pakub Windows 10 Professional märkimisväärset plusspoolt ärifunktsioonides, mis on mõeldud eelkõige professionaalsetele kasutajatele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Windows 10 Pro pakub selliseid funktsioone nagu grupipoliitika haldamine, domeenijuurdepääs, BitLocker, Internet Explorer EMIE ettevõtlusrežiim, kaugtöölaua rakendus ja Hyper-V klient. Windows 10 Pro esitleb kõike seda ja muud kaasaegses, kasutajasõbralikus ja tüüpilise plaatide välimusega kasutajaliideses, mida saab kohandada täiendavate funktsioonidega. Selle taga on tehnoloogia, mida saab kasutada ka vanematel lõppseadmetel, mis on eelkõige ettevõtete jaoks majanduslik eelis. Windows 10 kasutab turvaliseks sisselogimiseks biomeetrilist kasutaja autentimist "Microsoft Hello" ja pakub palju muid funktsioone, mis parandavad andmekaitset.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Windows 10 Pro - tõestatud Microsofti operatsioonisüsteemi võimas versioon

võrreldes selle operatsioonisüsteemi lihtsamate versioonidega pakubWindows 10 Professional märkimisväärset lisaväärtust äritegevuse funktsioonide osas, mis on mõeldud eelkõige professionaalsetele kasutajatele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Windows 10 Pro pakub siin muu hulgas selliseid funktsioone nagu grupipoliitika haldamine, domeeniga liitumine, BitLocker, Internet Exploreri EMIE ettevõtlusrežiim, samuti kaugtöölaua rakendus ja Hyper-V klient.

Kõik see ja palju muud on esitatud Windows 10 Pro kaasaegses, kasutajasõbralikus kasutajaliideses, mis on tüüpilise plaatide välimusega, mida saab kohandada lisafunktsioonidega . Selle taga on tehnoloogia, mida saab kasutada ka vanemates lõppseadmetes, mis on eriti ettevõtete jaoks majanduslik eelis.

Windows 10 kasutab turvaliseks sisselogimiseks biomeetrilist kasutajaautentimist "Microsoft Hello" ja pakub palju muid funktsioone, mis parandavad andmekaitset.

Windows 10 Pro Editioni ostmisel on suur eelis, et see operatsioonisüsteem toetab ka vanemat riistvara, mis on paljude kasutajate jaoks kindlasti ostuotsustuseks. Wiresoft Onlineshopist saate osta Windows 10 Pro, samuti teisi Windows väljaandeid ja paljusid teisi Microsofti programme. Järgnev ülevaade tutvustab Windows 10 Pro kõige olulisemaid uusi funktsioone.

Kuidas saada Windows 10 Professionali litsentsivõti ja allalaadimislink?

See toode on allalaadimisversioon. 24 tunni jooksul pärast makse laekumist saate litsentsi võtme ja allalaadimislingi e-posti teel. Toote saab alla laadida, paigaldada ja aktiveerida kohe internetis.

Ülevaade Windows 10 Pro eriomadustest

Võrreldes lihtsamate versioonidega, nagu Windows Home, pakub Windows 10 Pro terve rida lisafunktsioone ja -vahendeid, mis on ettevõtete jaoks eriti olulised, kuna need mõjutavad nii lõppseadmete kui ka andmete turvalisust. Administraatorid saavad seda kasutada grupipoliitikate ja kasutajakontode haldamiseks ning seda saab kasutada ka üksikute seadmete kasutuskonfigureerimiseks ja nende kaitsmiseks pahavara rünnakute eest.

Teine osa Windows 10 Pro-st on Remote Desktop, mis võimaldab arvutite kaugjuhtimist võrgu kaudu. Windows 10 Pro kasutajad saavad oma lõppseadme ühendada ka Microsoft Azure'i Active Directory'ga ja seega kasutada Microsoft Business Store'i. Siin saavad ettevõtted osta ja kasutusele võtta palju rakendusi kõigile töökoha kasutajatele. Täielik teave Windows Professional allpool.

Grupipoliitikate haldamine redaktori abil

Windows 10 Pro versioonis sisalduvat redaktorit gpedit.msc saab kasutada kohalike grupipoliitikate seadmiseks ja haldamiseks. Uues versioonis saab seda kasutada uuenduste paigaldamise kontrollimiseks ja jõustamiseks vastavalt kindlaksmääratud reeglitele. Muude redaktori funktsioonide hulka kuulub nn vastavustähtaja määramine, aeg, mille jooksul peab teatud värskendus olema hiljemalt paigaldatud, saab eristada funktsioonide uuendusi, kvaliteedi uuendusi ja mitte-OS uuendusi. Lisaks kasutatakse redaktorit ka salvestusruumi optimeerimise (Storage Sense) tsentraalseks seadistamiseks ja aktiveerimiseks - seda kasutatakse näiteks mittevajalike failide automaatseks kustutamiseks.

Kaugjuurdepääsu funktsioon kaugtöölaua rakenduse kaudu

Kaugtöölaua rakenduse abil saavad kasutajad ühendada oma arvutiga teise arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaugemast asukohast ja kasutada seda nii, nagu nad istuksid selle ees. RDS-värava kaudu kuvatakse kohaliku arvuti töölaua kasutajaliides.

Domeeniga liitumine

Eriti ettevõtte arvutid kuuluvad sageli teatud domeeni Active Directory's, et lihtsustada nii üksikute seadmete kui ka kasutajakontode haldamist. Windows 10 Pro puhul on see võimalik domeeni liitumisfunktsiooni kaudu; alternatiivselt on vastavate lõppseadmete jaoks saadaval ka puutetundlik variant.

Ettevõtlusrežiimiga Internet Explorer (EMIE)

Ettevõtlusrežiim ehk Enterprise Mode, mis on saadaval koos Windows 10 Professionaliga, vähendab ühilduvusprobleeme enamasti vanemate veebirakendustega . Parandatud rakenduste ja saitide ühilduvus võimaldab neid muutumatult käivitada, lisaks pakub tööriistapõhine saitide nimekirjade haldamine - Enterprise Mode Site List Manager - erinevaid võimalusi üksikute domeenide puhul, sealhulgas renderdamist.

Turvaline kõvaketta krüpteerimine BitLockeriga

Mobiilseid seadmeid, näiteks tahvelarvuteid ja sülearvuteid, võib kergesti varastada või kaotada. Veelgi valusam kui riistvara kaotus on tavaliselt kohapeal salvestatud tundlike või isiklike andmete kaotus. Et need andmed ei satuks valedesse kätesse ja neid ei saaks kuritarvitada, saab neid turvaliselt krüpteerida BitLockeri abil, mis on integreeritud veebilehele Windows 10 Pro.

BitLockeri saab muidugi aktiveerida ka kohalikus arvutis, et kaitsta andmeid volitamata juurdepääsu eest. Arvutid, millel töötab Windows 10 Pro, peavad olema varustatud TPM-kiibiga põhiplaadil, vastasel juhul tuleb BitLockeri aktiveerimine eraldi lubada.

Ja tööriistaga "BitLocker To Go" saab krüpteerida ka USB-pulki ja väliseid kõvakettaid.

Windows Defender System Guard

Windows 10 Professionali integreeritud Defender System Guard (WDSG) on täiendav kaitsekiht, mis kaitseb operatsioonisüsteemi rünnakute eest käivitamisel, kui teised viirusetõrjeprogrammid ei ole veel aktiveeritud . Windows Defender kaitseb ka bootkitide ja rootkitide, samuti rünnakute eest, mida tavalised viirusetõrje programmid veel ei tuvasta.

Kioskirežiim

Kioskirežiim - mida nimetatakse ka määratud juurdepääsuks 8.1 - reguleerib Windows 10 arvutis, mida kasutab mitu kasutajat, et nad saaksid kasutada ainult teatud funktsioone ja programme, luues igale volitatud isikule kioskikasutaja konto - mida nimetatakse ka "määratud juurdepääsuks". Juba sisselogimisel aktiveeritakse administraatori poolt eelseadistatud rakendus. Sõltuvalt seadistustest saab sisselogitud kasutaja seejärel kasutada näiteks ainult Internetti või muusikaprogrammi.

Ettevõtte andmekaitse

Enterprise Data Protection (EDP) on samuti Windows 10 Pro funktsioon, mida saab kasutada koos mobiilseadmete haldamise (MDM) lahendusega, näiteks Microsoft Intune või System Center Configuration Manager. EDP eeliseks on see, et see eraldab sülearvutis olevad privaatsed andmed äriandmetest; viimased jäävad Active Directory õiguste haldamise kaudu turvaliseks isegi siis, kui need teisaldatakse teise salvestuskohta või saadetakse e-posti teel. EDP abil saavad administraatorid ka takistada ebaturvalisteks peetavate rakenduste paigaldamist sellele, samuti teatud kasutajate poolt tehtud toiminguid.

Intelligentne turvagraaf (ISG)

See intelligentne ennetav kaitse kaitseb ka Windows 10 Pro praeguste pahavaraohtude eest . Intelligent Security Graph (ISG) analüüsib ettevõtte võrgus olemasolevaid turvameetmeid ja pakub puuduste tuvastamisel välja asjakohased parandused või lahendused.

Hyper-V klient

Hyper-V tehnoloogia, mis on lisatud Windows 10 Professional'ile, võimaldab mitut operatsioonisüsteemi käivitada oma virtuaalmasinas (VM). Siin kasutatava 1. tüüpi hüperviisori eeliseks on muu hulgas see, et ühe või mitme serveri virtualiseerimine kasutab paremini olemasolevat salvestusruumi. Hyper-V ja Windows koostöö avaldab positiivset mõju dünaamilisele mäluhaldusele, nii et mitu VM-i saavad probleemideta paralleelselt töötada. Praeguseid süsteemi olekuid saab salvestada hibernatsiooni olekusse ja Hyper-V klient toetab ka täielikku süsteemi kujutist, nii et vajadusel on võimalik ilma suurema ajakaotuseta tagasi pöörduda varasemasse süsteemi olekusse.

Juurdepääs veebilehele Windows Business Store

Windows 10 Pro puhul on ettevõtetel juurdepääs ka Windows Business Store'ile ja nad saavad integreerida Azure'i Active Directory'i oma võrku. Kataloogiteenuse kaudu saavad nad osta ja tsentraalselt kasutusele võtta tarkvaratooteid kõikidele võrgu lõpp-punktidele.

Muud olulised üldised omadused ja funktsioonid Windows 10 väljaannetes

Järgmised Windows 10 operatsioonisüsteemide funktsioonid on nii olemasolevate funktsioonide täiendused kui ka uued lisad, mis pakuvad kasutajatele veelgi paremat ja turvalisemat kasutuskogemust:

Cortana

Juba tuttav häälassistent Cortana on vaikimisi sisse lülitatud Windows 10 ja seda saab igal ajal kasutada kas otsinguriba kaudu või isegi talle helistades . Siiski saab selle ka mobiilseadmetes välja lülitada, kas siis privaatsuse huvides või aku säästmiseks.

Windows Tere

Hüvasti paroolidega - sest Windows Hello on turvaline alternatiiv sisselogimiseks ja autentimiseks arvutis või muus lõppseadmes: Enamik uuemaid sõrmejäljelugejaga seadmeid toetab Windows Hello, alternatiivselt pakub programm ka näotuvastust lukustusekraani kaudu, et logida sisse lokaalselt või veebis asuvasse kontosse.

Snap Assist

Snap Assist pakub Windows 10 praktilist aknahaldust, mis tagab suurema selguse ekraanil, kasutades samal ajal olemasolevat ekraanipinda ideaalselt ära . Snap Assisti abil saab korraga kasutada kahte - ja uue funktsiooni Corner Snap abil isegi kuni nelja akent, ilma et peaks nende vahel edasi-tagasi klõpsama, nagu varem, näiteks kui kasutate kirjutamise ajal paralleelselt Internetti.

Snap Assistant näitab ka, millised teised programmid on hetkel aktiivsed, ja toetab nüüd mitut ekraani.

Järjepidevus

Nagu funktsiooni nimi ütleb, võimaldab Continuum jätkata tööd nutitelefonis või tahvelarvutis nagu kohalikus Windows arvutis - olenemata sellest, kus sa oled. Virtuaalse klaviatuuri kaudu saab kasutada kõiki funktsioone ja näiteks kasutada internetti, saata e-kirju või kasutada Microsofti rakendust Office. Tavapärased nutitelefoni või tahvelarvuti funktsioonid ja teenused on endiselt saadaval nagu tavaliselt. Continuum võimaldab töö käigus lülituda töölauarežiimilt tahvelarvutirežiimile ja tagasi, ilma et oleks vaja iga kord uuesti käivitada Windows. Töölaua kuva kohandatakse automaatselt teisele formaadile.

Windows Teabekaitse

Windows Information Protection (WIP) on Windows 10 praeguseks nimeks eelmisele Enterprise Data Protection - EDP - tehnoloogiale, mis kaitseb andmete lekkimise eest, kuid samas ei piira kasutajate tööd Windows arvutis. WIP kaitseb ka ettevõtte andmeid ja rakendusi kadumise eest - nii isiklikes kui ka ettevõtte seadmetes.

Siin saavad administraatorid kasutada AppLocker'i, et määrata, milliseid rakendusi ja programme üksikud kasutajad kasutada tohivad, ning Encrypting File System'i (EFS), et kaitsta andmeid varguse ja võltsimise eest. Veelgi põhjalikumaks kaitseks saab WIP-i kombineerida ka Windows Azure Rights Managementiga.

Riistvaranõuded Windows 10 Pro paigaldamiseks

Selleks, et Windows 10 Pro töötaks tõrgeteta kohalikul arvutil või sülearvutil, peab riistvara vastama teatavatele nõuetele. Windows 10 Pro on endiselt saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, kuid uuemasse arvutisse tuleks paigaldada 64-bitine versioon, et kõiki programme ja rakendusi täielikult kasutada. Arvuti peab vastama järgmistele üldistele tehnilistele põhiomadustele Windows 10 paigaldamisel:

  • Protsessor või SoC (System-on-a-Chip - mobiiltelefonides): vähemalt 1 GHz
  • RAM: vähemalt 1 GB 32-bitise operatsioonisüsteemi puhul või 2 GB RAM 64-bitise operatsioonisüsteemi puhul
  • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise operatsioonisüsteemi puhul
  • Graafika: 800 x 600 800 x 600 ekraan, DirectX 9 või uuem versioon koos WDDM 1.0 draiveriga
  • Cortana kõnetuvastus: Hi-Fi-mikrofonide massiivi

Windows 10 Pro osta odavalt Wiresofti e-poest

Windows 10 Pro Microsoftilt pakutakse tavapärases kaubanduses üksiklitsentsina mitte väheolulise hinnaga. Wiresofti veebipoest saate osta Windows 10 Professionali ühe kasutaja litsentsina palju odavamalt kui kasutatud tarkvara - samasuguse funktsionaalsusega.

Põhjus: Windows 10 Pro Editioni siin saadaval olev litsents on tavaliselt osa mahulitsentsist, mida ettevõte varem kasutas. Seadusliku edasimüügiga lõpetati see mahulitsents ja muudeti üksiklitsentsideks, mida nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Selline jagamine või määramine kasutatud tarkvaraks ei mõjuta siiski Windows 10 Pro operatsioonisüsteemi tarkvara funktsionaalsust.

Tarkvara ostmine Wiresoftist: alati turvaline! Operatsioonisüsteem Windows 10 Pro ei ole Wiresofti poes saadaval mitte ainult eriti soodsa hinnaga - teie ostmine on ka mugav kohese allalaadimise kaudu ja ka turvaline: sest Wiresoft müüb Windows 10 Professional ainult Microsofti originaaltootega identse versioonina. Saate oma Windows 10 Pro litsentsi kohe pärast ostuprotsessi ja allalaadimise edukat lõpetamist arvutisse paigaldada ja aktiveerida selle kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Windows 10 Pro ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoest ei kujuta endast teie jaoks mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seaduslikult lubatud, seda on kinnitanud ka mitmed õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara ostmisel Wiresoftist on meie klientidel soodne võimalus ise kasutada Windows 10 Professional Editioni . Meie soodsast tarkvarapakkumisest saavad kasu eelkõige väikeettevõtted, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja eraisikud!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Windows 10 Pro ka teisi Windows versioone ning Microsofti programme soodsa ostuversioonina allalaadimiseks. Kui teil on selle või mõne muu Microsofti tarkvara kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
03.06.2021

Excellent product. Built new PC works smoothly for great customer support as well.

02.12.2020

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

11.01.2020

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad