Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10546
  • VS7-ESSL-KIT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
344,90 € * 381,90 € * (9,69% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"

Avastage virtualiseerimise järgmine tase koos VMware vSphere 7 Essentials Kit

VMware vSphere 7 Essentials Kit on kõik-ühes pakett väikeettevõtetele, kes otsivad töökindlat, skaleeritavat ja turvatundlikku virtualiseerimislahendust. Olenemata sellest, kas teete esimesi samme virtualiseerimise maailma või soovite oma olemasolevat infrastruktuuri täiustada, vSphere 7 Essentials Kit annab teile vahendid, mida vajate tõhusa ja turvalise virtuaalkeskkonna loomiseks ja haldamiseks.

Sissejuhatus VMware vSphere 7 Essentials Kit'ile

vSphere 7 Essentials Kit on terviklik virtualiseerimislahendus, mis on mõeldud spetsiaalselt väikeettevõtetele. See sisaldab kõiki põhikomponente, mida vajate oma virtuaalkeskkonna loomiseks ja haldamiseks, sealhulgas ESXi hostid ja vCenter Server Appliance.

Tänu intuitiivsele kasutajaliidesele ja töökindlatele haldusvahenditele ei ole vSphere 7 Essentials Kit mitte ainult võimas, vaid ka lihtne kasutada, mistõttu on see ideaalne valik väikeettevõtetele, kes soovivad optimeerida oma IT-ressursse ja muuta oma töövooge tõhusamaks.

Mida uut on vSphere 7 Essentials Kitis?

VMware vSphere 7 Essentials Kit toob mitmeid olulisi täiustusi ja uusi funktsioone, mis eristavad seda oma eelkäijatest. Nende hulka kuuluvad täiustatud turvafunktsioonid, suurem skaleeritavus ja täiustatud võimalused IT-halduse automatiseerimiseks ja lihtsustamiseks.

Maksimeerige IT-tulemuslikkust VMware vSphere 7 Essentials Kitiga

VMware vSphere 7 Essentials Kitiga saate maksimeerida oma IT-ressursside jõudlust, vähendades samal ajal tegevuskulusid. Konsolideerides füüsilised serverid virtuaalmasinateks, saate kasutada oma ressursse tõhusamalt ja vähendada IT-infrastruktuuri seisakuid.

Jõudluse optimeerimine

VMware vSphere 7 Essentials Kit kasutab täiustatud tehnoloogiaid, mis aitavad teil optimeerida oma IT-süsteemide jõudlust. See hõlmab selliseid funktsioone nagu Dynamic Resource Scheduling (DRS), mis tasakaalustab automaatselt teie virtuaalmasinate koormust, et tagada optimaalne jõudlus, ja vMotion, mis annab teile paindlikkuse jooksvate VMide liigutamiseks hostide vahel ilma seisakuaegadeta.

Vähendage tegevuskulusid

Servereid konsolideerides ja IT-ressursse optimeerides aitab VMware vSphere 7 Essentials Kit vähendada tegevuskulusid. Vähem füüsilisi servereid tähendab vähem riistvara kulusid, väiksemat energiatarbimist ja vähem hooldust, mis võib kaasa tuua märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Kokkuvõttes on VMware vSphere 7 Essentials Kit võimas ja kuluefektiivne lahendus väikeettevõtetele, kes soovivad oma IT-infrastruktuuri optimeerida ja moderniseerida. Tänu lihtsale kasutajaliidesele, täiustatud funktsioonidele ja töökindlusele pakub see kõike, mida vajate turvalise ja tõhusa virtuaalkeskkonna loomiseks ja haldamiseks.

VMware vSphere 7 Essentials Kit'i turvalisuse parandused

Tänapäeva digitaalses maailmas ei ole turvalisus enam läbiräägitav. VMware vSphere 7 Essentials Kitiga on teie virtuaalmasinad ja andmed hästi kaitstud. See pakub integreeritud turvaarhitektuuri, mis ulatub riistvarast kuni rakenduskihini, pakkudes teie IT-infrastruktuurile täielikku kaitset.

Integreeritud krüpteerimine

Üks VMware vSphere 7 Essentials Kit'i kõige tähelepanuväärsemaid turvaaspekte on selle sisseehitatud krüpteerimine. See tähendab, et kõik teie virtuaalkeskkonnas salvestatud andmed on automaatselt krüpteeritud. See kaitseb teie väärtuslikku teavet volitamata juurdepääsu eest ja muudab selle loetamatuks isegi siis, kui see peaks varastatud olema.

Turvalisuseeskirjad ja vastavus nõuetele

VMware vSphere 7 Essentials Kit annab teile ka võimaluse kehtestada ja jõustada turvapõhimõtteid, et tagada vastavus ettevõtte standarditele. Selliste funktsioonidega nagu Host Profiles ja Auto Deploy saate kiiresti ja hõlpsasti rakendada järjepidevaid konfiguratsioone mitmetel hostidel, mis lihtsustab vastavusstandardite ja turvanõuete täitmist.

Lihtsustage IT-haldust VMware vSphere 7 Essentials Kitiga

Lisaks jõudlusele ja turvalisusele pakub VMware vSphere 7 Essentials Kit ka mitmeid funktsioone, mis lihtsustavad teie virtuaalkeskkonna haldamist. Need funktsioonid vähendavad keerukust ja halduskulusid, võimaldades teil keskenduda sellele, mis on tõesti oluline: Teie ärile.

Automatiseeritud haldamine ja käitamine

VMware vSphere 7 Essentials Kit sisaldab funktsioone haldus- ja kasutusprotsesside automatiseerimiseks, mis säästavad teie aega ja ressursse. Selliste funktsioonidega nagu Auto Deploy, Host Profiles ja Update Manager saate automatiseerida paljusid korduvaid ülesandeid ja tagada, et teie hostid on alati ajakohased.

Skaleeritavus ja tulevikukindlus

VMware vSphere 7 Essentials Kit on loodud skaleeritavaks ja tulevikukindlaks. See võimaldab teil laiendada ja uuendada oma virtuaalset infrastruktuuri vastavalt vajadusele, ilma et peaksite investeerima täiendavasse riistvarasse. Samuti toetab see uusimaid tehnoloogiaid ja standardeid, nii et võite olla kindel, et teie IT-infrastruktuur suudab tulevikus koos teie ettevõttega kasvada.

Kokkuvõttes pakub VMware vSphere 7 Essentials Kit töökindlat, turvalist ja hõlpsasti hallatavat virtualiseerimislahendust, mis on ideaalselt kohandatud väikeettevõtete vajadustele. Tänu võimsate funktsioonide, sisseehitatud turvalisuse ja lihtsustatud juhtimise kombinatsioonile on see ideaalne valik ettevõtetele, kes soovivad oma IT-infrastruktuuri ajakohastada ja optimeerida.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad