Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10408
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
45,90 € * 49,90 € * (8,02% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core 
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad Nõuab põhilitsentsi
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Kasutusõigus


Windows Server 2016 on mõeldud väikeettevõtete virtualiseerimisvajaduste ja IT jaoks ning on versioon 10. 2- paketiga saab olemasolevat litsentsimist paindlikult laiendada. Standard Server WindowsCore Server

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

 

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core

Windows Server 2016 Standard on mõeldud väiksemate ettevõtete virtualiseerimisvajaduste ja IT jaoks ning on Windows 10 serveriversioon. 2-tuumalise paketiga saab olemasolevaid serverilitsentse paindlikult laiendada.

Lühike teave Microsoft Windows Server 2016 Standardi kohta

Windows Server 2016 Standardiga saavad ettevõtted usaldusväärse, pilvevõimelise serveri operatsioonisüsteemi, mis on mõeldud keskkondadele, kus rakenduste virtualiseerimine toimub vaid vähesel määral ja kus kasutatakse valdavalt füüsilisi servereid. Võrreldes eelmise versiooniga pakub see Standard Edition ka palju uusi funktsioone ja täiustusi, mis on loodud selleks, et toetada üleminekut pilvepõhisele keskkonnale ning tagada infrastruktuuri turvalisus suurema stabiilsuse ja parema kaitse võrgu- ja salvestusruumide rikete eest. Windows Server 2016 Standardi kasutamine on peaaegu intuitiivne Windows 10 tuttava kasutajaliidese kaudu.

Väljaannete võrdlus: Mida pakub Windows Server 2016 Standard?

Windows Server 2016 Standard Editioni ostuotsuse tegemisel on määravaks teguriks ettevõtte vajadus rakenduste virtualiseerimise järele. Standard pakub juba praegu palju funktsioone, mis on vajalikud hüperkonvergentsete infrastruktuuride arendamiseks ja käitamiseks väiksemas ettevõttes. Neid täiendavad Microsoft Azure'i teenused, mis võimaldavad kohalike keskkondade tihedamat ühendamist pilvega koos täiendavate praktiliste funktsioonidega.

Windows Server 2016 Standard ei paku mitte ainult piisavaid eeldusi virtuaalsete võrkude loomiseks, vaid ka IT-infrastruktuuride haldamiseks andmekeskuses; ka andmete turvalisust on selleks otstarbeks erinevate optimeerimistega veelgi tugevdatud.

Windows Server 2016 standardväljaande litsentsimine koos kasutatud tarkvaraga

Alates Windows Server 2016 versioonist on Standard Editioni litsentsimine ainult tuumapõhine: Igale serverile on alati määratud minimaalne 16 südamiku arv; täiendavaid südamikke saab litsentseerida 2-tuumaliste pakettidega - rohkem üksikasju allpool.

Wiresoft pakub Windows Server 2016 Standardi 2-tuumalise paketi kasutatud tarkvarana. Selle suureks eeliseks on eelkõige madalam hind võrreldes uute kaupadega - sama funktsioonide valikuga, nt virtualiseerimisel, ja sama jõudlus -, lisaks ei pakuta seda versiooni enamasti enam uuena. Järgnev ülevaade annab üksikasjalikku teavet Microsoft Windows Server 2016 Standard Editioni funktsionaalse ulatuse ja täpsete litsentsimistingimuste kohta.

Mida sisaldab Windows Server 2016 Standard Edition?

Kõigepealt on Windows Server 2016 Standardile üldiselt iseloomulik suurem jõudlus rakenduste täitmisel ja tugevam ühendus pilvega võrreldes eelkäijaversiooniga. Lisaks on olemas uued funktsioonid, mis toetavad üleminekut pilvekeskkonnale ning loovad eeldused serverite ja rakenduste virtualiseerimiseks.

Standard Editioniga saab seega luua teatud määral keerulisi virtuaalseid võrke, millel on suurem stabiilsus koos infrastruktuuride parema kaitsega.

Kui kasutate Windows Server 2016 Standardi andmekeskusena IT-infrastruktuuri tõhusaks haldamiseks väiksemas ettevõttes, sisaldab see väljaanne muu hulgas uusi serverirolle ning täiendavaid võimalusi kasutajaõiguste määramiseks; lisaks tagab paranenud kaitse võrgu- või salvestusruumi rikke korral suurema turvalisuse ja kiirema taastumise.

Windows Server 2016 Standardi saab käivitada ka lihtsamas Core-rakenduses - kuna graafilist töölaua kasutajaliidest ei kuvata, saab eelkõige vanema riistvara jõudlust serveritarkvara käivitamisel oluliselt parandada.

Standardversioonis olevad olulised funktsioonid, mis puudutavad peamiselt rakenduste virtualiseerimise võimalusi, on allpool üksikasjalikumalt tutvustatud.

Virtualiseerimine Hyper-V-ga

Windows Server 2016 standardväljaanne sisaldab virtualiseerimisõigusi 2 virtuaalmasinale või 2 Hyper-V konteinerile, mille jaoks on saadaval maksimaalselt 24 TB RAM. Kahe täiendava VM-õiguse saamiseks tuleb kõik olemasolevad füüsilised aktiivsed tuumad uuesti litsentseerida.

Hyper-V pakub erinevaid salvestusfunktsioone, näiteks iSCSI initsiaator SCSI-protokolli kasutamiseks IP-võrgu kaudu, samuti Storage Spaces'i tugi, et ühendada kettad loogiliseks salvestusruumiks, mis seejärel pakub salvestusruume (Storage Spaces Direct ei ole standardversioonis saadaval), samuti mitmepoolne I/O (MPIO), et koormus oleks ühenduste vahel paremini jaotatud ja et oleks suurem tõrkekindlus - üleviimise ja koormuse tasakaalustamise kaudu. Viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, parandab VM Storage Resiliency Windows Server 2016 Hyper-V klastrite kättesaadavust, suurendades salvestussüsteemi tõrgetega seotud taluvust.

Windows Serveri konteinerite tugi Dockeri all

Microsoft Windows Server 2016 uus versioon on toetus Windows Server Containersile ja Hyper-V konteineritele, mis põhinevad Dockeril, avatud lähtekoodiga tarkvaral, mille abil on lihtne server- ja pilverakenduste isoleeritud kasutuselevõtt konteinervirtualiseerimise abil, mis lihtsustab ka nende kasutuselevõttu. Dockeri puhul on kõik selleks vajalikud komponendid kättesaadavad konteineri host'i kaudu.

Nano Server Windows Server 2016'is

Lisaks on saadaval Nano Server, eemalt hallatav serveri operatsioonisüsteem, mis on optimeeritud Windows Server Containersi või Dockeri laienduse jaoks ja mida saab konfigureerida Dockeri konteinerite hostiks. Nano Server võimaldab luua oluliselt saledamaid servereid, sest virtuaalse mootori kasutamine säästab kuni 90% ettevõtte salvestusruumist. Nano Serverit saab kasutada mitte ainult Hyper-V klastrite loomiseks, vaid ka klassikaliste serveriteenuste, näiteks failiserverite jaoks.

Microsoft Azure'i teenuste kasutamine koos Windows Server 2016 Standardiga

Windows Server 2016 versioonis on operatsioonisüsteemi ja Microsoft Azure'i pilveteenuse vaheline ühendus veelgi edasi arenenud. Hajutatud andmekeskusi saab seega veelgi tõhusamalt ja usaldusväärsemalt ühendada, et moodustada suure jõudlusega ja suure kasutuskindlusega servereid ja klastreid, sest Azure'i eriline eelis on terviklik hübriidinfrastruktuur - ühtsed funktsioonid identiteetide, turvalisuse ja halduse jaoks kõigi komponentide jaoks, samuti Cloud Witness, kõrge kasutuskindlusega funktsioon tõrgeteta klastrite jaoks ja RDS Connection Broker virtuaalsete töölaudade pakkumiseks.

Ülevaade Windows Server 2016 Standardiga saadaval olevatest Microsofti serverirakendustest ja -komponentidest

Windows Server 2016 Standardiga saadaval olevad serverirakendused, mida saab paigaldada Server Manager'i (või PowerShelli) kaudu, hõlmavad järgmist:

 • Microsoft SQL Server: Versioonid 2016, 2014 kuni 2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Data Protection Manager 2016, Operations Manager 2016
 • Konfiguratsioonihaldur (1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Project Server 2016
 • Host Integration Server 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 ja
 • BizTalk Server 2016

Toetatakse ka järgmisi komponente:

 • .NET Framework 4.6 ja 3.5
 • PowerShell
 • BitLocker-ketta krüpteerimine ja võrgu avamine
 • BranchCache
 • Intelligentne taustsüsteemi edastamise teenus (BITS)
 • NFS (Network File System) klient
 • Failover-klaster
 • Grupipoliitika haldamine

Windows Server 2016 Standard Edition ei toeta siiski järgmisi funktsioone ja komponente:

 • Tarkvaral põhinev võrgustik (SDN)
 • Virtuaalsete Hyper-V hostide jälgimine
 • Salvestusruumi replica
 • Storage Spaces Direct
 • Salvestusruumi replica
 • Varjestatud virtuaalmasinad
 • Uus võrgupinu (Protocol Stack)

Tarkvara ja riistvara miinimumnõuded Windows Server 2016 Standard Editioni paigaldamiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2016 Standardi tõrgeteta töö tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Täiendavad nõuded sõltuvad süsteemi konfiguratsioonist ja muudest paigaldatud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • RAM: 512 MB (Server Core ja Server Nano)
 • Installeerimine koos töölaua kuvariga: 2 GB
 • Süsteemi partitsioon: 32 GB
 • Protsessor: 64 bitti
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1,024 x 768 pikslit, Super VGA tugi
 • Võrgukaart: 1 Ethernet-adapter, mille minimaalne läbilaskevõime on 1x gigabiti vahemikus

Windows Server 2016 Standard 2-tuumalise paketi litsentsimine

Ka Windows Server 2016 Standard Edition'i kasutatava tarkvaraga serveri litsentseerimisel tuleb järgida Microsofti litsentseerimiseeskirju. Laiendatud litsentseerimiseks on vaja vähemalt 2-tuumalist paketti, mille puhul kehtivad järgmised reeglid.

Microsofti litsentsitingimused Windows Server 2016 jaoks

Windows Server 2016 versiooni avaldamisega on Microsoft muutnud põhjalikult ka oma litsentsimudelit. Serveri litsentseerimisel standard- või kõrgema versiooniga on aluseks füüsilise riistvara tuumade arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Üks serverilitsents hõlmab 2 füüsilist protsessori südamikku.
 • Alati kohaldatakse minimaalset arvu 8 tuuma protsessori kohta, isegi kui olemasoleval riistvaral on tegelikult vähem kui 8 tuuma.
 • Lisaks on minimaalne protsessorite arv füüsilise serveri kohta 2.
 • Selle tulemuseks on minimaalne 16 südamiku arv, mis on litsentseeritud vastava paketiga, mis on saadaval ka Wiresoftist kasutatud tarkvarana.
 • Kui serveril on rohkem kui 16 südamikku, võib või peab neid litsentsima Windows Server 2016 Standardi jaoks mõeldud 2 südamiku pakettidega.
 • Lisaks peab iga klient - kas kasutaja või lõppseade -, kes kasutab Windows Server 2016 Standardi, olema varustatud vastava kliendilitsentsiga (CAL). Need Windows Server 2016-i kasutaja- ja seadme CAL-d on saadaval Wiresoftist ka soodsalt kasutatud tarkvarana.

Windows Server 2016 Standardi kasutamine virtuaalse operatsioonisüsteemi keskkonnas

Windows Server 2016 instantse saab kasutada Standard Edition'is füüsilises operatsioonisüsteemi keskkonnas - 1 töötav instants - või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas - maksimaalselt 2 töötavat instantsi. Windows Server 2016-i saab seega paigaldada ka olemasoleva host'i virtuaalsele arvutile, kuid mõned funktsioonid toimivad kõige paremini füüsilisel Windows Server 2016 host'il koos Hyper-V-ga.

Korduma kippuvad küsimused Microsoft Windows Server 2016 Standard Editioni kui Wiresofti kasutatava tarkvara kohta

Kasutatud Windows Server 2016 Standardi 2-tuumalise paketi puhul saab serveri südamikud litsentseerida samamoodi nagu uue 2-tuumalise paketi puhul - kuigi seda ei pakuta peaaegu kunagi uuena. Üldiselt ei saa tarkvara niikuinii ära kuluda, seega pakub Wiresofti kasutatud tarkvara samu funktsioone ja ka õigusi kui kasutamata serverilitsents. Allpool on vastatud sageli esitatud küsimustele kasutatud Windowsi serverilitsentside omaduste kohta.

Kas Microsofti kasutatud tarkvara, näiteks Windows Server 2016 2-Core Package, müük, ostmine ja kasutamine on seaduslikult lubatud?

Jah: Wiresofti kliendina võite usaldada, et mitte ainult selle Windows Server 2016 Standard 2-Core paketi ostmine, vaid ka selle tavapärane kasutamine ei riku ühtegi kehtivat seadust. Kehtivad õigusaktid lubavad nii Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist kui ka selle kasutamist, sest Wiresoftis pärineb see ettevõtte litsentsivarudest. Erinevad kohtuotsused on seda ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kust pärineb Windows Server 2016 Standard 2-Core paketi kasutatud tarkvara?

2-Core paketid Windows Server 2016 Standardile Wiresoftis tulevad järelikult ettevõtetelt või organisatsioonidelt; need on tavaliselt ostnud selle ise uuena ja tavaliselt ka tegelikult kasutanud ning seejärel Wiresoftile müünud. Selle põhjuseks võib olla näiteks uuema tarkvaraversiooni kasutamine kogu ettevõttes või vähemate tuumadega serveririistvara kasutamine. Selliseid 2-põhiseid pakette pakutakse Wiresofti poes alati kasutatud tarkvarana, isegi kui neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kuidas on Windows Server 2016 Standardi kasutatud tarkvara ostja turvalisus?

See Windows Server 2016 Standard 2-Core pakett, nagu ka kõik teised Wiresofti kasutatud tarkvarad, pakub teile tavapärast ostja turvalisust tarkvarapaketi kohese allalaadimise kaudu pärast makseprotsessi lõpuleviimist, samuti kohese litsentsi aktiveerimise kaudu kehtiva litsentsivõtmega - täpselt nagu uus tarkvara.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on muid eeliseid?

Jah: Wiresofti kliendid saavad kasutatud tarkvara ostmisel kasu eelkõige oluliselt madalamast hinnast; seega on see majanduslik eelis, kuna nii ettevõtted kui ka eraisikud saavad oma tarkvaravaru täiendada või uuendada odavamalt kui uue tarkvara puhul. Wiresofti kasutatud tarkvara võib seega aidata kaasa tegevuskulude vähendamisele, kuna see pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule registreerimisele!

Wiresofti tarkvarapoest leiad lisaks Windows Server 2016 Standard Editioni 2-tuumalisele paketile ka vastava 16-tuumalise paketi Windows Serveri põhilitsentsimiseks. Kui teie vajadus rakenduste virtualiseerimise järele suureneb, siis võite haarata Windows Server 2016 Datacenter Editioni või isegi uusima versiooni: Windows Server 2019, mis on samuti saadaval Wiresoftis. Lisaks leiate meie kasutatud tarkvaraportfellist ka vajalikud kliendilitsentsid (CAL) ning paljud teised Microsofti programmid - koos kõigi mainitud Wiresofti eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 Standard koos 2-tuumalise paketiga õige litsentsimise kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad