Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE

66,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core Windows Server 2016 Standard on mõeldud...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core

Windows Server 2016 Standard on mõeldud väiksemate ettevõtete virtualiseerimisvajaduste ja IT jaoks ning Windows 10 serveriversiooni jaoks. 2-tuumalise paketiga saab olemasolevat serverilitsentsi paindlikult laiendada.

Lühiteave Microsoft Windows Server 2016 Standardi kohta

Windows Server 2016 Standard , ettevõtted saavad usaldusväärne, pilv-võimeline operatsioonisüsteemi, mis on mõeldud keskkondades, et ainult virtualisoi rakenduste piiratud ulatuses ning et peamiselt kasutada füüsilist servereid lisada. Võrreldes eelmise versiooniga, seda Standard Edition pakub palju uusi funktsioone ja täiustusi, mis sobivad muudatust toetavad pilve-põhine keskkond - ja infrastruktuuride julgeolekut tänu suurema stabiilsuse ja parema kaitse võrgu ja ladustamise rikete garantii. Programmi Windows Server 2016 Standard kasutamine on tänu tuttavale Windows 10 liidesele peaaegu intuitiivne.

Väljaande võrdlus: mida Windows Server 2016 Standard pakub?

Kui otsustate osta Windows Server 2016 standardversiooni, on ettevõtte rakenduste virtualiseerimise vajadus määrav. Standard pakub juba palju funktsioone hüperkonvergeeritud infrastruktuuride arendamiseks ja käitamiseks väiksemas ettevõttes. Neid täiendavad Microsoft Azure Services, mis võimaldavad täiendavate praktiliste funktsioonidega kohalikke keskkondi pilvega tihedamalt ühendada.

Windows Server 2016 Standard ei paku piisavaid eeldusi mitte ainult virtuaalsete võrkude loomiseks, vaid ka andmekeskuse IT-infrastruktuuride haldamiseks; ka andmete turvalisust on erinevate optimeerimiste abil veelgi tugevdatud.

Windows Server 2016 standardväljaande litsentsimine koos kasutatud tarkvaraga

Alates Windows Server 2016 versioonist on standardväljaanne litsentsitud ainult põhipõhiselt: iga serveri jaoks on alati määratud minimaalne 16 tuumade arv, täiendavaid tuumasid saab litsentsida 2-tuumaliste pakettidega – selle kohta lisateavet allpool.

Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana 2-tuumalist paketti Windows Server 2016 Standard . Eelkõige on selle suureks eeliseks uue kaubaga võrreldes madalam hind - sama funktsioonide vahemikuga, nt virtualiseerimisega, kui ka sama jõudlusega - lisaks ei pakuta seda versiooni tavaliselt enam uuena. Järgmine ülevaade annab üksikasjalikku teavet Microsoft Windows Server 2016 Standard väljaande funktsioonide ja täpsete litsentsitingimuste kohta.

Mida sisaldab Windows Server 2016 Standard Edition?

Esiteks iseloomustab Windows Server 2016 Standardit üldiselt suurem jõudlus rakenduste käivitamisel ja tugevam ühendus pilvega võrreldes eelmise versiooniga. Lisaks on uued funktsioonid, mis toetavad nii pilvekeskkonnale üleminekut kui ka loovad tingimused serverite ja rakenduste virtualiseerimiseks.

Standardversiooniga on seega võimalik teatud määral luua keerulisi virtuaalvõrke, millel on suurem stabiilsus koos infrastruktuuride parema kaitsega.

Kasutades Windows Server 2016 Standardit andmekeskusena IT-taristu tõhusaks haldamiseks väiksemas ettevõttes, sisaldab käesolev väljaanne muuhulgas uusi serverirolle ja muid kasutajaõiguste määramise võimalusi; Lisaks tagab täiustatud kaitse võrgu- või salvestustõrke korral suurema turvalisuse ja kiirema taastamise.

Windows Server 2016 Standard saab alustada ka lihtsamate põhirakenduse - kui graafiline töölaua liidest ei kuvata, tulemuslikkuse vanemate riistvara sõites server tarkvara on võimalik vähendada oluliselt parandada. < /p>

Standardversioonis saadaolevad olulised funktsioonid, mis puudutavad eelkõige rakenduste virtualiseerimise võimalusi, on toodud allpool lähemalt.

Virtualiseerimine Hyper-V-ga

Windows Server 2016 standardväljaanne sisaldab virtualiseerimisõigusi 2 virtuaalmasina või 2 Hyper-V konteineri jaoks, maksimaalselt 24 TB RAM-iga. Veel kahe VM-i õiguse saamiseks tuleb kõik olemasolevad füüsiliselt aktiivsed tuumad uuesti litsentsida.

Hyper-V pakub erinevaid talletamise funktsioone, nagu iSCSI algataja kasutamise SCSI protokolli üle IP-võrgu, samuti toetust panipaiku ühendada draividelt loogiline ladustamiseks bassein, mis siis annab panipaigad (Spaces ) (Storage Spaces Direct ei ole standardväljaandes saadaval), samuti mitmeteeline I/O (MPIO), mis tagab parema koormuse jaotuse ühenduste vahel ja suurema töökindluse – tõrkesiirde ja koormuse tasakaalustamise kaudu. Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, parandab VM Storage Resiliency Windows Server 2016 Hyper-V klastrite kättesaadavust tänu suuremale taluvusele salvestussüsteemide rikete suhtes.

Windows Serveri konteinerite tugi Dockeri all

New Microsoft Windows Server 2016 on toetada Windows Server konteinerid samuti Hyper-V konteinerid põhineb sadamatööline, avatud lähtekoodiga tarkvara lihtne, isoleeritud säte server ja pilv rakendused konteinerite virtualiseerimise abi, mis lihtsustab ka nende juurutamist. Dockeriga on kõik vajalikud komponendid kättesaadavad konteineri hosti kaudu.

Nanoserver operatsioonisüsteemis Windows Server 2016

Lisaks on saadaval Nano Server, kaughaldatav serveri operatsioonisüsteem, mis on optimeeritud Windows Serveri konteinerite või Dockeri laienduse jaoks ja mida saab konfigureerida Dockeri konteinerite hostina. Nano Server võimaldab luua oluliselt lahjemaid servereid, sest virtuaalse mootori kasutamine säästab ettevõttes kuni 90% salvestusruumi. Nanoserverit ei saa kasutada mitte ainult Hyper-V klastrite loomiseks, vaid ka klassikaliste serveriteenuste jaoks, nagu failiserver.

Microsoft Azure'i teenuste kasutamine Windows Server 2016 Standardiga

Windows Server 2016 versioonis on operatsioonisüsteemi ja Microsoft Azure'i pilveteenuse vaheline ühendus veelgi nihutatud. Hajutatud andmekeskusi saab seega tõhusamalt ja usaldusväärsemalt siduda suure jõudlusega, suure saadavusega serverite ja klastritega, sest Azure pakub ühtse hübriidtaristu erilist eelist – ühtsed funktsioonid identiteedi, turvalisuse ja kõigi komponentide halduse jaoks. nagu Cloud tunnistaja, kõrge kättesaadavus funktsioon tõrkesiirdeklastrite ja RDS seoses maakleri osutamise eest virtuaalseid töölaudu.

Ülevaade Windows Server 2016 Standardiga saadaolevatest Microsofti serverirakendustest ja komponentidest

Serverirakendused, mis on saadaval koos versiooniga Windows Server 2016 Standard ja mida saab installida serverihalduri (või PowerShelli) kaudu, hõlmavad näiteks järgmist:

 • Microsoft SQL Server: versioonid 2016, 2014–2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Data Protection Manager 2016, Operations Manager 2016
 • Configuration Manager (1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Project Server 2016
 • Host Integration Server 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 ja
 • BizTalk Server 2016

Toetatud on ka järgmised komponendid:

 • .NET Framework 4.6 ja 3.5
 • PowerShell
 • BitLockeri draivi krüptimine ja võrgu avamine
 • BranchCache
 • Intelligentne taustateenus (BITS)
 • NFS-i (võrgufailisüsteemi) klient
 • Rikkumisklaster
 • Grupipoliitika haldamine

Seevastu Windows Server 2016 standardväljaanne EI toeta järgmisi funktsioone ja komponente:

 • Tarkvaraga määratletud võrgundus (SDN)
 • Virtuaalsete Hyper-V hostide jälgimine
 • Salvestusruumi koopia
 • Otsene salvestusruumid
 • Salvestusreplica
 • Varjestatud virtuaalmasinad
 • Uus võrgupinn (Protocol Stack)

Minimaalsed tarkvara- ja riistvaranõuded Windows Server 2016 Standard Editioni installimiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2016 Standardi probleemideta töö tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Täiendavad nõuded sõltuvad süsteemi konfiguratsioonist või muudest installitud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Töömälu (RAM): 512 MB (serveri tuum ja serveri nano)
 • Installimine koos lauaarvuti kuvariga: 2 GB
 • Süsteemi partitsioon: 32 GB
 • Protsessor: 64-bitine
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super-VGA tugi
 • Võrgukaart: 1 Etherneti adapter 1x minimaalse läbilaskevõimega gigabiti vahemikus

Litsentsimine Windows Server 2016 standardse kahetuumalise paketiga

Isegi kui litsentsite serverit Windows Server 2016 Standard Editioniga kui kasutatud tarkvara, tuleb järgida Microsofti litsentsitingimusi. Laiendatud litsentsimiseks on vaja vähemalt 2-tuumalist paketti, mille puhul kehtivad järgmised reeglid.

Microsofti litsentsitingimused Windows Server 2016 jaoks

Versiooni Windows Server 2016 väljaandmisega muutis Microsoft põhjalikult ka oma litsentsimudelit. Standardse või kõrgema väljaandega serveri litsentsimisel on aluseks kasutatud füüsilise riistvara tuumade arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Üks serverilitsents hõlmab kahte füüsilist protsessori tuuma.
 • Alati eeldatakse, et protsessori kohta on minimaalselt 8 tuuma – isegi kui olemasoleval riistvaral on tegelikult vähem kui 8 tuuma.
 • Lisaks on minimaalne protsessorite arv füüsilise serveri kohta 2.
 • Selle tulemuseks on minimaalselt 16 tuuma, mis on litsentsitud koos vastava paketiga, mis on kasutatud tarkvarana saadaval ka Wiresoftist.
 • Kui serveril on rohkem kui 16 tuuma, saab või tuleb need lisaks litsentsida kahetuumaliste pakettidega Windows Server 2016 Standardi jaoks.
 • Lisaks peab iga klient – kas kasutaja või lõppseade –, mis pääseb juurde Windows Server 2016 Standardile, olema varustatud vastava kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Need Windows Server 2016 kasutajate ja seadmete CAL-id on madala hinnaga saadaval ka Wiresoftist kasutatud tarkvarana.

Windows Server 2016 Standardi kasutamine virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas

Windows Server 2016 eksemplare saab kasutada standardväljaandes füüsilises operatsioonisüsteemi keskkonnas – 1 töötav eksemplar – või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas – maksimaalselt 2 töötavat eksemplari. Seetõttu saab Windows Server 2016 installida ka olemasoleva hosti virtuaalmasinasse, kuid mõned funktsioonid töötavad kõige paremini füüsilises Windows Server 2016 hostis koos Hyper-V-ga.

KKK-d Microsoft Windows Server 2016 Standard Editioni kohta, kuna Wiresofti kasutas tarkvara

Windows Server 2016 Standardi kasutatud kahetuumalise paketiga saab serverituuma litsentsida samamoodi nagu uue 2-tuumalise paketi puhul – kuigi seda enam peaaegu ei pakuta. Üldiselt ei saa tarkvara niikuinii kuluda, nii et Wiresofti kasutatud tarkvara pakub samu funktsioone ja õigusi kui kasutamata serverilitsents. Korduma kippuvatele küsimustele kasutatud Windowsi serverilitsentside omaduste kohta leiate vastused allpool.

Kas Microsofti kasutatud tarkvara (nt Windows Server 2016 kahetuumalise paketi) müük, ostmine ja kasutamine on seaduslikult lubatud?

Jah: kui tegemist on kasutatud tarkvaraga, võite olla Wiresofti kliendina kindel, et selle Windows Server 2016 Standard 2-Core paketi ostmine ja selle regulaarne kasutamine ei riku ühtegi kehtivat seadused. Praegune kohtupraktika lubab nii Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist kui ka selle kasutamist, kuna Wiresoftis pärineb see ettevõtte litsentside portfellist. Erinevad kohtulahendid on seda ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kust tuleb Windows Server 2016 standardse kahetuumalise paketi tarkvara?

Wiresofti Windows Server 2016 Standardi 2-tuumalised paketid pärinevad ettevõtetelt või organisatsioonidelt; Reeglina ostsid nad selle ise uuesti ja enamasti kasutasid seda ning müüsid siis Wiresoftile. Selle põhjuseks võib olla näiteks uuema tarkvaraversiooni ülefirmaline kasutamine või vähemate tuumadega serveririistvara kasutamine. Selliseid 2-tuumalisi pakette pakutakse alati kasutatud tarkvarana Wiresoft Shopis, isegi kui neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kuidas on lood Windows Server 2016 Standardi kasutatud tarkvara ostja turvalisusega?

See Windows Server 2016 Standard 2-Core pakett, nagu iga muu Wiresofti kasutatud tarkvara, pakub teile tavalist ostja turvalisust tarkvarapaketi kohese allalaadimise kaudu pärast makseprotsessi ja kohese litsentsi aktiveerimise kehtiva üks litsents võti - nagu uus tarkvara.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on muid eeliseid?

Jah: Wiresofti kliendid saavad kasutatud tarkvara ostmisel kasu eelkõige oluliselt madalamast hinnast; See annab majandusliku eelise, kuna nii ettevõtted kui ka eraisikud saavad oma tarkvaravarusid täiendada või uuendada säästlikumalt kui uute kaupadega. Wiresofti kasutatud tarkvara võib seega aidata vähendada tegevuskulusid, kuna see pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule kontrollile!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Windows Server 2016 Standard väljaande 2-tuumalisele paketile ka vastava 16-tuumalise paketi oma Windowsi serveri põhilitsentsimiseks. Kui teie vajadus rakenduste virtualiseerimise järele suureneb, saate kasutada Windows Server 2016 Datacenter Editioni või uusimat versiooni: Windows Server 2019, mis on saadaval ka Wiresoftist. Lisaks leiate meie kasutatud tarkvara portfellist vajalikud kliendi juurdepääsulitsentsid (CAL-id) ja paljud teised Microsofti programmid – koos kõigi mainitud Wiresofti eelistega. Kui teil on küsimusi kahetuumaliste pakettidega Windows Server 2016 Standard õige litsentsimise kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud