Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Windows 7 Enterprise Windows 7 Enterprise-versioon on sisuliselt sama, mis Windows-7-Ultimate versioon, ainus erinevus on see, et Windows 7 Enterprise on saadaval mahulitsentsina ja sobib seetõttu eriti hästi suurte ettevõtete võrkude...
13,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Windows 7 Professional - uuenduslik Microsofti operatsioonisüsteem äriprofis kasutatava tarkvarana Vaatamata arvukatele järeltulijatele on see endiselt populaarne ja kasutusel paljudes võrkudes: Windows 7 Professional töötab paljudes...
12,90 € *

Windows 7 - pilk mineviku operatsioonisüsteemile

Microsoft Windows 7 oli populaarne operatsioonisüsteem, mis ilmus esmakordselt 2009. aastal. Kuigi see on nüüdseks vananenud, on see mänginud olulist rolli operatsioonisüsteemide ajaloos. Selles artiklis heidame pilgu Windows 7 kõige olulisematele aspektidele.

Windows 7 omadused

  1. Kasutajaliides: Windows 7 võttis kasutusele Aero kujunduse, mis pakkus atraktiivset visuaalset kogemust läbipaistvate akende ja uute tegumiriba elementidega.

  2. Stabiilsus ja jõudlus: Seda peeti üheks kõige stabiilsemaks Windowsi operatsioonisüsteemiks ja see tõi kaasa palju parandusi kiiruse ja töökindluse osas.

  3. Raamatukogud: Windows 7 võttis kasutusele raamatukogud, mis lihtsustasid failide haldamist ja organiseerimist.

  4. Parem turvalisus: See sisaldas täiustatud turvafunktsioone, nagu Windows Defender ja BitLocker kettaseadmete krüpteerimiseks.

Windows 7 tähtsus

  • Pikaealisuswindows 7 oli Windows XP järeltulija ning paljud ettevõtted ja eraisikud kasutasid seda tänu selle töökindlusele ja ühilduvusele pikka aega.
  • Toetuse lõppeminemicrosoft lõpetas Windows 7 laiendatud toetuse 2020. aasta jaanuaris, mis tähendab, et enam ei ole saadaval turvauuendusi ega tehnilist tuge.

Windows 7 järeltulijad

Pärast Windows 7 toetuse lõppemist andis Microsoft välja uuemad operatsioonisüsteemid, nagu Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ja Windows 11. Need pakuvad uuendatud funktsioone, turvaparandusi ja kaasaegsemat kasutajaliidest.

Lõplikud mõtted

Kuigi Windows 7 oli kunagi populaarne operatsioonisüsteem, on see nüüdseks vananenud ja ei ole enam turvaline. On väga soovitatav uuendada Windows'i uuemate versioonide peale, et saada kasu uusimatest turvauuendustest ja funktsioonidest. Siiski on Windows 7-l oluline koht operatsioonisüsteemide ajaloos ja mõned hellitavad seda ikka veel nostalgilistel põhjustel.

Kategooriad