Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

379,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2016 Standard, 16-tuumaline Windows Server 2016 Standard Edition...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard, 16-tuumaline

Windows Server 2016 Standard Edition pakub eelkõige väiksematele ettevõtetele, kes opereerivad virtualiseeritud keskkondi vaid piiratud ulatuses või kasutavad peamiselt füüsilisi servereid, kaasaegset suure jõudlusega serveri operatsioonisüsteemi, mis on ka pilvevõimeline ja vastab seetõttu täielikult nende vajadustele. nõuetele. Võrreldes eelmise versiooniga, see väljaanne pakub palju uusi funktsioone, mis toetavad ka muutus pilve-põhine keskkond, samuti palju funktsioone, mis tagavad suurema stabiilsuse ja turvalisuse infrastruktuuri - läbi täiustatud kaitse võrgu ja ladustamise ebaõnnestumisi.

Tänu tuttavale Windows 10 liidesele hallatakse Windows Server 2016 Standardit peaaegu intuitiivselt. Windows Server 2016 Standard pakub seega kõiki nõudeid keerukate võrkude loomiseks või ettevõttes andmekeskuse serveritarkvara kasutamiseks IT infrastruktuuride haldamiseks, kusjuures andmete turvalisust parandavad erinevad laiendused.

Otsuse osta Windows Server 2016 standardversioon määrab peamiselt vajadus teenuste virtualiseerimiseks saadaolevate funktsioonide või valikute järele. Sel eesmärgil pakub see juba palju olulisi funktsioone väiksematele ettevõtetele, et arendada ja kasutada stabiilseid hüperkonvergeeritud infrastruktuure. Kohalike keskkondade pilvega tihedamaks ühendamiseks pakuvad Microsoft Azure'i teenused ka mõningaid praktilisi funktsioone.

Windows Server 2016 versiooni, standard väljaanne ainult litsentseeritud südamikule alus: minimaalne arv sisude kohta server on alati 16, nii et 16-core pakett võib olla piisav alus selle mugav ja paindlik litsentsimiseks.

Windows Server 2016 Standardi 16-tuumalise paketi saate Wiresoftist kasutatud tarkvarana. Lisaks uue kaubaga võrreldes soodsama hinna suurele eelisele – kui seda versiooni veel sellisena pakutakse – pakub kasutatud tarkvara samasugust funktsioonide valikut nii virtualiseerimisfunktsioonide kui ka jõudluse ning andmete ja rakenduste igakülgse kaitse osas. Järgmine ülevaade annab üksikasjalikku teavet Microsoft Windows Server 2016 Standard väljaande kõige olulisemate funktsioonide, sealhulgas kohaldatavate litsentsitingimuste kohta.

Milliseid funktsioone Windows Server 2016 Standard pakub?

Võrreldes eelmise versiooniga, Windows Server 2016 Standard pakkumised suurema kiirusega kui täidesaatva rakenduste parema pilv ühendus ja muidugi mitmeid uusi funktsioone virtualiseerimine serverid ja teenused, mis tähendab üleminekut pilv - Tugikeskkond. Standardväljaande abil on seetõttu võimalik luua keerukaid võrke, mida iseloomustab suurem stabiilsus ja suurem infrastruktuuride kaitse. Ettevõtete IT infrastruktuuri haldava andmekeskuse tööks on saadaval lisavõimalused kasutajaõiguste ja uute serverirollide määramiseks - täiustatud kaitse võrgu- ja salvestushäirete korral võimaldab kogu serverisüsteemi paremini hallata. turvaliselt ja efektiivselt võimalik.

Samuti on võimalik käivitada Windows Server 2016 lihtsamas põhirakenduses – ilma graafilise töölaualiideseta –, mis suurendab oluliselt jõudlust vanema riistvaraga töötamisel. Standardversiooni täiendavaid funktsioone, mis on eelkõige seotud virtualiseerimisvõimalustega, selgitatakse allpool.

Windows Serveri konteinerite tugi Dockeri all

Microsoft pakub nüüd selles serveriversioonis avatud lähtekoodiga Dockeri projektil põhinevaid Windows Serveri konteinereid ja Hyper-V konteinereid. Need võimaldavad muuhulgas serveri- ja pilverakenduste virtualiseerimist, tehes kõik vajalikud komponendid konteineri hosti kaudu kättesaadavaks. See lihtsustab näiteks rakenduste juurutamist.

Nanoserver operatsioonisüsteemis Windows Server 2016

Nanoserveriga saavad ettevõtted nüüd luua oluliselt lahjemaid servereid, sest virtuaalne mootor säästab ca 90% salvestusruumi. See funktsioon on optimeeritud uute Windows Server konteinerite või ülalmainitud Dockeri laienduse jaoks. Selle abil saab näiteks luua serverisse virtuaalse nanoserveri ja seejärel konfigureerida selle Dockeri konteinerite hostiks. Hyper-V klastreid saab luua ka nanoserveritega. Nanoserverit saab kasutada ka tavapäraste serveriteenuste jaoks, näiteks failiserverina.

Hyper-V operatsioonisüsteemis Windows Server 2016 Standard

Windows Server 2016 standardväljaanne pakub virtualiseerimisõigusi kahele virtuaalsele masinale või kahele Hyper-V konteinerile maksimaalselt 24 TB RAM-iga. Kättesaadavad Hyper-V funktsioone pakkuda mitte ainult kõrgemad mastaapsuse, mis on oluline avaliku pilved, aga ka mõned talletamise funktsioone, nagu iSCSI algataja ja toetust panipaiku (kuid mitte hoiukohti Direct) loomiseks ladustamise basseinid, nagu samuti multipath I / O (MPIO) kõrgema

jaoks

Töökindlus või parem koormuse jaotus ühenduste vahel koos tõrkesiirde ja koormuse tasakaalustamisega. VM Storage Resiliency parandab kättesaadavust ka tänu suuremale taluvusele salvestussüsteemi tõrgete suhtes.

Microsofti serverirakendused ja komponendid on saadaval Windows Server 2016 Standardis

Kõige olulisemad serverirakendused, mida saab installida ja kasutada versioonis Windows Server 2016 Standard , on järgmised:

 • Microsoft SQL Server: versioonid 2016, 2014 ja 2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Operations Manager 2016 ja Data Protection Manager 2016
 • Konfiguratsioonihaldur (versioon 1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Project Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Host Integration Server 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 ja
 • BizTalk Server 2016

Toetatud on ka järgmised komponendid:

 • .NET Framework 4.6 ja 3.5
 • Intelligentne taustateenus (BITS)
 • BitLockeri draivi krüptimine ja võrgu avamine
 • BranchCache
 • NFS-i klient
 • Rikkumisklaster
 • Grupipoliitika haldamine
 • Windows PowerShell

Windows Serveri funktsioone saab installida serverihalduriga (või PowerShelliga).

Standardversioonis EI toetata:

 • Hyper-V hosti jälgimise tugi
 • Salvestusruumi koopia
 • Tarkvaraga määratud võrgud (SDN)

See väljaanne ei sisalda ka järgmisi komponente:

 • Otsene salvestusruumid
 • Salvestusreplica
 • Varjestatud virtuaalmasinad
 • Uus võrgupinn (Protocol Stack)

Windows Server 2016 Standardi kasutamine koos Microsoft Azure'i teenustega

Versiooniga Windows Server 2016 seob Microsoft operatsioonisüsteemi tihedamalt Azure'i pilveteenusega. See võimaldab mitut hajutatud andmekeskust üksteisega veelgi usaldusväärsemalt ja tõhusamalt ühendada, et tagada kõrge kättesaadavus, suure jõudlusega serverid ja klastrid, sealhulgas Cloud Witnessi ja RDS Connection Brokeri funktsioonid.

Azure pakub ühtse hübriidtaristu eelist, millel on ühtsed funktsioonid identiteedi, turvalisuse ja halduse jaoks.

Miinimumnõuded tarkvarale ja riistvarale Windows Server 2016 Standard Editioni installimiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2016 Standard väljaande ohutu töö tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama teatud miinimumnõuetele, mis on loetletud allpool. Täiendavad nõuded sõltuvad süsteemi konfiguratsioonist või muudest installitud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Töömälu (RAM): 512 MB (Server Core ja Server Nano) või 2 GB töölauaekraaniga installimiseks
 • Süsteemi partitsioon: 32 GB
 • Protsessor: 64-bitine
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super-VGA tugi
 • Võrgukaart: 1 Etherneti adapter minimaalse läbilaskevõimega gigabiti vahemikus 1x

Litsentsimine Windows Server 2016 standardse 16-tuumalise paketiga

Kasutatud tarkvaraga (nt Windows Server 2016 Standard Edition) serveri litsentsimisel järgitakse kehtivaid Microsofti litsentsitingimusi. Põhimõtteliselt on siin nõutav vähemalt 16-tuumaline pakett, sest kehtivad järgmised reeglid.

Windows Server 2016 Standard Editioni Microsofti põhilitsentsitingimused

Windows Server 2016 versiooni avaldamisega muutis Microsoft oma litsentsimudelit. Standardversiooniga serverit saab seetõttu litsentsida ainult kasutatud füüsilise riistvara alusel. Sellele kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Üks serverilitsents hõlmab alati kahte füüsilist protsessori tuuma.
 • Alati eeldatakse, et protsessori kohta on minimaalselt 8 südamikku – isegi kui kasutataval riistvaral on tegelikult vähem kui 8 tuuma.
 • Lisaks on füüsilise serveri kohta vaja vähemalt 2 protsessorit.
 • Selle tulemuseks on minimaalne tuumade arv 16, mis vastab 16-tuumalisele paketile.
 • Lisaks: rohkem kui 16 tuumaga serverit saab litsentsida 2-tuumaliste pakettidega Windows Server 2016 Standardile; need on kasutatud tarkvarana saadaval ka Wiresoftist.
 • Lisaks peavad kõik kliendid – iga kasutaja või lõppseade –, mis pääsevad juurde Windows Server 2016 Standardile, olema varustatud kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Need Windows Server 2016 kasutajate ja seadmete CAL-id on madala hinnaga saadaval ka Wiresoftist kasutatud tarkvarana.

Lisateave Windows Server 2016 Standardi töö kohta

Windows Server 2016 eksemplare saab kasutada kas füüsilises operatsioonisüsteemi keskkonnas (1 töötav eksemplar) või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas (2 töötavat eksemplari).

Windows Server 2016 kõigi uute funktsioonide kasutamiseks saab Windows Server 2016 installida ka olemasoleva hosti virtuaalmasinasse. Mõned funktsioonid töötavad aga kõige paremini füüsilises Windows Server 2016 hostis koos Hyper-V-ga.

KKK kasutatud tarkvara kohta Microsoft Windows Server 2016 Standard Editioni jaoks Wiresoftilt

16-tuumalist paketti Windows Server 2016 Standard jaoks saab kasutada kasutatud tarkvarana samamoodi nagu uut 16-tuumalist paketti – kui seda veel üldse pakutakse. See ei viita ainult sellele, et tarkvara üldiselt ei saa kuluda, vaid ka seda, et Wiresofti kasutatud tarkvaral on samad funktsionaalsused, mis vastaval uuel või kasutamata serverilitsentsil. Täiendavad küsimused kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta leiate allpool.

Kas kasutatud tarkvara (nt Windows Server 2016 standardtarkvara) müük, ostmine ja kasutamine on seadusega lubatud?

Jah: kasutades Wiresofti kasutatud tarkvara, võite olla kindel, et te ei riku kasutatud Windows Server 2016 Standard 16-Core paketi ostmisel või regulaarsel kasutamisel ühtegi seadust. Sest praegune kohtupraktika ei luba mitte ainult kauplemist Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka selle kasutamist, kui see pärineb ettevõtte litsentside portfellist. Seda on korduvalt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Kust pärineb kasutatud Windows Server 2016 Standard 16-tuumaline tarkvara?

Wiresofti pakutavad 16-tuumalised paketid Windows Server 2016 Standardi jaoks pärinevad ettevõtetelt, kes tavaliselt ostsid need eelnevalt ise, sageli kasutasid neid ja seda erinevatel põhjustel (nt ettevõtteülene uuema kasutamine versioon), et Wiresoft. Seetõttu pakutakse neid pakette alati Wiresoft Shopis kasutatud tarkvarana, isegi kui neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas ostja turvalisus on paigas ka Windows Server 2016 Standardiga?

Jah: olenemata sellest, kas tegemist on pakutava Windows Server 2016 Standard 16-Core paketiga või mõne muu väljaandega, pakub iga Wiresofti kasutatud tarkvara teile samu eeliseid ja turvalisust nagu uue serveritarkvara ostmine. Seetõttu on teil tavapärane ostja turvalisus tarkvarapaketi kohese allalaadimise kaudu pärast makseprotsessi lõppu ja litsentsi kohese aktiveerimise kaudu kehtiva litsentsivõtmega.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on muid eeliseid?

Jah: kasutatud Wiresofti tarkvara ostes saavad kliendid kasu eelkõige selle madalamast hinnast, mis annab majandusliku eelise, et ettevõtted või eraisikud saavad oma tarkvaravarusid täiendada või uuendada säästlikumalt kui võrreldavate uute kaupade ostmisel. Microsofti kasutatud Wiresofti tarkvaraga saab seega ka tegevuskulusid vähendada, sest kõigi ostjate täieliku kontrollimise kaudu pakub see ka auditi turvalisust!

Wiresofti tarkvarapoest ei leia mitte ainult kasutatud Windows Server 2016 Standard 16-Core pakett, vaid ka kahetuumaline pakett, millega saate oma Windowsi litsentsimist paindlikult laiendada. Server. Ja kui teil on näiteks suurem vajadus virtualiseerimise järele, võite kasutada ka Windows Server 2016 Datacenter Editionit või Windows Serveri uusimat 2019. aasta versiooni. Meie laiaulatuslik kasutatava tarkvara portfell sisaldab ka vajalikke kliendi juurdepääsulitsentse (CAL) ja paljusid muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud Wiresofti eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 Standardi õige litsentsimise kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud