Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10107
 • 9EM-00118
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
247,90 € * 274,90 € * (9,82% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 16 Core 
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad 2x
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Väljaanne Windows Server 2016 Standard pakub kaasaegset, võimsat Server operatsioonisüsteemi, mis on ka Cloud-võimeline ja vastab seega täielikult väiksemate ettevõtete vajadustele, kes kasutavad ainult vähesel määral virtualiseeritud keskkondi või kasutavad peamiselt füüsilist Server. Võrreldes eelkäijaversiooniga pakub see väljaanne palju uusi funktsioone, mis muu hulgas toetavad ka üleminekut Cloud-põhisele keskkonnale, samuti mitmeid funktsioone, mis tagavad infrastruktuuri suurema stabiilsuse ja turvalisuse - tänu paremale kaitsele võrgu- ja salvestusruumide rikete eest.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core 

Windows Server 2016 Standard väljaanne pakub eelkõige väiksematele ettevõtetele, kes kasutavad ainult vähesel määral virtualiseeritud keskkondi või kasutavad peamiselt füüsilisi servereid, kaasaegset ja võimsat serverioperatsioonisüsteemi, mis on ka pilvevõimeline ja vastab seega täielikult nende nõuetele. Võrreldes eelmise versiooniga pakub see väljaanne palju uusi funktsioone, mis toetavad muu hulgas ka üleminekut pilvepõhisele keskkonnale, ning mitmeid funktsioone, mis tagavad infrastruktuuri suurema stabiilsuse ja turvalisuse - parema kaitse kaudu võrgu- ja salvestusruumide rikete eest.

Tänu tuttavlikule Windows 10 kasutajaliidesele on Windows Server 2016 Standardi haldamine peaaegu intuitiivne. Windows Server 2016 Standard pakub seega kõiki eeldusi, et luua keerulisi võrke või kasutada ettevõtte andmekeskuse serveritarkvara IT-infrastruktuuride haldamiseks, kusjuures andmete turvalisust parandavad erinevad laiendused.

Windows Server 2016 Standard Editioni ostuotsus sõltub peamiselt vajadusest olemasolevate funktsioonide või teenuste virtualiseerimise võimaluste järele. Selleks pakub see juba praegu väiksematele ettevõtetele mitmeid olulisi funktsioone stabiilsete hüper-konvergentsete infrastruktuuride arendamiseks ja käitamiseks. Kohalike keskkondade tihedamaks ühendamiseks pilvega pakuvad Microsoft Azure'i teenused ka siin mõned praktilised funktsioonid.

Windows Server 2016 versiooni puhul on ka standardväljaande litsentseerimine eranditult tuumapõhine: Minimaalne tuumade arv ühe serveri kohta on alati 16, nii et 16-tuumaline pakett võib olla piisav alus mugavaks ja paindlikuks litsentseerimiseks.

Windows Server 2016 Standardi 16-tuumalise paketi saad Wiresoftist kasutatud tarkvarana. Lisaks suurele eelisele, mis seisneb madalamas hinnas võrreldes uute kaupadega - kui seda versiooni veel sellisena pakutakse - pakub kasutatud tarkvara sama suurt funktsionaalsust nii virtualiseerimisfunktsioonide kui ka jõudluse ning andmete ja rakenduste igakülgse kaitse osas. Järgnev ülevaade annab üksikasjalikku teavet Microsoft Windows Server 2016 Standard Editioni kõige olulisemate funktsioonide, sealhulgas kohaldatavate litsentsimistingimuste kohta.

Milliseid funktsioone pakub Windows Server 2016 Standard?

Võrreldes eelkäijaversiooniga pakub Windows Server 2016 Standard suuremat kiirust rakenduste täitmisel, paremat pilveühendust ja muidugi mitmeid uusi funktsioone serverite ja teenuste virtualiseerimiseks, mis toetavad seega üleminekut pilvekeskkonda. Standard Editioniga on seega võimalik luua keerulisi võrke, mida iseloomustab suurem stabiilsus ja infrastruktuuride suurem kaitse. Ettevõtete IT-infrastruktuuri haldamiseks mõeldud andmekeskuse käitamiseks on saadaval lisavõimalused kasutajaõiguste määramiseks ning uued serverirollid - tänu paremale kaitsele võrgu- ja salvestusruumi rikete korral on võimalik kogu serverisüsteemi turvalisem ja tõhusam haldamine.

Lisaks on võimalik Windows Server 2016 käivitada lihtsamas tuumarakenduses - ilma graafilise töölaua kasutajaliideseta -, mis suurendab oluliselt jõudlust vanemal riistvaral töötades. Allpool selgitatakse standardversiooni täiendavaid funktsioone, mis puudutavad eelkõige virtualiseerimisvõimalusi.

Windows Serveri konteinerite tugi Dockeri all

Selles serveriversioonis pakub Microsoft nüüd ka Windows Server Containers ja Hyper-V Containers, mis põhinevad avatud lähtekoodiga projektil Docker. Muu hulgas võimaldavad need server- ja pilverakenduste virtualiseerimist, tehes kõik vajalikud komponendid kättesaadavaks konteinerhosti kaudu. See lihtsustab näiteks rakenduste kasutuselevõttu.

Nano Server Windows Server 2016'is

Nano Serveriga saavad ettevõtted nüüd luua palju saledamaid servereid, sest virtuaalne mootor säästab umbes 90% salvestusruumist. See funktsioon on optimeeritud uue Windows Server Containersi või juba mainitud Dockeri laienduse jaoks. Selle abil saab näiteks luua serveris virtuaalse nano-serveri ja seejärel seadistada selle Dockeri konteinerite hostiks. Hyper-V klastreid saab luua ka Nano Serveri abil. Nano Serverit saab kasutada ka tavapäraste serveriteenuste osutamiseks, näiteks failiserverina.

Hyper-V Windows Server 2016 Standardis

Windows Server 2016 standardväljaanne pakub virtualiseerimisõigusi 2 virtuaalmasinale või 2 Hyper-V konteinerile, mille maksimaalne maht on 24 TB RAM. Siin saadaval olevad Hyper-V funktsioonid pakuvad suuremat skaleeritavust, mis on avalike pilvede jaoks ülioluline, samuti mõningaid salvestusfunktsioone, nagu iSCSI initsiaator ja Storage Spaces'i (kuid mitte Storage Spaces Direct) tugi salvestuspuuli loomiseks, samuti mitmepoolne I/O (MPIO) suurema tõrkekindluse või parema koormusturbe tagamiseks

Vastupidavus või parem koormuse tasakaalustamine ühenduste vahel, mis on seotud üleviimise ja koormuse tasakaalustamisega. VM Storage Resiliency parandab ka kättesaadavust, suurendades tolerantsust salvestussüsteemi rikete suhtes.

Microsoft serverirakendused ja komponendid, mis on saadaval Windows Server 2016 Standardi all

Peamised serverirakendused, mida saab paigaldada ja kasutada Windows Server 2016 Standardil, on järgmised:

 • Microsoft SQL Server: Versioonid 2016, 2014 ja 2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Operations Manager 2016 ja Data Protection Manager 2016
 • Configuration Manager (Vers. 1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Project Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Host Integration Server 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 ja
 • BizTalk Server 2016

Lisaks sellele toetatakse ka järgmisi komponente:

 • .NET Framework 4.6 ja 3.5
 • Intelligentne taustsüsteemi edastamise teenus (BITS)
 • BitLocker-ketta krüpteerimine ja võrgu avamine
 • BranchCache
 • NFS-i klient
 • Failover-klaster
 • Grupipoliitika haldamine
 • Windows PowerShell

Windows Serveri funktsioone saab paigaldada Server Manageriga (või PowerShelliga).

Standard Edition ei toeta

 • Hyper-V hostide jälgimise tugi
 • Ladustamise replica
 • Tarkvaramääratletud võrgud (SDN)

Järgmised komponendid ei ole samuti käesolevas väljaandes sisalduvad:

 • Storage Spaces Direct
 • Salvestusruumi replica
 • Varjestatud virtuaalmasinad
 • Uus võrgupinu (Protocol Stack)

Windows Server 2016 Standardi kasutamine koos Microsoft Azure'i teenustega

Windows Server 2016 versiooniga seob Microsoft operatsioonisüsteemi tihedamalt Azure'i pilveteenusega. See võimaldab mitut hajutatud andmekeskust veelgi usaldusväärsemalt ja tõhusamalt omavahel siduda - muu hulgas Cloud Witness ja RDS Connection Broker funktsioonide abil, et tagada kõrge jõudlusega serverite ja klastrite kõrge kättesaadavus.

Azure'i eeliseks on terviklik hübriidinfrastruktuur, millel on ühtsed funktsioonid identiteetide, turvalisuse ja halduse jaoks.

Minimaalsed tarkvara- ja riistvaranõuded Windows Server 2016 Standard Editioni paigaldamiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2016 Standard Editioni turvalise toimimise tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama teatud miinimumnõuetele, mis on loetletud allpool. Täiendavad nõuded sõltuvad süsteemi konfiguratsioonist või muudest paigaldatud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Mälu (RAM): 512 MB (Server Core ja Server Nano) või 2 GB paigaldamisel koos lauaarvutiga
 • Süsteemi partitsioon: 32 GB
 • Protsessor: 64-bitine
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
 • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super VGA tugi
 • Võrgukaart: 1 Ethernet-adapter, mille minimaalne läbilaskevõime on gigabiti vahemikus 1x

Windows Server 2016 Standard 16-tuumalise paketi litsentsimine

Kasutatud tarkvaraga serveri, näiteks Windows Server 2016 Standard Editioni litsentseerimine järgib kehtivaid Microsofti litsentseerimiseeskirju. Põhimõtteliselt on siinkohal vaja vähemalt 16-tuumalist paketti, sest kehtivad allpool loetletud reeglid.

Microsofti põhilised litsentsimisreeglid Windows Server 2016 Standard Editioni jaoks

Windows Server 2016 versiooni avaldamisega on Microsoft muutnud oma litsentsimudelit. Seega saab Standard Editioniga serverit litsentseerida põhimõtteliselt ainult kasutatava füüsilise riistvara alusel. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Üks serverilitsents hõlmab alati 2 füüsilist protsessori südamikku.
 • Lisaks võetakse alati aluseks minimaalne arv 8 tuuma protsessori kohta, isegi kui kasutataval riistvaral on tegelikult vähem kui 8 tuuma.
 • Lisaks eeldatakse, et iga füüsilise serveri kohta on minimaalselt 2 protsessorit.
 • Selle tulemuseks on minimaalne arv 16 tuuma, mis vastab 16 tuumaga paketile.
 • Lisaks saab rohkem kui 16 tuumaga serverile litsentseerida Windows Server 2016 Standardi 2-tuumalised paketid; need on saadaval ka Wiresoftist kasutatud tarkvarana.
 • Lisaks peavad kõik kliendid - iga kasutaja või iga lõppseade -, kes pääsevad ligi Windows Server 2016 Standardile, olema varustatud ka kliendilitsentsiga (CAL). Need Windows Server 2016 kasutaja- ja seadme CAL-d on saadaval ka Wiresoftist mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana.

Täiendavad märkused Windows Server 2016 Standardi toimimise kohta

Windows Server 2016 instantse saab kasutada kas füüsilise operatsioonisüsteemi keskkonnas (1 töötav instants) või virtuaalse operatsioonisüsteemi keskkonnas (2 töötavat instantsi).

Et kasutada kõiki Windows Server 2016 uusi funktsioone, saab Windows Server 2016-i paigaldada ka olemasoleva host'i virtuaalsele arvutile. Mõned funktsioonid toimivad siiski kõige paremini füüsilisel Windows Server 2016 hostil, millel töötab Hyper-V.

KKK kasutatud tarkvara Microsoft Windows Server 2016 Standard Edition Wiresofti kohta

Windows Server 2016 Standardi 16-tuumalist paketti saab üldjuhul kasutada kasutatud tarkvarana samamoodi nagu uut 16-tuumalist paketti - kui seda üldse veel pakutakse. See ei tähenda mitte ainult seda, et tarkvara üldiselt ei kulu ära, vaid eelkõige seda, et Wiresofti kasutatud tarkvara on sama funktsionaalsusega kui vastav uus või kasutamata serverilitsents. Täiendavatele küsimustele kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta vastatakse allpool.

Kas kasutatud tarkvara, näiteks Windows Server 2016 Standard tarkvara, müük, ostmine ja kasutamine on seaduslikult lubatud?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite olla kindel, et te ei riku ühtegi asjakohast seadust, kui ostate kasutatud Windows Server 2016 Standard 16-tuumalise paketi ja kasutate seda regulaarselt. Seda seetõttu, et praegune kohtupraktika ei luba mitte ainult Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist, vaid ka selle kasutamist, kui see pärineb ettevõtte litsentsivarudest. Seda on mitmel korral kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Kust pärineb kasutatud Windows Server 2016 Standard 16-Core tarkvara?

Wiresofti poolt pakutavad Windows Server 2016 Standardi 16-tuumalised paketid pärinevad ettevõtetelt, kes on need tavaliselt varem ise ostnud, sageli ka tegelikult kasutanud ja erinevatel põhjustel (nt uuema versiooni kasutamine kogu ettevõttes) Wiresoftile müünud. Seetõttu pakutakse neid pakette Wiresofti poes alati kasutatud tarkvarana, isegi kui neid saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas ostja turvalisus on olemas ka Windows Server 2016 Standardi puhul?

Jah: Sõltumata sellest, kas tegemist on pakutava Windows Server 2016 Standard 16-tuumalise paketiga või mõne muu versiooniga, pakub kogu Wiresofti kasutatud tarkvara teile samu eeliseid ja turvalisust kui uue serveritarkvara ostmine. Seetõttu on teil tavapärane ostja turvalisus tarkvarapaketi kohese allalaadimise kaudu pärast lõpuleviidud makseprotsessi ja ka kohese litsentsi aktiveerimise kaudu kehtiva litsentsivõtmega.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral on muid eeliseid?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara ostvad kliendid saavad kasu eelkõige selle madalamast hinnast, mis annab ettevõtetele või üksikisikutele majandusliku eelise, et nad saavad oma tarkvaravarusid täiendada või uuendada odavamalt kui võrreldavat uut tarkvara ostes. Microsofti kasutatud tarkvara Wiresoft võib seega vähendada ka tegevuskulusid, sest see pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule registreerimisele!

Wiresofti tarkvarapoest leiad lisaks Windows Server 2016 Standard 16-tuumalisele paketile ka 2-tuumalise paketi, millega saad paindlikult laiendada oma Windows Serveri litsentseerimist. Ja kui teil on suurem vajadus näiteks virtualiseerimise järele, siis võite hankida ka Windows Server 2016 Datacenter Editioni või Windows Serveri uusima 2019. aasta versiooni. Meie laiaulatuslik kasutatud tarkvaraportfell sisaldab ka vajalikke kliendilitsentse (CAL) ning paljusid teisi Microsofti programme - koos kõigi mainitud Wiresofti eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 Standardi õige litsentseerimise kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad