Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10157
 • 359-06866
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
105,90 € * 116,90 € * (9,41% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x User CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Selleks, et saaks kasutada kõiki Microsoft SQL Server 2019 teenuseid ja funktsioone SQL, vajab kasutaja vastavat kliendilitsentsi - SQL Server 2019 User CAL - millega ta saab seda kasutada mis tahes lõppseadmest. SQL 2019 serverilitsents ise ei sisalda kasutajaõigusi, seega tuleb need eraldi osta CAL aadressil User. User CAL annab vastava loa ühele registreeritud kasutajale korraga.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL"

User CAL-d SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara

Selleks, et kasutada kõiki Microsoft SQL Server 2019 teenuseid ja funktsioone SQL, vajab kasutaja vastavat kliendilitsentsi - SQL Server 2019 User CAL -, millega ta saab sellele juurdepääsu mis tahes lõppseadmest. SQL 2019 Serveri litsents ise ei sisalda kasutajaõigusi, seega tuleb need osta eraldi CAL for Users'i kujul. User CAL annab vastava loa ühele registreeritud kasutajale korraga.

Kasutatud tarkvarana on Wiresofti SQL Server 2019 User CAL-del suur eelis, et need on juba eraldi ja madalama hinnaga saadaval kui tavaliste litsentside pakkujate võrreldavad pakkumised. Samal ajal on neil samad funktsioonid kui SQL Serveri 2019 kasutajakliendi juurdepääsulitsentsidel, mis on saadaval Microsofti ametliku mahulitsentside programmi raames.

Saate kõik MS SQL Server 2019 eelised koos kasutatud User CALiga

SQL Server 2019 on Microsofti andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub ettevõttele kõiki olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida peab pakkuma kaasaegne ja võimas relatsiooniline andmebaasi haldussüsteem (RDMS), mida kasutatakse näiteks ettevõtte ressursside planeerimise süsteemides, ERP-tarkvaras ja ka CRM-süsteemides.

Sõltuvalt serveri versioonist hõlmab see mitte ainult andmete klastreerimist (rühmitamist), vaid ka süstemaatilise kogumise jälgimist ning sihipäraste päringute töötlemist. Siin saavad SQL User CAL 2019 kasutajatel kasutada intelligentset päringute töötlemist (IQP) suuremate andmekogumite kiirendatud päringute tegemiseks, samuti Big Data Cluster'i funktsiooni koos masinõppe mudelite tööriistadega ning PolyBase'i väliste andmeallikate Transact-SQL päringute töötlemiseks.

Muud funktsioonid on järgmised:

 • Alati krüpteeritud andmete krüpteerimiseks kliendilt andmebaasisüsteemile
 • Intelligent Query Processing (IQP) suurte andmekogumite päringute optimeerimiseks
 • Intelligentne jõudlus, mis pakub andmebaasioperatsioonide kiirendatud täitmise kiirust
 • Andmebaasi hetkeseaded võimalike lahknevuste dokumenteerimiseks
 • Viimane päringuplaani statistika päringute täitmise plaanide ajakohaste vaadete jaoks
 • täiustatud kergete päringute profileerimise infrastruktuur ja
 • Kiirendatud andmebaasi taastamine andmebaasi kiirendatud taastamiseks pärast taaskäivitamist või tehingu tagasipööramist

SQL Server 2019 Standard väljaande User CAL-d

Wiresofti kasutatud tarkvara User CAL-i abil saate kasutada SQL Server 2019 Standard-Edition funktsionaalsust: See on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning pakub litsentseerimisvõimalust serveri/CALi kohta, mis nõuab lisaks serverilitsentsile ka vastavat arvu juurdepääsulitsentse (Client Access Licenses) kasutajatele.

SQL Server 2019 litsentsimudel serverilitsentside ja CAL-de kaudu

Litsentseerimine serveri ja kasutaja CAL-de kohta põhineb Microsofti poolt määratletud tavapärastel nõuetel: Iga SQL Serveri instantsi kasutav server nõuab Standard serverilitsentsi. Lisaks sellele on igale litsentseeritud SQL Serverile ligipääsemiseks vaja sama või uuema serverversiooni vastavat juurdepääsu litsentsi (User CAL). Seetõttu nimetatakse seda litsentseerimismudelit ka server/CAL-litsentsimiseks.

Microsofti litsentside haldamine eristab seega serverite ja üksikute kasutajate litsentsimist. Viimastel on õigus kasutada SQL Serveri funktsioone ainult kasutaja CAL-i kaudu. See kliendilitsents sisaldab ainult juurdepääsuõigusi kliendi/serveri keskkonnas, ilma et oleks vaja paigaldada mingit tarkvara. Kasutaja kliendijuurdepääsu litsentsid reguleerivad SQL Server 2019 kasutusõigusi, lisaks litsentseeritud serveri kasutusõigustele sisaldavad need ka seotud teenuseid.

Pange tähele versioonide ühilduvust SQL Serveri 2019 kasutaja CAL-de jaoks

Seega on SQL Serveri 2019 User CAL-iga võimalik juurdepääs SQL Server 2017-le või vanemale versioonile (downgrade). Kuid vastupidine stsenaarium, mille kohaselt kasutatakse vanema SQL Serveri versiooni (nt 2017) User CAL-i, et pääseda ligi uuemale SQL Serveri versioonile (nt 2019), ei ole võimalik.

Miks on SQL Server 2019 Standard väljaande jaoks saadaval CAL-põhine kasutamine?

Ainult Standard-Edition SQL Server 2019 puhul pakub Microsoft ka CAL-põhist litsentsimist kasutajatele (või lõpp-punktidele). See võimaldab SQL Serveri funktsioone kasutada ka nendel kasutajatel, kelle server on väiksema jõudlusega, nagu see on näiteks eriti väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes, kus see on täiesti piisav. Kasutajate juurdepääsupõhiste litsentsidega litsentsimine on selliste ettevõtete jaoks ökonoomsem viis SQL Serveri kasutamiseks, sest nad peavad ostma ainult täpselt nii palju kasutajate kliendilitsentse, kui nad tegelikult vajavad. Microsofti litsentseerimismudel pakub SQL Server 2019 kasutamiseks kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • SQL Server 2019 User CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale juurdepääsuõigused
 • SQL Server 2019 Device CAL: see annab juurdepääsuõigused spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon)

Millised on SQL Serveri 2019 User CAL-ga litsentsimise eriomadused?

Kasutaja kliendilitsents on üksiklitsents, mis annab konkreetsetele kasutajatele juurdepääsuõigused SQL Server 2019-le. Sellisel juhul ei ole võimalik hiljem muuta esmalt määratud kasutajat ega muuta määramistüüpi. Need piirangud tagavad suurema turvalisuse ja takistavad CALide väärkasutust, nii et näiteks volitamata töötajad või võõrad isikud ei pääse ligi ettevõtte ärikriitilistele andmetele.

Millised on SQL Serveri 2019 User CAL-i eelised?

SQL Serveri 2019 kasutuslitsents ei ole seotud konkreetse lõppseadmega, vaid ainult konkreetse isikuga. Seega registreerib User CAL for SQL Server 2019 ainult ühe kasutaja nime järgi. Seega annab ta sellele kasutajale õiguse pääseda ligi SQL serverile, kusjuures lõppseadme valik, mille kaudu juurdepääs toimub, on igal juhul vaba, kuid see võib alati toimuda ainult ühest arvutist või sarnasest korraga.

Võrreldes teise kliendilitsentsi versiooniga, st seadmest sõltuva CALiga, on kasutaja CALil seega see eelis, et kasutamine ei ole lokaalselt seotud. Kui litsentseeritud kasutaja kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile, saab kasutaja SQL Serverile ligi mitte ainult ettevõtte siseselt, nt töökohal, vaid ka väljaspool - nt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoniga - rongis, tööreisil või kodusOffice.

SQL Serveri User CAL pakub seega SQL Serveri funktsioonide paindlikku ja mobiilset kasutamist, eriti kasutajatele, kes töötavad sageli erinevates asukohtades ja ühenduvad regulaarselt serveriga, sest User CALiga kasutavad nad alati oma isiklikku kontot.

Kokkuvõte

See, millist tüüpi SQL Serveri 2019-i CAL-id pakuvad konkreetses organisatsioonis rohkem kasu, võib erineda iga juhtumi puhul eraldi. Otsus õige kliendilitsentside kohta tuleb teha enne ostu, sest SQL Serveri User CAL-i ei saa muuta seadme CAL-iks ega vastupidi.

See ei põhine ainult töötajate arvul, vaid ka lõppseadmete valdavalt kasutataval kasutusviisil: Kui enamik töötajaid kasutab SQL Serverile juurdepääsuks regulaarselt erinevaid arvuteid, mitte ainult ettevõttesiseselt, vaid ka väliselt, samuti mobiilselt või erinevatest töökohtadest, pakub nende varustamine User CAL-dega rohkem eeliseid.

Ostke Wiresofti veebipoest Microsoft SQL Server 2019-i User CAL-d alates üksiklitsentsist

SQL Serveri 2019 User CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval juba ühe litsentsi eest - kasutatud tarkvarana pakuvad nad oluliselt madalamat hinda, kusjuures kasutatud olek ei paku kasutatavuse osas mingeid puudusi.

Mis on SQL Server 2019 kasutajakõlblik tarkvara (User CAL)?

Wiresofti veebipoes pakutavad SQL Serveri 2019 User CAL-d on tavalised juurdepääsulitsentsid Microsofti litsentsimisprogrammist; SQL Serveri 2019 kasutajate mahulitsentsi osana ostis need esmalt ettevõte, kes müüs mittevajalikud kasutaja juurdepääsu litsentsid või kogu mahulitsentsi edasi Wiresoftile. Kogulitsents jaotati individuaalseteks litsentsideks ja User CAL-d märgiti kasutatud tarkvaraks. See ei tähenda siiski SQL Server User CAL tarkvara üldist kulumist ega muid piiranguid seoses selle funktsionaalsuse või ajalise piiranguga.

Millist turvalisust pakuvad SQL Serveri 2019 kasutajakontod (User CAL) kui kasutatud tarkvara?

Kasutatud SQL Serveri User CAL-de ostmine Wiresoftilt ei ole meie klientidele mitte ainult taskukohane, vaid ka turvaline! Sa ei saa mitte ainult Microsoft SQL Server 2019-i ühe User CAL-i madalama hinnaga kui võrreldav uus tarkvara, vaid teil on ka ostja turvalisus koos kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimisega kaasasoleva mahulitsentsi võtmega:

Kõik Wiresoftis pakutavad SQL Serveri 2019 User CAL-d pärinevad Euroopa Liidus asuvate ettevõtete litsentsivarudest. Teie kui kliendi jaoks tähendab SQL Serveri 2019 User CAL-i - või mis tahes muu Wiresofti pakutava Microsofti kliendi juurdepääsu litsentsi ostmine ja selle kasutamine kasutatud tarkvarana - õiguskindlust, sest see ei riku ühtegi kehtivat määrust, mida on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud. Tänu ostja täielikule tõendusele on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi suhtes kontrollitud!

Teie eelised kasutatava tarkvara kasutajakontode (User CALs for SQL Server 2019) puhul

Wiresofti pakkumine SQL Server 2019 või muude kliendilitsentside kasutatavale tarkvarale kasutatava tarkvara kasutajakõlblike CAL-de pakkumiseks ei ole mitte ainult enamasti odav alternatiiv võrreldavatele kaubanduslikult kättesaadavatele pakkumistele, vaid pakub meie klientidele ka vaba valikut SQL Serveri teenuste litsentseerimiseks vajaliku täpse arvu kasutajakõlblike CAL-de ostmisel, mis vähendab litsentsimise maksumust.

Wiresofti veebipoes on kasutatud tarkvara CAL-de lai valik, lisaks User CAL-dele on teil võimalik osta ka SQL Server 2019 seadme CAL-d ning MS SQL Serveri vanemate või uuemate versioonide kasutuslitsentse. Ostes vanemate SQL Serveri versioonide jaoks CAL-d, väldite vajadust osta uut riistvara või sagedasi ühilduvusprobleeme. Kasuta Wiresofti laia valikut SQL Serveri erinevate CAL-versioonide kasutatud tarkvara!

Wiresofti tarkvarapoest leiate SQL Server 2019 kasutaja- ja seadme CAL-id, samuti muud Microsofti kliendilitsentsid või serveriprogrammid - madala hinnaga kasutatud tarkvara, sh kohene allalaadimine ja aktiveerimine. Kui teil on küsimusi SQL Serveri 2019 või mõne muu Microsofti toote User CAL-de kohta, siis võtke meiega ühendust chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad