Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021

MICROSOFT POWERPOINT 2021

162,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint 2021 eraldiseisva programmina Microsoft PowerPoint  on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 eraldiseisva programmina

Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvaraprogramm, mille abil saab kujundada veenvaid teabe visualiseerimisi ja kujundada erksaid esitlusi. PowerPoint 2021 abil on saadaval proovitud kontoritarkvara uusim versioon professionaalsete esitluste loomiseks tööl, aga ka koolis ja ülikoolis. Professionaalseid, aga ka algajaid toetavad intuitiivselt kasutatavad tööriistad teemade ja sisu informatiivsel ja samas muljetavaldaval koostamisel slaididel ning edastamisel läbi elava esitluse.

Äsja muudetud, kasutajasõbralik Microsoft PowerPoint 2021 kasutajaliides võimaldab programmi kiiret sissejuhatust ning suur valik malle ja kujundusvalikuid loomine esitlused indiviidil ilme.

Uus PowerPoint 2021 toetab ka touch optimeeritud kasutamiseks tabletid samuti kasutamise Digitaalpliiats - uus vabakäejoonistamise vahend on eriti oluline ka siin terava välja, mille abil saate spontaanselt kasutada oma disainilahendusi.

Võrgustiku loomine Microsoft OneDrive'iga tähendab, et PowerPoint 2021 saab pilve kaudu kasutada ka meeskonnas. Kõrged turvastandardid tagavad sujuva koostöö. Samuti muudab see takistusteta esitluste loomise veelgi lihtsamaks kui varem.

PowerPoint 2021 on tavaliselt saadaval ainult vastava Office'i versiooni lahutamatu osana, kuid saate tarkvara Wiresoftist ka eraldi osta. PowerPoint 2021 kasutamiseks arvutis või mõnes muus seadmes on Windows 10 operatsioonisüsteem kohustuslik. Lisaks praegusele PowerPoint 2021-le saad Wiresofti veebipoest eriti soodsalt ka vanemaid versioone ja muid Office’i programme ühe kasutaja versioonina, ilma tarkvaratellimuseta. Järgmine üksikasjalik ülevaade näitab kõiki huvitavaid uusi PowerPoint 2021 funktsioone.

Ülevaade uutest PowerPointi funktsioonidest versioonis 2021

PowerPoint 2021 ei sisalda mitte ainult arvukalt eelmiste tööriistade täiustusi ja täiustusi, nagu laiendatud suumifunktsioonid ning SVG ja 3D-graafika kasutamine, vaid ka mõningaid uusi funktsioone.

Spetsiifilised PowerPointi funktsioonid muljetavaldavate esitluste jaoks

PowerPoint 2021 pakub uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad esitlused veelgi elavamaks ja huvitavamaks:

 • Morfeerimise funktsioon loob sujuvad üleminekud üksikute slaidide vahel ning üksikuid objekte või teksti saab ka animeerida.
 • Suumifunktsioonid loovad ka dünaamilisemaid esitlusi: slaidisuumiga saavad moderaatorid vabalt liikuda teatud slaidide, osade ja esitluse osade vahel, ilma neid visuaalselt katkestamata. Suumiefekt loob mulje järjepidevusest.
 • Samuti on võimalik sisse suumida, et slaididel ainult üksikasju esile tõsta.
 • Kokkuvõtte suumiga saab kogu esitluse dünaamiliste efektide saamiseks ühele slaidile kokku võtta.
 • Slaidiesitlusi saab pidada ka digitaalse Surface Pen'i pliiatsiga või mõne muu pliiatsiga, mida saab Bluetoothi kaudu kasutada: see teeb ka slaidide vahetamise väga lihtsaks; seda saab kasutada ka slaidi üksikute alade märgistamiseks loengu ajal, et neid esile tuua.
 • Salvestusfunktsioonid pakuvad digitaalse tindi sisendiks video- ja helikommentaaride ning žestide salvestamise võimalust. Kõik saadaolevad funktsioonid on selgelt järjestatud lindi vahekaardil "Salvestamine".
 • Esitluse videofailina eksportimisel on kõrge eraldusvõimega 4K eraldusvõime nüüd saadaval ka žiletiteravate filmide jaoks.

Uued diagrammitüübid ja 3D-mudelid

Lisaks varasemale PowerPointi integreeritud graafikale ja mudelitele on 2021. aasta versioonis ka mitmeid teisi diagramme ja kolmemõõtmelisi mudeleid, mis laiendavad esitluste illustreerimise võimalusi:

 • Uusi integreeritud 3D-mudeleid saab kõiki 360° pöörata ja skaleerida: kasutajad saavad ka ise luua sellise kolmemõõtmelise sisu ja sisestada selle PowerPointi faili.
 • 3D-mudeleid saab animeerida ka morfoloogilise ülemineku abil.
 • Nüüd saadaolevatel skaleeritavatel vektorgraafikatel (tuntud ka kui SVG (Scalable Vector Graphics) failid) on sarnaselt 3D-mudelite eeliseks see, et neid saab soovi korral suurendada, vähendada ja pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata ning neid saab edasi töödelda filtreid.
 • Geograafilisi andmeid saab teisendada kaardidiagrammiks vaid mõne sammuga, nt selleks, et illustreerida teatud statistilisi jaotusi piirkonnas.
 • Uute lehtridiagrammide abil saab protsesside faase eriti selgelt näidata.

Üldfunktsioonid

Lisaks nendele uutele tööriistadele ja funktsioonidele pakub PowerPoint 2021 ka tervet rida muid uuendusi, mis toetavad eelkõige vabakäejoonistamist, hõlbustavad tõketeta esitlusdokumentide kujundamist ja muudavad programmi üldiselt veelgi tõhusamaks.

PowerPointi uued valikud töölauavaate ja funktsioonide jaoks

Kontori kujundust on laiendatud ka rakenduses PowerPoint 2021 järgmiste funktsioonidega, mida saab sõltuvalt teie valikust aktiveerida:

 • PowerPoint 2021 sisaldab nüüd täiendavaid kujundusi, mis soodustavad töötamisel keskendumist, asendades muidu programmidele tüüpilised aknavärvid akromaatiliste toonidega: valge pakub väga eredat vaadet, samas kui tumehall ja eriti must paistavad tumedas režiimis eriti vähenenud. kaitske oma silmi.
 • Eelmine, tüüpiline tuttav lindi välimus ühendati PowerPoint 2021 paani välimusega, nagu näitab operatsioonisüsteem Windows 10. Tihti kasutatavad elemendid ja funktsioonid on nüüd esile tõstetud, et neid kiiremini üles leida. Vahekaarte saab paigutada ka erinevalt ja lindi täielikult peita, nii et funktsioonid on saadaval ainult üldise menüüriba kaudu.

Tinditööriist ja muud graafilised funktsioonid rakenduses PowerPoint 2021

PowerPoint 2021 võimas vabakäe tööriist on saadaval, mida saab kasutada mitte ainult pliiatsi sisend ja nupuvajutusega, vaid ka arvuti hiir, näiteks vabalt joonistada diagramme ja valemid ja pange kohe lisamiseks esitlusse või tõsta tekstilõigud värviliselt esile, nagu on Wordis juba pikka aega võimalik olnud. PowerPointil on muu hulgas järgmised funktsioonid ja efektid:

 • Märgistamiseks ja joonistamiseks saab kasutada erinevaid erineva paksuse ja värviga digipliiatseid: sh pliiatsit visandite joonistamiseks, pliiatsit tavaliseks kirjutamiseks ja populaarne highlighter, mis tõstab sõnu värviliselt esile jne. Lisaks on saadaval metalliefektiga pastakad ja muud kirjeldavate nimedega graafilised efektid, nagu galaktika ja vikerkaar, laava, ookean, hõbe ja kuld.
 • Vabakäetööriista ja funktsiooniga "Sisesta vabakäevalem" saate vabalt luua ja esitlusse lisada veelgi keerukamaid matemaatilisi valemeid.
 • Mõnikord soovite lihtsalt kasutada pildi teatud detaili ilma tüütu taustata, mis tuleks seejärel eemaldada. Lõikamine on rakenduses PowerPoint 2021 veelgi lihtsam, kuna programm tuvastab taustaala automaatselt. Osade lisamiseks või eemaldamiseks saab parandusi teha sisseehitatud pliiatsiga.
 • Pliiatsiga on võimalik valida ka tabeli teatud alasid, et neid ainult graafikas kasutada.

Looge PowerPointis takistusteta esitlusi

Programmis PowerPoint 2021 on lisaks varem täiustatud võimalustele saadaval ka uued funktsioonid esitluse sisu optimeerimiseks slaidide loomisel nii, et see ka sobiks vaatajate nägemispuude lihtsam lugeda ja mõista.

 • Toetava veaparanduse aktiveerimisel teeb PowerPoint 2021 parendusettepanekuid rahvusvaheliselt kehtivate standardite alusel. Klõpsates nuppu "Kontrolli", teeb programm soovitusi, mis võetakse vastu ja rakendatakse automaatselt uue klõpsuga.
 • Näiteks näitab veaparandustööriist visuaalsete objektide puuduvat alternatiivset teksti ning graafika ja piltide ebapiisavat värvikontrastsust: "Halltoonide" vaatega simuleerib PowerPoint nende vaadet värvipimeda inimese jaoks.
 • Eelmääratletud PowerPointi slaidimalle kasutades integreeritakse päisestruktuuri sisaldavad slaidide pealkirjad automaatselt.
 • Siin pakub tehisintellekti funktsioon QuickStarter ka praktilist abi uue esitluse käivitamisel, kuna see toetab kasutajaid nii esitluste struktureerimisel kui ka temaatilistel uuringutel. Pärast teema sisestamist kuvab QuickStarter sobivate alateemade loendi ja soovitab iga jaoks sobiva slaidide komplekti. Bingis tehtud uurimistöö põhjal koostatakse vastava sisuga slaidid, mis valitakse nendele klikkides. Järgmise sammuna saab lisada sobiva välimuse koos taustagraafikaga, et järgmise esitluse alus oleks mõne minutiga valmis.

Lihtsam koostöö PowerPointi dokumentidega

Kui esitluse kallal töötab mitu inimest, saab nende muudatusi või tagasisidet, sealhulgas autori nime, kuvada ja ka tagasi pöörata. Selleks tuleb esitluse koopia avaldada OneDrive’i või SharePointi pilves. Niipea, kui kõik asjaosalised on sinna oma muudatused või kommentaarid lisanud, saab originaali ja koopiat võrrelda ning mõlemad versioonid liita.

PowerPoint 2021 süsteeminõuded

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
 • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32 bitti) või 20 GB (64 bitti)
 • RAM: vähemalt 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti) – soovitatav: 4 GB
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit, vähemalt DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga – soovitatav: DirectX 10

Ostke PowerPoint 2021 Office Suite'i ühtse programmina soodsalt Wiresoftist

MS PowerPoint on Microsoft Office'i komplektide klassikaline komponent ja on tavaliselt saadaval ainult koos teiste Office'i programmidega. Wiresoftist saate osta PowerPointi tarkvara 2021 ka eraldiseisva programmina – erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvarapakkujatest.

Teie eelis: PowerPointi üksikkasutaja litsents ei kohusta teid sõlmima pikaajalist ja seega kallist tellimust, uuendusi ega mingeid kasutuspiiranguid. Seetõttu tasub PowerPoint 2021 osta Wiresoftist eraldiseisva programmina kahekordselt, eriti kui te ei soovi Office'i programme kasutada.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga : siit ostetud PowerPointi ühe kasutaja litsents pärineb sageli hulgilitsentsist või on nn kasutatud tarkvara – sellest ka meie eriti madal hind! Funktsionaalsuse poolest on see täiesti identne PowerPointi programmiga, mis on samuti kaasas Office Suite 2021 . Samuti võite olla kindel, et ei teie ega meie ei ole sellise tarkvara müügi või ostuga juriidilises hallis! Wiresoft on kontrollinud iga Microsofti programmi, olenemata sellest, kas kasutatud või kasutamata, nende tegelikku ja veatut kasutatavust ning seetõttu saab seda pärast ostmist ja allalaadimist kasutada lõputult ja 100%.

Tõsise tarkvaramüüjana pakub Wiresoft ka ainult täisversioone, mis on identsed Microsofti saadaolevate programmidega. See tähendab, et erakasutajad, vabakutselised ja väiksemad ettevõtted saavad kasu kõigist PowerPoint 2021 eelistest ja säästavad samal ajal raha. Wiresofti tarkvarapoest ei saa osta ainult PowerPointi, vaid ka kõiki teisi Office’i programme eraldi, aga ka paljusid teisi Microsofti programme.

Kui teil on PowerPoint 2021 või mõne muu Office'i programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie ekspertnõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud