Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT POWERPOINT 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10488
 • 079-02577
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvaraprogramm veenvate teabe visualiseerimiste kavandamiseks ja eluliste esitluste loomiseks. PowerPoint 2021 on tõestatud tarkvara Office uusim versioon, millega saab luua professionaalseid esitlusi tööl, koolis ja ülikoolis. Professionaalid, aga ka algajad saavad intuitiivselt kasutatavaid vahendeid, et koostada teemasid ja sisu informatiivselt ja samal ajal muljetavaldavalt slaididele ning edastada neid elava loengu kaudu.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 iseseisva programmina

Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvara teabe veenva visualiseerimise ja eluliste esitluste koostamiseks. PowerPoint 2021 on järeleproovitud Office'i tarkvara uusim versioon professionaalsete esitluste loomiseks tööl, koolis ja ülikoolis. Professionaalid, aga ka algajad saavad intuitiivselt kasutatavaid vahendeid, et koostada teemasid ja sisu informatiivselt ja samal ajal muljetavaldavalt slaididele ning edastada neid elava esitluse kaudu.

 Microsoft PowerPoint 2021 äsja uuendatud kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab kiiresti programmi tutvuda ning suur valik malle ja kujundusvõimalusi võimaldab luua individuaalse välimusega esitlusdiipe.

Uus PowerPoint 2021 toetab ka puutetundlikku kasutamist tahvelarvutitel ning digitaalsete pliiatsite kasutamist - siinkohal tuleb eraldi mainida uut vabakäe joonistusvahendit, millega saab spontaanselt kasutada oma visandeid.

Tänu Microsofti OneDrive'i võrgustikule saab PowerPoint 2021 pilve kaudu kasutada ka meeskondades. Kõrged turvastandardid tagavad sujuva koostöö. Lisaks muudab see ligipääsetavate esitluste koostamise veelgi lihtsamaks kui varem.

PowerPoint2021 on tavaliselt saadaval ainult vastava Office'i versiooni lahutamatu osana, kuid Wiresoftis saab tarkvara osta ka eraldi. PowerPoint 2021 kasutamiseks arvutis või muus lõppseadmes on Windows 10 operatsioonisüsteem kohustuslik nõue. Lisaks praegusele PowerPoint 2021-le saate Wiresofti veebipoest osta ka vanemaid versioone ja teisi Office'i programme eriti soodsalt ühe kasutaja versioonina ilma tarkvara tellimuseta. Järgnevas üksikasjalikus ülevaates on esitatud kõik PowerPoint 2021i huvitavad uued funktsioonid.

Ülevaade PowerPointi uutest funktsioonidest versioonis 2021

PowerPoint 2021 ei sisalda mitte ainult arvukaid parandusi ja täiustusi varasemate tööriistade suhtes, nagu näiteks laiendatud suumimisfunktsioonid ning SVG ja 3D graafika kasutamine, vaid ka mitmeid uusi funktsioone.

Spetsiifilised PowerPoint'i funktsioonid muljetavaldavate esitluste jaoks

PowerPoint 2021 pakub mõningaid uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad eelkõige esitlused veelgi elavamaks ja huvitavamaks:

 • Morph-funktsiooni abil luuakse sujuvad üleminekud üksikute slaidide vahel ning üksikuid objekte või teksti saab samuti animeerida.
 • Suumimisfunktsioonid loovad ka dünaamilisemaid esitlusi: Slaidi suumimise abil saavad esitlejad vabalt liikuda esitluse teatud slaidide, sektsioonide ja osade vahel, ilma neid visuaalselt katkestamata. Suumi efekt loob seega mulje järjepidevusest.
 • Samuti on võimalik kasutada suumimist, et tõsta slaididel esile ainult detaile.
 • Kokkuvõtva suumi abil saab kogu esitluse kokku võtta ühel slaidil, et luua dünaamilisi efekte.
 • Ekraanipresentatsioone saab pidada ka digitaalse Surface Pen'i või mõne muu pliiatsi abil, mida saab kasutada Bluetoothi kaudu: See muudab ka slaidide vahetamise väga lihtsaks; seda saab kasutada ka slaidi üksikute valdkondade esiletõstmiseks esitluse ajal, et juhtida neile lisatähelepanu.
 • Salvestusfunktsioonid pakuvad võimalust salvestada video- ja helikommentaare ning žeste digitaalseks vabakäe sisestamiseks. Kõik olemasolevad funktsioonid on selgelt paigutatud lindi vahekaardil "Salvestamine".
 • Esitluse eksportimisel videofailina on nüüd võimalik valida ka kõrgresolutsiooniga 4K resolutsioon, et filmid oleksid teravad.

Uued diagrammitüübid ja 3D-mudelid

Lisaks varasematele PowerPointis integreeritud graafikutele ja mudelitele pakub 2021. aasta versioon lisaks mitmesuguseid lisadiagramme ja kolmemõõtmelisi mudeleid, mis laiendavad veelgi esitluste illustreerimise võimalusi:

 • Uued integreeritud 3D-mudelid on kõik 360° pööratavad ja skaleeritavad: Kasutajad saavad ka ise sellist kolmemõõtmelist sisu luua ja selle PowerPoint'i faili sisestada.
 • Morf-üleminekut rakendades saab 3D-mudeleid ka animeerida.
 • Nüüd saadaval oleva skaleeritava vektorgraafika - tuntud ka kui SVG (Scalable Vector Graphics) failid - eeliseks on sarnaselt 3D-mudelitele see, et neid saab soovi korral suurendada, vähendada ja pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata ning neid saab filtritega edasi töödelda.
 • Geograafilisi andmeid saab mõne sammuga muuta kaardidiagrammiks, näiteks teatud statistiliste jaotuste illustreerimiseks piirkonnas.
 • Uute lehvikute diagrammide abil saab protsesside faase eriti selgelt illustreerida.

Üldised funktsioonid

Lisaks nendele uutele tööriistadele ja funktsioonidele pakub PowerPoint 2021 ka terve rea muid uuendusi, mis toetavad eelkõige vabakäelist joonistamist ja hõlbustavad kättesaadavate esitlusdokumentide koostamist ning muudavad programmi kasutamise üldiselt veelgi tõhusamaks.

PowerPointi uued võimalused töölaua vaate ja funktsioonide jaoks

Office'i kujundust on täiustatud ka PowerPoint 2021 järgmiste funktsioonidega, mida saab vastavalt valikule aktiveerida:

 • PowerPoint 2021 sisaldab nüüd täiendavaid kujundusi, mis soodustavad eriti keskendumist töö ajal, asendades muidu programmile iseloomulikud aknavärvid akromaatiliste toonidega: Näiteks valge pakub väga heledat vaadet, samas kui tumehall ja eriti must tumedas režiimis on eriti vähendatud efektiga ja silmi säästev.
 • Varasem tüüpiline, tuttav lintide välimus on PowerPoint 2021-s kombineeritud plaatide välimusega, nagu seda näitab ka Windows 10 operatsioonisüsteem. Nüüd on sageli kasutatavad elemendid ja funktsioonid tugevamalt esile tõstetud, et neid oleks võimalik kiiremini leida. Samuti saab vahekaardid erinevalt paigutada ja ribad täielikult ära peita, nii et funktsioonid on kättesaadavad ainult üldmenüüribal.

PowerPoint 2021i vabakäevahend ja muud graafikafunktsioonid

PowerPoint 2021s on olemas võimas vabakäevahend, mida saab kasutada mitte ainult pliiatsi sisestuse ja puutejuhtimise abil, vaid ka arvutihiirega, näiteks diagrammide ja valemite vabalt joonistamiseks ja nende koheseks lisamiseks esitlusse või tekstikohtade värviliseks esiletõstmiseks, nagu see on juba mõnda aega olnud võimalik Wordis. PowerPointil on muu hulgas järgmised funktsioonid ja efektid:

 • Märkimiseks ja joonistamiseks saab kasutada mitmesuguse paksuse ja värviga digitaalseid pliiatseid: sealhulgas pliiats visandite joonistamiseks, pliiats tavalise kirjutamise jaoks ja populaarne highlighter, mis rõhutab sõnu jne. värviga. Lisaks on saadaval metallefektiga pliiatsid, samuti muud graafilised efektid selliste kirjeldavate nimedega nagu galaktika ja vikerkaar, laava, ookean, hõbe ja kuld.
 • Vabakäsitööriista ja funktsiooni "Freehand FormulaInsert" abil saab vabalt luua veelgi keerulisemaid matemaatilisi valemeid ja neid esitlusse sisestada.
 • Mõnikord soovite kasutada ainult teatud detaili pildist ilma häiriva taustata, mis tuleb siis eemaldada. PowerPoint 2021s on kärpimine veelgi lihtsam, sest programm tuvastab taustapinna automaatselt. Parandusi saab teha integreeritud pliiatsiga, et lisada või eemaldada osi.
 • Pliiatsiga on võimalik valida ka tabeli teatud alad, et kasutada graafikas ainult neid.

Ligipääsetavate esitluste loomine PowerPointis

 PowerPoint 2021 on lisaks varasematele täiustatud võimalustele saadaval ka uued funktsioonid, mis võimaldavad slaidide loomisel optimeerida esitluse sisu, et see oleks nägemispuudega vaatajatele paremini loetav ja arusaadav.

 • Kui toetav veaparandus on aktiveeritud, teeb PowerPoint 2021 parandusettepanekuid rahvusvaheliselt kehtivate standardite alusel. Vajutades nupule "Kontrolli", teeb programm ettepanekuid, mis võetakse vastu ja rakendatakse automaatselt järgmise klõpsuga.
 • Näiteks osutab veaparandusvahend puuduvale alternatiivsele tekstile visuaalsetes objektides, samuti ebapiisavale värvikontrastile graafikas ja piltidel: PowerPoint simuleerib "halli skaala" vaate abil nende vaateid värvipimedale inimesele.
 • Kui kasutate PowerPoint'i etteantud slaidimalle, on automaatselt integreeritud sellised slaidipealkirjad, mis sisaldavad pealkirjastruktuuri.
 • Siinkohal pakub tehisintellekti funktsioon QuickStarter ka praktilist abi uue esitluse alustamiseks, sest see toetab kasutajaid nii selle struktureerimisel kui ka temaatilisel uurimisel. Pärast teema sisestamist kuvab QuickStarter nimekirja sobivatest alateemadest ja pakub iga teema jaoks sobiva slaidikomplekti. Bingis tehtud uuringute põhjal luuakse vastava sisuga slaidid, mida saab valida, klõpsates nendel. Järgmise sammuna saab lisada sobiva välimuse, sealhulgas taustagraafika, nii et järgmise esitluse alus on valmis mõne minutiga.

Lihtsam koostöö PowerPoint dokumentidega

Kui esitluse kallal töötab mitu inimest, saab nende muudatusi või tagasisidet, sealhulgas autori nime, kuvada ja ka tagasi võtta. Selleks tuleb esitluse koopia avaldada pilves OneDrive'is või SharePointis. Kui kõik asjaosalised on oma muudatused või kommentaarid sinna lisanud, saab originaali ja koopiat võrrelda ja mõlemad versioonid ühendada.

PowerPoint 2021 süsteeminõuded

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
 • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32-bitine) või 20 GB (64-bitine)
 • RAM: vähemalt 2 GB RAM (32 bit) või 4 GB RAM (64 bit) - soovitatav: 4 GB
 • Graafikakaart: min. 1280 x 768 pikslit, min. DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga - soovitatav: DirectX 10

Ostke PowerPoint 2021 Office Suite'i ühe programmina soodsalt Wiresoftist

MS PowerPoint on Microsoft Office'i komplektide klassikaline osa ja tavaliselt saadaval ainult koos teiste Office'i programmidega. Wiresoftist saate osta PowerPoint 2021 ka iseseisva programmina - erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvara tarnijatest.

Teie eelis: PowerPoint Single User Licence ei kohusta teid pikaajalise ja seetõttu kallimate tellimuste, uuenduste ega kasutuspiirangute suhtes. Seetõttu tasub PowerPoint 2021 ostmine Wiresoftilt ühe programmina kahekordselt ära, eriti kui soovite kasutada ka muid kui Office'i programme.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresofti kaudu: PowerPoint'i ühe kasutaja litsents, mille ostate siit, pärineb sageli mahulitsentsist või on nn kasutatud tarkvara - sellest ka meie eriti soodne hind! Funktsionaalsuse poolest on see täiesti identne programmiga PowerPoint, mis on samuti lisatud Office Suite 2021 . Samuti võite olla kindel, et ei teie ega meie ei ole sellise tarkvara müümisel või ostmisel õiguslikus hallis alas! Iga kasutatud või kasutamata Microsofti programm on Wiresofti poolt testitud selle tegeliku ja laitmatu kasutatavuse osas ning on seega 100% kasutatav piiramatu aja jooksul pärast ostu ja allalaadimist.

Wiresoft pakub tõsise tarkvaramüüjana ka ainult täisversioone, mis on identsed Microsofti programmidega. See tähendab, et erakasutajad, vabakutselised ja väikeettevõtted saavad kasutada kõiki PowerPoint 2021 eeliseid ja samal ajal raha kokku hoida. Wiresofti tarkvarapoest saate osta mitte ainult PowerPointi, vaid ka kõiki teisi Office'i programme eraldi, samuti paljusid teisi Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi PowerPoint 2021 või mõne muu Office'i programmi kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad