Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10494
 • 3YF-00233
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook for Mac 2021 on programmi uusim versioon Microsoft Apple arvutitele e-posti liikluse, kontaktide ja ülesannete professionaalseks keskseks korraldamiseks - ja seega praktiliselt asendamatu tänapäeva igapäevaelus. on võrreldavate e-posti tarkvaradega võrreldes ilmselt endiselt ületamatu - tänu oma laiale funktsioonide ja võimaluste valikule saab ärisuhtlust tõhusalt korraldada üle aja- ja riigipiiride ning isegi keerulisi projekte saab programmi abil lihtsamalt hallata. Business Outlook  Outlook for Mac 2021 uus intuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides toetab nii professionaalide kui ka kogenematuid kasutajaid nende igapäevases kontoritöös, sest programm võimaldab kiiresti ja lihtsalt alustada olemasolevate funktsioonide kasutamist. Desktop

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"

Microsoft Outlook for Mac 2021 eraldiseisva programmina - e-kirjade, kontaktide ja kohtumiste haldamiseks

Outlook for Mac 2021 on Microsofti programmi uusim versioon Apple arvutitele  e-posti liikluse, kontaktide ja ülesannete professionaalseks keskseks korraldamiseks - ja seega praktiliselt asendamatu kaasaegses ärielus. Võrreldes võrreldava e-posti tarkvaraga on Outlook endiselt ületamatu - tänu oma laiale funktsioonide ja võimaluste valikule saab ärisuhtlust tõhusalt korraldada üle aja- ja riigipiiride ning isegi keerulisi projekte saab programmi abil lihtsamalt hallata.

 Outlook for Mac 2021 uus intuitiivne ja samas kasutajasõbralik töölaua kasutajaliides toetab nii professionaalide kui ka algajate igapäevast kontoritööd, sest programmi abil on kiire ja lihtne alustada olemasolevate funktsioonide kasutamist.

Paremat ülevaadet e-posti liiklusest pakub ka Outlook for Mac 2021 läbi võimaluse luua keerulisi kaustastruktuure vastavate ülesannete või teemade jaoks; see võimaldab e-kirju ja nendega seotud kontaktandmeid jne. korraldada mõistlikult ja läbipaistvalt. Postkasti intelligentsed funktsioonid toetavad kasutajaid nende igapäevases suhtluses, et eristada ebaoluline ja oluline ning sorteerida neid arukalt. Nii säilib alati ülevaade kõigist tõeliselt olulistest ülesannetest ja olulistest kohtumistest.

Muud kasulikud funktsioonid Outlook for Mac 2021 aitavad samuti aega säästa, võimaldades kasutajatel paremini keskenduda olulisele.   Outlook for Mac 2021 võimalus ühendada ja hallata mitut e-posti kontot ühe töölaua kasutajaliidese kaudu võimaldab paremini koordineerida suhtlust. Näiteks koosolekute korraldamisel sünkroniseeritakse osalejate individuaalsed kalendrid, sealhulgas juba esitatud kohtumised, et vältida algusest peale ajalisi kattumisi.

Selgelt paigutatud navigatsiooniribal on kohe kättesaadavad kõik vajalikud funktsioonid e-kirjade ja ülesannete käsitlemiseks ning kontaktide ja kalendrite redigeerimiseks. Lisaks on üle vaadatud Outlook for Mac 2021 töölaua kasutajaliides, mida on nüüd tänu intuitiivsetele funktsioonidele ja funktsioonidele veelgi mugavam kasutada kui eelmises versioonis.

Uus on ka puutetundlik kasutatavus, nii et Outlook on nüüd paremini kasutatav nii tahvelarvutites kui ka nutitelefonides. Lisaks pakub see versioon lihtsamat sünkroniseerimist erinevate lõppseadmete vahel, nii et kõiki e-kirju, kontakte, ülesandeid ja kohtumisi saab kasutada lokaalselt ja sõltumatult Outlook for Mac 2021 kaudu.

MS Outlook for Mac 2021 ei ole tavapoodides saadaval ühe kasutaja litsentsina, vaid seda pakutakse ainult samanimelise Office for Mac versiooni lahutamatu osana - Wiresoftis saab aga Microsofti e-posti tarkvara osta ka eraldi - eriti soodsa hinnaga!

Lisaks sellele versioonile Outlook for Mac, leiate Wiresofti veebipoest ka vanemaid versioone ning teisi Office'i programme macOS üksikute ostuversioonidena. Allpool on esitatud üksikasjalik ülevaade kõigist Outlook for Mac 2021 versiooni huvitavatest uutest funktsioonidest.

Outlook for Mac 2021 kõige olulisemate uute funktsioonide tutvustamine e-posti liikluse jaoks

Võrreldes eelmise versiooniga sisaldabOutlook for Mac 2021 terve rea optimeeritud olemasolevaid funktsioone ning täiesti uusi funktsioone, mis muudavad e-posti liikumise korraldamise ning kohtumiste ja ülesannete koordineerimise veelgi lihtsamaks. Üksikud väiksemad parandused annavad koos märkimisväärse tulemuslikkuse kasvu, sest need muudavad veelgi lihtsamaks keskendumise olulisele: see algab sissetuleva meililiikluse intelligentsest klassifitseerimisest vastavalt selle asjakohasusele, mida täiendab selles sisalduvate kahjulike linkide turvaline tuvastamineMicrosofti   Safe-Link teenuse kaudu, ning ei lõpe ajavööndite automaatse ümberarvestusega kohtumiste korraldamiseks väljaspool kodu.

Sisendkast, mis on oluline igapäevase e-kirjade tulva käsitlemisel

Ettevõtte igapäevane e-posti liiklus sisaldab tavaliselt lisaks tõeliselt olulistele sõnumitele ka palju üleliigseid ja rämpsposti sõnumeid. Funktsioon "Postkast koos asjakohasusega" pakub siinkohal kasulikku abinõu, sest see aitab kasutajatel eraldada olulist ebaolulisest, sorteerides ja sorteerides neid vastavalt. Selleks kasutab Postkast koos asjakohasusega postkasti jaoks kahte vahekaarti, mille nimed on "Asjakohane" ja "Muu". Oluliseks tunnistatud sõnumeid hoitakse automaatselt vahekaardil "Oluline", kõiki teisi vastavalt vahekaardil "Muu". Kuid Outlook teavitab kasutajat teistest e-kirjadest, kes saab neid kohe vaadata, lihtsalt vahetades vahekaarti.

Muud funktsioonid, nagu "Fookustatud", täiendavad eelsorteerimist, määrates, milliseid e-kirju tuleb sorteerida kas üks kord või üldiselt vastavasse teise registrisse. Postkasti koos Relevance'iga kasutamiseks on vaja Microsoft Exchange'i kontot.

Märkus @mention

Selleks, et juhtida konkreetsele isikule erilist tähelepanu e-kirjas või kohtumise kutses, lisab autor teksti tekstiosasse sümboli @, millele on lisatud vastav nimi. See tõstab nime esile sõnumi tekstis, Outlook for Mac 2021 lisab selle automaatselt ka teemaribale ja @ kuvatakse ka postkastis oleva sõnumi kõrval.

E-kirjade lugemine ja kättetoimetamise kinnitused

Selleks, et veenduda, et sõnumi saaja on selle mitte ainult kätte saanud, vaid ka lugenud, kasutab Outlook for Mac 2021 ühelt poolt kinnitust, et e-kiri on tegelikult adressaadi postkasti toimetatud, ja teiselt poolt lugemiskinnitust, mille saatja saab, kui sõnum on avatud.

Kasutage sarnaste sõnumite jaoks e-posti malle

Sageli on igapäevases e-posti liikluses regulaarselt saadetavad sõnumid, mille sisu muutub harva, nt olekuteated jne. Seda saab teha veelgi kiiremini, kui luua ja kasutada salvestatud malle, mis on vajaduse korral kohe kättesaadavad. Enne malli saatmist tuleb lisada ainult uus teave.

Viivitatud e-kirjade saatmine

Outlook for Mac 2021 pakub võimalust määrata kirjade saatmise aeg määratletud reeglite alusel. See tähendab, et nii üksikute sõnumite kui ka kõigi sõnumite edastamine võib hilineda nii tervete päevade kui ka tundide ja minutite võrra. Vastav e-kiri salvestatakse määratud ajani kausta "Eelnõud" ja see saadetakse ka siis, kui Outlook ei ole arvutis avatud.

Täiendavad uuendused Outlook for Mac 2021 organisatsioonile

Järgmised uued või optimeeritud funktsioonid lihtsustavad ka kohtumiste korraldamist ja pakuvad praktilisi lihtsustusi suhtlemiseks:

 • Erinevate ajavööndite koordineerimine: Eriti praktiline, kui plaanite reisi teise ajavööndisse: Outlook for Mac 2021 on siinkohal võimalus luua vastav sündmus kohaliku algus- ja lõpuaegadega. Teabe automaatne konverteerimine välistab vajaduse internetiotsingu ja teie enda konverteerimise järele.
 • Reiside koondkaardid: See Outlooki nutikam funktsioon mitte ainult ei lisa broneeritud reise automaatselt kalendrisse, vaid kasutab ka iseseisvalt samu koondkaarte kõigi kohtumiste ja kuupäevade jaoks, mida ta broneeringutes tunneb - lisaks kuupäevale ja kellaajale, kohtadele ja tähtsatele numbritele ning muule kasulikule teabele.
 • Fookusrežiim suurendab keskendumisvõimet: Uuena Outlook for Mac 2021-i integreeritud Fookusrežiim parandab keskendumist tööl, olgu see siis e-kirjade kirjutamine või lugemine või koosolekute koordineerimine, varjates ajutiselt kõik muud aktiivsed rakendused ja uued sõnumid.
 • Microsoft Safe-Link teenus pakub e-posti turvalisust: Outlook for Mac 2021 pakub potentsiaalselt kahjulike e-kirjade vastuvõtmisel täiustatud turvalisust. Microsoft Safe-Link Service tuvastab eelkõige andmepüügiga seotud e-kirjade linkidesse peidetud pahavara, mis kuvatakse optimeeritud eelvaates. Integreeritud reaalajas skanner filtreerib usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügilinkid.
 • Outlook for Mac 2021 puutetundlik kasutamine: Outlook for Mac 2021 kasutajad, kes kasutavad tahvelarvutit või nutitelefoni, saavad programmi veelgi intuitiivsemalt kasutada tänu žestide paremale kasutamisele. Tegevusi, nagu "Märgi loetud", "Märgi", "Kustuta", "Arhiveeri" ja "Ei ole" saab individuaalselt määrata žestidega "Pühkige vasakule" ja "Pühkige paremale".
 • Koosolekul osalejate kuvamine: Kui teine töötaja korraldab koosoleku, saab kutsutud isikute vastuseid Outlook for Mac 2021 taotlusele kuvada ka nende enda Macil.
 • Visuaalselt täiustage e-kirju SVG-failidega: E-kirjad saavad sageli nii infosisu kui ka mõju, kui saatja lisab sobiva SVG-faili - Scalable Vector Graphics ehk vektorgraafika. Vektorgraafika eeliseks ei ole mitte ainult skaleeritavus, mis tähendab, et neid saab suurendada, vähendada või pöörata ilma pildikvaliteedi kaotamiseta. Neid saab ka erinevate filtritega edasi töödelda. Outlook for Mac 2021 pakub selleks sobivaid SVG-motiive.

Süsteeminõuded Microsoft Outlooki kasutamiseks 2021 Macil

Järgnevalt on esitatud miinimumnõuded Outlook for Mac 2021 installimiseks ja käivitamiseks Apple'i seadmes.

 • Operatsioonisüsteem: ühe kolmest uuemast macOS operatsioonisüsteemist
 • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
 • Mälu: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Osta Outlook for Mac iseseisva programmina Office Suite for Mac 2021 soodsalt Wiresoftist

Nagu tüüpiline tarkvara Microsoft Office'i komplektid Macile, on Outlook for Mac 2021 saadaval enamikul edasimüüjatel ainult siis, kui ostetakse vastav Office'i täisversioon. Wiresoft seevastu pakub oma tarkvarapoes eraldi ka Outlook for Mac 2021. Kui ostate tarkvara Wiresoftist, saate kahekordset kasu: ühelt poolt kõikidest eelistest, mida see ostuversioon pakub võrreldes tellimusversiooniga, mis tavaliselt sisaldab tasulisi uuendusi; teiselt poolt eriti soodsast hinnast!

Wiresofti pakutav Outlook for Mac 2021 ei erine kuidagi vastavas Office'i paketis sisalduvast tarkvarast ega oma funktsionaalsuse osas mingeid piiranguid.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Outlook for Mac 2021 on ühe kasutaja litsents, mis pärineb suuremast mahulitsentsist, mida algne ostja - tavaliselt ettevõte - enam ei kasuta. See tarkvara registreeritakse teile alles pärast ostu sooritamist. Wiresoft pakub tõsise edasimüüjana ainult sellist Microsofti kasutatud tarkvara, mille ostmine ja müük ELis on täiesti seaduslik ja riskivaba. Need on alati ametlikud täisversioonid, mis on identsed Microsofti pakutavate programmidega. Teie ohutuse tagamiseks on iga Microsoft'i programmi, mida pakutakse mahulitsentsiga, meie poolt testitud, et tagada selle täiuslik kasutatavus, nii et te saaksite seda pärast paigaldamist täielikult ja piiramatult kasutada.

See tähendab, et eriti erakasutajad ja füüsilisest isikust ettevõtjad ning väikeettevõtted saavad kasutada kõiki Outlook for Mac 2021 eeliseid iseseisva programmina, ostes tarkvara Wiresoftilt. Lisaks Outlook for Macile leiate tarkvarapoest soodsa hinnaga ka teisi Office for Maci programme ja muud Microsofti tarkvara.

Kui teil on küsimusi Outlook for Mac 2021 või mõne muu versiooni või mõne muu Office for Mac programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad