Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

189,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook for Mac 2021 eraldiseisva programmina – meilide, kontaktide ja kohtumiste...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"

Microsoft Outlook for Mac 2021 eraldiseisva programmina – meilide, kontaktide ja kohtumiste haldamiseks

Outlook for Mac 2021 on Microsofti programmi uusim versioon Applearvutitele  e-posti liikluse, kontaktide ja kontaktide professionaalseks keskseks korraldamiseks. Ülesanded – ja seetõttu tänapäevases igapäevases äris peaaegu asendamatud. Võrreldes võrreldava meilitarkvaraga on Outlook endiselt ületamatu – oma laia funktsioonide ja võimaluste valikuga saab ärisuhtlust tõhusalt korraldada üle aja ja riigipiiride ning programmiga saab hõlpsamini hallata ka keerukaid projekte .

Programmi  Outlook for Mac 2021 intuitiivne ja samal ajal kasutajasõbralik töölaualiides toetab nii professionaale kui ka kogenematuid inimesi nende igapäevases kontoritöös, sest programm võimaldab kiiret ja lihtsat juurdepääsu saadaolevatele funktsioonidele.

Outlook for Mac 2021 pakub ka paremat ülevaadet meililiiklusest tänu võimalusele luua vastavate ülesannete või teemade jaoks keerulisi kaustastruktuure; see võimaldab e-kirju ja nendega seotud kontaktteavet jms korraldada mõistlikult ja läbipaistvalt. Intelligentsed funktsioonid postkastis toetavad kasutajaid nende igapäevases suhtluses, et teha vahet ebaolulisel ja olulisel ning neid vastavalt nutikalt sorteerida. See hoiab kogu aeg ülevaate kõigist tõeliselt asjakohastest ülesannetest ja olulistest kuupäevadest.

Muud Outlook for Mac 2021 kasulikud funktsioonid aitavad samuti aega säästa, võimaldades kasutajatel paremini keskenduda olulisele. Kuna rakenduses Outlook for Mac 2021 on võimalik linkida ja hallata mitut meilikontot ühest töölaualiidesest, on võimalik suhtlust paremini koordineerida. Näiteks kohtumiste korraldamisel võrreldakse osalejate individuaalseid kalendreid, sh juba tehtud kohtumisi, et vältida algusest peale ajalist kattumist.

Kõik e-kirjade ja ülesannete täitmiseks ning kontaktide ja kalendrite muutmiseks vajalikud funktsioonid on kohe saadaval selgel navigeerimisribal. Selleks on muudetud Outlooki töölaualiidest  Mac 2021 jaoks, mida on tänu intuitiivsetele funktsioonidele ja funktsioonidele nüüd veelgi mugavam kasutada kui eelmises versioonis .

Uudne on ka puutetundlikult optimeeritud kasutatavus, nii et rakendust  Outlook saab nüüd paremini kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. See versioon pakub ka lihtsamat sünkroonimist erinevate lõppseadmete vahel, nii et kõikidele e-kirjadele, kontaktidele, ülesannetele ja kohtumistele pääseb kohapeal juurde Outlook for Mac 2021 kaudu.

MS Outlook for Mac2021 pole tavapoodides saadaval ühe kasutaja litsentsina, vaid seda pakutakse ainult Office for Maci versiooni lahutamatu osana. sama nimega – Wiresoftist saab seevastu osta Microsofti meilitarkvara ka üksikult – eriti soodsa hinnaga!

Wiresofti veebipoest leiate mitte ainult selle  Outlookversiooni Macile, vaid ka vanemaid väljaandeid ja muid Office'i programme macOS< /strong>individuaalselt ostuversioonina. Allpool saate lugeda üksikasjalikku ülevaadet kõigist Outlook for Mac 2021 versiooni huvitavatest uutest funktsioonidest.

Outlook for Mac 2021 kõige olulisemate uuenduste esitlus meililiikluses

Outlook for Mac 2021Võrreldes eelmise versiooniga sisaldab see tervet hulka optimeeritud olemasolevaid funktsioone ning ka täiesti uusi funktsioone, mille abil saab korraldada meililiiklust ja ühtlustamine ja koordineerimine Iga päev ettetulevaid kohtumisi ja ülesandeid on veelgi lihtsam käsitleda. Üksikud väiksemad täiustused koos tagavad üldise jõudluse olulise tõusu, sest need muudavad põhilisele keskendumise veelgi lihtsamaks: see algab sissetuleva e-posti liikluse intelligentsest klassifitseerimisest vastavalt selle asjakohasusele, mida täiendab sisalduva usaldusväärne tuvastamine. see sisaldab kahjulikke linke teenuse MicrosoftSafe-Link kaudu ja see ei lõpe ajavööndite automaatse teisendamisega kohtumiste korraldamiseks kodust eemal.

Postkast, mis on oluline teie igapäevase meiliülekoormusega toimetulemiseks

Ettevõtte igapäevane meililiiklus sisaldab tavaliselt lisaks tõeliselt olulistele kirjadele ka palju üleliigset infot ja rämpsposti. Funktsioon "Asjakohased postkastid" pakub siinkohal kasulikku abinõu, kuna see aitab kasutajatel eelsorteerimise ja vastavalt sorteerimise kaudu olulise ebaolulisest eraldada. Selleks kasutab Fokuseeritud sisendkaust sisendkausta kahel vahekaardil – nimega Focused ja Other. Oluliseks tunnistatud kirjad hoitakse automaatselt vahekaardil "Asjakohased" ja kõik teised jaotises "Muu". Küll aga teavitab Outlook kasutajat teistest e-kirjadest, mida saab registrit vahetades kohe vaadata.

Täiendavad funktsioonid, nagu "Focused", täiendavad eelsortimist, määrates, millised e-kirjad sorteeritakse kas üks kord või üldiselt teise registrisse. Focused Inboxi kasutamiseks on vaja Microsoft Exchange'i kontot.

Teade @mainimise poolt

E-kirjas või koosolekukutses konkreetsele inimesele eritähelepanu tõmbamiseks lisab autor kirja sisusse sümboli @, millele järgneb tema nimi. See tõstab selle nime sõnumi sisus esile Outlook for Mac 2021ja lisab selle automaatselt ka teemareale ja kirja kõrval kuvatakse @ postkasti.

E-kirjade lugemise ja kohaletoimetamise kviitungid

Tagamaks, et kirja saaja pole mitte ainult selle kätte saanud, vaid ka seda lugenud, kasutab Outlook for Mac2021 kättetoimetamiskinnitust, et meil on tegelikult kohale toimetatud adressaadi postkasti ja lugemiskviitungi, mille saatja saab sõnumi avamisel.

Kasutage sarnaste kirjade jaoks meilimalle

Igapäevases meililiikluses on sageli regulaarselt saadetud kirju, mille sisu muutub harva, nt olekuteated jne. Seda saab teha veelgi kiiremini, seadistades ja kasutades salvestatud malle, mis on vastavalt vajadusele kohe saadaval. Kõik, mida pead tegema, on lisada uus teave enne malli esitamist.

Meilisõnumite saatmine hilineb

Outlook for Mac2021 pakub võimalust määrata kindlaksmääratud reeglite alusel, millal meilid saadetakse. See tähendab, et nii üksikute kui ka kõigi teadete edastamine võib viibida – tervete päevade, tundide ja minutite võrra. Vastav e-kiri salvestatakse määratud kuupäevani kausta Mustandid ja saadetakse ka siis, kui Outlook pole arvutis avatud.

Muud organisatsioonile mõeldud Outlook for Mac 2021 uuendused

Järgmised uued või optimeeritud funktsioonid hõlbustavad ka kohtumiste korraldamist ja pakuvad suhtlemisel praktilisi lihtsustusi.

 

 • Erinevate ajavööndite koordineerimine: Eriti kasulik, kui planeerite reisi teise ajavööndisse: Outlook for Mac 2021-l on võimalus luua vastav sündmus kohaliku alguse ja lõpuga korda lõpuaegade loomiseks. Teabe automaatne teisendamine muudab Interneti-otsingud ja teie enda teisendused üleliigseks.
 • Reisi kokkuvõtte kaardid: See Outlooki nutikam funktsioon mitte ainult ei lisa broneeritud reise automaatselt kalendrisse, vaid kasutab ka automaatselt samu kokkuvõttekaarte kõigi teie sisestatud kohtumiste ja kuupäevade jaoks. Broneeringud tunnevad ära – lisaks kuupäevale ja kellaajale ka asukohad ja olulised numbrid ning muu kasuliku teabe.
 • Fookusrežiim suurendab keskendumisvõimet: Outlook for Mac 2021 äsja integreeritud fookusrežiim parandab keskendumist tööl, olgu siis meilide kirjutamisel või lugemisel või koosolekute koordineerimisel, peites ajutiselt kõik muud aktiivsed programmid ja uued teatised.
 • Microsoft Safe-Linki teenus pakub turvalisust meililiikluses: Outlook for Mac 2021 pakub potentsiaalselt pahatahtlike meilide vastuvõtmisel täiustatud turvalisust. Eelkõige tunneb Microsofti turvalise lingi teenus ära pahavara, mis on peidetud andmepüügimeilide linkides, mis kuvatakse optimeeritud eelvaates. Integreeritud reaalajas skanner filtreerib usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügilingid.
 • Outlook for Mac 2021 puutetundlikult optimeeritud töö: Outlook for Mac 2021 kasutajad tahvelarvutis või nutitelefonis saavad tänu täiustatud žestide joonistamisele programmi veelgi intuitiivsemalt juhtida. Toiminguid, nagu "Märgi loetuks", "Märgi", "Kustuta", "Arhiiv" ja "Puudub", saab individuaalselt määratleda liigutustega "Pühkige vasakule" ja "Pühkige paremale".

 

 • Koosolekul osalejate kuva: Kui mõni teine töötaja korraldab koosoleku, saab Outlook for Mac 2021 taotlusele kutsutud vastuseid kuvada ka nende enda Macis. li>
 • Parandage e-kirjade välimust SVG-failidega: E-kirjad suurendavad sageli teabe sisu ja mõju, kui saatja saadab sobiva SVG-faili – skaleeritava vektorgraafika või vektorgraafika. - vahetükid. Vektorgraafika eeliseks pole mitte ainult skaleeritavus, mis tähendab, et seda saab suurendada, vähendada või pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata. Neid saab ka edasi töödelda erinevate filtritega. Outlook for Mac 2021 pakub valikut sobivaid SVG-motiive.

Süsteeminõuded Microsoft Outlook 2021 kasutamiseks Macis

Allpool loetletud teave näitab miinimumnõudeid rakenduse Outlook for Mac 2021 installimiseks ja Apple'i seadmes käitamiseks.

 • Operatsioonisüsteem: versioon ühest kolmest uusimast macOS-i operatsioonisüsteemist
 • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Ostke Outlook for Mac Office Suite for Mac 2021 individuaalse programmina soodsalt Wiresoftist

Maci jaoks mõeldud Microsoft Office'i komplektide tüüpilise tarkvarana on Outlook for Mac 2021 saadaval enamiku jaemüüjate juurest ainult siis, kui ostetakse vastav Office'i täisversioon. Wiresoft seevastu pakub ka Outlook for Mac 2021 tarkvarapoes eraldi. Wiresoftiga tarkvara ostes saate kaks korda rohkem kasu: ühelt poolt kõigist eelistest, mida see ostuversioon pakub võrreldes tellitava versiooniga, mis sisaldab tavaliselt tasulisi uuendusi; teisalt eriti madalast hinnast!

Wiresofti pakutav Outlook for Mac 2021 ei erine vastava Office'i paketis sisalduva tarkvaraga võrreldes ega näita funktsionaalsuse osas mingeid piiranguid.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Outlook for Mac 2021 on ühe kasutaja litsents, mis pärineb suuremast hulgilitsentsist, mida algne ostja – tavaliselt ettevõte – enam ei kasuta. See tarkvara registreeritakse teile alles pärast ostmist. Maineka edasimüüjana pakub Wiresoft ainult Microsofti kasutatud tarkvara, mida saab EL-is täiesti legaalselt ja riskivabalt osta ja müüa. Need on alati ametlikud täisversioonid, mis on identsed Microsofti pakutavate programmidega. Teie turvalisuse huvides oleme iga hulgilitsentsiga pakutava Microsofti programmi kasutatavust kontrollinud, et saaksite seda pärast installimist täies mahus ja piiramatu aja jooksul kasutada.

See tähendab, et erakasutajad, eelkõige füüsilisest isikust ettevõtjad ja väikeettevõtted saavad kasutada kõiki Outlook for Mac 2021 eeliseid individuaalse programmina, ostes Wiresoftilt tarkvara. Lisaks Outlook for Macile leiate tarkvarapoest mõistliku hinnaga ka teisi Office for Maci programme ja muud Microsofti tarkvara.

Kui teil on küsimusi programmi  Outlook for Mac 2021 kohta või Kui vajate teist versiooni või mõnda muud Office for Maci programmi, kasutage lihtsalt meie pädevaid nõuandeid meili, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud