Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WORD 2010 MICROSOFT WORD 2010
Microsoft Word 2010 allalaadimine Osta Microsoft Word 2010 nüüd! (tekstitöötlus) Word 2010 on varustatud arvukate mugavusfunktsioonidega: Asjakohane teave, nagu kirjatüüp, suurus ja vorming, kuvatakse nüüd automaatselt, tülikas tee...
17,90 € *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
Microsoft Word 2021 - mitmekülgne tekstitöötlusprogramm Word 2021 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Tänu integreeritud tööriistadele ja intuitiivsele kasutamisele ulatub ulatuslikult...
85,90 € *
MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
Microsoft Word 2019 - mitmekülgne tekstitöötlusprogramm Word 2019 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Ulatuslikult varustatud Office-programm ulatub integreeritud tööriistade ja intuitiivse...
51,90 € *
MICROSOFT WORD 2013 MICROSOFT WORD 2013
MS Word 2013 - mitmekülgsed võimalused lihtsaks tekstitöötluseks, ka iseseisva programmina Microsoft Word 2013 pakub kasutajatele klassikalise tekstitöötlustarkvara põhjalikult uuendatud versiooni - dokumentide professionaalseks...
21,90 € *
MICROSOFT WORD 2016 MICROSOFT WORD 2016
Microsoft Word 2016 professionaalseks tekstitöötluseks Word 2016 on Microsofti tõestatud klassikalise tekstitöötlustarkvara pilve optimeeritud versioon. Lai valik funktsioone koos kõrge kasutajasõbralikkuse tasemega teeb Word 2016-st...
42,90 € *

Microsoft Word: Tõhus tekstitöötlus tootlikkuse tagamiseks

Lugege, kuidas Microsoft Word aitab teil luua, redigeerida ja jagada professionaalseid dokumente. Selles artiklis antakse ülevaade Microsoft Wordi uusimatest funktsioonidest ja võimalustest, et optimeerida oma tekstitöötlusülesandeid.

Kasutajaliides ja navigeerimine

Microsoft Wordi kasutajaliides on intuitiivselt kujundatud ja pakub lihtsaks navigeerimiseks selget struktuuri. Avastage tööriistaribad ja menüüd vormindamiseks, lõigete organiseerimiseks ja multimeediaelementide lisamiseks.

Dokumendi loomine ja vormindamine

Microsoft Word muudab dokumentide loomise ja vormindamise vaevata. Kasutage teksti kujundamiseks, tabelite loomiseks ja piltide lisamiseks mitmesuguseid vormindamisvõimalusi. Intuitiivne lohistamisfunktsioon muudab elementide paigutamise lehekülgedel lihtsaks.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Optimeerige koostööd Microsoft Wordiga tänu sujuvale integratsioonile Microsoft 365 Cloudiga. Jagage dokumente reaalajas ja töötage samaaegselt kolleegidega projektide kallal. Pilves sünkroniseerimine tagab, et kasutate alati oma failide uusimat versiooni.

Tõhus tekstitöötlus

Microsoft Word pakub arvukalt funktsioone tõhusaks tekstitöötluseks. Kasutage intelligentset automaatset täitmist ja õigekirjakontrolli, et luua vigadeta tekste. Kiire juurdepääs klaviatuurikombinatsioonide kaudu lihtsustab juurdepääsu kõige olulisematele funktsioonidele.

Meedia ja graafika integreerimine

Lisage oma dokumentidele visuaalset elegantsust meedia ja graafika integreerimise abil. Microsoft Wordi abil on lihtne lisada pilte, skeeme ja kujundeid. Kohandage neid, et esitada oma teavet atraktiivselt.

Mallid ja kujundused

Kiirendage loomeprotsessi Microsoft Wordi suure hulga mallide ja kujunduste abil. Valige mitmesuguste stiilivormide hulgast, et anda oma dokumentidele professionaalne välimus. Kohandage malle vastavalt oma vajadustele.

Turvalisus ja andmekaitse

Microsoft Word omistab suurt tähtsust turvalisusele ja andmekaitsele. Konfidentsiaalse teabe kaitsmiseks kasutage krüpteerimisvõimalusi. Tänu regulaarsetele turvauuendustele on teie dokumendid kaitstud võimalike ohtude eest.

Uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft Word alati ajakohasena, kontrollides uuendusi. Regulaarsed uuendused parandavad jõudlust ja toovad uusi funktsioone. Küsimuste või probleemide korral on teie käsutuses Microsofti kasutajatugi.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Word terviklikku tekstitöötluslahendust, milles on esikohal kasutusmugavus, koostöö ja turvalisus. Tänu kaasaegsetele funktsioonidele ja selgele kasutajaliidesele on see ideaalne rakendus tõhusaks ja professionaalseks töötamiseks tekstidega.

Kategooriad