Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019

MICROSOFT WORD MAC 2019

94,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2019 for Mac ühe programmina Word 2019 for Mac on Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Microsoft Word 2019 for Mac ühe programmina

Word 2019 for Mac on Microsofti klassikalise tekstitöötlustarkvara praegune versioon, mida kasutatakse sageli ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne Office'i programm pakub palju intuitiivselt kasutatavaid funktsioone ja tööriistu, mis ulatuvad palju kaugemale pelgalt tekstidokumentide loomisest ja redigeerimisest: seda täiendavad arvukad võimalused selgeks struktureerimiseks ja informatiivseks illustreerimiseks graafikat ja tabeleid kasutades. Tänu sellele ei sobi Word for Mac mitte ainult ärikirjavahetuseks, vaid ka professionaalselt kirjutatud aruannete ja esseede, aga ka lõputööde ja üliõpilaste, samuti flaierite, voldikute, brošüüride ja visiitkaartide kujundamiseks. Wordi dokumente saab printimiseks PDF-vormingus otse programmi salvestada. Word for Mac tunneb ära ka muud failivormingud, mida saab seejärel sellega edasi redigeerida.

Word for Mac muudab lihtsamaks igasuguste tekstidokumentide kirjutamise, kasutades laia valikut tüüpilisi sageli kasutatavaid vormingumalle, millele lisanduvad muu hulgas muud tüpograafia ja paigutuse valikud, et luua kiiresti ja hõlpsalt loetavaid tekste. tõhusalt. Nutikad tööriistad, nagu õigekirjakontroll, ja paljud automaatse parandamise võimalused, sealhulgas individuaalselt laiendatav sõnastik, hõlbustavad kirjade, esseede, esitluste ja muude dokumentide kirjutamist vastavalt kehtivatele õigekirjareeglitele.

Kõik rakenduses Word for Mac loodud tekstid saab tuvastada, lisades vesimärke, et muuta need teistele töötajatele kättesaadavaks ja kaitsta neid kopeerimise eest.

MS Word 2019 for Mac sisaldab lisaks varasemate Wordi versioonide proovitud ja testitud funktsioonidele tervet rida uusi, sama praktilisi funktsioone mitte ainult kirjutamiseks ja redigeerimiseks, vaid samuti keskendunud lugemisel veelgi kergemaks muuta ja tõhusam kui enne. Lisaks muudetud lindile sisaldab see ka uusi vaatevalikuid, mis kiirendavad teatud lausete või lõikude otsimist pikemates tekstifailides, samuti tumedat režiimi, mis on ekraanil pikemalt töötades silmadele kerge ja muud õppimist. vahendid, mis on mitte ainult lihtsustada üliõpilaste ja õpilaste lugeda. Juurdepääsetavuse täiustatud tugi optimeerib tekste ka nende lugejate jaoks, kelle sisust on raske aru saada.

Uus vabakäefunktsioon muudab ka visandite ja diagrammide käsitsi joonistamise ning nende otse dokumenti sisestamise väga lihtsaks.

Wiresofti veebipoest saate eriti odavate üksikrakendustena hankida praeguse Wordi versiooni 2019 Macile ja loomulikult ka selle eelkäijad ning muud Office'i programmid Macile.

Üksikasjalik ülevaade kõigist Word 2019 for Maci uutest funktsioonidest

Mitte ainult Maci kasutajad, kes juba Wordi tunnevad, ei hinda 2019. aasta versiooni uusi funktsioone, vaid algajad saavad kasu ka mitmekülgsetest võimalustest, mida selle Office'i programmiga professionaalne, tõhus tekstide loomine ja lugemine pakub. Fokuseeritud redigeerimise funktsioonid ja integreeritud tõlketööriistad aitavad ka professionaalidel veelgi paremini keskenduda ilma teist rakendust avamata, Wordis on kõik sisemiselt võimalik. See kehtib ka juba mainitud dokumentide takistusteta kirjutamise ja keerukate matemaatiliste valemite kaasamise kohta läbi LaTeX-i toe. Rakenduse Word 2019 for Mac kõige olulisemad funktsioonid üksikasjalikult:

Veelgi parem selgus tänu erinevate vaatevalikute valikule

Kasutajad, kes on Word for Maciga juba tuttavad, tunnevad kohe ära visuaalsed uuendused, mida uus Word 2019 for Mac pakub: lindi kasutajaliides, mis oli Word for Mac 2016 jaoks juba tuttav, on asendatud kaasaegse Windowsiga. -typical Tile pilk kokku. Siin on uus kõige sagedamini kasutatavate elementide ja funktsioonide silmapaistvam paigutus, et neid oleks veelgi lihtsam leida.

Word 2019 for Mac võimaldab kasutada ka tavalist lintoptikat, nii et ka pinda saab ümber kujundada. Ja eriti Wordi kasutamisel puuteekraaniga seadmetes, nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid, on puutetundlikkust suurendatud pliiatsiga sisestamisel.

Lisaks on rakenduses Word 2019 for Mac saadaval uued teemad valge, tumehall ja must; need peenemad taustad toetavad ka keskendunud tekstide kirjutamist ja lugemist. Must pakub tugevaimat kontrasti.

Integreeritud õppevahendid võimaldavad tekstiga tõhusamalt töötada

Isegi professionaalsed kasutajad hindavad programmis Word 2019 for Mac integreeritud õppetööriistu. Algselt mõeldud koolilastele ja üliõpilastele teksti kiirema mõistmise toetamiseks, aitavad need ka kasutajaid, kes kasutavad Wordi regulaarselt kontoris. Õppevahenditega saab näiteks veeru laiust ja tekstivahet, aga ka värve reguleerida, teksti selgem esitus leevendab silmailu.

Tööriistaga "Reafookus" saab lugemisala piirata ühe, kolme või viie reaga ja kui soovite, et tekst teile ette loetaks, tõstetakse äsja loetud lõigud samal ajal esile . See tähendab, et saate hõlpsasti jälgida tekstis kuuldut, teie keskendumisvõime paraneb ja teie tähelepanu on vähem häiritud.

Vanadest Wordi versioonidest juba tuntud "fookusrežiim" täidab sarnast ülesannet, kuna kõik tööriistaribad on peidetud, nii et dokumendi kuva muutub selgemaks.

Kiihelifunktsioon toetab teid aktiveerimisel ka heli tagasisidega. See saadab teid erinevate heliefektidega kirjutamisel ja annab seega akustilisi märguandeid, kui muudate teatud valikuid, aga ka kinnitusena teie tehtud toimingule: näiteks sisu kustutamisel või sisestamisel.

Kui redigeeritakse ulatuslikumaid tekstidokumente, võib üksikute lõikude või konkreetsete jaotiste otsimine kiiresti segadusse ajada. Word 2019 for Macis on lisaks Wordi dokumendi tavapärasele vertikaalsele kuvale, kus kõik lehed keritakse ülevalt alla, saadaval uus vaade "Lehekülgede kaupa", et saaksite Wordi dokumenti sirvida nagu raamat. Ja keskmise pikkusega tekstide jaoks, millel on siiski suurem lehekülgede arv, pakub uus funktsioon "Pisipildid" kiiret orienteerumist: kui see on aktiveeritud, kuvatakse leheküljed väikeses ülevaates, et saaksite otsitavad osad hõlpsamini üles leida. .

Optimeeritud juurdepääsetavus tänu lihtsamale veaparandustoele

Programmis Word 2019 for Mac on lisaks juba kaasasolevatele ja täiustatud funktsioonidele saadaval ka uued tööriistad, mille abil saab tekste optimeerida nii, et need sobiksid ka piiratud lugemis- ja arusaamisega kasutajatele oskusi. Aktiveeritud toetav veaparandus soovitab täiustusi, klõpsates menüükäsule "Kontrolli", millega saate hõlpsalt ühe klõpsuga kohe nõustuda. Samuti on integreeritud rahvusvaheliselt kehtivad standardid, mis on kehtestatud puuetega lugejatele, et muuta tekst paremini mõistetavaks.

Integreeritud tõlkefunktsioon koos tõlkijaga

Kuigi Word kasutajad varem lahkuda Word programmi kirjutamisel või lugemisel võõrsõnade või terve tekstilõigu teises keeles ja kutsus üles veebilehel brauseri kaudu, et saada tõlge, see on nüüd Word 2019 Enam vajalik Maci jaoks: Kõik, mida pead tegema, on kõnealune tekst kursoriga esile tõsta ja aktiveerida integreeritud tõlkefunktsioon koos automaatse kõnetuvastusega. Microsoft Translator Word 2019 for Mac sisaldab üle 60 keele, tõlkida saab 11 keelde.

Vabakäetööriist diagrammide käigupealt joonistamiseks

Puuteplaatidel või nutitelefonidel pakutav on nüüd saadaval ka rakenduses Word 2019 for Mac – koos uue vabakäejoonistamise tööriistaga. Et kasutada vabakäe tööriist, kasutajad ei pea pliiatsi ega touch pind, nad saavad seda kasutada ka arvuti hiirega kaubamärgi teksti lennult või luua visandeid ja valemid, mis saab seejärel muuta, liigutada või kopeerida saab.

Microsoft pakub programmis Word 2019 for Mac vabakäetööriista jaoks mitmeid digitaalseid pliiatseid, sealhulgas pliiatsit joonistamiseks, pliiatsit kirjutamiseks ja esiletõstmiseks mõeldud markerit. Tööriistad on saadaval erineva paksusega pliiatsi, 16 täisvärvi ja 8 efektiga, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe ja muud.

Skaleeritava vektorgraafika sisestamine ja muutmine

Word 2019 for Mac pakub esitluste ja töölehtede illustreerimiseks laia valikut vabalt kasutatavaid ikoone, piktogramme, sümboleid jne, sealhulgas 3D-kujutisi. Skaleeritav vektorgraafika, tuntud ka kui SVG-failid (Scalable Vector Graphics), on eriti huvitav, kuna selle suurust saab muuta, 360° pöörata või värviliselt redigeerida ilma pildikvaliteeti kaotamata.

Kasutage keerukate valemite loomiseks rakenduses Word 2019 for Mac LaTeX-i

Wordi integreeritud valemiredaktor on mitmekülgne tööriist, kuid sellel on oma piirid keerukamate valemite kuvamisel, näiteks teadustekstides sageli leiduvate valemite kuvamisel. Uus Word 2019 for Mac toetab nüüd ka LaTeX-i, rahvusvaheliselt kehtivat standardit professionaalsete ulatuslike valemite loomiseks, mida saab sellega teisendada.

Süsteeminõuded Microsoft Word 2019 kasutamiseks Macis

Allpool loetletud spetsifikatsioonid vastavad nõuetele, et saaksite installida ja käivitada rakenduse Word 2019 for Ma c Apple'i seadmes.

  • Operatsioonisüsteem: kehtiv versioon ühest kolmest praegusest macOS-i operatsioonisüsteemist
  • Protsessor: Intel
  • RAM: vähemalt 4 GB
  • Kõvaketas: vähemalt 3 GB vaba ruumi
  • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Ostke Word 2019 for Mac eraldiseisva Office'i programmina Wiresoftilt

MS Word for Mac on MacOS-i jaoks mõeldud Microsoft Office'i paketi lahutamatu osa. Erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest saate Wiresoftist Word 2019 for Maci veebipoest osta ka eraldiseisva programmina, mitte ainult vastava Office Suite 2019 osana. Wordi programm, mida pakume Macile, on ostuversioon, mis tähendab, et te ei võta endale ühtegi liitumiskohustust, mis seoks teid tasuliste värskendustega. Kui Word 2019 for Mac on eraldiseisev programm, ei pea te järgima mingeid ajapiiranguid. Seega, ostes Wiresoftilt Word 2019 for Mac, säästate ka pikas perspektiivis raha. Eriti füüsilisest isikust ettevõtjad ja väiksemad ettevõtted, kus töötajate arv on väike ja kes ei soovi kasutada ühtegi muud Office'i paketis sisalduvat programmi peale Wordi, on Word 2019 for Mac ostmine eraldi programm on eriti odav võimalus kasutada klassikaline tekstitöötluse tarkvara professionaalselt või eraviisiliselt. See ühe kasutaja litsents on identne Wordi programmiga, mis sisaldub ka Office Suite 2019 for Macis.

Mitte ainult Word 2019 for Mac, vaid ka kõik muud Microsofti tarkvaralitsentsid, mida saate osta Wiresofti tarkvarapoest macOS-i jaoks, on alati originaalsed Microsofti ühe kasutaja täisversioonid. Need pärinevad enamasti hulgilitsentsidest või võivad olla juba kasutatud. See aga ei too teile mingeid miinuseid: tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft Microsofti tarkvara ajutisi ega piiratud testversioone.

See annab teile garantii, et saate pärast ostmist täielikult ja seaduslikult kasutada kõiki Wiresoftist ostetud tarkvaratooteid, sealhulgas selliseid "kasutatud" programme, kuna esimene ostja desinstallib või kustutab need samal ajal neid müüakse Wiresoft. on kustutatud ja on seega 100% uuesti kasutatavaks. Ohutuse mõttes kontrollib Wiresoft kõiki neid litsentsitud tooteid enne edasimüüki nende tegelikku kasutatavust põhjalikult.

Kui teil on lisaküsimusi Word 2019 for Maci või mõne muu kontoritarkvara ostmise kohta, võite meie ekspertide nõuandeid kasutada ka meili, telefoni ja vestluse kaudu.

>

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud