Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WORD MAC 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10144
  • D48-01257
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
63,90 € * 69,90 € * (8,58% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2019 for Mac on klassikalise tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse laialdaselt ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne programm pakub palju intuitiivselt kasutatavaid funktsioone ja vahendeid, mis lähevad kaugemale pelgalt tekstidokumentide loomisest ja redigeerimisest: Seda täiendavad arvukad võimalused nende selgeks struktureerimiseks ja informatiivseks illustreerimiseks graafika ja tabelite abil. Seetõttu sobib for Mac mitte ainult ärikirjavahetuseks, vaid ka professionaalselt kirjutatud aruannete ja esseede, samuti õpilaste ja üliõpilaste lõputööde ja diplomitööde, samuti flaierite, voldikute, brošüüride ja visiitkaartide kujundamiseks. Dokumendid saab printimiseks salvestada otse programmis PDF-vorminguna. for Mac tunneb ära ka teisi failivorminguid, mida saab sellega edasi töödelda Microsoft Office Word Word Word 

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Microsoft Word 2019 Mac'i jaoks eraldiseisev programm

Word 2019 for Mac on uusim versioon Microsoft klassikalisest tekstitöötlustarkvarast, mida kasutatakse laialdaselt ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne programm Office pakub palju intuitiivselt kasutatavaid funktsioone ja vahendeid, mis lähevad kaugemale pelgalt tekstidokumentide loomisest ja redigeerimisest: Seda täiendavad arvukad võimalused nende selgeks struktureerimiseks ja informatiivseks illustreerimiseks graafika ja tabelite abil. Seetõttu sobib Word for Mac mitte ainult ärikirjavahetuseks, vaid ka professionaalselt kirjutatud aruannete ja esseede, samuti lõputööde ja üliõpilastööde, samuti lendlehtede, voldikute, brošüüride ja visiitkaartide kujundamiseks. Worddokumente saab printimiseks otse programmis PDF-vormingus salvestada. Word for Mac tunneb ära ka muud failivormingud, mida saab sellega edasi töödelda.

Word for Mac lihtsustab igasuguste tekstidokumentide loomist, pakkudes laia valikut tüüpilisi, sageli kasutatavaid stiile ning lisavõimalusi muu hulgas tüpograafia ja kujunduse jaoks, et luua loetavat teksti kiiresti ja tõhusalt. Intelligentsed tööriistad, nagu õigekirjakontroll ja paljud autokorrigeerimisvõimalused - sealhulgas kohandatav sõnastik - muudavad kirjade, esseede, paberite ja muude dokumentide kirjutamise õigekirjareeglitele vastavaks.

Kõiki Word for Mac 'is loodud tekste saab tähistada teistele töötajatele kättesaadavaks tegemiseks, näiteks vesimärkide lisamisega, ja seega kaitsta neid kopeerimise eest.

MS Word 2019 for Mac sisaldab lisaks nendele varasemate Wordversioonide tõestatud funktsioonidele muidugi terve rida uusi, sama praktilisi funktsioone, mis muudavad mitte ainult kirjutamise ja redigeerimise, vaid ka keskendunud lugemise veelgi lihtsamaks ja tõhusamaks kui varem. Lisaks ümberkujundatud Ribbonile kuuluvad nende hulka uued vaatevõimalused, mis kiirendavad konkreetsete lausete või lõikude otsimist pikematest tekstifailidest, samuti pimedas režiim, mis on pikemaajalisel töötamisel ekraani ees silmadele mugavam, ning muud õppevahendid, mis muudavad lugemise lihtsamaks, ja mitte ainult õpilaste ja üliõpilaste jaoks. Täiustatud ligipääsetavuse tugi optimeerib tekstid ka nende lugejate jaoks, kelle jaoks on sisu mõistmine raskendatud.

Uus vabakäefunktsioon võimaldab hõlpsasti joonistada visandeid ja skeeme käsitsi ning lisada need otse dokumenti.

Wiresoft Onlineshopist saad Mac e uusima Wordversiooni 2019 ja muidugi selle eelkäijad ning teised Office-programmid Mac e eriti soodsate üksikrakendustena.

Üksikasjalik ülevaade kõigist Word 2019 for Mac uutest funktsioonidest

Mitte ainult Wordjuba tundvad Mac-kasutajad ei hinda 2019. aasta versiooni uusi funktsioone, vaid ka algajad saavad kasu mitmekülgsetest võimalustest, mida pakub professionaalne ja tõhus tekstide loomine ja lugemine selle Office-programmiga. Eriti keskendunud toimetamise funktsioonid ja integreeritud tõlkimisvahendid toetavad ka professionaalide keskendumist veelgi paremini, ilma et peaks avama teist rakendust, kõik on võimalik Word-siseselt. See hõlmab ka eespool mainitud ligipääsetavat dokumentide koostamist ning keeruliste matemaatiliste valemite lisamist LaTeXi toe kaudu. Word 2019 for Mac 'i kõige olulisemad funktsioonid üksikasjalikult:

Veelgi parem selgus erinevate vaatevõimaluste valiku kaudu

Kasutajad, kes on juba tuttavad Word for Maciga, tunnevad kohe ära uue Word 2019 for Mac pakutavad visuaalsed uuendused: Word for Mac 2016'is juba tuttav lint kasutajaliides on siin kombineeritud kaasaegse, Windows-tüüpi plaatide välimusega. Uus on kõige sagedamini kasutatavate elementide ja funktsioonide silmatorkavam paigutus, et neid oleks veelgi lihtsam leida.

Word 2019 for Mac võimaldab ka jätkata tavalise lintide välimuse kasutamist, nii et kasutajaliides saab samuti ümber kujundada. Ja eriti Wordkasutamiseks puutetundlikel ekraanidel, näiteks tahvelarvutites ja nutitelefonides, on puutetundlikkust parandatud pliiatsi sisestamiseks.

Word 2019 for Macis on saadaval ka uued valged, tumehallid ja mustad teemad, need peenemad taustad toetavad ka keskendunud teksti kirjutamist ja lugemist. Must värvus pakub selles osas kõige tugevamat kontrasti.

Sisseehitatud õppevahendid võimaldavad teksti tõhusamalt töödelda

Professionaalsed kasutajad hindavad ka Word 2019 for Mac sisseehitatud õppevahendeid. Algselt mõeldud õpilastele, et toetada teksti kiiremat mõistmist, aitavad need ka kasutajaid, kes kasutavad Wordregulaarselt kontoris. Õppevahenditega saate näiteks reguleerida veergude laiust ja tekstivahe, aga ka värve, teksti selgem kuvamine kergendab silmi.

Tööriista "Rida fookus" abil saab lugemisala piirata ühe, kolme või viie reaga ning kui soovite teksti ette lugeda, siis on parajasti loetavad lõigud samaaegselt esile tõstetud. See muudab tekstis kuuldu jälgimise lihtsamaks, parandab keskendumist ja vähendab tähelepanu hajutamist.

Vanematest Wordversioonidest juba tuntud "fookusrežiim" täidab samuti sarnast ülesannet, varjates kõik tööriistaribad, nii et dokumendi kuvamine muutub selgemaks.

Funktsioon Cue Audio toetab teid ka helisignaaliga, kui see on aktiveeritud. See saadab teid kirjutamise ajal erinevate heliefektidega, andes kuuldavaid vihjeid, kui muudate teatavaid valikuid, aga ka kinnitust sooritatud tegevuse kohta: näiteks sisu kustutamisel või lisamisel.

Mahukamate tekstidokumentide redigeerimisel võib üksikute lõikude või konkreetsete lõikude otsimine kiiresti segadust tekitada. Word 2019 for Macis on lisaks tavapärasele Worddokumendi vertikaalsele vaatele, kus kõik leheküljed keritakse ülevalt alla, saadaval ka uus vaade "Lehekülgede kaupa", nii et saate Worddokumenti nagu raamatut lehitseda. Keskmise pikkusega, kuid suure lehekülgede arvuga tekstide puhul pakub samuti uus funktsioon "Väikepildid" kiiret orienteerumist: kui see on aktiveeritud, kuvatakse leheküljed väikeses ülevaates, mis hõlbustab otsitavate kohtade leidmist.

Optimeeritud ligipääsetavus tänu lihtsamale veaparanduse toetusele

Lisaks juba lisatud ja täiustatud funktsioonidele on Word 2019 for Macis ka uued vahendid, mis optimeerivad teksti, et muuta see kättesaadavaks piiratud lugemis- ja arusaamisvõimega kasutajatele. Aktiveeritud toetav veaparandus pakub parandusi, klõpsates menüüpunktil "Review", mille saate hõlpsasti ühe klõpsuga kohe heaks kiita. Integreeritud on lisaks ka rahvusvaheliselt kehtivad standardid tagasi, mis võeti kasutusele selliste puudega lugejate jaoks, et teksti mõistmine oleks lihtsam.

Integreeritud tõlkefunktsioon koos tõlkijaga

Kui varem pidid Wordkasutajad võõrkeelsete sõnade või terve tekstiosa kirjutamisel või lugemisel teises keeles lahkuma Wordprogrammist ja kutsuma veebilehe üles brauseri kaudu, et saada sealt tõlge, siis nüüd ei ole see Word 2019 for Macis enam vajalik: Kõik, mida peate tegema, on valida kursoriga asjaomane tekst ja aktiveerida integreeritud tõlkefunktsioon koos automaatse keeletuvastusega. Microsoft Translator Word 2019 for Mac sisaldab üle 60 keele, 11 keelt saab tõlkida protsessi käigus.

Vabakäe tööriist spontaanseks diagrammide joonistamiseks

See, mis on võimalik puuteplaatidel või nutitelefonides, on nüüd saadaval ka Word 2019 for Macis - uue tööriistaga Freehand Drawing. Vabakäevahendi kasutamiseks ei ole kasutajatel vaja pliiatsit või puutepliiatsit, vaid nad saavad seda kasutada ka arvutihiirega, et spontaanselt teksti märkida või visandeid ja valemeid luua, mida saab seejärel ka edasi redigeerida, liigutada või kopeerida.

Microsoft pakub Word 2019 for Mac' i vabakäevahendi jaoks korraga mitut digitaalset pliiatsit, sealhulgas pliiatsit joonistamiseks, pliiatsit kirjutamiseks ja markerit esiletõstmiseks. Tööriistad on saadaval erineva pliiatsi laiusega, samuti 16 ühevärvilist ja 8 efekti, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe ja muud, mille vahel saab valida.

Sisestage ja redigeerige skaleeritavat vektorgraafikat

Word 2019 for Mac pakub ulatuslikku tasuta kasutatavate ikoonide, piktogrammide, sümbolite jne raamatukogu, sealhulgas 3D-pilte esitluste ja töölehtede illustreerimiseks. Skaleeritav vektorgraafika, mida nimetatakse ka SVG (Scalable Vector Graphics) failideks, on eriti huvitav, sest neid saab muuta suuruse järgi, pöörata 360° või isegi värviliselt muuta ilma pildikvaliteedi kaotamiseta.

LaTeXi kasutamine Word 2019 for Macis keeruliste valemite loomiseks

Wordsisseehitatud valemite redaktor on mitmekülgne tööriist, kuid see jõuab oma piiridesse, kui tegemist on keerukamate valemite esitamisega, mida sageli leidub teaduslikes tekstides. Uus Word 2019 for Mac toetab nüüd LaTeXi, rahvusvahelist Standard professionaalsete ulatuslike valemite loomisel, mida saab sellega konverteerida.

Süsteeminõuded Microsoft Word 2019 kasutamiseks Mac

Allpool loetletud spetsifikatsioon on nõuded Word 2019for Mac'i installimiseks ja käivitamiseks Apple'i seadmes.

  • Operatsioonisüsteem: ühe kehtiva versiooni ühest kolmest praegusest macOS-operatsioonisüsteemist
  • Protsessor: Intel
  • Mälu: vähemalt 4 GB
  • Kõvaketas: vähemalt 3 GB vaba ruumi
  • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Osta Word 2019 for Mac iseseisva programmina Wiresoftist aadressil Office

MS Word for Mac on lahutamatu osa Microsoft Office paketist macOSi jaoks. Wiresoftis saate erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest osta veebipoest Word 2019 for Mac ka iseseisva programmina, mitte ainult vastava Office suite 2019 osana. Meie poolt pakutav Wordprogramm Mac e on ostuversioon, mis tähendab: te ei võta endale mingit tellimuslepingut, mis seob teid tasuliste uuendustega. Kuna Word 2019 for Mac on eraldiseisev programm, ei pea te ka selle kasutamisel järgima mingeid ajalisi piiranguid. Seega, kui ostate Word 2019 for Mac'i Wiresoftist, säästate ka pikemas perspektiivis raha. Eriti füüsilisest isikust ettevõtjatele ja väikese arvu töötajatega väikeettevõtetele, kes ei soovi kasutada ühtegi teist Office paketis sisalduvat programmi, on Word 2019 for Mac'i ostmine eraldiseisva programmina eriti odav viis klassikalise tekstitöötlusprogrammi professionaalseks või eraviisiliseks kasutamiseks. See ühe kasutaja litsents on identne programmiga Word, mis on samuti lisatud Office Suite 2019 for Mac'ile.

Mitte ainult Word 2019 for Mac, vaid ka kõik muud Microsoft tarkvara litsentsid, mida saate osta Wiresoft Software Shopist macOS-i jaoks, on alati originaalsed Microsoft ühe kasutaja täisversioonid. Need pärinevad tavaliselt mahulitsentsidest või võivad olla juba kasutatud. See ei sea teid siiski ebasoodsasse olukorda: Wiresoft ei paku maineka tarkvaramüüjana Microsoft tarkvara prooviversioone, mis kehtivad piiratud aja jooksul või mida saab kasutada piiratud viisil.

Seetõttu on teil garantii, et iga Wiresoft ostetud tarkvaratoode on teile pärast ostu sooritamist täielikult ja seaduslikult kasutatav, ka sellised "kasutatud" programmid, kuna see on esimese ostja poolt samal ajal Wiresoftile müümisega deinstalleeritud või kustutatud ja on seega jälle 100% kasutatav. Turvalisuse huvides testib Wiresoft kõiki neid litsentsitooteid enne edasimüüki põhjalikult nende tegeliku kasutatavuse suhtes.

Kui teil on lisaküsimusi Word 2019 for Mac või mõne muu tarkvara Office ostmise kohta, saate meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad