Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 for Windows on iga ettevõtte jaoks hädavajalik vahend. See võimaldab töötajatel töötada kõikjal ja mis tahes seadmega. VMware Workstation Pro 16 abil saate ühes arvutis kasutada mitut operatsioonisüsteemi ja...
129,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 for Windows on võimas Desktop virtualiseerimistarkvara, mis võimaldab ühes arvutis käivitada mitu operatsioonisüsteemi. See on ideaalne tarkvaraarendajatele, testijatele ja IT-spetsialistidele, kes peavad oma...
110,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 14 for Windows kliendina olen selle tarkvara jõudluse ja funktsioonidega väga rahul. Võimalus käivitada minu arvutis korraga mitut operatsioonisüsteemi on äärmiselt kasulik ja kasutajaliides on hõlpsasti kasutatav....
92,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Kuidas kasutada VMware Workstation Pro 17 Mis tahes rakendust, mis töötab Standard arvutis, saab käivitada VMware Workstation Pro virtuaalmasinas. VMware Workstation Pro 17 on täielik arvuti, millel on täielikud võrgu- ja...
162,90 € *

Mida saab Workstation Pro teha?

VMware Workstation Pro pakub laias valikus funktsioone ja vahendeid, et projekteerida tarkvara mis tahes lõppseadmetele, aga ka platvormidele või pilvedele ning testida seda kõige erinevamates keskkondades. Workstation Pro toimib nagu andmekeskus, mis töötab ühes arvutis. Sõltuvalt versioonist sisaldab Workstation Pro järgmisi funktsioone ja funktsioone:

 • Mitme operatsioonisüsteemi samaaegne käivitamine ühes arvutis: VMware Workstation Pro abil saab luua mitte ainult reaalseid Linux ja Windows VM-sid, vaid ka teisi Desktop-, tahvelarvuti-, samuti keskkondi, sealhulgas virtuaalse võrgu simulatsiooni ja võrgutingimusi. Loodud VM-id saab kasutada ka koodi arendamiseks, lahenduste arhitektuuriks ja rakenduste testimiseks.
 • Luua turvaline ühendus vSphere, ESXi ja teiste Workstation serveritega: VMware Workstation Pro saab kasutada mitte ainult virtuaalmasinate, vaid ka füüsiliste hostide käivitamiseks ja juhtimiseks. Neid saab kasutada Remote hostidena, et täita tüüpilisi haldusülesandeid, nagu väljalülitamine ja taaskäivitamine, toitejuhtimine, hooldusrežiimi aktiveerimine ja uute virtuaalmasinate loomine.
 • Tõestatud integreeritud VMware hüperviisori abil on lihtne VM-i kohalike arvutite vahel üle kanda, mis aitab veelgi suurendada arendajate tootlikkust.
 • Suur hulk arendus- ja testimisfunktsioone praktiliselt iga platvormi jaoks: Workstation Pro ei toeta mitte ainult sadu erinevaid operatsioonisüsteeme, vaid ühildub ka erinevate Cloud- ja konteineritehnoloogiatega, nagu Docker ja Kubernetes.
 • Kõrge kaitse keskkondade isoleerimise abil: Workstation Pro on üks kõige turvalisematest hüperviisoritest, mis pakub IT-turbespetsialistidele võimsaid funktsioone, sealhulgas turvalise teise töölaua loomist, et kasutada erinevaid seadistusi andmekaitseks, võrgukonfiguratsioone ja vahendeid, samuti erinevaid kohtuekspertiisi vahendeid operatsioonisüsteemi haavatavuste tuvastamiseks.

Muud funktsioonid Workstation Pro

Workstation Pro pakub oluliselt rohkem funktsioone ja võimalusi kui Workstation mängija, millega ei ole võimalik käivitada samaaegselt mitut virtuaalmasinat. Sõltuvalt kasutatavast Workstation Pro versioonist on lisatud ka järgmised funktsioonid:

 • Lihtne SSH sisselogimine hiireklikiga, ühendusandmed tuleb sisestada ainult esimesel korral.
 • Workstation Pro abil saab virtuaalmasinaid krüpteerida ja krüpteeritud virtuaalmasinaid käivitada. Lisaks saab virtuaalmasinate konfigureerimiseks piirata kasutajaõigusi.
 • Virtuaalsed võrgud Windows hosts saab ümber nimetada, sealhulgas DHCP, NAT, IP-aadressid, LAN-segmendid, Samba (Linux) ning pakettide kadumise ja latentsuse simulatsioon.
 • Snapshotide funktsiooni abil saavad testijad ja arendajad pärast muudatusi või uuendusi virtuaalmasina eelmisse olekusse tagasi viia.
 • Virtuaalmasinate kloonimine on võimalik kahes variandis: seotud kloonid on virtuaalse masina koopiad, mis jagavad virtuaalset kõvaketast; täielikud kloonid seevastu on virtuaalse masina täielikud koopiad või virtuaalsete kõvaketaste koopiad.
 • Koos Workstation Server VMware Workstation Pro , jagatud või Remote VM-i saab käivitada ja kasutada teiste VMware tööjaamade poolt võrgu kaudu.
 • Uue käsurea liidese vctl abil saab kasutada kohalikke OCI konteinereid ja Kubernetes'i klastreid, sealhulgas võimalusi VM-de, virtuaalsete võrkude ja virtuaalsete ressursside isoleerimiseks; VM-e ja konteinereid saab käivitada ka ühel arvutil.
 • Workstation Pro toimib arendus- ja testimisfunktsioonina kõigi platvormide jaoks, samuti x86 operatsioonisüsteemide virtualiseerimiseks.
 • VMide jaoks saab luua ja konfigureerida keerukaid virtuaalseid IPv4- ja IPv6-võrke, sealhulgas simuleerida võrgu latentsust ja ribalaiust, et luua reaalsed stsenaariumid.
 • Uue versiooni Workstation Pro võimas 3D-graafika võimaldab 3D-rakenduste sujuvat käivitamist, sealhulgas DirectX 11 ja OpenGL 4.1 tuge VM-des ja mängudes.

Üldised süsteeminõuded

VMware Workstation Pro saab töötada x86 Standard riistvaral, millel on Inteli ja AMD protsessorid (64 bitti), samuti Windows ja Linuxi operatsioonisüsteemidel (64 bitti). Järgmised miinimumnõuded peavad olema täidetud:

 • Ühilduv x86/AMD64 protsessor 64-bitise, 2011. aasta või uuema versiooniga (üksikuid protsessoreid ei toetata)
 • Core-Kiirus: 1,3 GHz või kiirem
 • Mälu: 2 GB; soovitatav 4 GB RAM või rohkem

Sõltuvalt VMware Workstation Pro versioonist võivad kehtida teistsugused või kõrgemad nõuded.