Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10603
  • WS17-PLAY-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
110,90 € * 123,90 € * (10,49% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"

Avastage virtualiseerimise maailm koos VMware Workstation Player 17 for Windowsiga

VMware Workstation Player 17 tutvustus

Tere tulemast virtuaalmasinate maailma! VMware Workstation Player 17 for Windows avab ukse paljudele võimalustele nii arendajatele, IT-spetsialistidele kui ka algajatele. See võimas tarkvara võimaldab teil luua ja käivitada virtuaalmasinaid oma Windows-arvutis, seda kõike intuitiivse kasutajaliidese abil.

Paindlikkus ja ühilduvus

VMware Workstation Player 17 abil saate luua, käivitada ja jagada virtuaalmasinaid, olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud professionaal. Tänu paljudele toetatud operatsioonisüsteemidele, sealhulgas Windows, Linux ja muud, saate paindlikult valida oma vajadustele kõige paremini vastava keskkonna. Kui soovite testida rakendusi, arendada uut tarkvara või simuleerida keerulisi võrke, pakub VMware Workstation Player 17 teie projektide jaoks õigeid vahendeid.

Võimsad funktsioonid tootlikkuse ja turvalisuse tagamiseks

Töötage tõhusamalt selliste funktsioonide abil nagu hetkepilte, mis võimaldavad teil jäädvustada oma virtuaalmasina oleku konkreetsel ajahetkel ja taastada selle vajaduse korral. Lisaks pakub VMware Workstation Player 17 turvalist liivakasti keskkonda, kus saate katsetada uut tarkvara või käivitada kahtlasi faile isoleeritult, ilma et see ohustaks teie vastuvõtvat operatsioonisüsteemi. Tänu võimalusele isoleerida virtuaalmasinad ja kontrollida võrguühendusi saate kaitsta oma andmeid ja privaatsust, samal ajal kui saate tööd teha.

Saamatu integratsioon ja kasutusmugavus

VMware Workstation Player 17 sujuv integreerimine töökeskkonda võimaldab teil hõlpsasti luua, hallata ja jagada virtuaalmasinaid. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ja intuitiivsetele juhtelementidele saate kiiresti alustada ja kasutada virtualiseerimise kogu potentsiaali ilma keerulisi seadistusi tegemata. Tänu suure eraldusvõimega kuvarite ja mitme monitori seadistuste toetusele saate oma virtuaalmasinaid hõlpsasti hallata ja erinevate süsteemide vahel sujuvalt vahetada.

Kogege IT-tööstuse tulevikku koos VMware Workstation Player 17 for Windowsiga ja avastage paindlikkuse, tootlikkuse ja turvalisuse uus mõõde. Suurendage oma tõhusust, minimeerige riske ja kogege virtualiseerimise piiramatuid võimalusi - ja seda kõike spetsiaalselt teie vajaduste jaoks loodud tarkvara abil. Alustage juba täna ja sukelduge uuenduste ja võimaluste maailma!

Lingid aadressile "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Klientide hinnangud "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad