Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
791,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

VMware vSphere 7 Standard on valdkonna juhtiv virtualiseerimisplatvorm, mis pakub teie rakendustele igakülgset turvalisust ja tuge. vSphere 7 abil saate käivitada mis tahes töökoormust virtualiseeritud keskkonnas, suurendada tõhusust lihtsustatud Management abil ja vähendada kulusid sisseehitatud katastroofide taastamise abil.

VMware vSphere 7 Standard on võimas virtualiseerimisplatvorm, mis aitab teie ettevõttel kulusid kokku hoida ja tõhusust suurendada. Allpool on toodud mõned peamised eelised VMware vSphere 7 Standard:

1. Suurem tõhusus - VMware vSphere 7 Standard aitab teil konsolideerida oma Server ja käivitada mitu rakendust ühel aadressil Server, mis võib suurendada tõhusust ja kulude kokkuhoidu.

2. Parem kättesaadavus - VMware vSphere 7 Standard aitab teil saavutada oma rakenduste kõrget kättesaadavust selliste funktsioonide abil nagu live-migratsioon, veatolerantsus ja Distributed Resource Scheduler (DRS).

3. Täiustatud turvalisus - VMware vSphere 7 Standard pakub andmete kaitsmiseks selliseid turvaelemente nagu rollipõhine juurdepääsukontroll, sissetungi tuvastamise ja ennetamise süsteem (IDS/IPS) ning virtuaalsed tulemüürid.

VMware vSphere 7 Standard on valdkonna juhtiv servervirtualiseerimisplatvorm, mis pakub igakülgseid funktsioone ja võimalusi igas suuruses andmekeskustele. VMware vSphere 7 Standard abil saate oma rakendused koondada vähematele serveritele, säästes nii riistvara-, energia-, jahutus- ja Management kulusid. Tänu sisseehitatud veatolerantsusele ja katastroofide taastamise kaitsele võite olla kindel, et teie ettevõte töötab alati turvaliselt.

 
Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .