Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
713,90 € * 791,90 € * (9,85% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

Ülevaade VMware vSphere 7-st Standard

Tere tulemast uude virtualiseerimise ja pilvandmetöötluse ajastusse koos VMware vSphere 7 Standard, valdkonna juhtiva servervirtualiseerimistarkvaraga. vSphere 7 Standard tugineb eelmiste versioonide tugevale alusele ning toob kaasa hulga uusi funktsioone ja täiustusi, mis on mõeldud IT-infrastruktuuri haldamise lihtsustamiseks ja tegevuskulude vähendamiseks, suurendades samal ajal töökindlust ja jõudlust.

Olenemata sellest, kas olete väikeettevõte, kes otsib võimalusi oma IT-infrastruktuuri optimeerimiseks, või suurettevõte, kes peab vastama kasvava ettevõtte nõudmistele, vSphere 7 Standard võib teie IT-tegevust põhjalikult muuta.

Serveri virtualiseerimise järgmine tase

vSphere 7 Standard annab teile võimaluse konsolideerida mitu operatsioonisüsteemi ja rakendust ühte füüsilisse serverisse. See toob kaasa parema ressursikasutuse, väiksemad riistvarakulud ja lihtsama IT-infrastruktuuri haldamise.

Lisaks sisaldab vSphere 7 Standard parandusi protsessori ajaplaneerimise, mäluhalduse ja võrguvõimaluste osas, mis aitavad maksimeerida virtuaalmasinate jõudlust ja vähendada vajadust füüsilise riistvara järele.

Tegevuse optimeerimine

VSphere 7 Standard abil saate automatiseerida toiminguid, vähendada käsitsi sekkumist ja suurendada tõhusust. Automatiseerides rutiinseid ülesandeid, nagu VMide eraldamine, koormuse tasakaalustamine ja võimsuse planeerimine, saate optimeerida oma IT-keskkonna toimimist ja suurendada tootlikkust.

Parandage turvalisust ja vähendage riske

Teie andmete ja rakenduste turvalisus on esmatähtis ning vSphere 7 Standard pakub tugevat turvaelementide kogumit, et tagada teie virtuaalkeskkonna kaitse ohtude eest.

Parandage andmete turvalisust

vSphere 7 Standard pakub mitmeid turvalisuse parandusi, sealhulgas VM-i krüpteerimist, turvalist käivitamist VM-de ja hostide jaoks ning täiustatud kontrolljälje võimalusi. Need funktsioonid tagavad, et teie andmed on turvalised nii puhkeseisundis kui ka liikumises, ning annavad teile vahendid, mida vajate nõuetele vastavuse nõuete täitmiseks.

Vähendage riski

Tagades teie rakenduste ja andmete kättesaadavuse, aitab vSphere 7 Standard minimeerida äritegevuse häirete riski. See pakub mitmeid kättesaadavuse funktsioone, sealhulgas vSphere High Availability (HA), Fault Tolerance ja vMotion, mis aitavad vähendada seisakuid ja tagada äritegevuse järjepidevuse.

VMware vSphere 7 Standard on rohkem kui lihtsalt virtualiseerimisplatvorm. See on võimas vahend, mis võimaldab teil optimeerida oma IT-keskkonda, vähendada tegevuskulusid, kaitsta andmeid ja rakendusi ning maksimeerida IT-investeeringute väärtust. Tänu oma ulatuslikule funktsioonikogumile ning tõestatud töökindlusele ja jõudlusele on vSphere 7 Standard suurepärane valik igas suuruses ettevõtetele.

Lihtsustatud haldamine ja kontroll

VSphere 7 Standard abil on teil alati kontroll IT-keskkonna üle. Platvorm pakub tsentraliseeritud ja ühtset haldusliidest, mis integreerub sujuvalt olemasolevate haldusvahenditega. See lihtsustab teie infrastruktuuri haldamist, olenemata sellest, kas see asub teie enda andmekeskuses või pilves.

Intuitiivne kasutajaliides

VSphere 7 Standard intuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab administraatoritel luua, konfigureerida ja hallata virtuaalmasinaid ja muid ressursse vaid paari klikiga. Lisaks annab vCenter Serveri haldusliides ühtse ülevaate kogu vSphere'i infrastruktuurist, mis muudab ressursside haldamise ja jälgimise palju lihtsamaks.

Sisseehitatud juhtimisseadmed

vSphere 7 Standard sisaldab mitmesuguseid juhtimismehhanisme, sealhulgas poliitikapõhist juhtimist, mis võimaldab teil eraldada ja reguleerida ressursse vastavalt teie rakenduste konkreetsetele vajadustele. Lisaks võimaldavad sellised funktsioonid nagu Role-Based Access Control ja vSphere Single Sign-On täpselt kontrollida juurdepääsu ja õiguste seadistusi, mis aitavad tugevdada teie virtuaalkeskkonna turvalisust.

Tulevikukindlus koos VMware vSphere 7-ga Standard

Ajal, mil tehnoloogiline maastik areneb pidevalt, on oluline, et teie virtualiseerimisplatvorm hoiaks sammu uusimate tehnoloogiate ja standarditega. VMware vSphere 7 Standard on loodud vastama kaasaegsete IT-keskkondade muutuvatele vajadustele, kindlustades samal ajal teie investeeringud tulevikukindlaks.

Toetus uusimatele tehnoloogiatele

vSphere 7 Standard toetab x86 riistvara, operatsioonisüsteemide ja rakenduste viimaseid põlvkondi. Samuti pakub see optimeeritud tuge kaasaegsetele rakendusraamistikele ja programmeerimiskeeltele, mis teeb sellest ideaalse platvormi kaasaegsete rakenduste arendamiseks ja kasutuselevõtuks.

Ettevalmistatud tulevikuks

Tänu täiustatud arhitektuurile ja toetusele uutele tehnoloogiatele, nagu Kubernetes ja konteinerdamine, on vSphere 7 Standard hästi varustatud, et vastata tulevaste IT-keskkondade nõudmistele. Ükskõik, kas plaanite luua hübriidpilvekeskkonna, arendada kaasaegseid rakendusi või kasutada tehisintellekti ja masinõpet, vSphere 7 Standard on valmis teid sellel teel aitama.

VMware vSphere 7 Standard abil saate realiseerida oma IT-keskkonna kogu potentsiaali. Tänu oma ulatuslikele võimsatele funktsioonidele ja täiustustele aitab vSphere 7 Standard vähendada IT-komplekssust, suurendada tegevuse tõhusust, tugevdada turvalisust ja suurendada paindlikkust - ja seda kõike ühe ühtse platvormi abil. Kasutage vSphere 7 Standard võimsust ja paindlikkust, et saavutada oma IT-eesmärgid ja viia oma äri edasi.

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad