Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Teie ettevõtte jaoks on eriti oluline, et töötajate ja klientide vahel oleksid alati paindlikud suhtluskanalid. Eelkõige on esmatähtis turvaline e-posti liiklus, kohtumiste koordineerimine,...
345,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Lisaks tekstitöötlusele ja tabelitele on ettevõtetes oluline roll e-kirjade, kohtumiste, kontaktide ja ülesannete haldamisel. Igapäevaste suhtlusülesannetega toimetulekuks on Microsoft Exchange...
2 029,90 € *

Microsoft Exchange Server 2019: kaasaegse ärikommunikatsiooni nurgakivi

Sissejuhatus Exchange Server 2019'ile

Microsoft Exchange Server 2019 on Microsofti laialdaselt kasutatava e-posti ja kalendriserveri uusim versioon, mis on mõeldud organisatsioonidele, kes otsivad töökindlat kohapealset kommunikatsiooni- ja koostöölahendust. Tänu täiustatud turvafunktsioonidele, jõudlusele ja täiustatud kasutajakogemusele on Exchange 2019 jätkuvalt eelistatud valik organisatsioonidele kogu maailmas.

Mida uut on Exchange Server 2019'is?

Exchange Server 2019 toob oma eelkäijatega võrreldes palju parandusi, sealhulgas suurema skaleeritavuse, täiustatud otsingufunktsiooni ja tugevama integratsiooni teiste Microsofti toodetega, nagu SharePoint ja Skype for Business.

Exchange Server 2019 põhifunktsioonid

Skaleeritavus ja jõudlus

Suurettevõtetele mõeldud Exchange Server 2019 toetab suuremat kasutajate arvu ühe serveri kohta ja suuremaid postkaste tänu täiustatud salvestusarhitektuurile ja jõudluse optimeerimisele.

Parandatud otsingufunktsioonid

Exchange Server 2019 puhul on otsinguarhitektuur ümber kujundatud, et pakkuda kiiremaid ja täpsemaid tulemusi, mis on eriti kasulik suurte andmehulkadega organisatsioonidele.

Turvalisus ja nõuetele vastavus

Exchange Server 2019 parandab turvalisust selliste funktsioonidega nagu sõnumite transporttasandi ja puhkeoleku ajal toimuv krüpteerimine ning on varustatud sisseehitatud andmekaotuse vältimise (DLP) mehhanismide ja täiustatud vastavusvõimalustega.

Täiustatud ohukaitse

Turvafunktsioonid hõlmavad kaitset selliste ohtude, nagu andmepüük ja pahavara vastu, mis on spetsiaalselt loodud ettevõtte side kaitsmiseks.

Haldus- ja juhtimisfunktsioonid

Exchange Server 2019 pakub administraatoritele täiustatud vahendeid ja liideseid serverkeskkonna haldamiseks, hoolduseks ja süsteemi jõudluse jälgimiseks.

Lihtsustatud haldus

Exchange 2019 lihtsustatud halduskontseptsioon võimaldab IT-meeskondadel täita ülesandeid kiiremini ja tõhusamalt kui kunagi varem.

Exchange Server 2019 olulisus

Tulevikukindlus ja kohanemisvõime

Exchange Server 2019 on loodud vastama kaasaegsete organisatsioonide muutuvatele vajadustele, keskendudes tugevalt turvalisusele, kasutajakogemusele ja integreerimisele Microsoft 365 ökosüsteemi.

Integratsioon pilvega

Kuigi Exchange 2019 on mõeldud kohapealseks kasutamiseks, pakub see sujuvaid üleminekuid pilve, võimaldades organisatsioonidel kasutada hübriidkeskkonna paindlikkust.

Microsoft Exchange Server 2019 esindab ettevõtete kommunikatsioonilahenduste tipptaset, pakkudes tugevat, skaleeritavat ja turvalist platvormi. Selles kategooriatekstis antakse põhjalik ülevaade, mis aitab teil mõista Exchange Server 2019 võimalusi ja väärtust teie organisatsiooni jaoks.

Kategooriad