Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Teie ettevõtte jaoks on eriti oluline, et töötajate ja klientide vahel oleksid alati paindlikud suhtluskanalid. Eelkõige on esmatähtis turvaline e-posti liiklus, kohtumiste koordineerimine,...
382,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Lisaks tekstitöötlusele ja tabelitele on ettevõtetes oluline roll e-kirjade, kohtumiste, kontaktide ja ülesannete haldamisel. Igapäevaste suhtlusülesannetega toimetulekuks on Microsoft Exchange...
2 254,90 € *

Microsoft Exchange Server 2019 tõestatud eelised

Kasutades nn postkastiserveri rolli, koondab Exchange Server sellised transporditeed nagu Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery ja Frontend Transport, parandades seeläbi oluliselt protsessori jõudlust.

E-kirjade, kohtumiste ja ülesannete tõhus haldamine ja korraldamine

Intelligentne postkast tagab töötajatele suurema tootlikkuse ja tõhususe. Isikupärastamisvõimaluse ja ulatusliku otsingufunktsiooni abil saab kiiresti leida mitte ainult e-kirju, vaid ka kontakte, kohtumisi ja ülesandeid. Microsoft Exchange Server 2019 Standardi abil on kõik olulised andmed teie käsutuses. Proovitud Microsoft Outlooki e-posti kliendiprogramm pakub teile tuttavat Windowsi kasutajaliidest.

Turvalisus koos Windows Server 2019 Core'iga

Windows Server Exchange 2019 töötab Windows Server 2019 Core'il ja pakub seega kõige usaldusväärsemat ja ka kõige usaldusväärsemat platvormi teie sõnumivahetuse infrastruktuuri jaoks. Tõhusamalt kasutatavad süsteemiressursid, nagu protsessori südamikud, mälu ja salvestusruum, suurendavad tootlikkust. Kasutades uusimaid krüpteerimis- ja hashing-algoritme, on teie andmete kaitse veelgi parem. Rutiinsete ülesannete haldamine muutub veelgi lihtsamaks. Ja Outlook Mobile pakub turvalist mobiilset juurdepääsu Exchange Online'ile liikvel olles.

Kõige olulisemad Microsoft Exchange Server 2019 uuendused lühidalt

Windows Serveri uusimate versioonide uued ja täiustatud tehnoloogiad, funktsioonid ja teenused aitavad nüüd paremini kasutajatel ja organisatsioonidel suunata oma töö fookust kommunikatsioonilt koostööle. Selle tulemusel aitab Exchange Server 2019 vähendada ka kogukulu, kuna Exchange Serveri rakendusi saab kasutada nii kohapeal kui ka pilves.

Sellele lisandub parem jõudlus, suurem turvalisus ründajate eest kaitsmisel ja täiustatud haldusvõimalused serveriadministraatorite jaoks.

Exchange Server 2019 töötab Windows Server 2019 Core'il, mis teeb sellest ühe kõige turvalisema ja usaldusväärsema platvormi teie organisatsiooni sõnumiinfrastruktuuri jaoks.

Microsoft Exchange Server 2019 uuendused toovad kasu nii lõppkasutajatele kui ka administraatoritele:

Meta Cache Database (MCDB)

Exchange 2019 pakub organisatsioonidele võimalust kasutada Meta Cache Database'i, kui nad kasutavad oma füüsilist serverit SSD-kettaga. See automatiseerimisskript varundab metaandmeid, näiteks postkasti kaustastruktuuri, ning kiirendab nii juurdepääsu kui ka otsingut. Lisaks võimaldab see administraatoritel luua ruumi rohkematele kasutajatele serveriinstantsis. MCDB kasutamine aitab seega kaasa kulude vähendamisele.

Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC)

Server Exchange 2019 dünaamiline andmebaasi vahemälu võimaldab salvestusmahtu dünaamiliselt kohandada vastavalt olukorrale. See tähendab, et olemasolevat mälumahtu saab paremini kasutada, isegi kui aktiivsete andmebaaside arv muutub, ning Exchange Serveril on ka suurem kiirus.

Otsingu indeks

Exchange Server 2019-s on otsinguindeks täielikult ümber korraldatud. Kui varasemates versioonides oli see varem eraldatud postkasti andmebaasist, siis nüüd asub see otse seal. Sellel uuendusel on kaks otsustavat eelist: Ühest küljest lihtsustub oluliselt haldamine ja teisest küljest suureneb otsingukiirus.

Windows Server Core

Windows Server Core'i abil võimaldab Exchange Server Edition kõigil administraatoritel lihtsustada serversüsteemi standardversiooni. Lihtsam disain muudab konfigureerimise lihtsamaks ja tarbetud teenuseid, mis tarbivad ressursse, saab neutraliseerida. Lisaks pakub Windows Server Core ka suuremat turvalisust, sest ühest küljest on sissetungijate jaoks vähem ründepunkte ja teisest küljest on turvalisust ohustavate vigade sisseviimise oht oluliselt väiksem.

Kliendi juurdepääsu reeglid

Uus Exchange'i versioon annab administraatoritele kliendi juurdepääsu reeglite abil laiendatud võimalused piirata juurdepääsu serverite konfiguratsioonialale. See ei mõjuta mitte ainult halduskeskust ennast, vaid ka PowerShelli, mis vastutab süsteemide konfigureerimise, haldamise ja automatiseerimise eest.

Administraatorid saavad kasutada praeguseid kliendi juurdepääsu reegleid, et kontrollida ühendust Exchange'iga IP-aadressi, teatud autentimistüübi ja kasutaja omaduste alusel - ka sõltuvalt riigist või piirkonnast - ning vajaduse korral blokeerida seda otse serveri kaudu, ilma et oleks vaja tugineda tulemüürile. Samuti saavad nad kliendijuurdepääsureeglitega lubada kindlaksmääratud kasutajatel kasutada PowerShelli teatud aja jooksul.

Kalendri laiendused

Exchange 2019 versiooniga saavad lõppkasutajad kasu eelkõige uutest praktilistest funktsioonidest, mis mõjutavad kalendrit, siin eelkõige koosolekute korraldamist:

  • Vaikimisi lõppkuupäev. See funktsioon on seotud korduvate koosolekute korraldamisega mõistliku arvu ulatuses.
  • Mitte edastada. See funktsioon võimaldab korraldajal takistada koosolekul osalejatel päringute edastamist teistele adressaatidele.
  • Täiustatud kalendri haldamine. See võimaldab administraatoritel tühistada koosolekud, mille on korraldanud näiteks puhkusele minev või ettevõttest lahkunud isik.
  • Väljaspool kontorit edastatavate sõnumite konfigureerimine sisaldab nüüd kolme lisavõimalust: Blokeerige oma kalender teatud ajavahemikuks; Lükake tagasi kõik teatud ajavahemiku jooksul saadetud koosolekute taotlused; Lükake tagasi kõik selle ajavahemiku jooksul saadetud koosolekute taotlused.
  • Calendar - Remove-CalendarEvents cmdlet: Võimaldab administraatoritel tühistada koosolekud, mille on korraldanud ettevõttest lahkunud kasutaja.
  • Vahendajaõiguste määramine PowerShelli kaudu: See funktsioon võimaldab administraatoritel määrata vahendajaõigusi.
  • E-posti aadresside rahvusvahelistumine (EAI): See võimaldab edastada või edastada mitteingliskeelseid tähemärke sisaldavaid e-posti aadresse.

Parem koostöö dokumentide osas

Uus serveriversioon sisaldab ka võimalust laadida ja salvestada faile OneDrive for Businessi, võttes arvesse nii kohalikke kui ka veebipõhiseid faile hiljuti kasutatud failide nimekirjas.

Funktsioonid, mida Exchange 2019 enam ei toeta

Uue serveriväljaandega ei toetata enam ka mõningaid vanu tuttavaid funktsioone eelmistest Exchange'i versioonidest.

Ühtsed sõnumid

Exchange Server 2019iga ei paku Microsoft enam Unified Messaging (UM) teenust. Selle asemel on nüüd saadaval Skype for Business, millel on võrreldav hulk funktsioone. Ettevõtted saavad seda kasutada, et minna üle pilve kõnepostile.

TLS protokoll

2019. aasta versioon toetab ainult TLS-protokolli alates versioonist 1.2 ja pakub seega suuremat turvalisust krüpteerimisprotokolliga.

Windows Exchange Server 2019 süsteeminõuded

Exchange Server 2019 edukas paigaldamine eeldab teatud võrgu-, riistvara-, tarkvara- ja kliendinõudeid. Lisaks sellele võib olla vaja arvesse võtta ka teatavaid kooseksisteerimise stsenaariume Exchange'i varasemate versioonidega, et võimaldada sujuvat toimimist.

Klientidega suhtlemiseks on soovitatav kasutada Microsoft Outlooki. Lisaks Internet Explorer 11-le ja Microsoft Edge'ile on brauseritena toetatud ka Google Chrome, Mozilla Firefox ja Safari.

Exchange Server 2019 riistvaranõuded

Selleks, et uut Exchange'i versiooni saaks probleemideta kasutada, peaks arvutis olema kas Inteli või AMD 64-bitine protsessor ning 200 MB vaba ruumi süsteemikettal; lisaks sellele on vaja 500 MB vaba mälu kettal, kus asub sõnumijärjekorra andmebaas.

Exchange 2019 poolt toetatud kooseksisteerimise stsenaariumid

Exchange 2019 toetab osaliselt varasemaid Exchange'i versioone, näiteks hübriidrakendusi, mille kõik Office 365 kliendid on uuendatud viimasele Office 365 versioonile. Hübriidkonfigureerimiseks kasutatav Exchange Server 2013 hübriidkonfigureerimise viisard (HCW) on muudetud pilvepõhiseks rakenduseks.

Lisaks toetatakse järgmisi DNS (domeeninimede süsteemi) nimeruume: külgnevad; mittekülgnevad; eraldi ja üheosalised domeenid.

Millised Windows Exchange Server 2019 versioonid on saadaval Wiresoftist?

Microsoft Exchange Server 2019 on saadaval Wiresoftist kahes versioonis: Standard ja Enterprise. 

Windows Exchange Server 2019 Standard Edition

Standard väljaanne on mõeldud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ja kodukontorite kasutajate postkastivajaduste rahuldamiseks. See toetab kuni viit postkastide andmebaasi, pakkudes samal ajal mitmeid mugavaid funktsioone meeskonnatöö haldamiseks ja korraldamiseks.

Windows Exchange Server 2019 Enterprise Edition

Enterprise-versioon on ideaalne suurettevõtetele, mis vajavad suuremat arvu postkastide andmebaase. See toetab kuni 100 postkasti andmebaasi. See rühmatarkvara ja e-posti serveri tarkvara pakub optimaalset tootlikkust: kõik töötajad saavad samaaegselt juurdepääsu kõikidele esitatud andmetele, neid hallata ja redigeerida. Täielik e-posti liiklus, sealhulgas kohtumiste haldamine, on korraldatud vaevata. Exchange Server 2019 Enterpreis versioon on mõeldud ettevõtetele, ülikoolidele, koolidele ja riigiasutustele.

Windows Exchange Server 2019 paindlik litsentsimine

Microsoft Exchange Server 2019 Standardi litsentsi saate kasutada serverilahendusena nii oma andmekeskuses kui ka pilve kaudu. Microsoft pakub teile igal juhul sobiva hostilahenduse. Litsentseerimiseks võite kasutada Microsofti vastavat veebiteenust või oma serverit.

Microsoft Exchange Server 2019 ostmisel ei saa Wiresoftilt füüsilist andmekandjat, vaid ühe kasutaja Medialess License Kit (MLK). Pärast edukat paigaldamist registreerite end internetis Microsofti veebisaidil. Seejärel saate oma litsentsi Microsoft Exchange Server 2019 jaoks kasutada ilma ajaliste piiranguteta.

Meil on hea meel anda teile kõik registreerimiseks vajalikud andmed ostu ajal. Kui soovite kasutada standardklienditarkvara Outlook, peate selle vajadusel eraldi tellima. Loomulikult saate kasutada ka Outlooki veebis, mis on väljaandes lisatud. Sellisel juhul saate kasu regulaarsetest tarkvarauuendustest ja olete alati ajakohane.

Kas Microsoft Exchange Server Standard või Enterprise litsents: Kõik Wiresofti pakutavad Microsofti tooted sisaldavad eranditult Euroopa piirkonna originaallitsentsiõigusi. Wiresoft pakub ettevõtete poolt ostetud, kuid varem kasutamata jäänud tarkvaralitsentse müügiks - ja seda täiesti seaduslikult. Wiresoft on kontrollinud kõikide litsentside autentsust ja funktsionaalsust. Paljud meie entusiastlikud kliendid kinnitavad seda. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.