Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Osta Microsoft SharePoint Server 2016 Standard koos Device CAL - kohandatud lahendus Microsofti SharePoint Server 2016 Standard Device CAL väljalase toob lisaks tuttavlikule ja intuitiivse kasutamisega keskkonnale ettevõtetele mitmeid...
41,90 € *

SharePoint Server 2016 CAL osta: Ülevaade kliendilitsentsidest

SharePoint Server 2016 on võimas koostöö- ja dokumendihaldusplatvorm, mis aitab organisatsioonidel teavet tõhusamalt korraldada ja jagada. Selle rakendamisel ettevõtetes on oluline mõista, kuidas kliendilitsentsid (Client Access Licences, CAL) toimivad ja milliseid eeliseid need pakuvad. Selles artiklis anname üksikasjaliku ülevaate SharePoint Server 2016 CAL-dest ja selgitame, miks need on SharePointi juurutamise edukuse seisukohalt üliolulised.

Mis on SharePoint Server 2016 CAL-d?

Client Access Licences (CAL) on Microsofti pakutavad litsentsid, mis reguleerivad kasutajate või seadmete juurdepääsu SharePoint Server 2016. CALid on SharePoint'i serveri litsentsimise oluline osa ja neil on oluline roll tarkvara vastavuse ja seadusliku kasutamise tagamisel.

On olemas kaks peamist SharePoint Server 2016 CALi tüüpi:

1. SharePoint Server 2016 Standard CAL

SharePoint Server 2016 Standard CAL annab põhilise juurdepääsu SharePoint Server 2016 funktsioonidele ja teenustele. Standard CALiga kasutajad või seadmed saavad juurdepääsu meeskonna veebisaitidele, jagatud dokumendiraamatukogudele, otsingufunktsioonidele ja põhilistele töövoogude funktsioonidele.

2. SharePoint Server 2016 Enterprise CAL

SharePoint Server 2016 Enterprise CAL on laiendatud CAL, mis avab lisafunktsioone ja -teenuseid. Selle litsentsiga saavad kasutajad või seadmed juurdepääsu täiustatud funktsioonidele, nagu äriandmete ühenduvus, äriintellekt ja täiustatud otsing. See on eriti kasulik organisatsioonidele, kellel on oma SharePoint'i kasutuselevõtu suhtes nõudlikumad nõuded.

Miks on SharePoint Server 2016 CAL-d olulised?

SharePoint Server 2016 kasutamine ilma asjakohaste CAL-deta ei ole mitte ainult õiguslikult problemaatiline, vaid võib põhjustada ka tõsiseid nõuetele vastavuse probleeme. Siin on mõned põhjused, miks CAL-d on olulised:

1. Litsentside vastavus nõuetele

Microsoft nõuab, et ettevõtted kasutaksid tarkvara kooskõlas litsentsimisnõuetega. Ostes õiged CAL-d, tagate, et teie SharePoint'i kasutuselevõtt vastab litsentsile ja te ei riski õiguslikke probleeme.

2. Juurdepääs täiustatud funktsioonidele

Enterprise CAL-d annavad juurdepääsu SharePoint Server 2016 täiustatud funktsioonidele ja teenustele. Kui teie organisatsioon soovib neid funktsioone kasutada, on asjakohased CAL-d hädavajalikud.

3. Skaleeritavus

CALid on skaleeritavad ja neid saab vastavalt teie ettevõtte vajadustele täiendada. Kui teie ettevõte kasvab või nõuded muutuvad, saate osta täiendavaid CAL-sid, et katta lisavajadus.

CAL-d ja pilvepõhised SharePoint'i rakendused

Oluline on märkida, et ülaltoodud teave kehtib kohapealsete SharePoint'i juurutuste kohta. Kui teie organisatsioon kasutab SharePoint Online'i Microsoft 365-s, kehtivad teistsugused litsentsimudelid ja CAL-d ei ole vajalikud. SharePoint Online'i litsentseerimine toimub tavaliselt kasutajapõhiselt ja see sisaldub erinevates Microsoft 365'i tellimustes.

Kokkuvõte

SharePoint Server 2016. aasta CAL-d on platvormi õiguspärase ja tõhusa kasutamise seisukohalt kriitilise tähtsusega. Need tagavad juurdepääsu SharePointi funktsioonidele ja teenustele ning tagavad, et teie organisatsioon tegutseb kooskõlas Microsofti litsentsitingimustega. SharePointi juurutamist kavandades on oluline kaaluda oma ettevõtte nõudeid ja tagada, et ostate kasutajate vajadustele vastavad õiged CALid. Õige litsentsimise abil saate SharePoint Server 2016 maksimaalselt ära kasutada ning suurendada koostööd ja tootlikkust oma ettevõttes.