Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Osta Microsoft SharePoint Server 2016 Standard koos Device CAL - kohandatud lahendus Microsofti SharePoint Server 2016 Standard Device CAL väljalase toob lisaks tuttavlikule ja intuitiivse kasutamisega keskkonnale ettevõtetele mitmeid...
41,90 € *

SharePoint Server 2016 CAL: Tõhus koostöö ja teabehaldus

SharePoint Server 2016 CAL pakub usaldusväärset lahendust koostöö edendamiseks ja teabe tõhusaks haldamiseks organisatsioonides. Juurdepääs SharePoint Server 2016 täiustatud funktsioonidele viib meeskonnatöö ja teabe jagamise uuele tasemele.

Miks SharePoint Server 2016 CAL?

Koostöö vahendid meeskonnatööks

SharePoint Server 2016 CAL pakub koostöövahendeid, mis parandavad meeskonnatööd. See CAL-litsents pakub mitmesuguseid funktsioone sujuvaks koostööks, alates dokumentide ühisest redigeerimisest kuni meeskonna saidi aruteludeni.

Parem liikuvus ja juurdepääs

Veebilehe SharePoint Server 2016 CAL abil saate asjakohasele teabele ligi kõikjalt. Parem mobiilsus võimaldab meeskondadel töötada tõhusalt, olenemata asukohast, suurendades paindlikkust ja tootlikkust.

Sisu haldamine ja versioonimine

CAL pakub täiustatud sisuhaldus- ja versioonimisfunktsioone. Jälgige dokumente, hallake muudatusi ja optimeerige dokumendihaldust oma ettevõttes.

Kuidas saada SharePoint Server 2016 CAL?

Paindlikud litsentsimisvõimalused

SharePoint Server 2016 CAL pakub paindlikke litsentsimisvõimalusi, nii et saate valida oma ettevõtte vajadustele vastava arvu litsentse. Skaleerige kasutamist, et hoida litsentsikulud vastavuses teie ettevõtte kasvuga.

Lihtne integreerimine

SharePoint Server 2016 CAL integreerimine teie IT-infrastruktuuri on lihtne. Haldage litsentse sujuvalt ja kasutage SharePointi ulatuslikke funktsioone, et muuta koostöö ja teabehaldus tõhusaks.

Kokkuvõte

Optimeerige oma ettevõtte koostööd ja teabehaldust koos SharePoint Server 2016 CAL. Kasutage koostöövahendeid, täiustatud liikuvust ja täiustatud sisuhaldust, et suurendada tootlikkust. Valige paindlikud litsentsimisvõimalused ja integreerige SharePoint Server 2016 CAL sujuvalt oma IT-infrastruktuuri, et täita Google Help Deski viimase uuenduse nõudeid.

Kategooriad